הליגה הספרדית: מחזור ההשלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/5/12.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שבוע השיפוט הספרדי צוין גם במיורקה. המארחים כובשים את שער הניצחון בזכות חילוץ כדור בעבירה מאחור ודייגו קושטה לא מקבל פנדל על עבירה ברורה.

2. riquelme1 Member

זה ממשיך. רונאלדו מקבל פנדל על נגיעת יד, ובצד השני קדירה נוגע ביד ואין יחס.

בלי שום קשר, בילבאו בהרכב טלאים, בלי אנדר הררה, איטורספה, איראולה ומוניאיין, חאבי מארטינז כמגן ימני ועוד ניסויים של ביאלסה היום.

3. AtleticoMadrid Member

כמה שאנחנו פראיירים.. לא יאמן פשוט

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב כי רונאלדו לא בועט בכלל פנדלים בריאל אה..

5. riquelme1 Member

0-0 במסטאייה במחצית, אוסאסונה ב10 שחקנים, ולנסיה חייבת ניצחון כדאי לברוח למאלאגה ולבנאטה, מי מהמר שהיא לא מנצחת?

גם אחרי שהודחו מהגביע, גם אחרי שהודחו מאירופה, שמגיע המאני-טיים, הקבוצה של אמארי משתינה במכנסיים, פעם קודמת שקבוצה ספגה אדום במסטאייה היא ניצחה, סארגוסה שסיימה את המשחק ב9 שחקנים.

6. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201205/pro_photo1335990801.Xxx

עוד 45 דקות...'החגיגות הרישמיות' בסיבלס מצד השחקנים כנראה רק מחר, אבל הטירוף שיהיה שם עוד מעט...וואו. אני מאוד מרוצה בינתיים, הולכים אחורה אולי קצת בהגזמה, אבל זה טבעי עם יתרון כזה. לא מבין איך פלורנטינו לא במגרש, מה אכפת לו מה חושבים עליו מהאולטראס של בילבאו...רציתי לראות אותו עם איזו הנפת יד משמעותית כזו או חיוך ביישן מפאת כבוד לנשיא בילבאו, אחרי כל אחד מהגולים.

זה לא מקרי שהיגואין כובש את השער הזה שאולי היה מקבל משקל גבוה הרבה יותר אם לא היינו מכפילים בעוד מתפרצת נהדרת(אחלה בישול של כריסטיאנו, הייתי בטוח שימסור לקרוב), ומה כבר אפשר להגיד? היגואין חלוץ ענק שיודע כדורגל, הרחבה זה תחום ההתמצאות שלו. לא תגידו גם בעט דרד'לה או משהו, חזק לתקרת השער, פצצה מכל הלב. אני כל-כך שמח על האשראי שהוא קיבל והוא ורונאלדו(הפנדל - כאילו מה? אתה בטח יודע לעשות צ'יפ נורמלי) עושים עקבים על שטח קטן.

לא מטריד אותי בכלל אם רונאלדו יבקיע היום, אני נהנה יותר מאוזיל שמשחק מעולה(אני אגב לא בטוח שהבעיטה שלו עד כדי-כך מרשימה, זה שראינו אותו בועט פעמיים למשקוף בחצי זה ממרחק זה לא אומר כלום). ככה הוא צריך להיות - מעורב. ח"ח גם לקאייחון וקונטראו ולטעמי הרבה שחקנים משחקים טוב במחצית הזאת.

7. Civil Anti Madridista

אתה אדם קטן ועלוב. 46 שערי ליגה ו-68 שערים בכל המסגרות אומרים הכל. מי שעדיין מפקפק בשיאים האלה פשוט לא ראוי להתייחסות. ואם בכל זאת הוצאת את זה החוצה, תזכיר לי מי בועט הפנדלים הקבוע של ריאל מדריד?

8. Keyser Söze Member

http://1.bp.blogspot.com/-vVLTpT2za_s/T1w4AqMlHKI/AAAAAAAAKzo/zjXbl36ilew/s1600/Butthurt-+Marc+Randazza+First+Amendment+Attorney+-.Xxx

למה לקחת הכל כ"כ קשה? קצת הומור בחיים לא יזיק.
    כל הכבוד למסי המלך וסליחה שנשאתי את שמו לשווא.

9. Ricky van Wolfswinkel Member

למישהו יש שידור של האולפן הספרדי בו מראים את כל החגיגות?

10. פריד טאהר Member

Campeones Campeones

עולה עולה עולה..

וווואאאאוווווו

http://www.free-animations.co.uk/fire/fireworks/images/fireworks_14.Xxx

http://img11.imageshack.us/img11/9259/realmadrid1.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/12
  11. xavi6 Member

סטייל. באמת שונאים אותו כי הוא עשיר, יפה ומוצלח.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מברוק לריאל, הקבוצה הטובה והיציבה בספרד זוכה בצדק באליפות... תהנוו

13. ValenciaCF Member

4-0 מוחץ לולנסיה על אוססונה, את כל ה4 ולנסיה כובשת רבע שעה לסיום, כמעט גם את זה פספסנו. השער הראשון הגיע בדקה ה76 מרגליו של אדוריז, ג'ונאס 83, אדוריז 87, ג'ונאס 88.

נישארו שני מחזורים לסיום. בגלל ההפסד של מלאגה לברצלונה הערב, והיתרון שלנו 2-1 עליהם בסיכום שני המשחקים בליגה, זה אומר שצריך להשיג 3 נקודות מתוך ה6 שנישארו בקופה בשביל לכבוש בפעם השלישית ברציפות את המקום השלישי ולהעפיל אוטומטית לשלב הבתים של הצ'מפיונס.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/12
  14. Civil Anti Madridista

http://i41.tinypic.com/2jv21w.Xxx
    מלבד הבישול המטורף שלו לאוזיל בגול השני, הוא לא הצליח להוציא את מסי מהראש שלו
    אחרי השער השלישי של ריאל, והראשון שלו בעצם ראו לפי שפת הגוף שלו כאילו התוצאה בשבילו עכשיו היא 3:1 למסי

החמצת הפנדל גם הטריפה אותו אני מאמין, אבל בגלל הדברים האלה הוא זוכה להרבה שונאים. שאפו לקהל של בילבאו

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/12
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רונאלדו שחקן גדול בן אדם כל כך קטן.....

מצחיק איך הקבוצה שלו זוכה באליפות, והוא עסוק בלהיות כל כך מתוסכל, עסוק בלריב, עסוק בלהחזיר לקהל של בילבאו.... מסי באמת לא יצא לו מהראש, ואין ספק שרונאלדו לא הלך לישון עם חיוך רחב...

מזל טוב לריאל מדריד, ברגע שמוריניו הגיע לרובנו לא היה ספק שנראה את התמונות האלו, מוריניו הביא את אינטר לפיק בשנה השנייה, גם אם ריאל הוא זוכה בתואר החשוב מבחינתם בעונה השנייה, זה נראה שמוריניו ממשיך שם, וזה מפתיע כשלעצמו... יהיה מעניין עונה הבאה.