הליגה הלאומית 2011/12 - הפועל ר"ג שבה לליגת העל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏31/5/11.

1. The best of The best Member

ממה שהבנתי בליגה הלאומית (שרוב בעלי הקבוצות בה תמכו בהמשך שיטת הקיזוז) יימשך הקיזוז כך שיווצר מצב שיהיו 3 יורדות מהלאומית או 2 אני לא ככ הבנתי את זה הקיזוז בלאומית יימשך יהיו 2 בתים עליון ותחתון, מליגת על ירדו 3 קבוצות, וגולת הכותרת העונה בלאומית, עולה 1!
    מה שמסביר כנראה את העייפות של אריאל שיימן שהוא שותף להחלטה בנוגע לשיטה החדשה, שיימן לא יתפזר עם כסף כאשר יש את הארנק של ארקין מרמת גן (שאומנם כרגע לא ממש התחזקה) ו/או נס ציונה או עוד 2 קבוצות אולי אום אל פאחם שעושות קולות עלייה (?) או אני לא יודע איזה עוד קבוצות, אריאל לא פראייר ולא ישקיע כסף בעונה שהסיכוי שלו לרדת ליגה גבוה יותר מהסיכוי שיעלה, יכול להיות שזו הסיבה לשקט התעשייתי בהרצליה. אני למשל הייתי חושב שבעונה כמו העונה שעברה עם 2 עולות ואחת למבחנים, הייתי מהמר עלינו כעולים ליגה, העונה אני יודע שזו מטרה, מטרה שיהיה מאד קשה להשיג, אבל עדיין הציבו את זה כמטרה ודווקא בעונה כזו קשה, לא ויתרו ולא אמרו נעשה עונה שפויה, רוצים לבנות בסיס יותר טוב יותר בריא ואולי בסוף זה ישתלם. בשבוע הבא ינחת כאן שחקן מהליגה הארגנטינאית הראשונה, אין לי עליו פרטים כרגע.

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/11
  2. הרצליה Member

לא נתפס ולא יעלה על הדעת שמכבי הרצליה לא תפתח עונה במטרה לעלות לליגת העל, אוי ואבוי למצב כזה מבחינתי.
    יש בליגה המגעילה הזאת קבוצות שמועדון מכבי הרצליה צריך לנצח עם ילדים ג'.
    עם כל הכבוד להפועל רמת גן ולעוז יפרח הוכח הרבה יותר מפעם אחת ששמות בליגה הזאת לפעמים לא שווים כלום.
    מכבי הרצליה עשתה בעונה שעברה עונה יפה מאוד עם שחקנים כמו תום מונד,שימי אלמלם,אסף בכר וידין זריס כולם יוצאי מחלקת הנוער בעונה משמעותית ראשונה בקבוצה שהיו רחוקים דקה אחת ושער עצמי של איזה טמבל מרעננה מלהגיע למבחנים.
    אבי איבגי,בני חדד,רגב וולק,קריספיס,דגו ווישאימר, כל השחקנים האלה נשארים, חוץ מווישאימר(שגם הראה ניצוצות במחזורי הסיום) כל אחד מהשחקנים האלה היה חלק בלתי נפרד מההרכב של משה סיני.
    הסגל של מכבי הרצליה כולל המאמן שהיה בצוות המקצועי ירוץ שנה שנייה ברציפות, וזה פלוס אדיר.
    בעונת העלייה האחרונה של מכבי הרצליה לליגת העל(2006) הבסיס שסיים עונה קודם לכן רק במקום השביעי בליגה הלאומית דרס את הליגה שנה מאוחר יותר ועלה ליגה מעשית כבר בחודש ינואר.
    ביום שאני יפתח עונה בליגה הלאומית מחשש לרדת ליגה ולא במטרה לעלות ליגה אני כבר לא יגיע למשחקים של הקבוצה,תהיה בטוח בזה.
    ומדבר איתך אחד שבמשך 17 שנה הולך אחרי הקבוצה הזאת גם ברגעים הקשים ביותר שלה.

לסיכום:
    שקט זה בסדר גמור זה לא שאנחנו צריכים לבנות כאן קבוצה חדשה לגמרי כי בסיס יש ובסיס טוב.
    החיזוק צריך להיות נקודתי, בלם,קשר התקפי וחלוץ(יש מקום לשני זרים אחרי העזיבות של ג'פרידזה ומסודי).
    בסך הכל למצוא תחליפים סבירים לאלה שעזבו, לא יהיה פשוט אבל זה מה יש ועם זה צריך להסתדר.
    מכבי הרצליה חייבת להיות גם בעונה הבאה בפלייאוף העליון אין דבר כזה שלא!

3. הפועל כפר סבא Member

שחקן בינוני לא יותר
    הואו היה אצלנו בליגת העל והוא לא היה טוב בליגה לאומית הוא יהיה בינוני

4. The best of The best Member

הרצליה קצת נסחפת.
    לא אמרתי שהרצליה יהיו קבוצה חלשה או מועמדים לירידה, הכוונה הייתה בסה"כ שאריאל שיימן יבנה קבוצה טובה (שכבר יש לו) בתקציב שפוי ובלי להיגרר להבאת שחקנים יקרים, ייעשה את המקסימום במינימום מאמץ מה שנקרא...תוך התייעלות כספית, מה גם שהוא מאמין בנוער שלכם, ובעונה כזו אפשר להגדיל את הצאנס לצעירים יותר מתמיד. הרצליה תהיה גורם בצמרת אבל אני לא בטוח שאריאל יישתגע מבחינת רכש, זה הכל.

נס ציונה שיחררה את הקפטן שלה ב3 עונות האחרונות, מורן ז'אן.
    מגמר גביע הטוטו בעונה שעברה כאשר נפצע, והושבת לחמישה חודשים, הבחור צריך לחזור לעצמו והוחלט להשאיל אותו לקבוצה בלאומית, ובמקומו להביא בלם בעל שיעור קומה.

5. דניאלושקה Member

שחקן נוסף מקבוצת הנוער של מכבי חיפה שיצטרף לאימונים הוא גיא ליפקה.
    בהנהלה ירדו מהאפשרות להחתים את אוזאוצ'ה אודינקה עקב עלותו ויחפשו חלוץ אחר.

6. איתי שכן-טוב Member

אדהם האדיה מאחי נצרת חתם בהפועל כפר-סבא, סאמר סרחאן מבני אילת הצטרף לאחי נצרת, טל משעלי מבית"ר ירושלים (כישרון גדול) וחיים איצרין מבת-ים חתמו בהפועל ירושלים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/11
  7. The best of The best Member

בן ביטון מגינה הימני של נס ציונה מתאמן בקבוצת האם הפועל תל אביב, אבל יושאל שוב לקבוצה בכתום, לטעמי המגן הכי טוב בליגה.
    יחד עם זאת סיכמו בקבוצה (אם לא תהיה התפתחות בכיוון אחר...) על הבאתו של תאיה באבלולה בלמה של עראבה ל-3 עונות מדובר בבלם חסון שנבחן בעונה שעברה במכבי ת"א, בן 20.
    בשבוע הבא ייתכן ודודו בן שושן יחתום על החוזה שלו, אליו יצטרפו דידי אונגר ו/או אופיר חמו.
    אם הדברים יסתדרו כמו שציינתי, תהיה כאן קבוצה פנטסטית.

8. חורחה סמבל Member

אלירן דנין ואוהד קדוסי סיכמו בהפועל ר"ג.

9. איתי שכן-טוב Member

יניב דוד ישאר בהפועל הרצליה, שהחתימה את השוער צליל חתוכה ממכבי פ"ת. אחמד דיאב מרמת השרון חתם בנצרת-עילית. אדיר דנין חתם לעונה נוספת במכבי ב"ש.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/11
  10. הרצליה Member

זה לקח קצת זמן אבל הנה היום הזה הגיע, הפועל רמת גן בשני חיזוקים אדירים מבחינתה, עם כמה שקדוסי הוא צל של עצמו בשנים האחרונות בשלוש העונות האחרונות שלו בליגה הלאומית יש לו יותר מחמישים שערים.

אלירן דנין? איך הוא לא מצא קבוצה בליגת העל? איזה קריירה מבוזבזת יש לשחקן הזה פשוט לא יאומן.

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אחרי רן מלכה, גם אחיו, הבלם אבי מלכה, ישחק בהרצליה בעונה הבאה.

אבי ורן שנייהם שחקנים מוכשרים ולא רעים בכלל. חבל לגבי מכבי ב"ש על איבוד שני השחקנים האלה, נראה ששחקנים בורחים משם ולא מגיעים אחרים.

12. הרצליה Member

איפה קראת על זה? לא ראיתי בשום מקום.

בכל אופן אם זה נכון אני מאוד מאוכזב מהעובדה שזה התחליף שהם מצאו לעוז יפרח.
    לבסס את ההגנה שלך שהייתה הטובה בליגה בעונה שעברה על שני שחקנים ממכבי באר שבע? לא לעניין.
    נקווה שאני יאכל את הכובע.

13. איתי שכן-טוב Member

היה כתוב בספורט של ידיעות!

14. צהוב Member

כן זה הופיע הבוקר בעיתונים למרות שבכתבה אחרת שעסקה בהפועל ב"ש היה כתוב שהוא יגיע להיבחן שם עם תחילת האימונים.בכל מצב, מוכשרים ככל שיהיו, הקבוצה חייבת נסיון ואיכות לצד הצעירים.

15. דניאלושקה Member

סמיר חכים, כוכב קבוצת הנוער גדנ"ע ת"א, חתם היום בקבוצה וביום ראשון יצטרף לאימונים. זיו אוסון, התאמן היום ושאר שחקני החיזוק יוצאי מכבי חיפה, אמורים להצטרף במהלך השבוע הבא. מרדכי מקווה לשכנע את גל גניש ממכבי נתניה, להצטרף לבת-ים.
    "אני מקווה שבשבוע הבא, נעביר הילוך בנושא של שחקני חיזוק, כי מה שיש בקבוצה, לא מספיק. אם אנחנו לא רוצים לחזור על מה שקרה בעונה שעברה, חייבים להתחזק במספר שחקנים, סיכם מרדכי".

למישהו יש פרטים על סמיר חכים? שמעתי עליו אבל אף פעם לא ראיתי בפעולה