הליגה הלאומית 2011/12 - הפועל ר"ג שבה לליגת העל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏31/5/11.

1. הרצליה Member

טוב אז למרות שלאלן מסודי יש חוזה גם לעונה הקרובה במכבי הרצליה גם הוא מחוץ לקבוצה וישחק בעונה הבאה ברמת השרון.

ביום אחד פירקו כאן חצי קבוצה, מאוד מקווה שהם מתכוונים להתעורר בשבוע הקרוב כי כרגע איבדנו גם את שחקן ההגנה הכי טוב שלנו וגם את שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

2. צהוב Member

גם אם הם יתעוררו, שחקנים ברמה הזאת הם לא יצליחו למצוא. מסודי ויפרח היו 2 הברגים הכי חשובים בקבוצה.

3. דניאלושקה Member

המאמן של בת-ים לעונה הבאה יהיה יוסי חכים שלקח את המושכות מדורון ממן בשלהי העונה שעברה והשאיר את הקבוצה בליגה.
    בנוגע להחתמות רשמיות ולעוזבים כרגע אין לי רשימה מסודרת אבל יש הרבה מועמדים להגיע חלק קרובים יותר חלק קרובים פחות וחלק כנראה לא קרובים בכלל
    בין השמות אפשר למצוא את יאיר אזולאי (שמשון) נדב קידר (הפועל ב"ש) שרון ברנשטיין (נס ציונה?) שי פטלק (אשקלון) ניר כהן (ג'ת) אנדרסון ווסט, חנן פדידה (כפ"ס) וליאור לינדר (כפ"ס)

4. The best of The best Member

הרצליה כשאומרים מנחוס.... רק דיברת ואחרי יומיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    הנבואה ניתנה לשוטים אבל פגעת יפה...

נס ציונה שחררה את סלמי,3 הזרים שלה, חיים פונטרמולי, שרון ברנשטיין, ניר אלינה, בן רהב.
    ברנשטיין יכול להיות מצוין לקבוצה שמתמודדת למטה, רמבו אמיתי ומנהיג, לרמות הגבוהות יותר הוא כבר גמר את הסוס.

5. ייא Member

כמה שנים יפרח שיחק בהרצליה? שנתים או 3?

6. צהוב Member

שנתיים וחצי, הגיע בינואר בעונה בעונה שלחמן אימן. עמנואל סארקי ששוחרר מאשדוד או עבדול ראזאק ששוחרר מב"ש הם לדעתי 2 המועמדים הכי מתאימים להחליף את מסודי. הקבוצה חייבת שחקן מסוג זה. לגבי בלם חשבתי על מור דהאן או רמי דואני, למרות ששניהם סימן שאלה גדול.

7. הרצליה Member

בהנחה שרגב וולק הוא הבלם השני שלנו אז מור דהאן ורמי דואני הם לא ממש מה שהייתי רוצה לראות.
    ממש לא הייתי מתנגד לחיים מלכה, השאלה מה המצב שלו אחרי הפציעה נגדנו שהשביתה אותו מהמחזור השישי לכל העונה.

8. צהוב Member

גם אני חשבתי עליו, אבל עניין הפציעה מרתיע. יש גם את איתי טואף שעוזב את רעננה אבל עכו רוצים אותו... אתה צודק צריך נסיון בהגנה הבעיה שאין כלום בשוק.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/11
  9. הרצליה Member

מאיר כהן ואיסלם כנעאן חתמו במכבי אום אל פאחם, לקבוצה כזאת מדובר בחיזוק מאוד משמעותי.

10. Don Joan Roman Member

יש בלם שאני חושב שהוא אחלה בלם לליגה הלאומית וקוראים לו גולן חרמון.
    לדעתי שווה להרצליה לנסות להחתים אותו.

11. gilad16 Member

טואף רוצה לעזוב את רעננה רק בשביל קבוצה בליגת העל אני חושב. בלם טוב מאוד לליגה הלאומית שכל קבוצה שתחתים אותו תרויח, אם באמת הוא עוזב לקבוצה אחרת מהלאומית.

12. הפועל כפר סבא Member

מגאד חלאילה השוער של א.א פאחם חתם בעפולה
    מאיר כהן ואיסלעם כנען חתמו בא.א פאחם
    הפועל הרצליה והפועל ירושלים מתענינות בחלוץ מרמורק עידו שמש
    ואסי אסולין של בני לוד מועמד להפועל אזור......
    יניב דרעי וכפיר דר מאסי גילבוע סיכמו בכפר סבא....כפר סבא תירד ליגה בסוף

13. הרצליה Member

אתר גולר מפרסם שהוא התפטר, יש אישור לזה?

14. דניאלושקה Member

כרגע יש בלאגן ולא ידוע מי יהיה המאמן.
    הבעלים עמי בלולו נפגש במפתיע עם איתי מרדכי (מאמן הנוער של מכבי חיפה) וככל הנראה הציע לו לאמן מבלי ליידע את חכים לאחר מכן דיברו חכים ובלולו שעה במשרדו לשיחה שעלתה לטונים גבוהים כאשר כרגע יש אי בהירות בנוגע לשנה הבאה.

15. דניאלושקה Member

יוסי חכים סיים את דרכו בבת-ים.
    בלולו כבר החליט למנות את איתי מרדכי למאמן הקבוצה. בבת ים מקווים שהמשא ומתן עם מרדכי ונציגיו, יסתיים בהצלחה ועד סוף השבוע כבר ניתן יהיה להודיע רשמית על מינויו.
    בשיחה אתמול דרש חכים מבלולו שלא להיפגש עם מאמנים אחרים והודיע לבלולו "אני הולך". בלולו בתגובה: "אף אחד לא אמר לו לעזוב. הוא זה שביקש ללכת ונתתי לו את ברכת הדרך".
    ובינתיים שותפו של חכים לצוות האימון בעונה שעברה, אבי בוחבוט מצהיר: "שאפו לבלולו. הוא עשה מהלך גדול".

בוחבוט: "צריך להפריד בין הלב והרגש למה שנחוץ לקבוצה. בלולו מבחינתו עשה מהלך גדול. הוא הביא מאמן שהוא שם גדול ומגיע ממועדון גדול. המינוי שלו ישדרג את בת-ים מבחינה תדמיתית ולדעתי גם מקצועית. מעבר לכך מדובר בקשר הדוק עם מכבי חיפה. בת-ים תקבל צעירים שלא נקלטו בקבוצה הראשונה של הירוקים ולדעתי בחיפה יסייעו לבת-ים גם בדברים אחרים.
    לגבי יוסי חכים, אני מבין את הכאב והאכזבה שלו, אבל לדעתי הוא עשה טעות. לא היה קורה שום אסון אם היה נשאר במערכת, צובר ניסיון ומשתפשף עוד שנה שנתיים כעוזר מאמן".