הליגה הלאומית 14/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏29/5/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ice Cream חסה

להאשים את האוהד של ראשון בזה שהאוהדים שלכם תקפו את גיא גרוס זה כמו להאשים את אופירה אסייג בזה שאוהדי בית"ר שרו שירים גזעניים, אפילו אם הוא לא פרסם מידע נכון...

גוגל לא האנגלי ולא העברי לא יודע על זה כלום (קבוצת צמרת פרמיירשיפ, שחקן כמעט בן 20, קצת תמוה...). נכנסתי לפחות לאתר של ההתאחדות לראות על מה המהומה - העונה היו לו 2 שערים ב-13 משחקים בליגה הלאומית לנוער. גם אם הוא חריג גיל, אין ספק שזה מספרים של כוכב. שנה שעברה הוא בכלל לא היה רשום... מצאתי את הפרסום הזה שבטח התבססת עליו (או שאתה בעצמך פרסמת?), מהימן ביותר.

2. OriRR Member

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

זה לא אני כתבתי את הפוסט שהבאת ואני לא צריך לא את גוגל האנגלי ולא את גוגל העברי בשביל זה
    זה סוד שנשמר כבר המון זמן ועדן נסע לשם במהלך העונה למבחנים והרשים אותם ובשבוע האחרון היה באנגליה ( הוזמן על חשבונם לגמר האלופות ואחר כך חתם על חוזה ל4 שנים )
    הוא מצטרף לשם בתחילת יולי לפתיחת העונה.

גם המספרים שלו לא מעניינים אותי, מי שמכיר אותו יודע את הסיבה גם למספרים השנה וגם למה שקרה בעונה שעברה.
    יש לו המון כישרון ברגליים, אני לא חושב שהוא מתאים לרמות האלה אבל שיהיה לו בהצלחה.

סתם פרט שתדעו, עדן הוא בנו של רונן ויינשטיין שירד ליגה עם נס ציונה העונה ואימן בעבר את הכח ובית"ר ת"א
    רונן משמש גם כמאמן אישי ועדן זה הפרויקט שלו כבר הרבה שנים ואפשר להגיד שהוא יצר מפלצת מבחינה פיזית וגם כישרון לא חסר לו ברגליים

והנה הוכחה בשביל שתירגע ותפסיק לחפש דברים בגוגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970530_604062779612564_626883163_n.Xxx

4. Ice Cream חסה

אוכל את הכובע, אתה יכול לבאר למה הוא בקושי שיחק השנה, ולא היה רשום בשום מקום שנה שעברה (יצא להסגר?)? ואיך שחקן כזה יוצא למבחנים בווטפורד וחותם שם בסוף? נראה לי הוא הולך להצטרף לקבוצת המילואים שלהם, אחרת זה היה מפורסם כבר איפשהו...

ועוד כמה שאלות:
    1. מה התפקיד של הכוכב?
    2. מי זה שני האנשים מצדדיו?
    3. מה קיבלתם תמורתו?
    4. ראיתי שהוא עבר אליכם בגיל 15 לנערים א' מקרית אונו, הם קיבלו תמורתו משהו?

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מן הסתםם שהוא הצטרף כפרוספקט לעתיד, לא כשחקן לבוגרים. אוהדי ווטפורד לא יודעים בכלל שהוא חתם שכן ההודעה על חתימתו לא פורסמה בשום מקום.

בכל מקרה, זה לא המקום לדיון הזה. תדברו על זה ב'נציגנו בחו"ל' כי זה אשכול שאמור להיות אך ורק להעברות.

6. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

את עונה שעברה הוא פתח בסגל של הקבוצה הבוגרת עם גילי לנדאו ויצא איתה למחנה אימונים המחשבה הייתה שהוא יהיה שחקן של הנוער שעולה מידי פעם לבוגרת וישתלב לאט לאט באחד האימונים נפצע ברצועות והושבת כמעט לכל העונה, לאחר שהוא חזר לאימונים וכבר כמעט חזר לעניינים הוא נפצע שוב ( אין לי מושג מה בדיוק הייתה הפציעה ) וזה השבית אותו עד אחרי תחילת העונה הנוכחית, אם בדקת בטח ראית שהמשחק הראשון שלו העונה היה כמחליף ל13 דקות במחזור 7 ושבועיים אחרי גם בתור מחליף לכמה דקות.
    אחרי זה הוא הפך לשחקן הרכב אבל הייתה עדיין בעיה של כושר גופני ובכל זאת שחקן שלא שיחק שנה + לוקח לו זמן להיכנס לעניינים והוא היה תמיד מוחלף ראשון
    ואז הוא נסע לחודש לאנגליה ( בין המחזורים 14-19 ) למבחנים
    אחרי זה שהוא חזר הקבוצה כבר איבדה סיכוי ריאלי לעלות אז החל שילוב של שחקני ספסל וכאלה מנערים א' ואני מאמין שגם מבחינת הקבוצה ומבחינתו הייתה שמירה עליו אחרי כל מה שהוא עבר עם הפציעות בשביל לא להרוס את ההזדמנות הזאת

התפקיד המקורי שלו הוא קשר התקפי, תמיד השוו אותו במחלקת הנוער לשבחון
    וב2010-2011 הוא היה שחקן הרכב קבוע בנוער ( עונה לפני הפציעה הגדולה ) וכבש 13 שערים שמהעמדה שלו זה יפה מאוד.

כבר בגיל 16 ( 2009-2010 ) הוא הופיע עם קבוצת הנוער במשחק גביע ובסיום אותה עונה כבר עלה לקבוצת הנוער בקביעות ( גיל 17 וחצי. )

תשובות לשאלות שלך :
    1. כמו שאמרתי קשר התקפי
    2. אין לי מושג, כנראה סוכן ונציג של המועדון
    3. ככל שאני יודע רק דמי השבחה שאני לא יודע בכמה כסף מדובר
    4. לא, אם כבר הזכרת את קריית אונו, ב2008-2009 שהוא היה רק בן 15 בשנתון של נערים ב' הוא הוקפץ לנערים א' שלהם ושיחק לפעמים יום אחרי יום בשתי הקבוצות וכבש 26 שערים.

אז אמנם בשנתיים האחרונות המספרים שלו לא טובים, אבל זה הרבה ענין של חוסר מזל
    אני אגיד שוב שאני לא חושב שיש לו מקום בקבוצה כמו ווטפורד, וברור שקודם כל הוא הולך למילואים אני לא חושב שהוא מצפה להיות שחקן הרכב בקבוצה הראשונה כבר השנה אבל לזכותו אפשר להגיד שהוא בחור של עבודה קשה ואחד שמבחינת אישיות יכול להגיע למקומות כאלה.

7. הקופ בישראל Member

אני כותב פה על סמך מה שנכתב בעיתונות (אין לי מידע פנימי).

הידיעה על גיא גרוס פורסמה היום בעיתון ידיעות ראשון, ע"י מוטי חביב (יש גם תמונה שלו שם).

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/13
  8. איתי שכן-טוב Member

הפועל אשקלון מעוניינת בליאור אסולין ושי רביבו..

9. QQ1976 Member

שחר שמש השוער המצוין והותיק של ביתר תא רמלה
    מבוקש מאוד במכבי יפו ויתכן מאוד שיחתום שם
    סביר להניח שביתר תא רמלה לא תתן למהלך כזה
    לקרות

10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

* יוסי שבחון כבר לא יגיע להפועל פ"ת סגר בסכנין עם משכורת של 120 אלף דולר לעונה
    * מחר אמור להיחתם החוזה עם קובי מוסא
    * טוברוק מערימה קשיים על רועי זיכרי שהושאל בקיץ האחרון לשלוש שנים ורוצה שהוא יתקדם לליגת העל, כרגע הוא עדיין חלק מהקבוצה אבל אולי בימים הקרובים זה ישתנה
    * סביטי ליפנייה מתרחק מהקבוצה
    * הערב נערכה מסיבת סיום למחלקת הנוער של המועדון וניסן יחזקאל נשא דברים במהלכם אמר שהוא מנסה להנחית שם גדול בקבוצה ושהתחילו דיבורים בין הצדדים
    לאף אחד מהנוכחים לא היה מושג במי מדובר ויחזקאל עצמו לא רצה לחשוף את שמו
    * לורן בן ארי וליאור זאן הגיעו לסיכום עקרוני על הישארות בקבוצה בעוד שהמשא ומתן עם עמירן שקלים שנמצא כרגע בחו"ל יתחיל כשיחזור

11. הקופ בישראל Member

מכיוון שדיון הלאומית נסגר אז אני אכתוב פה...

בשישי האחרון נערך מפגש אוהדים / שחקנים, לציון סיום העונה של הפועל ראשל"צ מטעם חוג האוהדים.

למפגש הגיעו קפטן הקבוצה גיא אבנד, אלקסלסי, אצילי, זועבי, צדוק, מאיו, זוזוט ועוזר המאמן חן.

נערכו משחקונים משותפים, תחרות מלך הפנדלים, חולקו פרסי מצטיינים שנבחרו בסקר האוהדים לשחקן העונה - גל מאיו, תגלית העונה - ספואן זועבי.

מאיו והפרס שניתן ע"י יו"ר חוג האוהדים.
    http://rlzfans.co.il/wp-content/uploads/2013/06/969201_10200545981464371_1740115299_n.Xxx

זועבי והפרס שניתן ע"י יו"ר חוג האוהדים.
    http://rlzfans.co.il/wp-content/uploads/2013/06/480831_10200545979264316_1457429214_n.Xxx

http://rlzfans.co.il/wp-content/uploads/2013/06/421318_10201339408313249_1543828510_n.Xxx

http://rlzfans.co.il/%d7%90%d7%99%d7%97%d7...d7%aa-20122013/

12. abcd Member

לפי פשכה, סיכם בנתניה

13. סגול בדם Member

הכח מעוינת להחזיר את עידן ויצמן לקבוצה
    השחקן הוא אהוב הקהל ושחקן מופלא ללאומית ובימים הקרובים כנראה יפתחו איתוו במשא ומתן

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/13
  14. yakov_y YNWA

הקופ הישראלי
    מה הסיכוי שגיא אבנד יוותר על סרט הקפטן בראשל?צ יחזור למכבי נתניה?
    איזה סוג של קשר עמר אצילי?

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/13
  15. הקופ בישראל Member

הוא תחת חוזה ואנחנו נתנו לו את ההזדמנות הרצינית הראשונה בלאומית וליגת העל. אבל בכדורגל תמיד יש סיכוי, בטח שהוא גדל בנתניה.

אצילי בן ה19 הוא קשר התקפי בעל רגל שמאל. משחק בכנף ימין ושמאל, לפעמים גם בעמדת החלוץ. הוא מוכשר מאוד ונחשב להבטחה גדולה, אם הוא יתקדם זה יהיה לקבוצה בליגת העל עם מחשבה על יציאה לאירופה.
    http://www.youtube.com/watch?v=Ff6DOg0HIC8

מצב נושא:
הנושא נעול.