הליגה הלאומית 09/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏11/7/09.

1. דניאלושקה Member

משחק אימון
    בת-ים -נס ציונה 3-0

2. The best of The best Member

משחק אימון הבוקר באיצטדיון בבת ים ונס ציונה מנצחת 3:0 במשחק קליל.
    על היריבה בת ים אין מה להגיד אנשים ששוחחתי איתם אמרו לי "הקבוצה הזו יותר חלשה אפילו מבת ים של השנה שעברה" נס ציונה בהרכבים ניסיונים עשתה מה שרצתה לאורך כל המשחק.
    אני לא גורע לרגע מהכתומים שעושים הכנה נהדרת לליגה אבל כמו שאמרתי אני לא מחזיק מדורון ממן כמאמן מוצלח במיוחד ואת כל השאריות הוא מביא לבת ים, חבל.
    בגזרה של נס ציונה אנתוני פארקר הנבחן הניגרי מסתמן כחלוץ 9 טיפוסי עם 2 שערים ובישול כשבאחד מהם הוא פשוט חולף על פניו של שאלו ומגלגל לשער הריק, ואני שואל עוד כמה זמן יקח לרפי כהן להחתים אותו??
    לא מספיק נחתו פה 40 זרים אז לפחות עד שיש אחד נורמלי...
    להגיד את האמת עוד מייחלים כאן ל2 הזרים האחרונים שצפויים לנחות בשבוע הבא כשאומרים שהם "רעים" אחד מהם הוא קפטן נבחרת בנין עד כמה שהבנתי ועוד אחד אפריקאיhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    המקסיקני שנבחן היום אומנם כבש שער...אבל זה אחרי בישול גדול של פארקר והוא נראה די אנמי ככה שהוא ישוחרר.
    החלוץ יוסי אסייג לא קיים עד היום אימון אחד באף קבוצה (יש לו חוזה בנס ציונה) והוא יושב בבית אחרי מחלוקת כספית עם הקבוצה לאחר דין ודברים הוא החליט לחזור על דעת עצמו להתאמן והועמד לוועדתצ משמעת וכמובן שלא הורשה להתאמן.
    שחקן בית או לא מלך שערים או לא. בקבוצה שמים דגש על הקטע המשמעתי ואני לא אתפלא אם ישאילו אותו לקבוצה אחרת...

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בת ים, עראבה, שמשון, מרמורק יאבקו על הישארות לדעתי.

4. kfiros Member

עראבה מבחינתי קבוצת מרכז טבלה ומעלה.. הם הביאו כל כך הרבה שחקנים עם ניסיון בלאומית שקשה לי לראות אותם חסרי אונים בתחתית.
    בת ים מצד אחד קבוצה עם הרבה בעיות וניהול שכונתי, גם שחררה הרבה שחקנים אבל מצד הביאה לא מעט חיזוקים , ביניהם גם אופיר חלוואני שכבר הוכיח את עצמו בלאומית בעבר. הם בהחלט בעלי פוטנציאל לתחתית אבל הסיכויים שלהם לשרוד אותה ולהפוך לקבוצת מרכז טבלה גבוהים מאוד.
    בית"ר שמשון קבוצה שמסתמנת כחלשה יחסית, היחידה שעד כה לא צרפה שחקנים ומתכוונת להתבסס על שחקנים צעירים וגם לה יש פוטנציאל רציני לתחתית.
    מרמורק בהתחלה נראיתה אבודה, אבל בכל זאת היא הצליחה לשמר את השלד מהעונה הקודמת בחיזוק קל.

לדעתי נראה השנה תחתית מאוד רחבה שכוללת את מרמורק, כפר סבא, בית"ר שמשון, בני לוד, מכבי באר שבע ועירוני ראשון. בנוסף סיכויים טובים שגם בת ים ונצרת עילית יקלעו למאבקים.

5. הרצליה Member

החלוץ המולדבי מקסים מיכאלוב סיכם במכבי הרצליה וצפוי לחתום בתחילת השבוע.
    מיכאלוב נבחן בשבועיים האחרונים, הרשים והוחתם.
    מאוד מאוד מעניין יחסית לעובדה שכבר הוחתמו שני חלוצים, אופיר חיים ואודינקה.

אבל הצד ההגנתי עדיין מאוד מדאיג בעונה שעברה זה היה חלק גרוע מאוד, וממש לא נעשו שם הרבה שינויים שאמורים לשנות משהו, צריך להחתים כאן מגן שמאלי טוב, לקוות שעוז יפרח ישאר בכל זאת בקבוצה ויחד עם ג'וש קנט שהוא מגן ימני טוב ועודד גביש שסיכם לעונה נוספת אחרי עונה טובה בסך הכל בשנה שעברה, אולי אולי אפשר יהיה אפשר להוציא משהו מכאן, מה שבטוח בשבוע האחרון הם התוספת של גביש,קריספיס,חיים ומיכאלוב זה נראה הרבה יותר טוב.
    בעונה שעברה בתאריך הזה המצב היה הרבה יותר גרוע.

6. The best of The best Member

מיכאלוב זה הזר שנבחן בנס ציונה וכבש את שער הניצחון מול מ.ס אשדוד.
    הבנתי שהוא באמת לא רע ומדובר ב"סוס" למה לא החתימו אותו אני לא יודע אני רק מקווה שמה שיחתימו יהיה טוב ממנו... כי אחרי הכל הוא היה אצלנו ראשון.

אני מחכה בקוצר רוח למשחק בהרצליה.... לראות לאן נושבת הרוח.

7. מכבי.קריית גת Member

האם נכונה השמועה שהבלם דור אלקבץ ממכבי קריית גת חתם בנס ציונה?
    בכל מקרה אם זה נכון נס ציונה הרוויחו בלם ענק.

8. The best of The best Member

השמועה היא לא שמועה היא עובדה. כתבתי רבות על אלקבץ באשקול העברות רשמיות של הלאומית וגם אמרתי הבחור חתם לעונה עם אופציה לשנתים נוספות ורפי כהן טוען כי מדובר בבלם עם פוטנציאל כדורגל גדול מאוד ונס ציונה בוחנים אפשרות לרכוש את כרטיסו.
    מסמנים את הבחור כהפתעת העונה עוד לפני שהיא החלה, והוא בין השחקנים המרשימים ביותר באימונים.
    אני מקווה שמכל ההתלהבות באמת יצא משהו אבל על פי ניסיון העבר אם רפי כהן מסמן מישהו בצורה כזו אז אין ספק שיש בו משהו מיוחד, הבלם גיל קין שבעניי בלם ענק!! שוחרר כדי שאלקבץ יגיע וזה באמת עושה רושם טוב כי את קין אני מכיר ואם אלקבץ טוב ממנו אז באמת מדובר במשהו מיוחד, שיהיה בהצלחה זה הכי חשוב.

9. The best of The best Member

בשלישי בבוקר כל היו"ר של קבוצות הלאומית ינחתו במשרדי ההתאחדות לפגישת הבהרה עם אבי לוזון וסגנו שטרן חלובה, בפגישה צפויות קבוצות הלאומית לשטוח את טענותיהן בדבר הקיצוץ המאסיבי שנעשה השנה בליגה השניה ובהצבת תנאים לפתיחת העונה הנוכחית. (לא יודע מה הם ועד כמה הם ריאליים - לטעמי יותר הפגת כוח ושרירים) בכל אופן מהות הפגישה היא להסביר כמה הקיצוץ פוגע אנושות בקבוצות וזה הניסיון האחרון של הקבוצות להחזיר אליהן משהו מהכסף שאבד.
    נאחל להן בהצלחה...

בגזרת נס ציונה אנתוני פארקר הניגרי צפוי לחתום במהלך השבוע.

10. איגור .פ. Member

שוקי נגר חתם באשקלון

11. The best of The best Member

משחק אימון מרמורק נס ציונה 1:1.
    מחצית ראשונה נס ציונה בהרכבה החזק יורדת מנצחת משער של שי אבוקסיס מבישול של הרכש החדש אנתוני פארקר.
    מחצית שניה כל הנבחנים שותפו ובסמוך לסיום נס ציונה סופגת שער שיווין.

בסהכ העסק נראה לא רע עכשיו צריכים עוד 3 שחקנים טובים והקאדר מושלם.

12. מכבי.קריית גת Member

זכיתם בבלם מצוין ובבנאדם גדול דור אלקבץ נתן עונה מצוינת בשנה האחרונה ועשה התקדמות גדולה.
    מדובר בבלם אחראי שקט שעשה התקדמות גדולה בעונה האחרונה ואני שמח בשבילו שהוא מתקדם לקבוצה בליגה הלאומית כי שם זה המקום שלו!!
    גם בן דודו יוגב אלקבץ חתם בהפועל מרמורק שגם היא תשחק בעונה הקרובה בליגה הלאומית.
    כל שנותר לנו בקריית גת זה לומר להם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx ולאחל להם בהצלחה!!!

13. רון עמיקם Member

ביום ראשון מרמורק מארחת את קביליו למשחק אימון

14. דניאלושקה Member

בת-ים - מכבי ב"ש 0-0
    משחק של 2 קבוצות שילחמו נגד הירידה
    לבת-ים אין מי שישים גולים ע"פ משחקי האימון עד כה
    משהו כמו 2 שערים ב6 משחקים מאזן עלוב לכל הדעות.
    מהקומונה:
    יש הרבה מקום לדאגה:

אז ככה, אני ראיתי את המשחק החל מהדקה ה-30, ככה שכל מה שאני ארשום מהווה קודם כל את דעתי האישית בלבד ובנוסף רלבנטי רק ל-60 הדקות האחרונות שלו. אין לי מושג מה קרה עד דקה 30, אבל בהתחשב בתוצאה ובמה שראיתי נראה לי שזה לא יהיה סיכון גדול מדי להגיד שלא הפסדתי כלום.
    הקבוצה ממש לא נראית טוב. אני אקצין ואומר גם שלדעתי אין ממש קבוצה. נכון, זה רק משחק אימון, אבל תסלחו לי- לא ראיתי איזהשהוא חיבור בין השחקנים. זה היה נראה כמו אסופה של שחקנים שמשחקים בקבוצה ולא כמו קבוצה. לא היו שום פעולות קבוצתיות, לא ראיתם מסירות או דברים מיוחדים.
    היה נראה שכל שחקן בא כדי לנסות לבד. בנוסף לזה היו המון צעקות ועצבים בקבוצה. כל שחקן צועק על האחר, וגם המאמן עסוק בלצעוק על כולם. אסי ברזילאי שחקן מצוין, אבל חייב להירגע. אם ככה הוא עצבני במשחקי אימון אני מפחד לחשוב מה יקרה במשחקי הליגה.
    הגנה של הקבוצה בסדר גמור, אבל כל מה שקשור לחלק הקדמי רע מאוד. הראיה הטובה ביותר היא העובדה שלא נכבשו כמעט שערים במשחקי האימון. היום הבנתי למה, לא הייתה שום פעולה קבוצתית, כל אחד ניסה להיכנס לבד לרחבה. מאור רץ הרבה, אבל כל השאר כבדים ואין תיאום. בכל ה-60 דקות שראיתי לא ראיתי בעיטה אחת של בת ים לשער ואני לא צוחק.
    נקווה שבאמת זה רק משחק אימון והכל יסתדר כשיתחילו המשחקים הרשמיים. התקווה היא שבת ים לא תתמודד נגד הירידה, נקווה שתצליח להתברג במרכז הטבלה.
    יאללה עירוני בת ים!!!

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/09
  15. kfiros Member

חברת אקסל ישראל (משקאות אנרגיה) תאמץ את הפועל נצרת עילית עונה נוספת וכנראה שבמקביל תאמץ גם את מכבי הרצליה.