הליגה היוונית - מזל טוב לשום - השלים דאבל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Dyer, ‏23/11/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שאני לא פותח פה..אבל בינתיים כל הכבוד לשום..ההתחלה שלו הייתה די חלשה..אבל לאט לאט הוא השתפר,פשוט עומדת מולו קבוצה גדולה כמו אולימפיאקוס שכמעט לא מאבדת נקודות ומשחקת יפה..
    אם הוא ימשיך ככה אז אולי הוא לא ייקח אליפות..אבל אני מאמין שהוא שווה עונה נוספת..לפחות כרגע..

2. burning soil Member

היום תשחק פנא בדרבי מול א.א.ק אתונה,המשחק הקודם
    הסתיים בתוצאת תיקו 2-2,לאחר שפנא הוליכה כבר 2-0.

3. Forza Sampdoria Member

2:1 לפאנא בסיום
    אני חייב לומר שאג'לו בסינאס ( פאנא ) שם ג-ו-ל-א-ס-ו בחופשית ... גול מ-ד-ה-י-ם . http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    http://fr.uefa.com/ml/ImagesContent/Competition/Players/129X194/30965.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/04
  4. shmulikwe Member

לאחר הרבה זמן שלא עדכנו פה אני חייב לעדכן בגלל המהפך שהיה היום! שומי עלה למקום הראשון אחרי שאולימפיקוס הפסידה לאא"ק משער בדקה ה85 של ואסיליס לאקיס בדרבי הקטן של אתונה ופנא נצחו גם משער בדקה ה83 משער של הרומני סלסטרין, שוב פנא מנצחת אחד אפס.. סתם נראה לי או שלמישהוא זה מזכיר הפועל חיפה?

5. Ilan Member

אז שומי היום עלה למקום הראשון, לא יאמן. איך מאמן כ"כ לא מפותח אולי יצליח לעשות מה שטובים ממנו לא הצליחו לעשות במשך 7 שנים.
    בכל מקרה לדעתי כשיתחיל להיות קצת בעיות והשחקנים יתחילו להילחץ לקראת סוף העונה שומי יפשל (כמו שפישל בחיפה). הוא פשוט לא יודע לשלוט על השחקנים, וברגעים החשובים השחקנים קצת עוברים גבולות.

6. burning soil Member

בואו ניתן לזמן לעשות את שלו,ולא נשתגע ממקום ראשון,וניתן לשום לעשות עבודה
    שקטה ומוצלחת,
    מישהו יודע כמה מחזורים נותרו לסיום העונה?

7. shmulikwe Member

שברתי את כל השיאים של עצמי. ההרגשה להיות במקום הראשון נהדרת, וניצחנו את אחד המשחקים הקשים העונה. אני עדיין לא יכול לדבר על אליפות. אם נעבור את חלקידונה נהיה יותר רגועים. האוהדים שלנו נהדרים. חצי שעה אחרי
    המשחק הם עוד יושבים ביציעים ושרים''.

אז אם שומי לא יכול לדבר על אליפות, נעשה את העבודה במקומו. פנא, שמחזיקה במאזן חוץ מצוין של 6 נצחונות, 4 תיקו ורק הפסד אחד (אבל מאזן בית מדהים עוד יותר: 12 נצחונות מ-12 משחקים), עלתה ל-58 נקודות, שתיים יותר מאולימפיאקוס, האלופה הנצחית (בשבע השנים האחרונות, ליתר דיוק). כל זה לאחר המחזור ה-23, 7 מחזורים לפני סיום העונה. בדרך לתואר (צפויים לשום לפחות עוד שני משחקים קשים, מול פאוק סלוניקי בחוץ ומשחק העונה נגד אולימפיאקוס בבית.

שתי הראשונות ביוון מעפילות אוטומטית לליגת האלופות, לשלישית מובטח כרטיס למוקדמות. כרגע זו פאוק עם 50 נקודות, כך ששום עשוי לרשום הופעה שלישית ברציפות במפעל היוקרתי של היבשת

8. shmulikwe Member

פנאתינייקוס ניצחה היום את פטראיקום 1:2 ועלתה לחצי גמר הגביע היווני.

פאראדופולוס העלה את קבוצתו של שום ליתרון 0:1 בדקה ה-20, יתרון שהחזיק עד הדקה ה-51 בה הישווה גיורגופולוס את התוצאה.

24 דקות לסיום הבקיע סאפאניס והבטיח את עליית פנא לחצי הגמר. במשחק הראשון ניצחו האתונאים 0:1, כך שבסיכום שני המשחקים היתה התוצאה 1:3.

9. Reyes Member

לשום כבר 12 נצחונות רצופים ומקום ראשון (פור 2 נקודות). אליפות?

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

רחוק מזה,לשום יש עוד כמה משחקים טובים לשחק ביניהם נגד אולימפיאקוס[אפילו שזה בבית נראה לי]
    אחרי 12 ניצחונות רצופים מתישהו יבוא הפסד או תיקו אין מצב שהוא ימשיך ככה עד סוף העונה.
    השאלה היא אם גם אולימפיאקוס יפסידו ולא יפתחו רצף נצחונות משלהם והם יכולים לעשות את זה יש להם סגל מצויין.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בינתיים שומי מפתיע אותי לטובה... לקחת אליפות ביוון סוף סוף זה יהיה ההישג הגדול ביותר של מאמן ישראלי. יותר ממה שהוא עשה עם חיפה בליגת האלופות ויותר ממה שקשטן עשה בגביע אופ"א. לדעתי.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קצת הגזמתם...חכו קצת..עוד יש לו דרבי מול אולימפיאקוס ועוד כמה משחקים בליגה, שומי יודע טוב מאוד איך לקלקל דברים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן ברור שהתכוונתי אם הוא יזכה.
    וה-אם הזה הוא גדול.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הוא יעשה את זה,זה יהיה משהו ברמה..ואולי זה יפתח גם את השער לעוד מאמנים ישראלים באירופה
    אני לא יכול להשוות בין המאמנים שלנו לבין אלה האירופאים..אבל אני מאמין שלפחות 2-3 מאמנים שלנו יכולים לאמן בקלות בליגות יותר טובות.

15. אלי מתחן Member

חוץ מקשטן ואולי גרנט שום המאמן הכי טוב בארץ. הוא היחיד שמבין שקהל בא למגרשים בשביל לראות גולים ושום תמיד מנסה לספק את מי שמשלם כסף לכרטיס. הלוואי שכל המאמנים בליגה היו כמוהו, בינתיים, התקשורת מעריצה כל מאמן בונקריסט וככה כל יום נולדים לנו עוד לחמנים וגוטמנים