הליגה הטורקית :: גלאסטראיי מוליכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Galatasaray, ‏22/8/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שלאינסואה יש פוטנציאל גדול ומצטער ששחררנו אותו. החסרון הכי גדול שלו זה שהוא פשוט יותר מדי איטי וכבד בשביל הפרמיירליג. יכול להיות שזאת בעיה שאפשר היה לפתור אם הוא היה מאבד קצת משקל כי הוא לא נראה בשיאו כרגע.

החוזה שלו נגמר בקיץ הבא בכל אופן.
    כשהכנסנו אותו לעניינים בהדרגה בעונת 08-09 הוא היה פשוט פנטסטי וכולם קראו להפוך אותו למגן הראשון, בעונה שעברה הוא אכן הפך למגן הראשון ולא קיבל שום מנוחה בגלל שאורליו היה פצוע כל הזמן והוא היה בעקרון המגן השמאלי היחיד בכל הסגל, לשחקן בן 21 לשחק בפעם הראשונה בקריירה שלו בהרכב הפותח של הקבוצה הבוגרת, משחק אחרי משחק, ב3-4 מסגרות, זה בלתי אפשרי.

הבחור קרס פיזית וראו את זה, זה התבטא בכושר הגרוע שהוא נכנס אליו. הוא שחקן צעיר שהיינו צריכים להכניס בהדרגה ובמקום זה זרקנו אותו למים. כשיהיו עוד שחקנים מבחינתו שחולקים איתו את העמדה זה יועיל לו מאוד, גם בפן הפיזי וגם בפן המנטלי (כל שחקן צריך תחרות, שלא הייתה קיימת בליברפול פשוט כי לא היה עוד מגן שמאלי כשיר בסגל).
    מאחל לו רק הצלחה, אני חושב שעוד יצא ממנו משהו.

2. Galatasaray Member

בגלאטסראיי משוכנעים שאינסואה הוא השחקן המתאים ביותר בכדי להשלים את האגף האחורי ,
    לוקאס נייל עושה את זה בצורה נפלאה אך לא סרבט צ'טין ולא חאקן באלטה משתפים איתו פעולה ולכן אינסואה הושאל .

גילו הצעיר באמת מהווה חשש כלשהו, אך במחשבה שנייה אין לנו כרגע ברירה אחרת .
    רייקרד נמצא כיום בסיכסוך קל עם הבעלים ולכן הוא לא מקבל את השחקנים הנדרשים .
    מתוך רשימת השחקנים שהוא היה רוצה לראות בקבוצה, רייקרד לא קיבל אף שחקן אחד .

בארוש בחוד, קיוול אלאנו ארדה ו-מיסימוביץ' מאחוריו, ובהגנה אינסואה נייל סרבט וסברי, חבל שהקבוצה הזאת לא נמצאת כרגע באירופה, אם רק יכולנו להביא את מיסמוביץ' לפני כן הכל היה נראה אולי אחרת .

הבעיה היחידה שנשארה לנו היא בשער .
    מאז שמונדרגון עזב את הקבוצה גלאטסראיי לא הצליחה למצוא לו מחליף, לאו פרנקו ודה סנטיס לא הרשימו ולכן חזרנו לשוערים הטורקים שלנו, אייקוט שסופג כל משחק לפחות שער אחד, ואופוק הצעיר הם היום מי שעומדים בין הקורות .

יש שמועה שצצה בשעות אלו בטורקיה שסינאן בולאט הטורקי מסטנדרד ליאג' יחתום בקבוצה .
    אבל שוב, רק שמועה .

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אחד השוערים.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx הבחור קרוב ל-40 ועדיין משחק בבונדסליגה בקלן ומציג יכולת לא רעה כלל. אין ספק שתקופתו בגאלא היתה תקופת השיא שלו. אגב, גם גוסטאבו ויקטוריה שעבר אצלכם כמה עונות, משחק עדיין בליגה הקולומביאנית.

4. Galatasaray Member

מונדרגון היה אגדה, גם שחקן נפלא וגם אישיות מדהימה ....

גוסטבו שיחק אחרי גלאטסראיי גם בגזיאנטפספור ובריזה ספור 5 עונות ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מה עם קורדובה ? הוא עדיין משחק ?

היה לו קשה מאוד לעזוב את טורקיה, הוא והמשפחה שלו באמת התרגלו לחיים בטורקיה, הייתי רואה את הבת שלו במועדונים בטורקיה (נראה לי הוא נהיה אבא בגיל 18 או משהו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אוסקר קורדובה פרש לפני שנה, בניגוד למונדראגון הוא ירד בכושרו. ללא ספק אני מציב את שניהם יחד עם היגיטה בחמישייה הגדולה של כל הזמנים בקולומביה, שוערים נהדרים אחד אחד.

6. benos Member

אני חושב שזה לא רק הכושר מה שמשחק לטובת מונדראגון אלא גם הגובה, לשוערים ותיקים שהרגליים שלהם כבר לא חזקות מספיק בשביל לנתר גבוה ולרוץ מהר המימד הזה של גובה הוא חשוב מאוד, מונדראגון הוא שוער גבוה, אני לא זוכר כמה יש לו אבל אני מעריך שיש לו לפחות 1.90 אוני חושב שהוא אפילו קרוב ל-1.95, ביחד עם הניסיון "הדל" זה דבר שמשאיר אותו בכושר משחק טוב, ככה לפחות אני מעריך.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בן, בגדול אתה צודק, מונדראגון הוא אכן 1.90 מ' ואני מניח שזה חלק מהעניין, למרות שהיגיטה, שהוא בערך 1.70-1.75 מ', גם בגיל 40 הציג יכולת טובה וגם הריפלקסים היו שם...מצד שלישי, היגיטה זה היגיטה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שכן הקבוצות הטורקיות איכזבו בענק בליגה האירופית השנה...פנר וגאלאטסריי הודחו בבושת פנים על ידי פאוק סלוניקי וקרפטי, פנער גם על ידי יאנג בויז בצ'מפיונס...טראבזון הודחה על ידי ליברפול אחרי שכבר בגומלין הובילה 1:0 6 דקות לסיום וכבר ראתה הארכה בדרך. מזל שיש את בשיקטאש.

9. Galatasaray Member

את הסטירה הכי חזקה קיבלה חברת הלווין D SMART בטורקיה שקנתה את הזכות לשדר את משחקי הקבוצות הטורקיות בליגה האירופית , כרגע שרק בשיקטאש נשארה ואוהדי גלאטסראיי פנר וטרבזון לא ירכשו מנוי יש חשש לפשיטת רגל .

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/10
  10. Galatasaray Member

- פאטיח טקה הטורקי מזניט חתם בבשיקטאש .

http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages%5CSpor%20Foto%5C515%5CFatih%20Tekke%20resmen%20Be%C5%9Fikta%C5%9F%27ta%5CA01192058.Xxx

- יובו הניגרי מאברטון חתם בפנרבחצ'ה , יהיה מעניין מאוד לראות את יובו משתף פעולה עם אמרה בלזאואולו , כזכור בעונת 2007 יובו שפגש אז את אמרה ששיחק בניוקאסל התלונן שאמרה קילל אותו על צבע עורו, העניין הגיע עד לבית המשפט .
    אמרה בתגובה אמר "אני ויובו ידידים טובים "

לא נראים ממש ידידים . יובו ואמרה .

http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_yb_yobo_emre01.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/10
  11. Galatasaray Member

בשנת 2007, ראש עיריית בויוקצקמג'ה (אזור באיסטנבול), לקח את מסוט שהיה אז בטורקיה לרגל חג טורקי למבחנים בגלאטסראיי,
    נציגי גלאטסראיי בהתחלה לא רצו לבחון את השחקן אך מכיוון שהגיע מרחוק נפגשו איתו ובלי לעלות אותו לקר הדשא של מגרש האימונים טענו "שהוא לא מתאים להם " .

לאחר מכן לקח ראש העיר את מסוט למבחנים בבשיקטאש, שם הוא קיבל את התשובה "הוא לא נראה כמו שחקן, יותר כמו תולעת " וגם שם, בלי להראות את כישרונותיו קיבל תשובה שלילית .

מסוט שהתאכזב מהמצב החליט שלפנרבחצ'ה הוא לא יגיש מועמדות וניגש אז לפאטיח טרים מאמן נבחרת טורקיה באותה התקופה ושאל אותו אם הוא יקבל מקום בהרכב נבחרת טורקיה לולא יסכים לשחק בה, טרים בתגובה טען שגם אמא ואבא שלו לא יקבלו מקום מובטח בסגל וכך בעצם גרם למסוט להחליט שטורקיה היא לא הכתובת המתאימה לו ופנה לנבחרת גרמניה .

פיספוס עצום לכדורגל הטורקי .

עוד שחקן שבורח להם בין הרגליים ...

12. Ariel Member

אהלן ליאור!

איזה ידיעה משמחת! הייתי משוגע עליו כששיחק בטרבזון! אין לי שמץ לגבי יכולתו מאז עבר לשחקי בליגה הרוסית, ולמען האמת מפאת גילו (32) אני די בספק אם הוא אותו שחקן מבריק ומאיים כפי שהיה בימיו העליזים בקבוצה מהים השחור.

בשיקטאש פגעה בול עם הרכש של קווארסמה. עושה הרושם שהוא הסתגל היטב לטורקיה וכבר אחרי כמה מחזורים (ושערים של אמן אמיתי) הפך לכוכב הגדול של ה"נשרים". טקה הוא שם גדול, אבל אם יצליח להצדיק רק 75% מהשם הזה- לא אהסס להמר על בשיקטאש כמועמדת רצינית לזכייה בתואר האליפות בעונה הקרובה!

קראתי עוד לפני המונדיאל כתבה מפורטת בכלי תקשורת גרמני, שבעצם טען שאוזיל משחק בגרמניה בגלל שאביו ממוצא כורדי התנגד שישחק בנבחרת הטורקית (והיו נסיונות לשכנע אותו לפני שהחליט על גרמניה). אין לי שמץ לגבי אמיתות הגרסא הזו, כמו השמץ לאמיתות הגרסא שנתת כאן.

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/10
  13. cazzo Il Capocuoco

זה מה שפתיח טרים אמר?

14. Galatasaray Member

פאטיח טרים ידוע ביציאות שלו ...

ואריאל שמח לשמוע ממך גם סוף סוף בפורום הטורקי ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. Galatasaray Member

לאחר סגירת חלון העברות, ולאחר הפגרה הקצרה עקב משחקי הנבחרת, הליגה הטורקית חוזרת סוף סוף .

הערב האלופה בורסהספור תארח את אסקישהיירספור :

בורסהספור נמצאת כרגע בכושר מצוין עם 3 ניצחונות מ-3 משחקים בליגה ותעשה כל שביכולתה בכדי לשמור על המאזן המושלם, אסקישהייר בניגוד אלייה חוזרת לליגה לאחר הפסד לגלאטסראיי במחזור הקודם .

משחקים בולטים השבוע בליגה הטורקית :

טרבזונספור - סיבאסספור
    קייסריספור - פנרבחצ'ה
    גלאטסראיי - גזיאנטפספור
    בשיקטאש - אנקרהגוצ'ו

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/10