הליגה הטורקית :: גלאסטראיי מוליכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Galatasaray, ‏22/8/10.

1. OHAD 94 Member

לפי דיווח של ספורט 5 דידייה דרוגבה בדרך לגלאטסראיי

2. Mellow29 Kopite

חתם לשנה וחצי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה מפתיע יותר מאשר אם היה נשאר בקבוצה הכושלת שלו בסין?

4. Mellow29 Kopite

אני לא עוקב אחריו בסין, אבל אני תוהה מה הפריע לו להישאר בצ'לסי בתחילת העונה, אם הוא עדיין כ"כ מתגעגע ומרגיש שהוא שייך לרמות האלה?

בכל מקרה, המפגש הכי "אפור" (על הנייר לפחות) בשמינית הגמר הופך עכשיו לחתיכת סיפור כששני ה-זוכים ב-3 השנים האחרונות חוזרים לבמה המרכזית.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ואני חשבתי שאתה תוהה על כך שהוא חתם בגלא לשנה וחצי...

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הסיפור קצת מסתבך כי הסינים טוענים שיש לו עדיין חוזה בקבוצה והם מאיימים לפנות לפיפ"א אם הוא לא יקיים אותו. מצד שני, הם עדיין חייבים לו כסף על משכורות שהוא לא קיבל.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עוד יום בעבודה

8. Galatasaray Member

גלאטסראיי הגיע לשמינית גמר האלופות, היא מקום ראשון בליגה הטורקית, דרוגבה וסניידר הצטרפו, ושמסתכלים בגדול על המצב הכל נראה טוב ויפה אך האם באמת הכל ורווד כפי שזה נראה?

ליגה:
    גלאטסראיי נמצאת כרגע במקום הראשון בליגה עם 37 נקודות מ-20 משחקים, זהו מספר הנקודות הנמוך ביותר אי פעם שמובילת הליגה השיגה לאחר 20 משחקים, כלומר שניתן לשים לב שיש בעיה חמורה השנה בליגה, גם גלאטסראיי וגם שאר הקבוצות האחרות ביכולת נמוכה מאוד העונה, לולא פנר או בשיקטאש היו בכושר הם היו יכולים לפתוח פער של 10-15 נקודות מגלאטסראיי ולסגור את עניין האליפות סופית כבר במחזור ה-20.

צ'מפיונס ליג:
    האומנם עלינו לשמינית גמר, אך בואו לא נשכח ששיחקנו בבית עם קלוז' בראגה ומנצסטר, התחלת הטורניר נחשבה ככישלון ומתוך 2 משחקים השגנו 0 נקודות אך לאחר מכן תיקו מול קלוז' בבית, ניצחון על קלוז' בחוץ וניצחון על מנצסטר ב' סידרו לנו משחק 6 מותח שבו ניצחנו את בראגה בתוצאה 2-1 ועלינו לשלב הבא.
    אני אישית חושב שגלאטסראיי לא הציגה יכולת מרשימה, וללא ספק הייתה מקבלת בראש מקבוצות דרג ב' אחרות אך איכשהו הצלחנו להגיע לשלב הבא.

שמסתכלים על הסטיסטיקות ניתן לראות שלמרות הכל יש בעיה חמורה בקבוצה, עם סוללת הכוכבים שיש לנו כרגע (סניידר,דרוגבה,בוראק,מלו,אבואה,אלמנדר,ריירה) מאוד מפתיע מדוע גלאטסראיי לא דורסת את הליגה, ומדוע לא מציגה יכולת מרשימה יותר בליגת האלופות.

ב-20 בפברואר אנחנו מארחים את שאלקה למשחק בית, ע"פ הפרשנים בטורקיה זה הוא משחק בוחן לפאטיח טרים, עד היום ההנהלה של הקבוצה גיבתה אותו בכל מהלך שעשה, אך כולנו יודעים שאת דרוגבה וסניידר לא הבאנו בכדי שישחקו במשחקים מול סיבאסספור או גאזיאנטפספור אלא מול קבוצות הצ'מפיונס, אני אישית חושב שהבעיה הגדולה שלנו כרגע היא המאמן, חבל לי על כך שרייקארד לא נמצא כרגע אצלנו מכיוון שאין מאמן אחר שמתאים לנו כרגע יותר ממנו, בתקופתו לא היה כסף ולא היו שחקנים איכותיים ולכן הוא התקשה להרים את הקבוצה, הוא הרי לא בא ללמד כדורגל, אלא ללמד טקטיקה..

בכל אופן 20 בפברואר, מבחן לפאטיח טרים, יהיה מעניין.

*אגב אני לא יודע כמה זה נכון, יש שמועות חזקות בטורקיה שברגע שמורינו יסיים בריאל, הוא יבוא לאמן את גלאטסראיי (הרי הוא המליץ לדרוגבה ולסניידר לחתום בקבוצה)

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/13
  9. Galatasaray Member

עוד מספר עדכונים:

* אמרה בלזאואולו חזר לפנרבחצ'ה לאחר ששיחק חצי עונה באתלטיקו מדריד.
    * זיגלר הושאל שוב לפנרבחצ'ה לאחר שעזב בסוף העונה שעברה.
    * בשיקטאש החתימה את מאמודו ניאנג (אקס פנרבחצ'ה שעזב לערב הסעודית)
    *בשיקטאש השאילה את דנטיניו משאחטר.
    *אקהייסאר בלדייה ספור החתימה ילד ששיחק בנוער של בוקה ג'וניורס - לוסיאנו גואצ'אצ'ה (לא יודע איך רושמים את השם בדיוק סלחו לי)
    *בורסהספור החתימה את אחיו של פרדיננד, אנטון פרדיננד.
    *בורסהספור השאילה את שחקן הקישור של סטוק סיטי - אדו.

10. riquelme1 Member

אין סיכוי שזה רציני, מוריניו במעמדו לא יבוא לאמן בליגה הטורקית, גם עם יקבל הצעה מטורפת מבחינה כספית.

מסכים איתך שיש בעיה בגלאטסראיי, וגם אותי העלייה שלהם לשמינית הגמר לא ממש הרשימה, הם פשוט נפלו לאחד הבתים היותר עלובים שהיו בצ'מפיונס בהיסטוריה שלה.

11. Galatasaray Member

המלך הגיע, דורגבה באיסטנבול, ספק אם ישחק במשחק ביום ראשון.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

13. Galatasaray Member

מטורף... אני מת שהוא ישחק כבר.. היום הוא קיבל את האישור מפיפ"א ככה שבשישי מול אקהייסר בלדייה ספור הוא כבר יוכל לשחק..