הליגה הטובה בעולם, ה-NBA, יוצאת לדרך... הדיון הרשמי...

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏1/11/02.

1. Kgt1 Member

אולי נגמר ללייקערס החשק - אבל הלילה הם חזרו ברבע האחרון בסטייפלס מול דאלאס מפיגור 27! (הקאמבק השני בגודלו בהיסטוריה). תוצאת הרבע האחרון עומדת על 44-15! ובסיום המאבריקס מפסידים את משחקם השני העונה 105-103.
    האמת מדהים.

2. RE-QL Member

בשורה המשתנה היה כתוב שהם חזרו מ-30 הפרש! פשוט מדהים! לדעתי עכשיו הלייקרס יתחילו לשחק את המשחק הרגיל שלהם ולדרוס את הליגה... נקודת מפנה!

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אולי באמת זה נקודת מפנה כי לחזור מ-30 הפרש מול הקבוצה הטובה בליגה זה לא צחוק!!

או שזה פשוט הופעה חד פעמית, ועדיין הם לא צריכים לנוח על זרי הדפנה כי הם עדיין מקום אחרון בבית שלה יחד עם הקליפרס....

4. Fernando Cavenaghi Member

אתמול היה המשחק השני העונה בין אורלנדו לליקרס והקרב הגדול בין טי מאק לקובי, בתחילת העונה זה נגמר עם 38 נקודו לכל אחד מהם, הפעם זה נגמר בשויון 21 אבל מגריידי היה לוקח את התחרות בינו לבין קובי אם לא היה נפצע במחצית. הלייקרס.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://www.sport5.co.il/_Uploads/231shakhuffman.Xxx

תמונה שהאפמן צריך להתרגל לראות......

6. RE-QL Member

חחחחחחח אהבתי...

חוץ מזה כולם חייבים להודות שהפתעת העונה היא פיניקס שנמצאת שניה בבית הפאסיפי עם מאזן 19-11! פשוט מדהים! הלילה הם ניצחו את את קליבלנד והסאנס ממשיכים לדרוס את הליגה.[/url]

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שלא יודע האפמן עף מטורונטו בטענה דפוקה שהוא לא הודיע להם על הפציעות שיש לו[על הבעיה ברגליים שלו]

אבל הדבר המדהים..[לפחות בשבילי כאוהד יוסטון] הוא הנצחון הגדול על לייקרס

המשחק שהיה תחת הכותרת מינג נגד שאקיל נגמר כאשר פרנסיס התעלה מעל כולם עם 44 נקודות ו-11 אסיסטים!!!!!

קאטינו מובלי הוסיף 29 ועבר את קובי שנתן "רק" 22

בקרב בין יאו מינג לבין שאקיל דווקא שאק ניצח די בקלות עם 31 נקודות ו-13 ריבאונדים
    לעומת 10 ו-10 של יאו מינג שהוסיף גם 6 גגות!

http://cache.nba.com/media/rockets/francis_170_030117.Xxx :arrow: פרנסיס,בתופים ובמחולות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

8. Kgt1 Member

6 גגות מתוכם 3 על שאקיל...
    והטענה של טורונטו היא לא מגוחכת, מה שמגוכך זו ההתנהגות של האפמן. ובלי קשר אני מבסוט מהשיחרור.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני די שמח מזה......
    וקאטינו מובלי היה מאז ומתמיד שחקן דיי אהוב עליי, כל נקודה שלו משמחת אותי. אבל לפי דעתי מה שחשוב מהמשחק הזה זה העובדה שלמינג יש המון המון מה לעשות עד שהוא יגיע אל שאק, אם בכלל. שאק הוא הסנטר הכי טוב בליגה, מגיע לו ולא לאף אחד אחר להיות באול-סטאר.

10. Kgt1 Member

אגב יוסטון לאט לאט תופסת את מקומה כקבוצה השניה שלי בנ.ב.א (אל תפחדו עדיין רחוק שנות אור מטורונטו) גם בזכות מובלי שגם אני מאוד אוהב אותו.