הליגה הטובה בעולם, ה-NBA, יוצאת לדרך... הדיון הרשמי...

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏1/11/02.

1. Julian Joachim Member

חחח...

רוצה לשמוע משהו מצחיק באמת?
    רשימה של סטארים שעברו בגולדן סטייט בשנות התשעים:

סייקלי, וובר, גוגוליוטה, לייטנר (עליו אני לא סגור), מאלין, טימי הארדווי, לטרל ספריוול and the list goes on...).

2. chaos Member

לי יש גם קלפים.....

ובקשר לשעות
    בחוף המזרחי זה 7 שעות אחורה
    חוף מערבי 10 שעות אחורה

3. Ilan Member

לחבר שלי יש קלף עם חתימה אמיתית!!! של גיי'סון קיד שהוא עוד לא היה סטאר... ואוו בטח זה שווה מלא... נראה לי זה מהעונה הראשונה שלו אבל אני לא בטוח.

4. Julian Joachim Member

סופסוף בוסטון מנצחת.

בוסטון מנצחת לראשונה העונה, לאחר 2 הפסדים, בחוץ את הניקס בתוצאה 117-107. פול פירס הפציץ 46 נקודות, והוביל את הקבוצה שלו לנצחון מופלא על הניקס, שנראו לא רע בכלל עם אלן יוסטון שהפציץ גם כן, 39 נקודות.

הנטס הנחילו הפסד ראשון העונה לוושינגטון, 87-79, כשג'ייסון קיד קרוב קרוב לטריפל דאבל, 18 נקודות 10 ריבאונדים ו9 אסיסטים. משחק מצויין לרכז הנפלא.

הקינגס משלימים פתיחת עונה אדירה, עם 3-0. הפעם על ממפיס גריזליס, כשדיוואץ' קולע 24 ומנגד גאסול 20.

הפייסרס מנצחים במשחק מותח את הטימברוולבס, 87-80, כשבלטו ברד מילר הכשרוני עם 22 נקודות.

שיקאגו נחלה את ההפסד הראשון שלה העונה, לאטלנטה, 98-92. גלן רובינסון ממשיך בפתיחת העונה המופלאה שלו, עם 30 נקודות גם הפעם, כשמנגד ג'לן רוז הוא היחיד ששמר על רמה סבירה פלוס, עם 24 נקודות.

עוד משחקים בהמשך...

5. chaos Member

תגידו...
    לא מתכוונים לשדר משהו?

6. Kgt1 Member

כל לילה יש שידור... בערוץ הnba...

7. chaos Member

שידור ישיר?

8. Kgt1 Member

כן ויש לו עוד לפחות שלושה שידורים חוזרים במשך היום...
    הבוקר למשל ראיתי לייקערס-בלייזרס והלילה יהיה גריזליס-ספרס.
    בespn שבארה"ב יש עכשיו הרבה מאוד שידורים אבל זה לא אותו espn כמו בארץ... :? על כן כרגיל רק שידור אחד בשבוע בשלישי בלילה כרגיל.

9. RVN Member

מיאמי היט ניצחה היום את סאקרמנטו 88-78 והנחילה הפסד ראשון העונה לסקרקקה (סקרמנטו). הקליפרס המשתפרים ניצחו היום את דטרויט 74-72הרבה בזכות אולווקנדי שלקח 20 ריבאונדים וקלע 18 נקודות וחסם שלוש פעמים. הסוניקס ניצחו את הגאז 91-77 שהחזיקה את הגאז ברבע הראשון על 9 נקודות. פייטון קלע 18 נקודות ולקח ומסר 5 ריבאונדים ואסיסטים.
    ועכשיו למשחק המרתק היום: ליקרס פורטלנד, לפני שני משחקים הליקרס הפסידו לפורטלנד 102-90, אבל המשחק הזה היה שונה...
    הליקרס ניצחו 98-95 בהארכה אחרי שדריק אנדרסון קלע שלושה בבאזר כדי לכפות אותה.
    קובי בריאנט נתן משחק ענק ועשה טריפל דאבל של 33 נקודות 14 ריבאונדים ו12 אסיסטים.

10. RE-QL Member

פיניקס ממשיכים לאכזב (3-1) עם עוד הפסד לדטרויט והקבוצה נראית חלש מאוד חוץ ממריון שמתפתח לשחקן סופר סטאר... לפחות יש לי את ניו ג'רזי עם המאזן הכי טוב בליגה 4-0 אחרי ניצחון גדול על מינסוטה ב-24 הפרש! גם סיאטל עדיין בילתי מנוצחים עם 3-0 מפתיע מאוד!

11. ראול המלך Member

דיברתם על קלפי אנ בי אי יש לי קלסר ענקי כזה עם 1200 קלפים יש לי קלף של 100+ דולר של ג'ורדן ויש לי עוד מכ הממש שווים של מרבורי ושל גרנט בערך 60 כל אחד איך אני מתגעגע לזה זה שוכב בארן שלי בטח מפוצץ אבק

12. RVN Member

סקרמטו הפסידו הלילה לניקס, 95 88!

13. Rossoneri Member

סיאטל שברה אמש את רצף הנצחונות שלה (4-0 בניגוד לכל הציפיות של אנשי הכדורסל בעולם) בהפסד חוץ כואב 86-84 לידי ניו אורלינס.

14. אנונימי Guest

העונה הפערים הצטמצמו וכל קבוצה מסוגלת להפסיד כל קבוצה ככה שממש מענייין
    שיקאגו ניצחה את סקרמטו והלייקרס מפסידים כמעט לכולם

15. RE-QL Member

הפערים מצתמצמים רק בגלל שגם לליקרס יש פצועים (אחד גדול- שאק) וגם לקינגס (ביבי ועוד מישהו שאני לא זוכר מי) שהם יחזרו הרמה שלהם תגדל ובגודל