הליגה ההולנדית 2013-14: יוצאים לדרך!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏31/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלה יגיע בשבוע הבא לארינה. זה סטפן דה פריי שהורחק. יאנמט פצוע וגם לא ישחק.

2. c_web Member

נייהאוס היה וישאר אידיוט. מעולם לא אהבתי את השיפוט שלו.
    אייאקס מאבדת הרבה נק' בכל פתיחת עונה בשנים האחרונות זה לא מפתיע ולא אומר דבר...
    RKC מנצחת במשחק שנעל את המחזור 4-2 את ויטסה. בהחלט מפתיעים בנתיים החבורה מוואלוויק שיש להם 4 נק' ממפגשים עם טוונטה וויטסה.

3. רוני שטנאי Member

התמונה רק מראה את גודל הטמטום, באמת שלא היה לו צ'אנס להגיע לכדור ולעשות איתו משהו.. בכל מקרה ארז(אוהד ההצלחות של מכבי הרצליה) עלה בהתכתבות ביננו על נקודה בעייתית מאוד שלצערי דה בור לא נתן עליה מספיק את הדעת כנראה - השובע של השחקנים. שלוש אליפויות ברציפות יכולות לגרום לכך שהליגה לא הכי תעניין את השחקנים והם ירוצו ו"ילחמו" רק באירופה לא שזה יעזור להם אבל ככה זה נראה. מכיוון שהליגה די חלשה זה עדיין אמור להספיק למאבק על אליפות אבל העונה הזו עלולה להיות ארוכה מאוד בשבילנו.
    כדי לגרום לרעב דה בור היה צריך להזרים דם טרי למועדון וזה לא קרה פרט לבויאן שבינתיים נראה לא טוב. יותר מדי שחקנים בטוחים במקומם בהרכב וזו בעיה.

4. Ajacied Member

קראתי עכשיו שיורדניה לא היה מרוצה מהתצוגה של ויטסה במחצית הראשונה. במהלך ההפסקה הוא נכנס לחדר ההלבשה, דיבר בטונים צורמים עם השחקנים והמאמן. ושני החילופים שויטסה עשתה במחצית, היו לפי הוראתו של הגרוזיני (מה שלבסוף לא עזר לויטסה).
    בהחלט דיקטטור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/blink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/13
  5. c_web Member

רוני, וירחיבר כן היה עם הכדור בשליטה, הטמטום של ואן ראיין היא בגלל שרב הסיכויים שוירחיבר היה מבצע את הפעולה האחרונה לא נכון (להזכירך בלם במקצועו). בשבוע שעבר בהירנביין הוא היה באותו מצב בערך ומסר מסירת אלכסונית אחורה לשום מקום במקום להפגיז את השער.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוני מעלה נקודה מאד מעניינת. האם הקבוצה הזאת 'עייפה'? עידו כבר אמר בצדק שאייאקס תחת דה בור מעולם לא פותחת את העונה בסערה. יותר מזה, היא גם הכירה שבועות נוראיים. משום מה הקבוצה מתחילה רק בחצי השני של העונה להתגבש.

התחזקנו (בנתיים) בשני שחקנים חדשים. בוז'אן לדעתי רחוק מלהיות בשיא הכושר ומייק ואן דר הורן צריך עוד להתרגל לאייאקס ולחכות לעזיבה של אלדרוויירלד. צריך לזכור שיש מספר צעירים שמחכים להזדמנות שלהם: בוילסן, קלאסן, אנדרסן וסררו. אם החבר'ה האלה יקבלו יותר דקות הקבוצה אולי תהיה פחות 'שבעה'.

לגבי ואן רייהן. הבחור לא הוזמן לנבחרת ופרנק דה בור אמר השבוע שזה בצדק. ברור שהיום המגן טעה קשות
    ויצטרך במהרה לחזור לעניינים. אני לא חסיד של ליג'יון, אבל עושה רושם שהוא כן מתקדם. לפני עונה במשחק החוץ הלא פשוט בברדה הוא היה בסדר גמור. גם בטרום העונה הוא הראה משחק בהחלט יציב.

נושא אחר. העניין עם יורדאנייה לא ברור. כן או לא היה בחדר ההלבשה, אני לא יכול לחכות שהמצב ידרדר שם.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המשחק של RKC נגד ויטסה, אני חייב להגיד שאני מאוד מרוצה מהמארחים ויש להם המשכיות וקו התקדמות מהעונה שברה שהיתה מצוינת מבחינתם. לא אתפלא אם יסיימו יותר גבוה מהעונה שעברה. אייאקס כרגיל פותחת בצורה מגמגמת אבל זה לא אומר כלום על ההמשך, הטבלה בדרך כלל מתבהרת באיזור המחזורים 20-22. בעונה שעברה יצא לי לצפות בהולנד במספר משחקים. הייתי בטיול ביקור אצל דן מורי, יצא לי לראות שלושה משחקים (הייתי בהולנד למשך חודש חרשתי אותה לאורכה ולרוחבה, לראשונה מאז יורו 2000):
    אייאקס - הירנביין 1:1
    פיינורד - ויטסה 0:2 (נאצים זה לא מילה לאוהדים שלהם)
    ויטסה - ווילם 1:3 (משחק ירידה ל-II)
    וכבונוס הלכתי לראות דורטמונד - ריאל (1:4) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. AFCA Member

טיול ביקור אצל דן מורי? אתה יכול לספר קצת על ההתרשמות שלו מהולנד ומויטסה?

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא אוהב את הולנד וויטסה, אתה יודע הבעיה היחידה זה הקור והבדידות, אחרי הכל, זה לא החום של ישראל אבל להכל מתרגלים. אני מקווה שהוא יתחיל לקבל דקות, כי בשנה שעברה הוא שיחק רק 6 משחקים. האמת שהקבוצה לא נראית משהו ודווקא יש לי תחושה שהוא יקבל את הדקות בתוך שבוע-שבועיים. אין ספק שאצלם, העזיבה של ואן חינקל ושל בוני השפיעה.

אהה, קיבלתי גם את החולצת משחק של גאל קקוטה, היתה מסריחה אבל עברה כביסה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx יש לי תמונה גם עם תיאו יאנסן ועם גאל ומרקו וגם עם המגן שמושאל מצ'לסי ואן משהו
    כשנבחרת הולנד היתה פה בארץ הלכתי להיפגש עם ואן חינקל ועוד שחקן מהנבחרת, כי נפגשנו איתם כמובן באימונים וזה, ופה היה להם גם זמן להסתובב.

אני יכול להגיד לך שאני מאוד אהבתי את הולנד, סך הכל ארנהם, ישנתי שם איזה חודש, אני מכיר את העיר לאורכה ולרוחבה, מרחק של שעה נסיעה מאמסטרדם (הכבישים והמהירות האיטית זה בושה), סה"כ עיר נחמדה, יש שם גן חיות מדהים, בגודל של ת"א, והאמת שאני יכול להבין את הפסטורליות, פשוט כיף. והכי חשוב האנשים שם רגועים שזה מדהים (גם תפסתי שם את יום המלכה שהפך להיות יום המלך אז בכלל היה שם חגיגה, הטקע המצחיק סירה בתעלה באמסטרדם נוסעת עם איזה 50 איש עליה ואבוקות חחחח)

10. Ajacied Member

אגב, מישהו כבר שמע על היהלום החדש של כרונינגן - רישאירו זיבקוביץ', בן ה-16?
    הילד ערך הופעת בכורה בליגה, בעונה שעברה, בגיל 16 ושלושה חודשים בלבד!
    והעונה כבר רשומים על שמו שני שערים, אחד בכל מחזור.
    השחקן עם אם סרבית ואב מקרקאו, העדיף את נבחרת הנערים של סרביה על פני זאת של הולנד. מקווה שהוא עוד ישנה את דעתו.

11. f-side Member

אני לא מבין מאיפה הם מוצאים את השופטים האלה?

גם פיינורד נדפקה אתמול ובגדול עם הרחקות מוגזמות וגם במשחק של איאייקס פנדל וכרטיס אדום על מה שלא היה ולא נברא!

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סים דה יונג ייעדר לפחות 6 שבועות בגלל מה שבעברית נקראת 'חזה אוויר'

13. f-side Member

מכה קשה לתחילת העונה....

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

* הולנד סיימה בפורטוגל את משחקה בתיקו. סטרוטמן העלה את הולנד ליתרון במחצית הראשונה, רונאלדו השווה כמה דקות לסוף. בסה"כ תיקו מוצדק, אבל אין הרבה סיבה לחיוכים.

השערים

*הסוכן של אריקסן אמר באיטליה שהקשר רק יעזוב לקבוצה שתשחק בליגת האלופות. זה אומר לא לליברפול ולא לטוטנהאם...

* עדיין אין סיכום, אבל יש עסקה באוויר: אלדרוויירלד לספרטק מוסקבה. מה שכן, אלדרוויירלד אמר אתמול שהוא עדיין מעדיף לשחק באנגליה.

* פיינורד משאילה את ארמנטרוס מאנדרלכט. החלוץ שיחק כאמור לפני תקופה לא ארוכה בהראקלס.

* אוסאמה אסאידי עדיין מבוקש בטוונטה, אבל הקיצוני מעדיף קודם כל לראות מה קורה עם אנדרלכט.

* לפי דיווחים שונים היו כמה סקאוטים במפגש אתמול בפורטוגל. על הכוונת היו מרטינס אינדי (ווסטהאם) וג'יורג'יניו וויינאלדום (ארסנל).

15. AFCA Member

גם ביום ראשון לא נראה אוהדי חוץ בקלאסיקר?

מצב נושא:
הנושא נעול.