הליגה ההולנדית 2013-14: יוצאים לדרך!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏31/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. c_web Member

אוי לא: באס נייחוס ישפוט את המשחק המרכזי בראשון... AZ - אייאקס.

2. Echte Liebe Member

סיכום המחזור הראשון

http://i.imgur.com/ffdLhJE.Xxx
    סליחה מראש על איכות הטבלה

אייאקס 3 - רודה 0

מחזור פתיחת העונה באמסטרדם ארינה. אייאקס פותחת עם ניצחון טוב מאוד, אריקסן עם משחק טוב. אייאקס עם מספר החמצות יכלה לסיים את המשחק בצורה הרבה יותר טובה, אך התספקה ב3-0.

פ.ס.וו 3 - דן האח 2

PSV מגיעה חלודה למשחק הראשון ולמרות שהיא גוברת די בקלות על דן האח, PSV לא מציגה יכולת עילית, אך גונבת ניצחון חוץ במחזור הראשון.

כרוניגן 4 - ניימינכן 1

כרוניגן גוברת די בקלות על קבוצת התחתית. צ'ארי, המצטרף מדן האח, בהופעה נפלאה עם בישול ושער בכורה. משחק נפלא, כרוניגן במקום הראשון עם ניצחון חוץ חשוב.

זוולה 2 - פיינורד 1

במשחק הבית של קבוצת התחתית, דווקא זוולה מרשימה ומנצלת משחק הגנתי גרוע. בנגיחה קטנה, מצליחה לעלות ליתרון. פיינורד משווה במצב נייח אך לאחר מכן, בדקה ה-90, חיון פרננדז מנצח את המנצח לזוולה, בשער נפלא מ20 מטרים.

היירנביין 4 - אלקמאר 2

ויטסה 3 - הראקלס 1

אוטרכט 1 - גו אהד 1

ברדה 0 - קאמבור 0

טוונטה 0 - וואלביק 0

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/13
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רועי, אני חושב שרצית לשים את התקצירים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

חדשות יום שלישי 6-8
    * ג'ואל פלדמן נפצע אתמול בברכו במשחק המילואים מול טלסטאר. ביום חמישי אחרי הבדיקות בבית החולים נדע יותר, אבל החשש היא שהבלם ייעדר לפחות חודשיים. אגב אייאקס ניצחה במשחק 2-0, צמד של לוקאס אנדרסן.

* הסבון עם פארק עדיין לא הסתיים. באיינדהובן מקווים שביום רביעי הקבוצה יכולה להציג את הרכש השביעי שלה העונה.

* טוונטה משאילה את לוקה ג'ורג'ביץ', החלוץ בן ה-19 של זניט. בגלל ריבוי חלוצים בזניט הסכימו הרוסים להשאיל את הצעיר שבארצו משווים אותו לסטבאן יובטיץ' ממנצ'סטר סיטי.

4. d1231 Member

ויטסה החתימו רשמית את כריסטיאן קואבס הצ'ילאני בהשאלה מצ'לסי. לוקאס פיאזון צפוי להצטרף אליו בקרוב. פיאזון שחקן כישרוני מאוד שיכול לתת הרבה לויטסה. את קואבס לא ראיתי יותר מידי אבל לא התרשמתי ממנו בכלל באליפות העולם, אבל אני מניח שיש סיבה למה צ'לסי רכשה אותו, למרות ששהשאלה שלו די מוזרה מהבחינה שהוא משחק על העמדות של ואן אנהולט, קאקוטה ופיאזון. כנראה שצ'לסי מעדיפה התאקלמות פשוטה יותר מאשר דקות משחק.

יש גם דיווחים שטוונטה רוצה את אוליסס דאבילה המקסיקני בהשאלה מצ'לסי. דאבילה "שיחק" בויטסה לפני שנתיים ובעונה הקודמת בליגה השנייה בספרד.

5. Echte Liebe Member

ויטסה צריכה להודות מכל הלב לצ'לסי. אני חושב שאם לא שיתוף הפעולה הנהדר הזה וההשאלות, ויטסה כבר הייתה קבוצת תחתית בגלל הפייר פליי המלוכלך שUEFA הטילה עליהם. למרות שלדעתי צ'לסי הייתה צריכה להשאיל העונה גם את ואן חינקל לויטסה. הוא לא יראה דשא בסטאמפורד ברידג' (לפחות העונה) והרכישה שלו היא לטווח הארוך מן הסתם, אז זה מהלך די מיותר של צ'לסי, לפחות מנקודת המחשבה שלי.

אגב, ממה ששמעתי צ'לסי צריכה להשאיל את דאבילה למדינה זרה בגלל שיש לו בעיות בוויזה וכו'. אני לא יודע אם השמועות האלו נכונות, אבל אם כן טוונטה יכולה להרוויח שחקן נפלא.

אגב. הערב PSV במשחק הגומלין נגד זולטה וורחם. אחרי שכבר השגנו ניצחון בית חשוב ביתרון 2 שערים, אם נשיג הערב שער חוץ אז נבטיח ב100% את העלייה לשלב הבא, בו PSV כבר כנראה סופית לא תהיה מדורגת.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/13
  6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פ.ס.וו משלימה ניצחון כפול עם 0-3 בגומלין בבלגיה.

היריבות האפשריות בסיבוב הפלייאוף:
    ארסנל
    מילאן
    זניט
    ליון
    שאלקה

אלוהים שיעזור. פ.ס.וו צריכה לקוות לדעתי לליון/שאלקה. לא טיול ובטח שהיא לא פייבוריטית, אבל עדיף לדעתי על השאר. בכל מקרה, אני אופתע אם פ.ס.וו תגיע לאלופות.

7. Echte Liebe Member

מחצית שנייה גדולה אתמול של PSV. מאהר היה ענקי, רקיק שוב הרשים אותי וברכות לבקאלי על שערו הראשון.

כמו שאמרת, PSV לא מדורגת בפלייאוף. אבל אנחנו צריכים לקוות לקבל את שאלקה? אם נקבל אותם אנחנו יכולים להגיד ביי לליגת האלופות. אם נקבל את ליון או זניט, אני לא אשמח, אבל אני אהיה יותר רגוע. זניט היא קבוצה שאני חושב שאמנם היא יותר מצליחה מאיתנו, אבל על הנייר ואם תשווה ותראה את המשחקים של 2 הקבוצות, זה אפשרי לעבור אותם. כנ"ל ליון, למרות שהם קבוצה גדולה, הסבירות שPSV יכולה לנצח אותם היא גבוהה.

8. Echte Liebe Member

http://i.imgur.com/3R7PGN7.Xxx

זה רשמי. ג'י סונג פארק שחקן פ.ס.וו. השחקן בן ה-32 חוזר אחרי שנות גלות במנצ'סטר יונייטד וQPR. פארק הוצג רשמית הבוקר וחתם, וכבר הספיק לערוך אימון בכורה, אליו הגיעו לא פחות מ-500 אוהדים נלהבים. כעת פארק מחכה לקבלת הוויזה ואם הכול יילך כשורה, ביום שבת יערוך את הבכורה המחודשת שלו בפיליפס סטאדיון.

שנים לא התרגשתי ככה משחקן כדורגל. עשה לי את השבוע ההחתמה הזאת, זה היה נראה כבר כאילו הכל הלך לטימיון ופתאום בבום הוא חתם. מחכה כבר לראות אותו על הדשא, ומקווה שהוא יחזור לכושר השנה. אולי זה ה"אס" שהיינו צריכים. בהצלחה!

אגב, מי שעושה את דרכו ההפוכה הוא מרסל ריצמייר המגן השמאלי, שהושאל הבוקר לקמבור, העולה החדשה. בהצלחה גם לך.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/13
  9. alexshw Member

גם ויטסה בחוץ אחרי שספגה שער בדקה ה - 90 מפטרולול הרומנית.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת, זה מגיע למאפיונר מגאורגיה. האיש שהפך ביחד את ויטסה לקבוצת בת של צ'לסי צריך כמה שיותר לעוף מהכדורגל ההולנדי. הנזק שההפסדים האלה גורמים הוא אדיר כי כבר איבדנו שתי קבוצות באירופה. אני אפילו נהנה הערב מההדחה של צ'לסי2.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/13
  11. Echte Liebe Member

אתה נהנה? אני לא. עזוב את כל החיצוניות של הקבוצה. היא הולנדית, וכל עוד היא מנצחת באירופה היא מביאה דירוג וכבוד להולנד. כך שמצדי שאייאקס יזכו גם בליגת האלופות, אני יהיה גם שמח.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויטסה מסמלת בשבילי היום את כל הרע שבכדורגל. מייראב יורדאנייה יושב שם רק בגלל שהוא עוזר לחברו הטוב מצ'לסי להגדיל את הכח שלו בכדורגל העולמי. אתם לא מדברים הולנדית, אבל ביום שני דיברו פה שוב בטלוויזיה עד כמה הכדורגל העולמי מוחזק כבן ערובה ע"י אנשים כמו יורדאנייה (והחבר'ה בפריס והסיטי מצטרפים אליהם).

ברור שכל נקודה חשובה לכדורגל ההולנדי, אבל הכעס שלי רק מתחזק כשאוטו שני מושאלים מצ'לסקי יגיעו לחזק את ויטסה. אם כבר עושים את זה למה האדון אברהמוביץ' לא עשה את זה לפני שבועיים? ברור, כי הוא והחבר שלו שמים פס גדול ביותר על הכדורגל ההולנדי. יורדאנייה מחזיק למעשה גם את ויטסה בת ערובה כי אם הוא הולך הקבוצה תפשוט את הרגל. ההנהלה ההולנדית האחרונה היתה מיואשת ועכשיו ויטסה היא כלי במשחק המלוכלך של מחנה אברהמוביץ'/יורדאנייה.

אני לא רוצה שויטסה תפשוט את הרגל, אבל ויטסה בידי יורדאנייה היא בעיה לכדורגל ההולנדי. לשמחתי יורדאנייה הפסיד היום...זה הכל.

13. c_web Member

טוב הבאה בתור לעוף היא AZ. מה יהיה עם הנציגות בליגה האירופית? חרפה!

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בכדור האחרון של המשחק. לא יאמן.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אכן היה הכדור האחרון. הקטע אפילו יותר מצחיק בגלל שהשופט עוד היה עם ויטסה. הוא הרחיק בצורה מאד מאד לא משכנעת שחקן רומני ובעבירה שנשרקה לטובת הרומנים הוא גם היה צריך להרחיק את קאשיה.
    זה שפטרולול כבשו מהבעיטה החופשית כבר הצילה את השופט הביתי.

חדשות בוקר 9-8
    * הפציעה של ג'ואל פלדמן לא קלה, אבל יכול היה להיות יותר גרוע. לבלם יש קרע קטן באחת הרצועות בברך שלו. הוא ייעדר 4-6 שבועות.

* רונלד קומאן רוצה לצרף את אל חמדאווי לקבוצה שלו.

* מילאן מעוניינת לרכוש את מרטינס אינדי. הסכום שהאיטלקים רוצים לבזבז עומד על 7 מיליון אירו. פיינורד רוצה לראות 10 מיליון.

* טוונטה מעוניינת לצרף שני שחקנים לקבוצה. חסוס קורונה המכסיקאי נחשב לכשרון גדול בארצו, אבל יש גם התעניינות מקבוצות מגרמניה, פורטוגל וספרד. הקיצוני אוליסס דאבילה שבעבר שיחק בויטסה גם מועמד לחזק את הקבוצה מאנסחדה.

מצב נושא:
הנושא נעול.