הליגה הארצית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Dotan Hamer, ‏4/11/03.

1. אלי מתחן Member

ליגה ארצית? יותר מ1000 צופים? לא ידעתי שיש קבוצות עם קהל בליגה הזאת...
    בליגה הלאומית לקבוצות יש הרבה פחות אוהדים. חוץ מהפועל ירושלים שמביאה בערך 4000 כל משחק ואולי הפועל חיפה אף אחת לא מביאה בממוצע יותר מ1000

2. MaDot Member

להפועל עכו יש קהל מעולה אחי אורגינל
    יש לנו מחסניות של פירוטכניה שמי שמבין יודע מה זה אני לא רוצה לפרט
    יש לנו 4 דגלים של שלוש מטר על שלוש מטר.. צעיפים וחולצות של החוג אוהדים "הג'קואים"
    2 שלטי גדר אנחנו ממלאים את עכו בקונפטי יש לנו 3 תופים ויש עידוד של 90 דקות...

3. שלומי Member

אף אחד לא דיבר על 5 אוטובוסים, דיברתי בדיוק על 2 אוטובוסים. ואם אתה מאשים את מזג האויר בכך שלא באו אוהדים שלכם אז בכלל תחשוב על נסיעה של 3 שעות מאשקלון בקור הזה. אני לא בטוח שהיו באים הרבה אוהדים גם של בית"ר ירושלים לנסיעה כזאת...
    אם אתה מדבר על התוצאה, אז קודם כל קח בחשבון שמראש רצינו להוציא תיקו בגלל כמה סיבות:
    1. לוח המשחקים הנוח שיש לנו בהמשך
    2. אף קבוצה עדיין לא הוציאה שם נקודות
    3. זה בכל זאת "משחק עונה" בחוץ, ולא רצינו פער של 5 נקודות כבר עכשיו
    בכל מקרה ההימור הממש אובייקטיבי שלי הוא שאנחנו נסיים ראשונים, עכו אחרינו, ודווקא קרית אתא יהיו אלו שינסו להפריע ולא רמה"ש (פשוט קבוצה רעה).

4. MaDot Member

שלומי קניתי את ההימור שלך למרות שאני חושב
    שאנחנו ראשונים אתם שניים ורמה"ש שלישים...
    לכם יש משחקים נוחים תראה את שלנו אחי..
    בבית אנחנו (כמעט) לא שומטים נקודות והצמרת באה אלינו

רמת השרון .. קרית אתא.. רמת עמידר.. בית"ר שמשון..
    אנחנו יוצאים לשחק בחוץ נגד
    מג'דל כרום (משחק קרוב יבואו הרבה עכואים ולא נרגיש את המקומיים)
    בית שאן (לא קבוצה שאמורה להפריע לקבוצה שרוצה לעלות)
    מרמורק (גם לא אמורה להפריע)
    הרצליה ( אותו דבר)
    וכפר קנא שיהיה קשה..

בכל המשחקים יבואו 100-200 עכואים שמעודדים לאורך כל המשחק ויהיה קשה לעצור אותנו
    המישחק שאני מחכה לו הכי הרבה זה רמת השרון אצלו.. והמבין יבין

5. שלומי Member

אוקיי- לפי דיווחים שקיבלתי מאנשים שהיו במשחק הבנתי שמחצית ראשונה אתם הייתם יותר טובים ומחצית שנייה אנחנו היינו יותר טובים. עוד משהו שלא ידעתי זה שהשחקן הכי טוב שלנו, עידן הלל, לא פתח בהרכב עקב מחלה. בנוסף ליאור ז'אנו (אחד המצטיינים של העונה הזאת) לא שיחק בגלל הרחקה, והחליף אותו ילד בן 18 בשם דודו בן שושן. למרות זאת במחצית השנייה היינו יותר טובים ויכולנו לנצח.
    להזכיר לך, בסיבוב הראשון באתם לאשקלון וניצחתם (די בקלות) 3:1 אחרי יתרון מוקדם שלנו. מאז לא רק שלא הפסדנו, אלא שגם לא שמטנו אף נקודה ביתית , ואיבדנו נקודות רק ברמה"ש (היינו חייבים לנצח - שליטה מוחלטת) ובקרית אתא. ובסיבוב השני באנו אליכם והוצאנו שם נקודה. המסקנות הם שקודם כל אנחנו השתפרנו מאוד מאז הסיבוב הראשון, ושאתם די נחלשתם.
    בכל מקרה, כל המשחקים הכביכול "קשים" נגד מקומות 3-5 (רמה"ש, ק. אתא, וכפר קנא), משחקים אצלנו, ועם מאזן ביתי כמו שלנו (מאזן מושלם עם הפרש שערים 17:2 בבית מאז ההפסד במחזור השני), אין לנו מה לדאוג מהם. בנוסף, אין לנו אף משחק חוץ קשה, ככה שאני לא רואה איפה אנחנו מאבדים נקודות בסיבוב הזה.

6. MaDot Member

משחק רע אחד נגדכם וכבר נחלשנו?
    ניצחנו אותכם בליגה אצלכם בבית ועוד פעמיים בגביע הטוטו
    שאצלנו ב3:0 תאמין לי אם הייתה רואה את המשחק לא היית מתפלא אם נגמר 10.:0
    אנחנו קבוצה יותר טובה ממכם לדעתי אבל אתם יותר טובים מרמת השרון ככה שנעלה ביחד
    ולהפך מחצית שניה היינו בסדר ואתם לא עשיתם כמעט כלום

7. אלי מתחן Member

לפי מה שזכור לי מ98... אשקלון זה קהל גדול, אבל על הפועל עכו או רמת השרון אף פעם לא שמעתי.
    האמתי הייתי רוצה קבוצה קטנה בעיר שלי שאפשר ללכת לראות אותו בימי שישי או שבת בבוקר.
    ד"א, מדוט, יש תמונות?

8. MaDot Member

יש אבל לא במחשב! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    אבל היה משהו חזק תקרא בוואן..
    כתוב שאוהדי עכו זרקו 2 רימוני עשן למגרש והמשחק הופסק
    הדלקנו אבוקה משהו כמו 30 חזיזים וזיקוקים היה באמת אוירה טובה ועוד היה גשם ..
    ואחי שאל את אבא שלך או מישהו יחסית מבוגר שהתענין בכדורגל בשנות ה70
    הפועל עכו היו קבוצה כזאת שעולה מהליגה השניה לראשונה ואז יורדת ככה קבוע
    הממוצע צופים היה 6 אלף צופים של עכו בכל משחק בית

9. אלי מתחן Member

ואללה יפה. תמיד נחמד לשמוע על כאלו קבוצות שעדיין מושכות קהל בכדורגל המעפן שלנו.

10. שלומי Member

גביע הטוטו לא מלמד על כלום אנחנו זכינו בגביע הטוטו בשנתיים האחרונות, וסיימנו בקושי במרכז הטבלה במרחקים של מעל 30 נקודות מהעלייה. בגביע הטוטו משחקים מקסימום 3-4 שחקנים מההרכב הראשון.
    וכן, לאשקלון יש קהל גדול מאוד במושגים של ליגה ארצית (אולי אפילו של לאומית), הגדול ביותר בליגה. למשחק הבית הקודם נגד רמת עמידר, לא בדיוק משחק צמרת, הגיעו 1500 צופים. למשחקים נגד רמה"ש וקרית אתא בעוד כחודש וחצי יגיעו 4000 צופים לפחות. מובטח.

11. MaDot Member

שמע קשה לי להאמין שאתם עוברים אותנו בכמות
    וגם אם כן אני בטוח במיליון אחוז שהעידוד שלכם לא ברמה של שלנו
    אנחנו נוסעים למשחקי חוץ 100 צופים כל משחק תמיד 2 אוטובוסים
    למג'דל כרום אנחנו נוסעים 4 אוטובוסים
    המשחקים היחידים שלא נסענו זה נגדכם בחוץ ונגד טירה שהחברת אוטובוסים פשוט לא היתה מוכנה לקחת אותנו בגלל ששורפים להם דברים באוטבוס וזורקים כיסאות מהחלון אני לא רואה בליגה קבוצה שמועדדת כמונו ונגד רמה"ש נבוא גם סביבות 4 אלף אם לא יהיה גשם

12. MaDot Member

מעריב וידיעות אומרים שהיה 1000 צופים

13. יוגב אסולין Guest

קודם כל אני מרוצה מהתוצאה שזה תיקו. התיקו די משרת את האינטרסים שלנו. למרות שאנ י די בטוח שאתם לא יותר טובים ממנו מבחינת יכולת פשוט זה היה טוב מאוד עבורנו התוצאה הזאת.

בקשר לאוהדים. אני לא אתווכח יותר מידי האוהדים של אשקלון הוכיחו את הכמות והאיכות שלהם מספר רב של של פעמים בעבר ככה שאני לא מתכוון להתכווח איתך. אם אתה חי בסרט שאוהדים של עכו הם יותר טובים ויותר איכותיים שיבושם לך.

אני גם לא הגעתי למשחק למה סגרתי שבת. אבל בקשר לזה שלא באו הרבה אוהדים אפשר להבין שעת משחק לא נוחה ביום שישי במזג האוויר על הפנים שאין הסעות ומרחק נסיעה די גדול. נכון היה צריכים לבוא אחרי הקבוצה אוהדים למשחק הזה. אבל כפי שמפורסם בוואן ובעיתונאים לא היה מעל 1000 איש. ככה שלפני שאתה מבקר את הכמות אוהדים שלנו תבקר את עצמך

נ.ב
    מזל שהזכרת לי שהשחקנים שלכם והאוהדים שלכם הם אלו שרגילים ליראות אבוקות ורימוני עשן בכל משחק... עוד מהנוער לא?

14. MaDot Member

אמרתי לך להתווכח לא יעזור כי אתה נעול על הצד שלך אני נעול על שלי
    מי שיכול לקבוע את הרמה של האוהדים זה רק השחקנים
    בוא אני יסביר לכם קצת על הקהל שלנו

בעבר שעכו היו קבוצה לאומית היו באים ממוצע של 6 אלף צופים למשחק ואתם יכולים לשאול אנשים שהתעניינו בשנות השבעים בכדורגל.. עם ההידרדרות של עכו לליגה א' בזמנים שהיא היתה הליגה השלישית האוהדים לא באו עכו היתה קבוצה אמצע טבלה שמשחקת בלי כסף ובלי מטרה היו באים גרעין של 200 ערסים שמקללים מפצחים גרעינים ורבים מכות לפני המשחק מול בית שאן השנה עלתה שיחה ביני ובין עוד 5 חברים ואמרנו שנקים חוג אוהדים כי עכו קבוצה שרצה לעלייה.. אני קרוב משפחה של הנשיא של עכו ציון ויצמן שכן שלי דוד של חבר ההנהלה עזרא גורש ויש לנו סנטימנטים לקבוצה הלכתי ליציע ג' כרגיל.. והבאתי משם תוף קנינו דגלים אירגנו קונפיטי ופירוטכניה ובאנו לבית שאן כל משחק כמות הג'קואים עלתה ואם נעלה ללאומית יהיה לנו קהל חם וביתי יותר ממה שעכשיו
    פירוש השם ג'קואים - ג'אקו זה תוכי.. נהריה והקריות קוראים לעכואים ג'קואים שזה אומר עכואים ערסים לא יודע מה הקשר שאלו אותם.. אמרנו אם אייאקס עשו לפיינורד פרנציפ עם העינין של היהודים ומכבי חיפה עשו למכבי ת"א את אותו דבר בקשר לקופים הירוקים אז גם אנחנו נעשה ככה ..
    עכשיו אנחנו עצמאים יש לנו תופים ששיכים לנו דגלים ששיכים לנו קומץ של 500 איש שמעודדים ללא הפסקה צעיפים וחולצות של ג'קואים שאירגנו לבד הסעות לכל משחק חוץ שההנהלה עוזרת לנו איתם שלטי גדר שהכנו לבד והמון השקעה כספית על אמצעי פירוטכניה אני לא שופט את אשקלון לא יודע מה קורה איתם אבל אני בתור "אחד המנהיגים" בג'קואים בתור אחד שמכתיב את השירים ומתופף במשחקים ככה שאני די חזק בקטע אני יודע שהקהל של עכו עשה התקדמות אדירה וזה עוד לא הסוף יש פה פוטנציאל קיים לאלפי אוהדים בכל משחק ביתי ומאות של עכואים למשחקי חוץ הקהל שלנו דוחף את הקבוצה קדימה וכראייה יש לנו את הטבלה.. כמו לכל קהל רציני גם אנחנו בעלי שינאה חזקה לקבוצות מסוימות שבראשם עומדת רמת השרון האמת כולם פה מפרגנים לאשקלון ורוצים לראות אותה עולה איתנו ללאומית וככה גם אני
    בהצלחה ואם אתם חושבים שאתם קהל יותר טוב יותר רציני שיבושם לכם באמת..
    הדברים החומרים שיש לנו אני לא מאמין שיש לכם אני לא מאמין שיש לכם מופעי פירוטכניה אני לא מאמין שיש לכם תופים ולא מאמין שיש אצלכם עידוד של 90 דקות בלי הפסקה אבל אולי אני טועה
    הבאנו רק אלף איש מהסיבות שאמרתה.. גשם.. יום שישי (יש פה הרבה שומרי מסורת) וכל התירוצים האלו אבל למרות הכל הבאנו אלפיה בעוד שאתם הבאתם 5 אנשים שהסריטו אותנו ובאו להגיד לנו בסיום
    "אתם קהל פנטסטי לא ראיתי עוד קהל כזה בליגה רק חבל על הקללות למה אתם מקבלים אורחים ככה"
    ואני נישבע לכם שזה מילה במילה ממה שאוהד אשקלון אמר לי אישית..

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דדש חוזר לכדורגל וגם לבית"ר.
    אבל לבית"ר שמשון\ת"א\רמלה\כל עיר אחרת שבא לכם...
    http://www.sport5.co.il/_Uploads/9049dadash0110.Xxx
    השבוע הוא יתמנה רשמית לתפקיד ויודיע על כך.
    הוא ימונה ליו"ר הקבוצה והיו"ר הנוכחי[אבנר קופל] ימונה לנשיא הקבוצה.
    בשמשון מקווים שדדש יביא איתו משקיעים ומקווים להיות תוך 4 שנים בליגת העל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/12/03