הליגה הארצית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Dotan Hamer, ‏4/11/03.

1. AFC AJAX Member

תוצאות הליגה הלאומית: מחזורמס' 10
    0 הפועל הרצליה
    1 מ.ע. קרית-אתא

1 עירוני רמה"ש
    1 הפועל אשקלון

0 הפועל מרמורק
    1 הפועל טירה

1 מכ. רמת-עמידר
    1 בית"ר/שמשון

3 הפועל עכו
    1 מכבי כפר-קנא

1 הפ. בית-שאן
    2

2. שלומי Member

היום הפועל אשקלון ניצחה 1:0 את סוגרת הטבלה הפועל מרמורק, במשחק שבקלות יכול היה להסתיים בתוצאה אסטרונומית, אלמלא יכולת מופלאה של השוער של מרמורק, החמצות בלי סוף של אילן טל ושל חיים אלקיים, עודף פירגון של משה סבג (טיפ: אתה לבד מול שער ריק - אל תמסור!) וגם הרבה הרבה מזל של החבר'ה מרחובות. לא מובן לי איך הקבוצה הזאת הצליחה להשיג 5 נקודות.
    בכל מקרה, אחרי שראיתי גם את המשחק בשבוע שעבר ברמת השרון (מוליכת הליגה), אני חייב להגיד שזה יהיה ממש כישלון סוחף אם לא נעלה ליגה העונה, כי באמת אין טיפת רמה בליגה. למרות שהשוונו רק בתוספת הזמן, המשחק (משחק חוץ) היה בשליטה פשוט מלאה שלנו ובונקר מטורף של רמה"ש מנע ניצחון. הקבוצות היחידות שבעלות רמה בליגה הזאת הם אשקלון, עכו וקרית אתא.
    בשבוע הבא יש לנו משחק בית נגד עמידר בעוד שרמה"ש יוצאת למשחק חוץ בק. אתא, ועכו משחקת בטירה. זאת הזדמנות פז לפתוח פער לפני משחק העונה האמיתי בארצית - מחזור 13: הפועל עכו נגד הפועל אשקלון.
    ואם אתם מחפשים שחקנים שנעלמו אתם יכולים להוסיף את אילן טל (זכה באליפות עם הפועל חיפה), ועידן הלל (הפועל פ"ת לשעבר, והשחקן הכי טוב בליגה הארצית).

3. יוגב אסולין Guest

אני די מסכים עם שלומי שהרמה בליגה הזאת ממש נמוכה זה נובא מהסיבות שלקבוצות אין תקציב כדי להשקיע בשחקני רכש מקבוצות אחרות. ומחלקות הנוער של רוב הקבוצות האלה לא מספיק מושקעות ולא מיצרות שחקנים ברמה נורמלית. לכן הליגה ניראת כל כך חלשה.

בשנים האחרונות להפועל אשקלון היה סגל טוב אבל היא לא הצליחה להיות בצמרת הממש גבוה ולהאבק על עלייה בגלל הרבה דברים שלא קשורים ישירות לכדורגל. כל הסיכסוכים בהנהלה וכו'. השנה הכל מתחבר בנתיים כמו שצריך (לפחות כלפי חוץ). הקבוצה מציגה כדורגל חיובי מביאה נקודות. והכי חשוב הקהל האשקלוני התחיל לצאת מהחורים כאשר לכל משחק מגיעים כבר מעל 1000 צופים בבית ומעל 300 נוסעים לבחוץ.
    הנהלה וכל השחקנים יודעים שכבר המון זמן מחכים להתעוררות הזאת ולהגיע למצב הזה. ואסור להם לאכזב את האוהדים ולא לעלות העונה ליגה.

כרגע המאבק בצמרת הוא מאוד צפוץ 2 נצחונות עכשיו של קבוצה יוכלו להקפיץ אותה קצת מעל לכל האחרות ושתי הפסדים יוכלו להוריד אותה למקומות 4-5 לכן צריכים להיות מאוד זהירים. לבוא לכל משחק במלוא הרצינות ולא לזלזל כי אחרת נאבד נקודות. כל משחק צריך להיות עם הרבה לחימה של שחקני הבית הרבה לחימה של שחקנים כמו עידן הילל ואילן טל שרוצים להחזיר לעצמם את ה"שם" ולירשום עלייה ברקורד שלהם.

עוד דבר אחד שאני חושב שחשוב לציין על הפועל אשקלון זה. שחקן הרכש החמישי של העונה זה שלא הרבה ספרו אותו בין כל שחקני הרכש שהגיעו. אני מדבר על השוער שלנ כמובן ישראל לוק. אתמול הוא נתן משחק ענק. והראה לכולם למה ב"ש כל כך רוצים אותו. אני מאמין ומקווה מאוד שהוא לא יעזוב (ולפי מה שהבנתי הוא חתום לעוד עונה).

4. MaDot Member

אני אוהד של עכו אני גם בין היתר אחד מנציגי חוג האוהדים והמתופף במישחקים שלהם
    עוד שבועיים אשקלון אמורים להתארח בעכו אני קורא להם באמת ובלי צביעות שיבואו שיעודדו את הקבוצה שלהם, יצא לעכו שם רע אחרי התקריות עם טירה,רמה"ש, כפר קנא, ושמשון עם אשקלון אין לנו סיכסוך ואין לנו כלום אני מקווה לראות אותם תורמים לאוירה המחשמלת שאנחנו מתכננים בעכו והלוואי הם יעלו יחד איתנו במקום הנאצים מהשרון בין מה שאוהדי עכו מתכננים -
    2 דגלי חכות 3 מטר על 3 מטר כל אחד
    כ-2000 בלונים כחולים
    200 צעיפים וחולצות של הקבוצה יחולקו ביציע העכואי
    וכמובן כל הדברים שגוררים את ה"עכו גהנום" ומי שבא למישחקים שלנו יבין אותי
    יאללה חברה שיהיה לכם יום טוב שבוע טוב ואמן השרון יימחקו מהמפה

5. יוגב אסולין Guest

יש עוד זמן למשחק ויש משחק חשוב בין לבין.. לנו נגד רמת עמידר לכם נגד טירה. אני ממש לא מזלזל בעמידר הם מקום שישי והם יכולים לעשות לנו חיים מאוד קשים. המשחק הזה יהיה באשקלון. וניצחון בו יתן לנו תנופה ענקית ליקראת המשחק נגדכם.

בקשר למשחק נגדכם אני מקווה שאני יהיה בבית עד אז לפחות פעם אחת כדי להגיב כמו שצריך לפניו. אבל בכל מיקרה. זה יהיה משחק שהקבוצה שתנצח בו תתחיל לסלול לעצמה דרך בטוחה לליגה הלאומית משחק חשוב של שתי הקבוצות אולי הטובות ביותר היום בארצית.

בקשר לכל מה שאתם מכינים חבל סתם תכינו את זה.. ובסוף תפסידו לא באסה?

6. MaDot Member

נפסיד? גבר יש לנו מאזן מושלם של ניצחונות בבית בטוטו ובליגה אפילו תיקו אין לנו כי הקהל חם ותומך אני לא רואה קבוצה שתעצור אותנו אבל שמע גם מקום שני עולים

7. שלומי Member

מחר מחזור חשוב בליגה הארצית, כשאשקלון תארח את רמת עמידר, רמה"ש תתארח בקרית אתא והפועל עכו תשחק בטירה. על הנייר לאשקלון המשחק הכי קל, והזדמנות מצויינת לפתוח פער על האחרות במשחק בית. בקרב ישיר בין 2 מועמדות לעלייה רמה"ש לדעתי תפסיד בקרית אתא שהיא קבוצה הרבה יותר טובה ואיכותית. הפועל עכו צריכה לנצח את טירה בחוץ אבל כל משחק חוץ בליגה הזאת הוא קשה ולכן גם טירה הוא מקום פוטנציאלי לאיבוד נקודות לפני משחק העונה בין שתי הקבוצות הטובות בליגה ללא ספק אשקלון ועכו.

8. שלומי Member

גם עכו וגם אשקלון ניראות מוכנות למשחק העונה בשבוע הבא. עכו ניצחה 4:0 בחוץ את טירה ואשקלון 3:1 בבית על רמת עמידר.
    מאשקלון ייעדר ליאור ז'אנו שספג כרטיס אדום (והיה המצטיין במשחק עד אותו רגע), אבל חוץ מזה הקבוצה ניראית בכושר טוב וניצחה 3:1 קבוצה טובה למרות החמצת פנדל בפתיחה ו-2 משקופים במחצית הראשונה.
    חוץ מזה, אני חושב שאשקלון חייבת לעלות ליגה כי היא הקבוצה היחידה בליגה שיכולה להביא כ-1500 צופים למשחק. אז שבוע הבא זה משחק שחובה לא להפסיד לפחות תיקו יש הסעות חינם מהאיצטדיון לאוהדים שרוצים לנסוע.

9. MaDot Member

אשקלון היחידים שיכולים להביא 1500?
    אח שלי תבואו לעכו בעזרת השם שבוע הבא.. תסתכלו על הקהל העכואי תלמדו
    תחזור לכאן ואני מקווה שתיהיה מספיק גבר לערוך תהודעה שלך! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    בכל מיקרה בהצלחה והלוואי אשקלון יעלו איתנו ללאומית..

רמת השרון - לא נישכח ולא ניסלח.. 23.1.04 יום הדין קרב!!

10. MaDot Member

מישהו יודע עם כמה אוהדים אשקלון באה ביום שישי אם בכלל יביאו אוהדים?

11. שלומי Member

זה תלוי בעיקר במזג אוויר אבל הקבוצה אירגנה רק 2 אוטובוסים של הסעות ככה שלא יהיו יותר מדי אוהדים...

12. MaDot Member

אז יענו משהו כמו 50-100 בסדר לא רע
    חכו תיראו מה יהיה מחר בעכו אולי אני יביא תמונות

13. MaDot Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    לאשקלון יש קהל??. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    לכו שנו על האף אתם קבוצה של בונקריסטים ובלי קהל יא מכבי פ"ת של הארצית!!
    השחקנים שלכם ראו את האבוקה את ה3 רימוני עשן את העשרות חזיזים שלנו וקיבלו שוק
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואמוס לוזון

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/12/03
  14. שלומי Member

טוב, טוב, טוב....... אני לא הייתי היום במשחק בעכו, אבל לפי הסיקור בוואן הגיעו כ-700 צופים למשחק, ואף קבוצה לא הגיעה למצבים- יש תיאור של מצב לא ברור שבו כביכול יניב עופרי עמד באחד על אחד מול שוער עכו. הבעיה היא שאין לאשקלון שחקן בשם יניב עופרי ואני די בטוח שלעכו דווקא יש. מה שכן יש שחקן שקוראים לו יניב אופיר אבל נראה לי שהוא כבר לא בסגל.
    בסה"כ אשקלון השיגה תוצאה מצוינת מבחינתה, תיקו בעכו שהייתה עם מאזן ביתי מושלם, ועכשיו אני בטוח יותר מבכל שלב אחר של העונה שנעלה ליגה רק בגלל לוח המשחקים הנוח שיש לנו עכשיו. שבוע הבא בבית מול כפר קנא, אח"כ בחוץ מול שמשון, ואח"כ 2 משחקי בית קלים מול טירה והרצליה. בנוסף אנחנו מארחים את רמה"ש ואת קרית אתא אצלנו.
    חוץ מזה עם כל הדיבורים של אוהדי עכו אנחנו בשבוע שעבר הבאנו 1500 צופים למשחק נגד עמידר, ופחות וחצי מזה הגיעו למשחק העונה בעכו (בגלל מזג האוויר?). אוהד עכו אתה מוזמן להגיב על זה.
    ולסיום שאלה- גם בליגה הארצית יש פגרת חורף כמו בליגות הבכירות?

15. MaDot Member

יניב עופרי עמד מול השוער והחמיץ החמצנו עוד קצת היו לכם 2 בעיטות למסגרת
    אם אני אמור להיות ניטרלי אז התיקו משקף פחות או יותר שיחקתם סגור ונכון וכל הכבוד
    אבל הדיבורים על 5 אוטובוסים שלכם.. על 2000 צופים מאשקלון מצחיקים
    הבאתם בדיוק 10 אוהדים שכל מה שהם עשו זה להסריט איך אנחנו מדליקים תאבוקה ורימוני עשן
    סתכל בסיקור בוואן תיראה מה רשום.. 700 צופים? חח היה 1200 ..
    לא שזה מכובד אבל בכל זאת לבוא לחורבה שלנו בכזה מבול אפשר להבין!!
    בכל מיקרה בהצלחה אני רוצה שתעלו איתנו במקום הזונות ממורשה