הליגה הארצית: ר"ג נשארת בליגה,צור שלום נושרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏9/7/05.

1. ozi Member

בכלל נראה כאילו השנה אי אפשר לדעת אפילו בערך אילו קבוצות יהיו בתחתית ואילו בצמרת. אין אף קבוצה חזקה מדי.. אני רק מקווה שצפרירים חולון לא תעלה שוב- כמה מזל יש להם, נקווה שסוף סוף הוא נגמר..

2. יורי קצב Member

הששנה לדעתי המועמדות הכי רציניות לעלייה הם אחי נצרת והשקמה-רמת חן שתי הקבוצות התחזקו בצורה משמעותית

3. John Barnes Member

מצטער לאכזב אותך שי, אבל צפרירים הולכת חזק על העלייה העונה. הביאו מאמן חדש, מנשה נוריאלי, שדרש וקיבל מענק עלייה ללאומית. נוריאלי נחשב לאחד שגילה את אחד הכשרונות הגדולים בקבוצה, תמיר פור, ונתן לו את ההזדמנות בקבוצה הבוגרת. לפני 3 עונות, ההנהלה פיטרה אותו עקב המצב הגרוע בליגה הלאומית (רק 2 נצחונות). למרות זאת, הוא החליט לחזור העונה כדי להעלות את צפרירים לליגה הלאומית. רכש לא צפוי להגיע (בריאן מן נבחן בקבוצה, אם זה משנה משהו), אך הסגל של הקבוצה חזק מספיק בשביל להאבק על העלייה לליגה השנייה.

4. ozi Member

אתה לא רציני בזה שהסברת לי מי זה מנשה נוריאל נכון..?
    הוא המאמן שהעלה אותנו לליגת העל בזמנו.. אני עדיין זוכר אותו לטובה.. איזה ימים רחוקים אלו ניראים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

5. gladiator Member

טירת הכרמל לקראת העונה החדשה:
    הרכב משוער:

שוער-חיים קאופמן שחתם לפני יומיים.

בלם אחורי-דודי יאיר בעונה שעברה בהפועל יקנעם

בלם קדמי-מיקי צצשוילי בעונה שעברה אסי גלבוע

מגן ימני-קובי חנוכה

מגן שמאלי-נמרוד עמוס שהגיע מהפועל הרצליה

קשר אחורי-עידו שהגיע מהנוער של הפועל חיפה

קשר אחורי-קיקו כהן

קשר שמאלי-איכסן חלבי הגע מהפועל כפר קנא

קשר ימני-לי זליאט

קשר מרכזי-דודי בכר שהגיע מהפועל הרצליה

חלוץ-עדי סבג

חדשות:

אוהד צור מהפועל כפר סבא נבחן בקבוצה.דני שושן השוער הותיק חזר לשמש כשוער שני.הקשר ערן בלו חזר להתאמן.הקבצה תנסה להחתים השבוע את הקפטן בעונה שעברה חזי סימן טוב.

עזבו:

שרון אזולאי,אבי מלכה,אבי שמש,רענן דרעי,גיא אפשטיין.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/05
  6. יוגב אסולין Guest

אני זוכר שהוא ודורה גם הורידו אותנו..
    נוריאל מאמן סביר.. כמו הרבה אחרים.. אין לו משהו רע. יש לו הבנת משחק וכו'. אבל אין לו שום דבר מיוחד גם. סתם עוד מאמן.

7. אני אוהב אותך בית"ר! Member

טוב לפי מה שאתם מדברים, גם אני חושב שטירת הכרמל יעלו...
    ואני מאוד מקווה שחולון האלה לא יעלו, עד שסוף סוף הם ירדו ליגה!
    בשנים האחרונות צפרירים חולון היו צריכים לרדת פעמיים לליגה הארצית, אבל במקומם הענישו קבוצות אחרות!
    בעונות 01/02 אלה היו הכח ר"ג, ובעונות 03/04 אלה היו מכבי קריית גת!
    נשבר לי מהחולונים האלה, הם צריכים לפנות מקום לקבוצות יותר טובות מהם בלאומית!

8. הרצליה Member

כל השחקנים האלה שיחקו בהרצליה.
    אוהד צור היה בעונה שעברה בהרצליה לא בכפר סבא אבל לא קיבל אפילו דקת משחק אחת.
    נמרוד עמוס-מגן ימני מוזר ביותר.
    חיים קאופמן-שוער נהדר הושאל לשנה אחת ויחזור בעונה הבאה להרצליה.

9. ozi Member

יוגב לא אמרתי שנוריאל מאמן גדול, רק אמרתי שלא צריך להציג אותו בפניי. אבל בכל זאת בתגובה לדברים שלך: הרבה מאמנים הורידו אותנו ליגות בשנים האחרונות וניכשלו חרוצות בקדנציות שלהם בקבוצה, אבל רק מאמן אחד העלה אותנו לליגה הראשונה בישראל וזה מנשה נוריאל. תמיד אני אזכור לו את זה.

10. TariboWest Member

מה אני אגיד לכם, אם טירת-הכרמל מועמדת רצינית לעלייה אז הרמה בארצית ממש גרועה.
    לגבי מיקי ציציאשווילי, אני דווקא מחזיק ממנו מאוד. בלם עם מבנה גוף של יותר מארצית, מנוסה, פיזי ושקט. הבעיה הגדולה שלו היה הנטיה לפציעות. בעונה שעברה הוא חזר להפועל עפולה (אחרי כמה מחזורים בטירת-הכרמל) ונפצע, ריסק איזה חלק ברגל והושבת לחודש-חודשיים, לאחר שחזר כבר לפעילות נפצע שוב במשחק אימון וגמר את העונה.
    דודי יאיר אומנם בלם וותיק שכבר שיחק בטירת-הכרמל, אבל תאכלס, אם הוא הגיע לקבוצת אמצע טבלה בליגה ב' (הפועל יוקנעם) אז כנראה הוא באמת התדרדר.
    את אחסן חלבי אני לא כל-כך מכיר, אבל בעונה שעברה הוא לא כבש יותר מ-4 או 5 גולים. זה ההוא שהיה ב-03/04 בהפועל יוקנעם?
    הפתיע אותי אוהד טירת-הכרמל בקשר ללי זליאט, הוא לא פרש או משהו כזה? מאז שעזב את מכבי חיפה (נוער) לא שמעתי עליו....
    מה שכן, יש להם בעיות טובות בעמדת השוער. דני שושן, השוער השני, הוא שוער מצוין ומנוסה. ראיתי אותו במשחק או שניים והוא היה מצוין. למי שזוכר, זה שוער הפועל ריינה ששיחקה בעונה שעברה בגביע המדינה מול נחלת-יהודה (היה איזה קטע קצר איתו ב"חדשות הספורט").

11. אני אוהב אותך בית"ר! Member

אוקי, אז מי לדעתכם השלושה או אולי אפילו ארבעה שיעלו ללאומית?

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/05
  12. אחי נצרת Member

לקראת המפגש הראשון של אחי נצרת בארצית,ובגביע הטוטו אני מזמין אותכם לעשות סיבוב קצר על ההכנות של שתי הקבוצות במגשים האלו:

הנהלת נצרת, מזמינה את אוהדי הקבוצה לחזור למגרשים ולעודד את הקבוצה במשחק הראשון שלה,וכבר אוהדי נצרת מתוכננים לפצץ את המגרש בכפר כנא באוהדים הירוקים מנצרת בדרבי הראשון לעונה הקרובה.

מכבי אחי תפתח את המשחקים לאחר הירידה מליגה לאומית לליגה ארצית.כזכור במשחק האחרון הפסידה אחי נצרת למכבי נתניה(העולה לליגת העל) בתוצאה 3:1 באצטדיון עילוט,את השער של אחי נצרת כבש רג'א זועבי מבעיטה מרחוק.

תחת הדרכתו של המאמו הישאם זועבי יעמוד רק שחקני הבית ושחקי הנוער בנוסף לשחקנים מהעונה שעברה
    כמו שנדע לצוות האתר שהסגל שיעמוד תחת הדרכתו של הישאם זועבי: חמודי עלוש,עבד מועד,יוסף מועד,מאמון סארה,שאדי חאפי,לואי נסר,סעיד מועד,נעים אבו אחמד,אימן עאבד,
    שחקני נוער:תאמר מריד,תאאר באשא,תייסיר אבו חמד,השוער מוחמד עאבד,מוחמד עוואד,מהראן סנדיאני,וטוני סליבה,אברהים מרה.

כזכור,השחקנים שלא עברו בבקרה הם: גל פיבך,גל גבע,טיבי טיבי, כאמל גברין,מוחמד עווד,אשרף אל על,עבד תיתי,מוטי בן חימו,והשוער נדב לוי.

מנגד, גם מכבי כפר כנא לא הצליחה להעביר אף שחקן משחקני הרכש,ויעמוד תחת הדרכתו של מאמנה פתח עבאס סגל שחקני הבית ושחקנים מהעונה שעברה ששיחקו בקבוצה בנוסף לשחקני הנוער.

כזכור,כפר כנא סיימה את העונה שעברה במקום העשירי עם 33 נקודות והייתה רחוקה 8 נקודות מהמקום ה11 שממנו יורדים ליגה.

כפר כנא התחזקה בשחקנים:ליאור שמחוון,ליאור בן חימו,זוהר ביצ'י,עלאא רביע,עלי אמארה,שי אבו קסיס....
    שחקני בית ושחקנים מהעונה שעברה:סאמר מיעארי,אברהים אבו סאלח בנוסף לעוד שחקנים.

תפתח מחר(שבת) קבוצת מכבי אחי נצרת את לוח המשחקים אך הפעם במשחקי גביע טוטו-סיבוב ראשון- במפגש נגד כפר כנא , במגרש העירוני של כפר כנא בשעה 16:30 ביום שבת. וינהל את המשחק השופט שלמה אטיאס.

13. אני אוהב אותך בית"ר! Member

שלמה אטיאס...
    מאיפה השם הזה מוכר לי?

14. אני אוהב אותך בית"ר! Member

היום משחק גביע טוטו מעניין בין לוד לרמת חן, מישהו יכול לתת לי קצת פרטים על הפועל בני לוד?

15. eran_i Member

בני לוד:
    מאמן הקבוצה יעקב בנודיס
    עוזר מאמן ומאמן כושר אבינועם מליחי
    שוער ארז בנודיס הגיע ממרמורק
    הגנה רונן פייגמבום
    איממן פדילה ומוסא בן חיים
    אבי פרנקו
    קישור שלומי דהאן כמאל טרבין רם סטי
    חלוץ אחמד סבא