הליגה הארגנטינאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/2/16.

1. benos

benos Member

סבסטיאן ויז'ה שחקן בלי טיפת אינטלגנציית משחק. שתי מתפרצות מסוכנות נהרסו לבוקה בגללו( אחת מהן לשם ההגינות הוא יצר עם המהירות הנהדרת שלו).

Franco אוהב/ת את זה.
  2. benos

benos Member

@Franco חשבתי אתה יותר אופטימי לגביו. בוקה אמנם הוציאו עליו לא מעט כסף(2 מיליון) אבל מאמין שיוכלו לעשות עליו כסף, אחרי הכול מדובר בשחקן צעיר עם נתונים פיסיים וטכניים טובים.

3. Franco

Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

הייתי יותר אופטימי לפני שנה, וגם אז המשוואה הייתה מול קארדונה, בהקשר של עלות-תועלת ולא ראש בראש, שעם כל ההייפ בהתחלה התנדף חזרה לרמה והתרומה האמיתית שלו. להגנתו, הוא עדיין שחקן ששווה להחזיק על המגרש, היחידי שיצר סכנה חוץ מהנייחים של מקאליסטר, ואם אני צריך להמר שני המאמנים תחתם שיחק הם לא בדיוק מאלו שמשקיעים בפיתוח צעירים (ועוד זרים). אבל למרות כל זאת, הוא היה צריך להיות במקום אחר היום ולא לדרוך במקום כמו שקרה בפועל וזה לא יכול להיות רק על הנסיבות.

4. benos

benos Member

אז ריבר מנצחת 2-0 את בוקה בחצי הגמר הראשון. משחק חד צדדי והמשך ישיר למשחק הקודם בליגה בין הקבוצות. ריבר הייתה יכולה גם לתת עוד גול לבוקה שהתחילה לשחק טיפ טיפה כדורגל אחרי שסאלביו נכנס וניסה לעשות משהו.

אני לא ממש מכיר את אלפארו אבל זה פשוט מביך האנטי כדורגל של בוקה והמשך ישיר לקדנציה של בארוש שלוטו. גאז'רדו לעומת זאת עושה צעד משמעותי לקראת גמר שלישי ב-5 השנים האחרונות.

5. Albiceleste

Albiceleste Member

מסצ'ראנו יחזור לארגנטינה אחרי 14 שנה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!