הליגה הארגנטינאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/2/16.

1. gilad16 Member

החזיקו יותר זמן משנתנו להם אחרי מותו של גרונדונה.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הקבוצה שבזכותה הגיע בלם בינוני כז'וסימר מוסקרה לנבחרת קולומביה ואח"כ לאתלטיקו נאסיונאל.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  3. gilad16 Member

@Franco או אתה תתקנו אותי אם אני טועה, אבל גם קארבונרו הגיע לנבחרת בגלל הצטיינות שם

idans10 אוהב/ת את זה.
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ממה שזכור לי, ההצטיינות שלו שם לקחה אותו לריבר ואז משם לנבחרת. ויותר מכך, הוא גם היה חלק מהסגל למונדיאל. מאז הוא בנפילה חופשית כשאפילו בקורטולואה לא רצו אותו. כיום לדעתי הוא ללא קבוצה.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  5. gilad16 Member

בדקתי, שנינו טועים, אבל אתה טועה פחות :)
    הופעת בכורה בנבחרת לפני שהגיע לארגנטינה
    הופעות בהמשך אחרי ששיחק בריבר

Franco ו-idans10 אוהבים את זה.
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה כנראה מהצצטיינות שלו במדי קאלדאס, כשעוד קולומביה היתה חסרת אופי לפני פקרמן :D

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פרסום בקולומביה שבוקה תיפרד ככל הנראה אחרי המונדיאל מפברה שיעבור לאברטון תמורת קצת למעלה מ-5 מיליון יורו.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי אפשר להוריד את המילים "ככל הנראה" בהקשר של הפרידה אחרי המונדיאל :) מה שנותר פתוח יותר הוא היעד, אברטון היא רק אחת מהמתמודדות על שירותיו של המגן הקולומביאני. מבחינת בוקה הרווח הוא לא גדול במיוחד (אם אני לא טועה רק 50% הולך למועדון) אבל עדיין במאקרו הם יצאו טוב בקשר הזה - הביאו מגן שתרם להם יפה, גם אם לא תמיד היה באנקר בהרכב, והשתלב טוב. ניצלו את הקרדיט שהוא מקבל מפקרמן, אני מניח שקרדיט מוצדק אבל זה עניין של דור השחקנים הקולומביאני, ויימכרו אותו ברווח סביר במיוחד להתחשב בכך שהוא בן 27+ כבר. כל זה בזמן שכבר החתימו מגן ארגנטינאי מנוסה ודי טוב.

idans10 אוהב/ת את זה.
  9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מסכים. גם מבחינתו של פאברה זה יכול להיות דיל לא רע, לשחק באחת הליגות הכי טובות בעולם למרות שאני לא בטוח שהוא ברמה המתאימה. אולי אני קצת עושה לו עוול, אבל בשביל שחקן מאוד לא יציב וגם מגן שהוא די בינוני, פאברה יותר ניצל את העובדה שבעמדה שלו באמת אין הרבה אופציות בקולומביה (וגם אז לא תמיד הצליח לשמור על מקומו). ההגעה שלו לבוקה הפתיעה אותי והאמת שגם ההצלחה היחסית שלו, כי הייתי בטוח שיראה הרבה יותר ספסל. וכמו שאתה אומר, גם בוקה נראה לי מיצתה אותו עד תום אם אלו אכן יהיו הסכומים. לא חושב שיכולים להרוויח עליו יותר.

Franco אוהב/ת את זה.
  10. אסף ראסינג Member

בעיניי שחקן טוב מאוד, ובתאוריה הייתי לוקח אותו לראסינג כבר אתמול בהתחשב באכזבה מהמגנים השמאליים שלנו. גם הסכום לא יותר מדי מוגזם בעיניי לאור הסכומים שרצים היום... אבל אין ספק שמרגע שבוקה הביאו את מאס, זה צעד מתבקש וחכם למכור אותו, גם אם בפועל לא מרוויחים המון

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ברמה המקומית זה סכום מוגזם, לצורך העניין הוא יהיה ההחתמה הכי יקרה בהיסטוריה של המועדון לפני שהתחלנו לדבר על משכורת בכלל. סוטו לא משהו, גם אם לדעתי סובל מיחס שלילי מדי מהקהל מתי שהוא בסדר, וגרימי כשיחזור הוא לא הסגנון של שצ'צ'ו מחפש גם אם יחזור טוב פיזית. זו בהחלט העמדה הכי בעייתית בהרכב שלנו וככזו יש הרבה אופציות מהליגה שיהוו חיזוק בתיאוריה. אבל עם כל הכבוד לקולומביאני, שאחרי עזיבתו של טאגליאפיקו הוא מועמד לגיטימי לתחרות על תואר המגן השמאלי הטוב בליגה, מעבר לכסף הוא גם שחקן עם הרבה תקשורת ששוכחים שבמשך עונה שלמה (העונה שעברה) נאבק על דקות ברוטציה עם סילבה שהוא בעצמו לא עילוי. יש לו ליקויים רבים בקבלת ההחלטות ומשחק ההגנה וזה לא ילד שמישהו הולך לקחת אותו ולעבוד על הדברים האלו.

בלי קשר לפאברה, בהופעה לא טובה אמנם, בוקה מפסידה הלילה בבית לדפנסה אי חוסטיסיה ונותנת תקווה לסאן לורנסו הבינונית שיכולה לצמצם את הפער ל-5.

בטבלת הממוצעים אולימפו (מקבלת בראש מבאנפילד) וטמפרליי (תיקו עם לאנוס שהייתה רוב המשחק ב-10 שחקנים) איבדו במחזורים האחרונים סיכוי מעשי להישאר ויצטרפו כנראה לארסנל בליגת המשנה. שתיהן כבר לא תלויות בעצמן ולמרות הסיכוי התיאורטי יצטרך לקרות משהו מאוד חריג בשביל להישאר. צ'אקריטה תהייה ככל הנראה הרביעית לסגור את רשימת היורדות, שכן גם לה הסיכוי המעשי הוא די נמוך, אבל בניגוד ל-2 הנ"ל היא עדיין תלויה בעצמה למרות שגם פה זה יצטרך להיות סיום עונה מהסרטים.

הלילה, ראסינג (בלי ריקי) נגד ריבר :sm_cool:

gilad16 אוהב/ת את זה.
  12. gilad16 Member

הבעיה שלנו בהגנה היא לא ברמת שחקן יחיד,
    זה שילוב של לחץ גבוה ופערים גדולים מדי בין הקווים
    את הראשון אנחנו עושים טוב ונראים מאומנים, השני לא ברור
    אתה חייב לעלות יותר גבוה את הקו ההגנה כשאתה לוחץ ככה.
    סוטו בינוני אבל הוא לא אמור לשחק ולהתמודד לבד, גם סרביה לא טוב כשאנחנו מתגוננים.

פברה שחקן טוב מאוד אבל באנגליה, בכל קבוצה שהיא לא אחת מהגדולות, יאנסו אותו מאחורי הגב

idans10 אוהב/ת את זה.
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בעוד שברמה ההתקפית הוא כן יוכל לתרום שם לטעמי עם המהירות שלו וההגבהות שלרוב הדיוק שלו טוב, משחק ההגנה שלו לדעתי פשוט בינוני. יותר מדי חורים הבחור יוצר, חלק מהעניין זה שהוא גם עולה להתקפה אבל גם בכללי לא מדובר פה באיזה מגן עילוי.
    בינתיים צצות (לפחות לפי הסוכן) שמועות גם על נאפולי שמעוניינת והסכום אף נסק לכיוון ה-10 מ' יורו. לכאורה נראה סכום מופרך, מצד שני עם כל הסכומים הלא הגיוניים שרציפ היום, אני לא אתפלא על כלום.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יש לי עוד זמן קצר לראות את הקבוצה הזו, הלוואי ויכולתי להמשיך לראות את צ'צ'ו והסגל הזה רצים ביחד עוד ועוד ועוד. איזה כיף של קבוצה וחבל רק שלא סגרנו את המחצית עם אחד או שניים ברשת של ארמאני. אגב החבר של @idans10 בין הקורות, הצלה ענקית למה שיכול היה להיות גולאסו גדול של ראסינג. כל זה לעיני מאמן הנבחרת שצופה בפעם הרביעית בראסינג במשחק בית בחודשים האחרונים.

חבל שלא השגנו את היתרון במחצית הזו, כי בחצי השני שלה היו רגעים שהעייפות הברורה מסגנון המשחק שצ'צ'ו דורש באה לידי ביטוי וריבר מצאה את החורים ליצור סכנה. הפציעה של דונאטי לא תעזור לנו גם כן. עכשיו מנוחה ואז עוד פעם להתפוצץ, בתקווה שהפעם ננצל את הרגעים שיש אנרגיה כדי לשים אחד ברשת של ארמאני.

נרי דומינגס :wub:

idans10 אוהב/ת את זה.
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כן, הבנתי שהוא היה טוב בחצי הראשון. הצטרפתי למשחק שלכם כשנגמר הקלאסיקו במדיין.
    אגב, יש סיבה שאתם עולים עם תלבושת החוץ במשחק בית?

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/18