הליגה הארגנטינאית - ניולס זוכה באליפות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏8/2/13.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בישול ענק. הילד מתחיל להיות שווה מעקב מדי שבוע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אז אומנם הרכב שני אבל בכל זאת כל המחמאות מגיעות לתאומים סקלוטו עם הפתיחה המצוינת.

במשחקי הגביע שהתקיימו בשבוע האחרון, אסטודיאנטס מבואנוס איירס (פרימרה B) מביסה את דפנסה וחוסטיסיה מליגת המשנה 0-3 ותפגוש בשלב הבא את ריבר פלייט, פלאסנטה גם כן מהפרימרה B מדיחה את קולון לאחר ניצחון 2-1 ואילו סנטרל קורדובה גם כן מליגה השלישית עולה לשלב הבא לאחר ניצחון דומה על רוסריו סנטראל, אולימפו גם היא עולה לשלב הבא לאחר ניצחון דומה על גיז'רמו בראון, במשחק היחידי בנתיים בשלב זה שמסתיים בפנדלים גוברת גודוי 7-6 (0-0 אחרי 90 דקות) על צ'אקריטה מתחתית ליגת המשנה.

משחקי השלב הבא (1/32) שכבר נקבעו

אסטודיאנטס (בואנוס איירס)-ריבר פלייט
    סנטרל קורדובה-אול בויס
    אולימפו-ולס סרספילד

המשחקים יתחדשו בשבוע הבא (6.3) עם ארבעה משחקים

אתלטיקו טוקומאן-סן מרטין טוקומאן (המנצחת תפגוש את אסטודיאנטס)
    חימנסיה לה פלאטה-אקסורסיאונאיסטאס (המנצחת תפגוש את בוקה ג'וניורס)
    הורקאן-ראסינג אולייברה (המנצחת תפגוש את גודוי קרוס)
    אינסטיטוטו-דפורטיבו מורון (המנצחת תפגוש את סן לורנסו)

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/13
  3. npumpido Member

FRANCO

יש לך עסק עם אדם אובססיבי...

אז ככה,

קודם כל הגרסה הראשונה שלך (מבוססת ויקי) - צדקה...

התכתבתי עם הבחור מ-PROMIEDOS ושאלתי אותו על מה הוא מתבסס.

מתברר שאתה הבאת קישור לתקנון נכון ליולי האחרון, והוא מתבסס על "בולטין" מעודכן מאוגוסט.

ראה (קובץ פי די אף - מייד בתחילתו):

http://www.afa.org.ar/images/stories/bolet...15-08-20122.Xxx

כנראה שליצני AFA רצו לתת משמעות לגמר המפגר הזה.

אם ככה, בESPN טועים וה-PROMIEDOS יותר מקצועי ממה שחשבתי.

עולה השאלה, האם ייתכן שקבוצה לוקחת את הטורנאו פינאל ומפסידה בגמר - ומתמטית היא לא מדורגת ב-5 הגבוהות ולכן לא זוכה בכרטיס?

4. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

כל כך עשה לי כיף לראות את החצי השני של המשחק באוטובוס בחזרה ממשחק אחר הערב בקרית אליעזר שגם עשה לי טוב על הנשמה.

אינדפנדיינטה מנצחת 2-0 את ראסינג בדרבי הגדול של האבז'נדה משערים של הילד בן ה19 ליאונל מירנדה כבר בדקה השנייה את השני כבש ג'ונתן סאנטאנה לאחר מסירה של קאייסאדו, ראסינג סיימה את המשחק בעשרה שחקנים לאחר עבירה מכוערת של דייגו ויז'אר על פביאן וארגס.

הגול של ג'ונתן סאנטאה כפי שצולם מהדשא

במשחקים נוספים בלגרנו מנצחת 2-1 את קולון (פריירה וסאפאטה לפיראטים לקולון השווה זמנית גיגליוטי) במשחק נוסף גודוי קרוס מנצחת את ראפאלה גם כן 2-1 משערים של גירימי ואובלו לראפאלה וארה.

בנתיים ריבר וטיגרה בתיקו 0-0 שם כרגע מחצית.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/13
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ההשפלה היא לא בגלל התוצאה, ההשפלה היא בגלל שבכל זמן בו אינד' רצתה לשחק ולא לבזבז זמן היא עשתה מה שהיא רוצה כולל משולשים, מרובעים וצורות הנדסיות שאני לא יודע לקרוא להן בשמן. ההשפלה היא בגלל שמשחק שלם הגענו למצב וחצי מסוכן, אולי. ההשפלה היא ששחקן כמו קאמוראנסי, שלא נתן ספרינט מזה כמה חודשים, מסיים 90 דקות עם המדים של ראסינג בקלאסיקו. שבולאטי, שחקן בינ"ל, משחק באדישות קרובה לזו של קאמוראנסי במשחק כזה, וגם אוכל השחלה משפילה מוארגאס.

סאחה - עשה מה שהיה צריך לעשות.

ליואי - שיחק רק בגלל הפציעה של פיז'ד. לא לרמות האלו, בטח ששולפים אותו למשחק פעם בכמה חודשים. האדומים חגגו על האגף שלו לאורך כל המשחק.
    אורטיס וקאהאיס - סבירים, קשה לבוא אליהם בתלונות.
    גרסיה - לא היום שלו, אבל נמצא רק בתחילת הדרך וגם ככה קורבאלאן (לא שיחק בגלל פציעה) לא הרבה יותר טוב כיום.

* שני המגנים המחליפים היו נקודות התורפה הגדולה של ההגנה, בעיקר ליואי, אבל חייבים להודות שגם אלו שחסרו לא להיט.

קאמוראנסי - מביכה היכולת שלו ומביך המאמן שנותן לו להציג אותה. לא יכול לשחק בהרכב, צריך לעלות 20-30 דקות אחרונות. בנוסף, איבד את הכדור שהוביל לגול הראשון (בין הכדורים הרבים שאיבד).
    פלטיארי - חזר לסורו אחרי משחק אחד טוב.
    בולאטי - אדיש ולא מעורב.
    פרס גדס - שיחק? יש לשחקן כישרון, אבל הוא לא ייקח אחריות כמו ריקי והוא גם לא ברמה יוצאת דופן.
    (ויז'אר) - נלחם וניסה, לא בכושר משחק טוב והורחק בצדק.
    (דה פול) - מדברים על כישרון גדול, לא פעם ראשונה שהוא נראה לי אנמי והפעם גם לא נלחם כמצופה מהמעמד.

* שליטה מוחלטת של האדומים במרכז השדה, ללא פרינייה על הספסל גם אין ממש קלפים לשינוי המשחק במצבים כאלו.

ויאטו - ניסה אבל לא יכל לבד.
    סאנד - מעבר לשיא ותלוי בחבריו.
    (קאמפורה) - שיחק מעט.

* אין לנו 9, מה חדש. גם כלים לחזור להתקפת "הגמדים" של הטורניר שעבר עם ויאטו בשפיץ, כבר אין שריקי בשיקום ארוך.

אז למה שיגעת אותי מלכתחילה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx הבעיה היא שמה שמופיע בבולטינס לא קופץ בחיפוש ולא היה לי כוח לעבור אחד אחד. בגלל זה מלכתחילה הלכתי לוויקיפדיה...

לפי הכתוב, היא לא זוכה בכרטיס (אבל כן תהייה בליברטאדורס הבא אם לא ישנו עד אז גם את זה).

פארטידאסו! מדהים שבריבר עוד לא עלו על הבלוף של טרזגה, למזלם הפעם הוא הוחלף בזמן.

6. npumpido Member

הטעות היא לא שלי אלא של ESPN ועליה שאלתי מלכתחילה.

עדיין נשארה לי נקודה מסוימת לא ברורה, אבל עזוב.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני יודע שזו לא טעות שלך, לכן הקריצה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

איזו נקודה נשארה פתוחה? אם מתכוון למה ששאלת עליו וצוטטתי בתגובה הקודמת, אז לפי הכתוב היא לא תשחק בסודאמריקנה (אבל כן בליברטאדורס הבא).

8. npumpido Member

בבולטין ממועטים (excluidos) מחמש המדורגות השנתיות שני סעיפים 7.1 ו-7.2:

7.1. המנצחת בגמר (ולמרות שהיא ממועטת מהחמש - יש לה כרטיס בפני עצמה)

7.2. אלופת הטורנאו פינאל

אם ככה, אלופת האיניסיאל לא ממועטת? כלומר אם אלופת האיניסיאל מפסידה בגמר - היא עדיין יכולה להיכנס לחמש המדורגות?

שאלה מטומטמת שעלתה לי תוך קריאת התקנון המטומטם.

המסקנה שלי: להבא לא להתחיל אפילו לקרוא תקנונים, הפעם התפתיתי כי רציתי להבין מראש לקראת מה הולכים ומה הסיכויים.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני בטוח ב-99.9% שאותו כלל שתופס לגבי אלופת הפינאל, תופס לגבי אלופת האיניסאל ורק הניסוח לא מדויק.

אתה עדכנת את הערך לגביע הסודאמריקנה 2013 בוויקיפדיה? בזמן שהתחלנו את הדיון הזה לא היו קישורים לתקנונים של ההתאחדות ומאז הוסיפו קישורים לתקנון הראשון שמצאתי ולבולטין המעודכן יותר שחברך מהאתר ההוא הביא.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/13
  10. npumpido Member

בטח ההוא מPROMIEDOS עשה את זה.

(אני לא כותב בוויקי; כשהיתה לי הערה - הערתי להם והם תיקנו).

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לפי פירסומים בקולומביה, אסטודיאנטס מעוניינת להחתים את המגן הימני של קאלדאס, חילברטו גארסיה, אבל נכון לרגע זה קאלדאס לא מוכנה לשחרר את השחקן.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קילמס עם החולצות האדומות החדשות ממשיכה להציג כדורגל מפתיע ביחס לחומר השחקנים. אולי בסופו של דבר הקרדיט המפתיע, בעיני התקשורת והאוהדים, שנתנה ההנהלה בדה פליפה ישתלם. אתמול זה לא הספיק לניצחון והקבוצה ירדה מאוכזבת עם תיקו ביתי מול ראפאלה, אבל קילמס נראתה טוב והייתה עדיפה.

אחרי מחצית סבירה נפתחו השערים במחצית השנייה ושתי הקבוצות שיחקו פתוח, מופקר, מרחבה לרחבה (בעיקר לכיוון של האורחת). אולי קילמס תרוויח חזרה את קאוטרוצ'יו המאכזב אחרי המשחק הזה, בו נכנס מחליף והראה קצת מהיכולת הטובה שהציג בעבר. סארה שוערה של ראפאלה קיבל שלושער ועדיין היה מהמצטיינים.

3-3 גדול עם עוד הרבה מצבים ומעט מאוד הגנות.

-----

במשחק השני ניואלס לא נזקקה למשחק גדול על מנת לגבור על בלגראנו אפורה. סקוקו פתח את המשחק נהדר והיה בכל מקום בו היו צריכים אותו במגרש, כשהוא גם כובש שער אחרי מבצע קבוצתי מצוין, אבל חבריו לא ממש הצטיינו ולא היה חסר הרבה בשביל שבלגראנו תשווה (קצת יותר יצירתיות בחלק הקדמי). רק בסיום הצליחה הלפרה להגדיל את היתרון ולתת לקהל הביתי המצוין טעם של ניצחון אחרי תקופה לא מוצלחת.

במהלך המחצית השנייה משטרת רוסאריו המשיכה להצדיק את השם של האיחוס דה פוטאס שלהם, כשמהומות ביציע הובילו לפינוי האוהדים כמו בשבוע שעבר בסנטה פה עם אוהדי קילמס (עד לכאן הכל בסדר). בזמן הפינוי שחקני בלגראנו, שמן הסתם דאגו לקרובי המשפחה והחברים ביציע, התקרבו לאזור והתעמתו מילולית עם השוטרים שלטענתם נקטו באלימות מוגזמת, כשללא התגרות פיזית כלשהי החליט שוטר אחד לתקוע את האלה בפנים של טורוס שזנקק לטיפול רפואי. המקום הכי גרוע בארגנטינה להגיע אליו כקהל חוץ, או שחקן חוץ מסתבר, הוא כל מקום בו משטרת רוסאריו מרגישה בבית...

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/13
  13. npumpido Member

עכשיו PROMIEDOS כתב לי שאת השאלה שלי שאלו הרבה, והוא כתב על כך לAFA.

הנושא בטח לא מעניין את אף אחד פה, אז מבחינתי אני סוגר אותו, ואם יהיה לי משהו משמעותי חדש - אכתוב.

מה שבטוח - המטומטמים האלה לא מסוגלים אםילו לנסח מסמך כמו שצריך.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אין לי כרגע יותר מדי זמן להרחיב, אבל אחד המחזורים המוצלחים שיצא לי לתפוס בארגנטינה. חוץ מההופעה האנמית שלנו מול לאנוס (למרות שלא היה 0-0 רע) כל משחק שתפסתי במחזור היה מהנה למדי ועם רמה טובה.

עידן, שער בכורה בליגה (בגביע כבר כבש) למונטויה באול בויס. בעיטה טובה, אך יש גם "קרדיט" לאלביל בשער. הבחור הצעיר עבר לשחק קבוע מאחורי החלוצים, לפני כן שיחק באגף שמאל בעיקר אם אני לא טועה, ועושה רושם שזו העמדה המוצלחת בשבילו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/13
  15. Muurad Member

אני זוכר שאמרת שאתה מחזיק ממנו אליאס, אבל מה דעתך על רובן בוטה? מקושר בימים האחרונים לאינטר בהעברה חופשית בקיץ.