הליגה הארגנטינאית איניסיאל 2012:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏3/8/12.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עם על ההתחכמויות שראיתי לאחרונה, אני כבר לא יודע אם זה תרגיל שהצליח או פאדיחה...

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אליאס, עושה רושם שהקשר האחורי של אנביגאדו, יוליאן מחייה, בדרך אליכם. ככה לפחות מדווח בחשבון הטוויטר של הקבוצה, אחרי שזו דחתה את הניסיונות שלנו ושל מיז'ונאריוס להחתים אותו. לא דיברו שם על מספרים, אבל לפי ההערכות ראסינג תרכוש 80% מהכרטיס שלו. עוד שחקן צעיר ומצויין מבית היוצר של אנביגאדו, מקווה בשבילו שזה אכן ייצא לפועל ושיצליח אצלכם.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/13
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מקווה מאוד שמדובר בעוד שמועה אחת מני רבות מצד אנשי עסקים שמחזיקים בכרטיס השחקן שלו ושאין אמת בידיעה על החתמתו. אני דווקא מכיר אותו במקרה והוא לא שחקן רע, הוא גם לא קשר אחורי בדיוק (עמדה שאנו לא צריכים לחזק), אבל גם אם יש אמת בשמועה ראסינג לא תקנה 80% מהכרטיס אלא תשאיל אותו מאנשי העסקים שקנו את האחוז המדובר. מיותר. התגובה לשמועות האלו בארגנטינה היא שבכל מקרה לא מדובר על הגעתו לקבוצה עוד העונה.

מכיוון שבולאטי סוגר ברגעים אלו, מאוד מקווה שזה לא ייפול, אין טעם להביא עוד שחקן למרכז השדה ובטח שכזה עליו לעולם לא נוכל להרוויח כסף. גם על בולאטי לא נרוויח, אבל התרומה המקצועית שלו וודאית יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/13
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הוא לא קשר אחורי, הוא קשר 50/50 שהפגין יכולת נהדרת באנביגאדו. לא יודע מה המצב אצלכם בקישור, אבל אם אתה אומר שאתם לא צריכים לחזק אותו עוד יותר, אתה כנראה יודע מה שאתה אומר. בכל מקרה הייתי רוצה לראות אותו בקבוצה גדולה יותר מאנביגאדו (שם מקומו) ואלי אפילו בליגה טובה יותר מהקולומביאנית. לטעמי שחקן מאוד מעניין ומהמשחקים שראיתי אותו דווקא די התרשמתי. הייתי שמח אם היה מגיע אלינו, אבל גם הקישור שלנו מלא עבורו.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני יודע שהוא לא קשר אחורי, אתה כתבת עליו את זה בתגובה הקודמת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx התכוונתי שאחורי לא צריך, בעמדה שהוא משחק היה צריך חיזוק שיצמצם את דקות המשחק של קאמוראנסי והגיע בולאטי שהוא חיזוק נהדר מבחינתי.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אפילו לא שמתי לב שכתבתי קשר אחורי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx בכל מקרה, כמו שצפית, כנראה שהמהלך גם ככה לא ייצא לפועל.