הליגה האירופאית 2011/12 - ההגרלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏5/8/11.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

:aaagath:

2. cazzo Il Capocuoco

מה אתה מצפה מעומר? הוא ישר זורק הצהרות....

לא מכיר את סטוק, אבל פאלרמו נחלשה כראוי העונה.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום משחקי הפלייאוף בליגה האירופית עם כמה משחקים מסקרנים

האנובר-סביליה זה המשחק מסקרן אבל כרגיל יהיו היום כמה הפתעות כיאה לליגה האירופית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. Ice Cream חסה

תזכרו את השם הזה, לא משהו שקשה יהיה לזכור.
    שיחק כבר בסביליה אתלטיק וכבש שם גול מרהיב (תוכלו לראות ביוטוב באיכות גרועה), ושיחק גם מול ריאל מדריד במדי סביליה, וחזר לפינלנד ומפציץ בכל המסגרות, כולל היום מול שאלקה.

5. shlomydavid מנהלים

6. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים, הכדורגל הסקוטי מדרדר מרגע לרגע. האלופה הגאה, ריינג'רס, הפסידה 1-2 בסלובניה למאריבור שרק לפני שבועיים הודחה מול מכבי חיפה, וזאת לאחר שער נצחון של הסלובנים בדקה ה93 (להזכירכם, ה"טדי ברס" גם הודחו ממוקדמות ליגת האלופות על ידי מאלמו החלשה); סלטיק סיימה ב0-0 ביתי מאכזב מול סיון השוויצרית; ואת הערב העגום של הקבוצות מסקוטלנד חתמה הארטס, שספגה 5-0 מטוטנהאם במגרשה הביתי.

אכן, מדובר בשפל חדש עבור הליגה הזו. אם רק לפני מספר שנים עוד יכלו להתגאות שם בשתי הנציגות הבכירות מגלאזגו, הרי שגם לזה כבר אין אחיזה במציאות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/8/11
  7. alexshw Member

עכשיו אתם מבינים למה נגר חסר אחריות כמו כיאל מככב שם בליגה?
    מכבי חיפה שם לוקחת אליפות באי מייל.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/11
  8. Telkiyski Member

וסלטיק לא מנצחת בבית את סיון שהיא אפילו לא אחת מ3 הגדולות של שוויץ
    הארטס מקבלת 5-0 בבית מטוטנהאם

דווקא ההפסד של ריינג'רס בסלובניה מתקבל, זה מגרש ביתי מאוד כמו שראינו ואני מאמין שריינגרס עוברת.

כמה תוצאות מעניינות היום
    ברטיסלבה הסלובקית מנצחת בבית 1-0 את רומא
    ורוצלאב הפולנית שעשתה דרך יפה עד הפליאוף מפסידה בבית 3-1 לראפיד בוקרשט אחרי שהובילה 1-0
    לגיה שהעיפה את גזיאנטפספור הובילה פעמיים אבל סיימה ב2-2 בבית עם פרטק, אגב המשחק נערך נדמה לי באצטדיון החדש בורשה, מגרש נהדר.
    א.א.ק אתונה התחמקה מתוצאה בעייתי ועם שערים בדקות 87 ו90 היא מנצחת בבית את דינמו טבילסי 2-0

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/11
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התייחסות שלי לחלק מתוצאות הערב:

זסטאפוני - קלאב ברוז' 3:3 - שער ובישול לרפאלוב...ועדיין, לאבד יתרון כל כך מוחלט בגיאורגיה. למזלם של הבלגים, המשחק הביתי צפוי להיות טיולון בדרך לשלב הבתים. סיכויים: 15-85 ברוז'.

HJK הלסינקי - שאלקה 0:2 - אולי הביג שוקר של הערב. לא להיאמן לאיזה תלולות אפילות שאלקה יכולה להגיע אבל היא מגיעה. אם מישהו היה צריך עוד הוכחה שההתפוצצות הנדירה על אינטר היתה בגדר תצוגת על בלתי מוסברת סטייל עב"מ, היום קיבל את התשובה. לא להאמין פשוט לא להאמין, לא יודע על מה ראנגניק עובד איתם באמת שאני לא יודע, ואם קלן המחוררת לא היתה מגיעה לגלזנקירשן לכו תדעו אם גם בליגה הם לא עם עוד הפסד. נכון שבגרמניה הכל יכול להתהפך מהר מאוד, אבל צריך לתת קרדיט לפינים, ועוד לחשוב ששאלקה גירדה פה בבלומפילד תיקו על סף ההתבנקרות בשנה שעברה... סיכויים: 45:55 לפינים.

אלסונד - אלקמאר 1:2 - תוצאה מאוד מפתיעה. אומנם אלקמאר עם שער החוץ שלהם, אבל הנורבגים החביבים תיאטאו בסיבוב הקודם את אלפסבורג השוודית די בקלות. למרות שאלקמאר פייבוריטית, לא אתפלא בכלל אם הנורדים יעשו את זה בהארכה/פנדלים. סיכויים: 65-35 ל-AZ.

סטיאווה בוקרשט - צסק"א סופיה 0:2 - מהזווית הישראלית, שמח בשביל רוני לוי שדברים הולכים טוב אחרי הפתיחה המגומגמת במחזור הראשון. מאמין ומקווה שהם יעלו ובכלל, שימו לב לרומניה שיכולה למצוא את עצמה בשבוע הבא עם 5 קבוצות בשלב הבתים של הליגה האירופאית! וזה בלי להזכיר את אוטלול האלופה שתשחק בשלב הבתים של ליגת האלופות. כל הכבוד, אחרי ירידה של השנים האחרונות הם שוב חוזרים הרומנים (זוכרים שלפני כמה שנים היו 3 רומניות ברבע גמר אופ"א?) סיכויים: 65-35 לבאקאלים.

האנובר - סביליה 1:2 - האנובר של סלומקה פתחה מעולה את הליגה עם 2 נצחונות, ממשיכה את התנופה באירופה, למרות שמדובר בתוצאה נזילה, אני דווקא רואה אותם יכולים להעפיל ברמון סאנצ'ז פיחואן, במיוחד על רקע השביתה הצפויה בספרד והעובדה שסביליה תגיע ללא משחק ראסמי (ראינו מה משחקי הידידות שווים, פרט לטיפה כושר, פלזן הפסידה לחיפה 2:0 ודרסה את קופנהאגן 1:3 בחוץ...) סיכויים: 55-45 לסביליה.

רוזנבורג - אא"ק לרנקה 0:0 - למה אני מסתכל על המשחק הזה? 2 נציגים ישראלים. אחד על הקווים, מאמנה של לרנקה, הלא הוא טון קאנן שאימן את בית"ר ירושלים ומכבי ת"א ועל המגרש, מיליאן מרדאקוביץ' ששיחק במכבי ת"א ונתן עונה נחמדה לגמרי. תוצאה טובה לקפריסאים שמביאים את ההכרעה הביתה. עם איך שרוזנבורג נראית באירופה עד עתה, זה לא יהיה הימור מופרך לראות את לרנקה בפעם הראשונה בשלב הבתים - אם כן, עוד מקדמה לכדורגל הקפריסאי שממשיך להתקדם. סיכויים: 55-45 ללרנקה.

סלובאן בראטיסלבה - רומא 0:1 - לא ראיתי את המשחק אז אני לא יכול לחוות דיעה על היכולת הרומאית, אבל עדיין, תוצאה מפתיעה, גם אם רומא עלתה למשחק בהרכב חסר. הביזיון האיטלקי במפעל הליגה האירופאית נמשך, די כבר, נמאס. אם רומא לא תעבור, יהיה מדובר בביזיון גדול. לא רוצה לחשוב על זה בכלל. סיכויים: 75-25 לרומא.

מאריבור - ריינג'רס 1:2 - להגיד שאני מופתע? ממש לא. יש לי חבר טוב שהוא אוהד מושבע של גלאזגו ריינג'רס, דיברנו על זה שאולי הוא יגרור אותי לאולד פירם בדצמבר בסלטיק פארק. בשבת אחרי המשחק שלהם הוא כבר אמר שזה נראה נוראי, למרות הניצחון. אני מפחד להרים אליו טלפון מחר. ריינג'רס מתבזה, מדכי אל דכי, זה פשוט מעציב. מאריבור מנצח אומנם בדקה ה-90 אבל אני לא אתפלא בכלל אם ריינג'רס אפילו לא תעבור, למרות שאני אתן לה עדיפות וגם זה בגלל אייברוקס. סיכויים: 60-40 ריינג'רס.

סלטיק - סיון 0:0 - מרעה חולה סקוטית אחת, לשניה. סיון, שנחקרת על ידי אופ"א וכבר קיבלה עונש של אי מעבר שחקנים ב-2 מועדי העברות הקרובות, לא ממש נחשבת לאחת מ-3 הגדולות בארץ הגבינות, אבל בחייאת, סלטיק, יום ראשון בהליכה מדלגים מעל דאנדי יונייטד והיום לא מצליחים לפצח את ההגנה השוויצרית? אני כבר לא מופתע משום דבר שקורה שם. סיכויים: 50-50.

הארטס - טוטנהאם 5:0 - לצלע השלישית. אני יגיד משפט אחד: סקוטלנד השנה מקום 42 מתוך 53 מדינות...לא צריך יותר להסביר מזה. טוטנהאם? טיולון חביב באדינבורו, טיפה שופינג, סיבוב בארים, יאללה מתחילים ליגה בשבת, אין כמו אתנחתא קומית בסקוטלנד בשביל להנות. אם אני יגיד את הסיכויים אני אבזה את עצמי...

אתלטיק בילבאו - טראבזונספור 0:0 - תוצאה טובה לסגנית אלופת טורקיה בספרד. החבורה הבאסקית של ביילסה תצטרך לעבוד קשה בשביל לעבור. לא בטוח שהם יצליחו, הסיכויים לטעמי פה הם די שווים, 50-50.

לאציו - ראבוטניצקי 0:6 - התוצאה הגבוהה של הערב. סוף כל סוף איטלקייה שמנצחת באירופה, ניצחון ראשון לארץ המגף השנה. לאציו עושה רושם נראית לא רע בכלל בהכנה והביאה שחקנים מוכחים, סיסה (צמד היום) וקלוזה (כבש את השישי), לצד מוכשרים כמו סנאד לוליץ' מיאנג בויז, יש את זארטה, מאורי, הרנאנס (התכבד בשער הראשון) ועוד כמה מהשנה שעברה. יש סיכוי לא רע להפתיע ולתפוס את המקום השלישי. כנ"ל פה מבחינת האחוזים, יאללה להגרלה.

10. Ice Cream חסה

לאאאאאאאא!
    אני לא מאמין שספרטק סופגת מול הפאקינג לגיה ורשה הזו גול בדקה ה-90 ומודחת מאירופה! דווקא בשנה שהיה לה סיכוי של 25% להגיע לישראל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    עד כמה שאני בשוק (עכשיו קארפין חייב להיות מפוטר כבר ומפוטר מתפקיד הג'נרל מנג'ר גם!), מזל טוב למשה אוחיון שישחק בליגה האירופית שנה הבאה.

גם דינמו בוקרשט, שהגמר ייערך בעירה מודחת על ידי איזושהי קבוצת פח מאוקראינה אחרי צמד של חלוץ בן 19...

11. Sturridge Member

לא להאמין מה עובר על סקוטלנד.

הארטס הושפלה מול טוטנהאם בבית (כרגע 0-0 באנגליה, לא ציפיתי ליותר),
    סלטיק שסיימה בתיקו מביך בבית עם קבוצה שוויצרית, כרגע צימקה ל- 2-1 בדקה ה- 78, אחרי שהיא בעשרה שחקנים כבר מהדקה השנייה.
    ריינג'רס, שהיא הבדיחה הכי גדולה פה, השוותה בדקה ה- 75 ל- 1-1 בבית מול מאריבור.

סלטיק צריכה שער אחד כדי לעלות (וזה עדיין מביך), ריינג'רס שער אחד כדי להגיע להארכה, והארטס כבר מזמן בחוץ.

אגב שאלקה מתעללת בהלסינקי (עיר הולדתי, חבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx ), כנראה נקמה על הבושות שהיא עשתה לה בפינלנד שבוע שעבר.

*עריכה*
    רק דיברתי וסלטיק חוטפת את השלישי. כיאל עדיין פצוע? מקווה בשבילו שהוא לא שם.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/11
  12. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

לראשונה בהיסטוריה, סקוטלנד נותרת ללא נציגה בשלב הבתים של מפעל אירופי כלשהו.

שתי קבוצות ה"אולד פירם" פישלו בענק: סלטיק (72 דקות לכיאל) הפסידה 1-3 בסיון, לאחר שמאיסטורוביץ' גרם לפנדל והורחק כבר בדקה השניה; ריינג'רס, מצדה, לא הצליחה למחוק פיגור של 1-2 מסלובניה וסיימה רק ב1-1 באייברוקס מול מאריבור. הארטס, כמובן, איבדה סיכוי להמשיך באירופה עוד בשבוע שעבר.

לא יודע מה להרגיש. ברגע הזה, אני חש בעיקר רחמים כלפי הליגה הסקוטית. רחמים על ליגה כל כך מפוארת, שאיבדה אפילו את היוקרה והמסורת של הקבוצות מגלאזגו, בשנים האחרונות. על זה נאמר- איך נפלו גיבורים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/8/11
  13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הקבוצת "פח" הזו עשתה להם בית ספר ברומניה, כולל שער ברמת ביצוע גבוהה מאוד מתחילתו של המהלך עד לסופו. יכל להיות יותר גרוע לרומנים, אחרי השלישי האורחת הורידה את הרגל מהגז כשלפני כן יכלה לשים עוד כמה עם קבלת החלטות יותר טובה.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביליה הקבוצה בעלת הדירוג הגבוה ביותר מודחת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

לא יאמן איך הפועל קיבלה קבוצה חובבנית, כל שאר ההגרלות היו גם סבירות והחלוקה הזאת ל 5 מדורגות ו 5 לא מדורגות היא פשוט לא צודקת... אן שיעשו הגרלה עיוורת בלי חלוקה לחמישיות או שיחלקו את זה שהמדורגת הכי גבוה תקבל הכי נמוך ב5 אפשרויות כי זה הכי הוגן....

15. 亚历山大帕托 Member