הליגה האירופאית - מחזור ראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏17/9/09.

1. riquelme1 Member

אם היא דיגיים, אז מזה אומר על לאציו? לא דיגיים ולא נעליים, 2-1 לזלצבורג על לאציו באולימפיקו, עומר מה יש לך להגיד?

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלאציו בספרד הייתה יורדת ליגה, באוסטריה נלחמת נגד הירידה ובישראל לא שווה יותר ממרכז טבלה. תפסיק לחשוב כמו ילד קטן עם השוואות אידיוטיות.

X הפסידו ל-Y מליגה G, מה שאומר שליגה T יותר חזקה מליגה Z, כי V מליגה Z שלטה במשחק שלה מול קבוצה Y מליגה P. זה דרך אגב אומר גם שליגה P בקריסה טוטאלית ושהליגה הגרמנית חלשה.

די כבר... כדורגל לא עובד ככה.

3. scholl Member

:aaarofl:

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. riquelme1 Member

ממש לא, אני יודע שלאציו לא עלתה בהרכב החזק שלה, אבל מה שעומר וכל החברה פה עשו מזלצבורג איזה קבוצת דיגיים שהית יורדת ליגה בישראל, היה דבר לא נכון, וחיפה עברה קבוצה לא רעה בכלל, זאת עדיין אלופת אוסטריה, לא קבוצה גדולה ולא נעליים שלא תטעו, אבל בטח לא הקבוצה העלובה שעשו מימנה פה.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זלצבורג קבוצה חלשה במונחים של דרג ב' ו-ג' אירופיים. זלצבורג היא בו זמנית קבוצה די טובה במונחים של סדר הגודל של מכבי חיפה. העניין? יש לה חולשה אחת מאוד גדולה שהופכת אותה למאוד פגיעה מול סוג מסוים של קבוצות. חיפה נמנית עם אותן סוג של קבוצות ולכן ניצלה את החולשה של האוסטרים כדי להביס אותם בקלות יחסית. מה זה אומר על הרמה הכללית של חיפה וזלצבורג? לא יותר מדי. שתיהן קבוצות בדרג דומה של איכות.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזכיר לי שלפני שנתיים הפועל ניצחה את חטאפה, שכמה ימים אחרי זה ניצחה את בארסה אז אמרתי בצחוק לחברים שלי שהפועל יותר טובה מבארסה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוונטה פשוט עשתה ניצחון גדול. לבוא לפנרבחצ'ה ולצאת בצורה הזאת עם ניצחון? באמת, הכדורגל ההולנדי בנסיגה נוראית בגלל שכל השחקנים המקומיים בורחים בגיל צעיר לכסף הגדול, אבל מה שקורה באנסחדה הוא דבר גדול.

ביום שאייאקס נכנסת עם הראש בקיר רומני, פ.ס.וו במזל יוצאת עם תיקו מפראג (שישלחו פרחים לשופט שהעניק פנדל מצחיק בדקה התשעים) ואתמול AZ מראה שאפילו אולימפיאקוס כבר גדולה עליה אז ההישג של טוונטה הוא באמת גדול.

אגב בעוד זמן מה נבחרת ישראל תפגוש את בלייזה נ'קופו...אני מזהיר אותנו כבר עכשיו. השוויצרי הבקיע את שני השערים הערב ולמרות שהוא 'מזדקן' הוא עדיין נורא חשוב לטוונטה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגמרי. מה גם שהאוסטרים היום לא היו פייבוריטים, תפקיד האנדרדוג תמיד הרבה יותר קל מאשר להגיע לדו קרב כשכולם מצפים שאתה עובר קבוצה ישראלית עם תקציב אירופאי מינימלי...

9. cazzo Il Capocuoco

לאציו ורומא יצאו מטומטמים בסוף, אבל לאציו ממש מטומטמת. אם קראתם את הסיקור שלי, אני מקווה שהבנתם למה. הרבה שחקנים חשובים לא היו אבל עדיין הסיבה הראשונה שלאציו הפסידה היא הזלזול. במקום לגמור את הסיפור בדקה ה60-70 עם עוד איזה צמד שערים היא נרדמת בהגנה עם צמד בלמים מאוד בינוני.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאציו רדפה אחרי דייגו לוגאנו שהעדיף להשאר בפנרבחצ'ה ולבסוף גם אכל אותה היום עם קבוצתו מול טוונטה...הרושם שלי שהליגה האיטלקית באה היום בפרוש אחרי הליגות מאנגליה וספרד ולמרות שלאציו ביום רגיל באמת צריכה לנצח את זלצבורג משום מה ההפסד הזה לא ממש בא כהפתעה מוחלטת.

11. cazzo Il Capocuoco

גם אני לא הופתעתי, אבל בטח עומר הופתע... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/09
  12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב להודות שהופתעתי מהתוצאה הסופית אבל מי שראה את המשחק ראה את האמת, זו לא זלצבורג, וכן הם עדיין דייגים, הם וראפיד וינה זה עולם אחר.

ההגנה של לאציו בראשות השוער ביזארי!!!! אתה ביזארי!!!!! זה פשוט מחדל וביזיון שהרבה זמן לא ראיתי ברמות הגבוהות, או יותר נכון ברמות שמתיימרות להיות גבוהות, פשוט בושה וחרפה.

וזה לא משנה אם לאציו היתה עם הרכב מלא או חסר, היא זילזלה והיא קיבלה בראש וההגנה שלה היתה פשוט פח. שני השערים של זלצבורג הגיעו מכלום ושום דבר אבל גם מזה אפשר לנצח כדורגל ועובדה, זה קרה היום.

אני עדיין חושב שרד בול זלצבורג קבוצה פח אשפה וגם אם היא תנצח את בארסה בהרכב מלא היא פח אשפה.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו אני יגיב לגבי שאר משחקי הערב:

מחזיקת הגביע שחטיור קודם כל הראתה שהיא פשוט משתבחת ממשחק למשחק ונתנה הצגה בברוז' שנראתה פאתטית פשוט.

באזל השיגה ניצחון ביתי מפתיע ביותר על רומא, באמת שהייתי בטוח שרומא הולכת לרמוס אותם, כנראה שרומא, כמו אחותה הקיצונית, זילזלה.

ראפיד וינה בהצגת תכלית לפחות על פי הדקות המועטות שראיתי פשוט אנסה את המבורג, ו-0:3 זה אפילו מחמאה להמבורג.

וורדר ברמן יוצאת מבור עמוק בפורטוגל, אחרי שהיא בעצמה כרתה אותו, ומנצחת את נאסיונאל 3:2.

אייאקס וטימישוארה מסיימות ב-0:0, הבנתי שהשיפוט הישראלי היה סביר ומטה, כשלאייאקס וטימישוארה הגיעו פנדלים.

ונטפילס עושה תוצאה פנטסטית עם 1:1 באיצטדיון האולימפי במינכן עם הרטה ברלין, מפתיע מאוד.

בסך הכל יום מאוד מפתיע אבל אני מאמין שהפייבוריטיות יתחילו להתייחס ברצינות במשחקים הבאים, יש לי תחושה שהרבה הקלו ראש וחשבו שהם הולכים לטייל במפעל הזה

14. Ariel Member

משחק מוזר משהו,בעיני התוצאה די משקרת, בעיקר כיוון שפנרבחצ'ה לא התייצבה למשחק (וגם הקהל שלה למען האמת, כנראה לא סופרים שם את המפעל השני בחשיבותו).

נ'קופו הוא תעלומה. הבן אדם יכול לעבוד במשרה נוספת כפסל במוזיאון השעווה.האיש הוא הדבר הכי מתקרב לבלתי נראה בזמן שהותו על המגרש- גמלוני, רשלן, נראה כלא מסכן ולא מאיים- ובום, משום מקום נותן אותה בצמד שערים. כך קרה גם כששיחק במדי שוויץ בר"ג ובמספר משחקים נוספים שעקבתי אחרי קבוצתו.

וגלאטסראיי? הבחורים של רייקארד לוהטים. אם את הר הגעש באתונה הם צלחו, אף אחד לא יכול לעצור אותם. ולחשוב שמדובר בקבוצה די חדשה שטרם התחברה והגיעה לשיא.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב לציין לטובה את אופ"א שמנסה לשפר את איכות המוצר שלה, אבל בסופו של דבר הדרך הכי טובה לשפר ואני מקווה שזה ייעשה זה דרך כסף, קראתי לפני כמה זמן שבצ'מפיונס ליג סה"כ הפרסים זה משהו בסביבות 700 מיליון יורו ובליגה האירופאית זה משהו כמו 150 מיליון. אין ספק שאם אופ"א תבוא שנה הבאה ותגדיל את הפרסים בליגה האירופאית ב-100 מיליון סה"כ זה יגרום לכך שקבוצות ייקחו את המפעל הרבה יותר ברצינות, ותאכלס אם הם רוצים הם יכולים כי יש להם מספיק כסף.

אהבתי לראות שהתחילו עם הקטע הזה של דגל באמצע ומוזיקה ושלט באמצע המגרש של הליגה האירופאית, והדיוק של השעות שמתחילים כולם ביחד וחלוקה טובה של 12 בתים ל-2 שעות מרכזיות, יש עוד הרבה דברים לשפר ולעשות אבל הם בדרך הנכונה.

אגב למרות שחלק מהמגרשים לא היו מלאים, היו לא מעט מגרשים שכן היו מלאים. ליל לדוגמא מילאה את המגרש שלה נגד ולנסיה. באזל הפתיעה אותי לראה שהמגרש שלה נראה לי היה חצי ריק נגד רומא, מה קרה טוטי כבר לא מושך קהל? בלומפילד היה די מלא, הארנסט האפל בוינה נגד המבורג היה מפוצץ עד אפס מקום.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/09