הליגה האירופאית :: באזל מפתיעה בפנדלים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏4/4/13.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתי שמח לראות גם את ניוקאסל בשלב הבא יחד עם בנפיקה, אבל יש מקום רק לאחת ומעבר לכך שהדבר בא לידי ביטוי בתוצאה בנפיקה הייתה עדיפה בשקלול שני המפגשים. שמח לראות את טוטו סאלביו כובש שוב, שער שני ברצף מאז חזר מהפציעה, וממשיך את העונה הנהדרת שלו. חבל שזה בא על טעות של סיסוקו (זיהיתי נכון?) שבטח יאכל את עצמו על כך.

מאוד מעריך את העבודה של המאמן הפורטוגלי, משתמש יפה בסגל השחקנים שלו בהתאם לכושר שלהם ולמשחק הספציפי, בניגוד ללא מעט מקובעים אחרים במקצוע.

2. aloneli Member

אני די מרוצה שכל האיטלקיות הודחו.לא שיש לי משהו נגדן(להיפך) אבל נמאס מהזלזול הזה שלהן במפעל.עד לרבע הגמר הן עושות טובה שהן עולות עם הרכב חזק ויותר מהכול היציעים ריקים לגמרי גם בשלבים המאוחרים יותר.לפחות היה כיף לראות את קלוסה חוזר לשחק וקצת חבל לי בעיקר בשבילו.

צ'לסי עוד קבוצה שלא לוקחת הכי ברצינות את המפעל אבל בסופו של דבר היא עשתה את שלה וכרגע היא פייבוריטית ברורה.מי יודע אולי היא תזכה בתואר שנה אחרי שהיא זכתה באלופות(בלי לנחס אותם).אולי בנפיקה שהיא קבוצה לא רעה בכלל תעצור אותם.

3. Telkiyski Member

כשאתה שם קבוצה/נבחרת אנגלית לדו קרב פנדלים בשלב רבע גמר - דע שגזרת על האנגלים הדחה.

4. Gunner_ForeveR Member

בגמר האלופות ב-07/08 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

וברצינות, ארסנל ניצחו את רומא בפנדלים בצ'מפיונס לפני כמה שנים, באולימפיקו. אבל כן, זה נדיר כנראה..

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איצטדיון מלא זה בדרך כלל לא משהו שמאפיין איטלקים, אבל הפעם יש תירוץ טוב - לאציו קיבלה עונש מאופ"א ושיחקה את המשחק הזה (וקודמו) ללא קהל בכלל.

6. golding מנהלים

וצ?לסי כן לוקחת את המפעל הזה ברצינות. יש שתי סיבות לכך שעלינו עם הרכב חלש אתמול:
    א. התוצאה בגשר הייתה מספיק טובה בכדי להרשות לעצמנו לספק לשחקני המפתח מנוחה.
    ב. ביום ראשון יש לנו חצי גבר גביע אנגלי נגד מנצ?סטר סיטי.

כמו שכבר נאמר פה, שוב התקווה האנגלית האחרונה באירופה...

7. danielone Member

צ'לסי מול באזל בחצי הגמר, בנפיקה נגד פנרבחצ'ה