הליגה האוקראינית עונת 2005/2006

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י SeRgInHo, ‏13/11/05.

1. SeRgInHo Member

היום דניפרו ניצחה בחוץ את טאבריה 1-0 משער של קרבצ'נקו בדקה ה-61.

משחקים של מחר:

זאקארפאטייה-וורסקלה

קריוובאס-פ.צ חארקוב

ארסנל קייב-צ'רנומורץ אודסה

מטאליסט חארקוב-איליצ'וביץ'

סטאל-מטאלורג דונצק

מטאלורג דונצק-זאפורוז'ייה

שחטיור דונצק-וולין

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/05
  2. SeRgInHo Member

תוצאות משחקי המחזור ה-16

טאבריה- דניפרו 1-0
    כבש לדניפרו:קרבצ'נקו(61)

זאקארפאטייה-וורסקלה 1-1
    כבש לזאקארפאטייה:סמירנוב(84)
    כבש לוורסקלה:אפוריאנו(12)

סטאל-מטאלורג דונצק 1-1
    כבש לסטאל:סרנצקי(15)
    כבש למטאלורג:גוזלוב(35)

ארסנל קייב-צ'רנומורץ 1-0
    כבש לצ'רנומורץ:פולטאבץ(70)

מטאלורג זפורוז'ייה-דינמו קייב 2-1
    כבש למטאלורג:אריסטארחוב(34)
    כבשו לדינמו:גוסב(9)רברוב(85)

שחטיור דונצק-וולין 0-2
    כבשו לשחטיור:בליק(3)מאטוזלם(40)

מטאליסט-איליצ'ובץ 1-1
    כבש למטאליסט:מראדקוביץ'(43)
    כבש לאיליצ'ובץ:קריבושיינקו(53)
    קריוובאס-פ.צ חארקוב 1-3
    כבשו לקריוובאס:גיגאדזה(34 פ.)קאבאנוב(78,89)
    כבש לחארקוב:גונצ'אק(5)

סטטוס הקו בצמרת הכי גבוהה נשאר כפי שהיה לאחר ששחטיור ניצחה בקלות את וולין השלישית ואחרי שדינמו ניצחה ממש בקושי את זאפורוז'ייה לאחר שער ניצחון מאוחר של רברוב שעושה את זה כבר פעם שניה ברציפות(לאחר שער ניצחון מול שחטיור).לדינמו 42 נק' ולשחטיור 41.
    צ'רנומורץ ניצלה איבוד נקודות של כל הקבוצות שמתחרות על שני הכרטיסים לאופ"א וכעט היא נמצאת במקום השלישי והנחשק עם 27 נק'כשוולין ירדה למקום הרביעי והיא עם 26.איליצ'וביץ חמישית גם כן עם 26,מטאלורג שלישית עם 25,מטאליסט שביעית עם 24 ופ.צ חארקוב שמינית עם 21.שני הכרטיסים לאופ"א פתוחים לגמרי ונראה שהקרב יוכרע בפוטו פיניש.
    לאמצע הטבלה טיפסה לה דניפרו והיא מרוחקת כבר 6 נק' מעל לקו האדום אבל גם מספיק רחוק מהמקום הרביעי(7 נק),עושה רושם שמקום באמצע הטבלה יספק אותה.
    העולה החדשה סטאל נמצאת במקום העשירי והמצוין מבחינתה והיא מרוחקת 5 נק' מעל לקו האדום.קריוובאס ו-וורסקלה שנמצאות במקומות ה-11 וה-12 עדיין נאבקות על החיים שלהם עם 17 נק',4 מעל לקו האדום.טאבריה,ארסנל וזאפורוז'ייה מסובכות קשות עם 14 14 ו-13 כאשר זפורוז'ייה מתחת לקו האדום.
    הרחק מהם מדורגת זאקארפאטייה עם 8 נק' בלבד ובלי הרבה סיכויים לשרוד.

3. SeRgInHo Member

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מדהים פשוט כמה שחטיור חזקים, הם וקייב גדולים על הליגה הזאת......
    סרגיי, מי לדעתך הפיבורטית לאליפות?

5. SeRgInHo Member

רצית מקודם חדשות על שחטיור?קבל..

טענות קשות של מירצ'ה לוצ'סקו מאמנה של שחטיור על השיפוט במשחק...3 מהשחקנים של הקבוצה(בראנדאו,סייחאן ומאריק)קיבלו פציעות רציניות ויש חשד מסיימו את העונה,גם מאטוזלם קיבל פציעה,אבל פחות רצינית..הקפטן של הקבוצה אנאטולי טימושוק קיבל ביעטה בפנים והרבה דקות ירק דם.
    "איך אני יכול להגיד משהו על המשחק כאשר איבדנו 4 שחקנים חשובים לפני המשחק החשוב מול ראפיד בוכארשט?"אמר לוצ'סקו.."בקיץ קבעו חוקים חדשים אבל כנראה לא בשביל כולם הם אותו דבר..עבירה מאחור זה כרטיס אדום,אתה נוגע בשופט זה צהוב..כאשר זה קרה לשחקנים שלנו אז ישר נותנים צהוב/אדום כמו שקרה עם ברנדאו במשחק מול ארסנל...אנאטולי(טימושוק)נכנס לחדר ההלבשה בהפסקה וכל הפנים שלו היו בדם..אז כנראה שהחוקים לא בשביל כולם הם אותם חוקים..היה משחק מאד קשוח בעיקר מצד וולין והם לא קיבלו אפילו כרטיס אדום אחד..מה אפשר להגיד על המשחק?היינו יכולים לנצח 9-0.אנחנו לא אשמים שהכדורים סירבו להיכנס.לא נעים לגמור את המשחק הביתי עם ארבעה שחקני הרכב פצועים לפני שני משחקים כ"כ חשובים(ראפיד בבית,דניפרו בחוץ)"

תגובות לאחר המשחק:

דמיטרי שוטקוב,שוער שחטיור:"אם במהלך המשחק התוצאה הייתה 3-0 היינו יותר רגועים כי כשהתוצאה היא 2-0 גול אחד של היריבה מחזיר אותה לתמונה,כך שתמיד היינו לחוצים קצת,בכל זאת וולין נמצאת במקום השלישי(ערב המחזור)ולמקום הזה יש משמעות".

אלכסיי בליק חלוץ שחטיור:"היה משחק מאד קשה.השחקנים של וולין מאד פיזיים וגבוהים..לוצ'סקו אמר לנו לשחק על הקרקע כי אם נשחק על הגובה,נתקשה..ניצחנו אז זה אומר שתוכנית המשחק שלו עבדה"
    שאלה:המזג אוויר הקשה איקשה קצת אליכם?
    "מזג אוויר עצמו היה סביר אבל מצב הדשא לא הכי טוב והיה קצת קשה לרוץ,אבל סה"כ היה בסדר כי התאמנו טוב מאד במשך שנתיים מאז המשחק מול דינמוועכשיו אנחנו בכושר טוב"

אנאטולי טימושוק קפטן שחטיור:"הדבר הכי חשוב היה בשבילנו לא חאבד את ההזדמנויות שלנו.טוב שהבקענו במחצית הראשונה,זה הוריד המון לחץ אבל להחזיק את המשחק ב2-0 היה קשה כי וולין שיחקה אגרסיבי מאד.הכי חשוב זה שניצחנו."

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/05
  6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למעשה דונייצק הבטיחה את העלייה שלה לשלב הבא, 6 נ"ק משני משחקים עושים את שלהם, בא לא נשכח ש 3 הראשונות עולות, כמובן שהמאבק הוא על המיקום, לוצ'סקו רוצה את המקום הראשון, גם אנחנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בארסנל עדיין משחק אנדריי אוסטרובסקי הענק?

8. Alexander Hleb Member

אם כבר מדברים על ארסנל ואוקראינה......
    איפה אולג לוז'ני?

9. SeRgInHo Member

אנדריי אוסטרובסקי עכשיו משחק בצ'רנומורץ אודסה השלישית..ולוז'ניי אם אני לא טועה עוד לא מצא קבוצה או פרש..

10. SeRgInHo Member

לשאלה שלך,לדעתי המשחק יוכרע בפוטו פיניש..במחזור האחרון של העונה יפגשו דינמו ושחטיור,שם זה יוכרע...

11. SeRgInHo Member

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד סרגיי, מה עובר על דנייפרו שהייתה כל כך טובה בגביע אופ"א בשנתיים האחרונות והעונה פשוט נוראית עם 0 נק' ושער זכות אחד בלבד. מכרו שחקנים? החליפו מאמן? למדו אותם באירופה?

13. SeRgInHo Member

האמת אני אפילו לא יודע איך להסביר זאת..זאת קבוצה מאד מוכשרת,6-7 שחקנים משחקים באופן קבוע בנבחרת..
    השחקן המוביל והכישרון הכי גדול שלהם רוסלאן רוטאן עזב לדינמו קייב אבל אני לא מאמין שזאת הסיבה.
    אולי בגלל שהמאמן האגדי שלהם יבגני קוצ'רבסקי עזב את אימון(אבל נשאר במערכת) הקבוצה למאמן הרבה יותר צעיר וחסר ניסיון..לא יודע,באמת קשה להסביר כי זה לא רק באירופה,בליגה הקבוצה עדיין נלחמת על חייה למרות שקצת התאוששה במחזור האחרון מול טאבריה..
    עוד סיבה אפשרית היא שאין לקבוצה זרים..אני משער שזאת כנראה המדיניות של דנייפרו כי אני לא מאמין שאף זר לא רוצה לשחק בקבוצה..
    אבל אולי זה דווקא טוב החילוף המשמרות הזה..אולי בשנה הבאה נראה באירופה קבוצות כמו צ'ורנומורץ אודסה,איליצ'וביץ,מטאלורג דונייצק וכו'.

14. jjbb Member

סרגיי אני חייב לציין שהתמונות ממתקן האימונים של מאטלוג דונייצק מרשים מאוד .

ויש לי גם בקשה קטנה , אם תוכל להביא לי תמונות ממתקן האימונים של דינאמו קייב ושחטיור דונייצק .

ועוד משהו :

הקפטן של שחטיור דונייצק נראה שחקן מאוד טוב והוא הרשים אותי לטובה כבר כמה פעמים .
    אם אפשר רק לדעת בן כמה הוא ?

תודה מראש .

15. Alexander Hleb Member

איך קוראים לשחקן שהיה הקפטן של נבחרת רוסיה וצסק"א/ספרטק מוסקווה ונאשם בשימוש בסמים? לפני 2-4 שנים?