הלוואי והיה לי גאידמק?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏15/9/05.

1. burning soil Member

אתם באמת בטוחים שאתם לא רוצים אדם כמו גאידמק שיבוא וישקיע מיליונים בקבוצה שלכם?,
    אפילו כספונסר?וכן גם במכבי חיפה. על מה אתם מדברים? כניסה של כאלה אנשים תעשה רק
    טוב. אולי זרים מהדרג הראשון לא יגיעו לפה(מישהו ציין את גיגס)אבל שחקנים ברמה
    גבוהה בהחלט יוכלו לנחות פה. סתם לשם דוגמא,רק בקיץ האחרון חיפה ויתרה על שני
    שחקנים ארגנטינאים מהשורה הראשונה בגלל מחסור במזומנים. דוגמא נוספת,הפ' ירושלים
    כדורסל החתימו שחקנים טובים בחוזים גבוהים,הם בחיים לא חלמו על כזה סגל.

2. Ampelmann Member

רק אל תשכח, לירן, שבטורקיה לפני כמה שנים, סיבת העסקנות היתה נעוצה בעובדה שהמשקיעים פשוט זיהו פוטנציאל עצום ביציע...מספר האוהדים בטורקיה היה עצום והרווח היה מובטח.

לפני שתבוא מתקפת נגד, הנה דוגמא שמצאתי:
    לפני שנתיים וקצת- 67 אלף מציפים את איסטנבול בליגת האלופות (לצורך השוואה, במשחקים מקבילים באותו יום, עמד הממוצע על 40 אלף בערך ורק לאציו הישיגה יותר- כ-70 אלף)

בתורכיה פשוט יש הרבה יותר אוהדים (שהם גם הרבה יותר שרופים, ע"ע מלחמות האולטראס באיסטנבול וכו') אז מן הסתם יותר כדאי לשים שם את הכסף מפה. מה גם שהמדינה יותר בטוחה שם והכלכלה יותר מאוזנת...

3. עמית האיטלקי Member

לכל קבוצה עדיף שגדימק יבוא!!
    הוא מביא לקבוצה הרבה כסף ואפילו הרבה מאוד!!
    רק זה צריך להניב הצלחות!!

4. בית"רי מלידה Member

עכשיו כבר אפשר לומר בודאות גל:

התשובה היא כן!

ביום ראשון הבא ( לא הקרוב ), 18 לדצמבר, ב"אצטדיון" קרית אליעזר, שעה 20:50, "משחק העונה מספר 1 ", מתוך 6 שעוד נותרו לנו....מי שלא יבוא, יפסיד!

מכבי חיפה עם 10 נקודות פער, מול בית"ר המתחזקת במהירות רבה.

5. HBSFC Member

ברור שאני רוצה מיליארד
    בשנה הבאה בליגת העל כל התמונה הולכת להשתנות, כשהגאידמק הזה יעלה באופן קיצוני את התקציב של ביתר, ובמיוחד את של הליגה כולה כדי לנסות להתחרות עם בית"ר...
    תדעו לכם שלעיר כמו ב"ש באמת מגיע מישהו עם כסף שישקיע קצת בקבוצה.. כי חסר בב"ש מישהו שייביא קצת ווינריות לדבר הזה שנקרא הפועל באר שבע

לב"ש יש פוטנציאל אדיר ואני אומר את זה באחריותת, אבל אלי הרודן זינו הורס כל תא חי בקבוצה.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"רי אני בכלל לא דואג. אני כמובן מתכנן להשיג את הכרטיס למשחק מהר ככל האפשר, ואני מאמין שבמשחק בין מאזן הבית המושלם ומאזן החוץ המושלם, אנחנו נישאר עם הפורמה הטובה.
    אני לא כל כך ממהר להשיב ב"כן" לשאלה הזו. ברור לי ששחר הוא לא בן אלמוות ושבעתיד נרד מהפסגה, אבל בינתיים בית"ר לא מפחידה אותי. כמה צחקתם עליי בקיץ כשאמרתם לי "רוסו עוזב, הצהובים הם גלאקטיקוס", "באדיר וברדה עוזבים, הפועל קשטנטיקוס", "התחזקתם רק בסבן וארבייטמן, תראה איך האחרות התחזקו", כשגם בית"ר חשבו שהם יהיו עם קצת פחות הפסדים ביתיים... אני לא דאגתי, ידעתי שאנחנו בעלי היציבות, והאחרות הן בלונים שמתנפחים, ומי שהתנפח הכי הרבה ("דאבל" חחח) התפוצץ בקול הכי חזק. עכשיו בית"ר מתחילה להתנפח. יאללה בכיף.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/05
  7. Spanish Weapon Member

אני בדיעה כזאת שאם אדם כזה לא יועיל , הוא בוודאי לא יזיק.

היום אני מביא אפילו את שיימן להפועל ב"ש, רק שיפטרו אותנו מעונשו של זה (אלי ז'ינו)

הלוואי סילבן שלום ה"אוהד" שלנו היה מפעיל את הקשרים שלו כמו אולמרט וגאיידמק , ומביא לנו איזה יהודי עשיר.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

8. John Barnes Member

מסכים עם גל. שום משחק עונה לא יהיה לנו, פשוט כי חיפה ברמה אחת מעל בית"ר והפועל, וכל הדיבורים האלה על "משחק העונה" באו אחרי שחיפה הוציאה תיקו בחוץ, לא הפסידה. 10 נק' זה פער מחיק במידה והקבוצה המובילה לא יציבה ובעלת סגל קצר, אבל זו לא חיפה. חיפה, להזכירכם, ניצחה את כל משחקיה בסיבוב הראשון, ואיבדה רק 2 נק' עד עכשיו. ההסתברות שהיא תאבד עוד 10 קטנה מאוד, אפילו בלתי קיימת. מצד שני, ראינו דברים הרבה יותר מוזרים בכדורגל...

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

היי היי היי, לא אמרתי שלא יהיה משחק עונה. יהיה אחלה משחק והם יעשו לנו חיים קשים, אבל אני מאמין שננצח.

10. בית"רי מלידה Member

שמעתי שהתחילו כבר למכור אצלכם.

אפשר בבקשה לדעת היכן אני קונה בחיפה כרטיסים כמה שיותר מוקדם? אני צריך 4 כרטיסים מבוגר.

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליציעים של חיפה? (איתך אי אפשר לדעת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx) השיטה הפכה לאלקטרונית. תתקשר אחרי המשחק שלנו נגד מכבי פ"ת ל- 048384777.

12. בית"רי מלידה Member

עם 10,000 אוהדי בית"ר שבאים אתה עדיין קורא לזה "יציעים של חיפה"???

בשבילכם זה הולך להיות משחק חוץ.... :aaarofl:

בכל מיקרה תודה על הטלפון.

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, נכון. אתה התבלבלת. ככה זה היה במשחקים שלכם נגד הפועל חיפה. יהיו פחות מ-2000 כרטיסים שיגיעו לבירה. כל השאר ירוק.

14. בית"רי מלידה Member

חחחחח........

אל תתפלא אם נשתלט גם על יציע ג'.....

ממילא אתם לא באים בגשם.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

בכל מיקרה זה אמור להיות משחק מאוד מעניין, ומקווה שגם טוב, וגם עם תוצאה טובה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

15. הרצליה Member

הופה הופה רק תביא לי גם איזה ארקדי לפני.