הלובי התקשורתי הפרו ברסאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Heracles, ‏25/3/12.

1. 亚历山大帕托 Member

"תנו לי לקחת אתכם למסע קצר בזמן. לפני עשור בדיוק, עמדנו לסגור את הכדורגל."

http://www.imagetoo.com/images/1341268150.Xxx

מי זה הדפקט הזה ולמה צריך לקרוא את מה שהוא הוציא מהאף ומרח על המקלדת?

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כשקראתי את הקטע הזה של מי יזכור את ה-1:0, נזכרתי בזכיה האחרונה שלנו בגביע המלך. 1:0 קטן של מילינקו פאנטיץ' על סטוייצ'קוב, רומריו וכד'. ולא איכפת לי שאני צריך להסביר מי זה פאנטיץ'. פורצה, מילאן!

3. xavi6 Member

אני לא מבין על מה הכעס. הוא סה"כ שואל אותכם כמה נהנתם מיוון 2004, והאם גראנדה מילאן היא לא סתם בלוף. לדעתי גראנדה מילאן בלוף, כנ"ל איאקס בזמנו, ברזיל 70. בלוף בלוף בלוף.

אתם מוזמנים לקרוא טורים של אבי רצון ולהנות. אף אחד פה לא מכריח אותכם לקרוא, הוא סה"כ שואל אותכם שאלה לגיטימית.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/13
  4. Ricky van Wolfswinkel Member

ואז אתם לא מבינים למה קוראים לכם אוהדי בועה.

5. xavi6 Member

למה? כי אנחנו לא עושים רעש כמוכם אם אבי רצון כל טור מקטין את מסי ומהלל את הליגה האיטלקית? כי לנו לא מזיז מהטורים שמדברים על כמה רונלדו כדורגלן יותר "שלם" ממסי וכמה מוריניו יותר מוכח וגאון מפפ? סה"כ טור דעה, אתם מוזמנים לקרוא וגם לא לקרוא. הוא לא מכתיב לכם מה לאהוב, הוא סה"כ שואל אותכם אם יש לכם פוסטרים של נבחרת יוון מ2004 על הקירות, או שרק פוסטרים של ה11 מופלאים שמשחקים ככה מול ברסה מידי שנה (צ'לסי, אינטר, ריאל בחלק מהמשחקים). והוא עושה זאת עם קריצה וחיוך.

האמירות שלי על גראנדה מילאן, איאקס הגדולה וברזיל 70 הם ציניות, ומטרתן היא להראות כמה אתם בדיחה שכל יום מנסים להמעיט בהישג של ברסה בשנים האחרונות. קבוצות גדולות ששיחקו בצורה מסויימת חקוקות בהיסטוריה יותר מאחרות. אף אחד לא זוכר את נוטינגאהם פורסט של סוף שנות ה70, או את סלטיק של 67. זוכרים את אלה שבאמת היו משהו מיוחד בדרך שלהן, וברצלונה הזאת הייתה משהו מיוחד-אם תרצו ואם לא. אתם שמחים שהיא נופלת וכשהיא מפסידה, זה מובן ומקובל, אבל אל תהפכו את סגנון המשחק של יוון בזמנו\צ'לסי\אינטר\מילאן לכזה שראוי להערכה יותר. לא ראיתי אף אחד בזמנו סוגד ליוון או שסוגדים לקבוצות שמנצחות את ברסה בסגנון הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/13
  6. Ricky van Wolfswinkel Member

מצטער, כשאני קורא מישהו שכותב שאני צריך להיות בעד בארסה כי היא קבוצה יותר טובה אני כבר לא יכול להתייחס לזה כתור דעה כי זה טמטום וזה שאתה מתייחס לפיגור הצרוף הזה כמו לטור דעה לגיטימי רק מבליט את הטענות נגדכם.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא מאמין, אני מסכים עם ריקי.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

לי אישית אין בעיה עם ברסלונה, מצידי שיקחו גם עשר אליפויות אירופה ברציפות, אבל הטור הזה בהחלט היה אחד מהיותר מפגרים שקראתי. זכותו כמובן לכתוב מה שבא לו, אבל יותר מדי הבנה אין לו כנראה.

8. aloneli Member

אני לא מבין למה עושים כתבות כאלו.מי שרוצה להיות בעד בארסה שיהיה בעד בארסה ומי שרוצה להיות בעד מילאן שיהיה בעד מילאן.כאילו מה הוא מנסה להכתיב לאנשים בעד מי להיות?ואז מתפלאים למה שונאים את כל הכתבים האלו.בגלל שבארסה הכי טובה אז נהיה בעדה ממש הגיון בריא.

חוץ מזה הדיבורים על כדורגל יפה זה שטויות.אני נהניתי מאוד במשחק הראשון ממילאן ואני בטוח שאפשר להנות ממנה מאוד גם בשלבים הבאים,אפשר לחשוב שמדברים פה על ניקוסייה.זה כנראה עניין של דעה אבל מבארסה לא נהניתי בכלל במשחק הראשון והיא אפילו הרסה לי קצת.
    אם כבר מנסים להיות בעד הקבוצה ששיחקה יותר יפה באותו משחק אז אני חושב שזאת מילאן שהגיע לה בלי ספק לנצח לעומת בארסה שהייתה רחוקה מהיכולת שלה.

9. xavi6 Member

אתה מתבלבל. הוא לא אומר שאתה צריך להיות לטובת ברסה כי היא יותר טובה, הוא אומר שאתה צריך להיות לטובת ברסה כי היא קבוצה שמשחקת לשם ההנאה, לשם הכדורגל שגורם לקבוצות כמו מילאן של ואן באסטן, איאקס, ברזיל 70, להיזכר לנצח. הוא פשוט שואל אותך אם היית בעד יוון ביורו, או אם תמיד היית בעד הקבוצה ששיחקה בצורה המסויימת הזאת או שרק נגד ברסה אתה נהפך לאוהד של הדרך הזאת. זה הכל. מדובר בטור דעה, הוא מההתחלה לא התיימר להציג עובדות.

אבל אל תתעצבנו, הנה חומר הנגדי. תנו חיוך, זה מגניב להיות נגד.

http://thecurva.wordpress.com/2013/02/19/1619/
    http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Arti...398.137990.html
    http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Arti...795.133286.html

10. Ricky van Wolfswinkel Member

אז אני אומר שריאל מנצחת בגלל שמוריניו יפה וכשתפתח את זה תשאל למה אני אומר את זה? למה אני חושב שהוא יפה? מה יפה בו? ואיך זה קשור לקרחת של פפה? זה לא ישנה את העובדה שזו דעה מפגרת.

וזה שיש טמבלים אחרים שלא אוהבים את בארסה לא עושה את התופעה הזו ללגיטימית.

11. 亚历山大帕托 Member

מה הבעיה עם יוון 2004? הם צללו את דרכם אל הזכייה? נהנו מטעויות שיפוט בכל משחק שבלעדיהן היו מודחים? אני תמיד אעדיף את האנדרדוג שמנצח באופן הוגן כנגד כל הסיכויים על חשבון הפייבוריט שמשיג הכל ברמאות.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה נראה לך בכלל שהגועל נפש הזה שאתה מביא לפה מעניין פה מישהו? למה אתה מביא כתבות של ילדים כאילו שהם איזו אוטוריטה מייצגת?

הטור ההוא בספורט5 לא שווה התייחסות, אז אתה כקונטרה מציג עוד דברים שלא שווים התייחסות. זה הכל זבל, לא משנה לאיזה כיוון זה מוצג. למה אתה מתייחס בכלל אל אבי רצון? מי מתייחס ברצינות לאבי רצון? האיש לא רלוונטי מאז שערוץ 24 סגר את שעריו. את מי הוא מייצג בכלל ומי שם עליו? אבי רצון זה שם שכל מיני שונאים של הכדורגל האיטלקי אוהבים לזרוק כדי להגחיך את אוהדי הכדורגל האיטלקי, מבלי לשים לב שאין כמעט אוהד כדורגל איטלקי רציני שמתייחס לאיש ברצינות. הוא בדיחה. תפסיקו לשייך אותו לקאלצ'ו. אין לו מושג. כולו פוזה והדבר היחיד שמקנה לו אמינות בקרב אלו שלא מבינים זה הניימדרופינג שהוא משתמש בו.

די. מיצינו.

אנדריי, יוון משעממת. זאת לא הבעיה. הבעיה היא כשאנשים מנסים לחלק את עולם הכדורגל לברצלונה של 2009 ויוון 2004. כאילו שאין אמצע. כאילו שכל ניסיון לעמוד בצורה סבירה בהגנה זה בונקר משמים מחריד זוועתי ורוצח כדורגל מקצועי כמו יוון 2004, וכל משחק של ברצלונה זה לעולם ברצלונה בשיאה בימים הכי הכי הכי טובים שלה. כאילו שאין משחקי כדורגל ממש טובים ומבדרים בעלי הגנות חזקות וכאילו שאין משחקים של ברצלונה שבהם אתה יכול להרדם. וזה בדיוק מה שהכתבות הנ"ל מייצגות. גישה ילדותית שמחלקת את העולם לשחור ולבן. או שאתה אויב בנפש או שאתה אח בדם. ילדונים אוהדי מילאן וילדונים אוהדי ברצלונה זה בסופו של דבר אותו חרא - ילדונים.

13. xavi6 Member

http://srv214.Xxx.co.il/images/461353tumblr_lzexacqQA51qh4b.Xxx

François Steyn
    אני לא שואל אותך מה להביא לפה. רציתי להראות שיש ברשת כתבות אחרות, לא רק לטובת ברסה. אתה חושב שאינטר וצ'לסי ששיחקו נגד ברסה שונות מיוון, אני לא. אני חושב שהן יותר גרועות. להם יש את הכלים לשחק אחרת, ליוון לא. אין הבדל בין המשחק של יוון ביורו לבין המשחק של צ'לסי\אינטר\מילאן נגד ברסה. שום הבדל.

14. AleDelPiero Member

15. סדרו קייטע Member

טור מביך.

1. נתחיל בתהיה פילוסופית. אחרי משחק קודם שבו ברצלונה הפסידה, הטור שלך עסק בניתוח מקצועי (גרוע ומנותק, אבל עדיין מקצועי). הפעם התמקדת משום מה בניתוח חברתי-תקשורתי ופתרת את הניצחון המוחלט של הטיקי טאקה על ה"כדורגל האיטלקי" בפערי איכות בין השחקנים ובכך שזה ניצחון "על הקבוצה החלשה ביותר של מילאן ב20 השנים האחרונות" (והאמת שלפחות הקבוצה של לאונרדו הייתה גרועה יותר, אבל זה לא הנושא).

מענין. שמילאן ניצחה זה לא חלילה נבע מכך שזה היה המשחק הגרוע ביותר של ברצלונה בארבע וחצי השנים האחרונות, מכושר גרוע באופן כללי, מכך שאין לה מאמן, מכך שנתנו ליריב פור אדיר עם ההצבה ההזויה של פאברגאס בהרכב ואינייסטה באגף. זה הכל העליונות הטקטית של הכדורגל האיטלקי. כמה נוח.

2. לא שזה מפתיע, אבל הטענות על החולשה האדירה של מילאן (שאני לא שותף להן), סותרות לחלוטין טענות קודמות שלך. הרי מילאן הנוכחית, על בעיותיה, היא ללא ספק הקבוצה מספר 2 באיטליה. ועם כל הפתיחה הנוראית שלה, היא יותר קרובה למקום הראשון באיטליה משריאל מדריד קרובה למקום הראשון בספרד. איך זה מסתדר עם טענות קודמות שלך על עוצמת הכדורגל האיטלקי בהשוואה לספרדי? אם כל כך ברור שהקבוצה השניה בטיבה באיטליה תקבל רביעיה בקפ נואו (ועוד במשחק שלהבדיל ממשחקי ליגה לא היה לה שום סיבה להישבר במצב של שניים ושלושה שערי פיגור), למה אתה מתנשא על הקבוצות בספרד שלא מסתדרות עם ברצלונה?

3. מי שמכיר הודעות קודמות שלי יודע שאני ממש לא אנטי כדורגל איטלקי. מילאן ספציפית היא בערך הקבוצה האירופית מספר 2 שלי, בעיקר בגלל שחקני עבר שלה שמאד אהבתי. בוודאי שאני לא אזלזל בתרבות כדורגל שייצרה ארבע אלופות עולם. רק שהתנשאות שלך על הכדורגל הספרדי פשוט מביכה וכמו במקרה אבי רצון מגיעה דווקא ממקום של חולשה וקנאה לאור המציאות הנוכחית. קצת פורפורציות? מילאן שיחקה בשלוש העונות האחרונות עשרה משחקים מול קבוצות ספרדיות. היא ניצחה אחד (המשחק האחרון בסאן סירו מול ברצלונה).

אין ולא יהיה לי ויכוח על העדפות אישיות לסגנון / תרבות כדורגל כזה או אחר, בין הוא נובע מהמשחק עצמו או מכל מה שמסביבו. זה סובייקטיבי לחלוטין. אבל חוסר היכולת להכיר בעליונות המקצועית של הכדורגל הספרדי על האיטלקי נכון לשנת 2013 היא ביטוי של חוסר יושר אינטלקוטאלי שלא מאפשר להתייחס ברצינות לשום דבר אחר שאתה כותב. והעליונות המוחלטת הזאת לא מושגת בכסף חיצוני של שייחים, אוליגרכים או ההמונים בסינגפור, אלא רק באמצעות סגנון משחק ויצור שחקנים, כלומר כדורגל נטו. אין לספרדים, על 26 אחוז המובטלים שלהם, כמעט כלום חוץ מזה.

אתה מוזמן להתפלל חמש פעמים ביום עם הפנים לרומא בתקווה שהמצב ישתנה. מי יודע, אולי זה עוד יקרה. אבל כל עוד הוא קיים, להתכחש אליו, זה פשוט מביך.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/13