הכשרונות המבוזבזים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י burning soil, ‏2/4/04.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרתי, הוא נשאר אותו שחקן בבאירין, לא התפתח, פשוט בבאירן הרבה יותר קשה לבלוט מאשר בלברקוזן, אבל באמת, כדאי לו לעבור..

2. c_web Member

החלוץ המוכשר של את. מדריד , פרננדו טורס.
    לדעתי הוא צריך לעבור לקבוצה יותר גדולה מאתלטיקו מדריד , הילד פשוט כישרון , אני עוקב אחריו כבר הרבה זמן , וראינו (מי שראה) שהוא מתחיל להשתלב טוב מאוד בנבחרת ספרד.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מוכשר וכיף לראות אותו,אבל הוא עדיין לא מבוזבז...הוא עוד צעיר וסך הכל די מספק את הסחורה.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכאל באלאק התפתח ועוד איך במינכן.
    את העונה האחרונה שלו בלברקוזן אף אחד לא יכול לשחזר.
    אבל אל תישכחו שבאלאק גרמני, מנטליות שונה מאשר הספרדים, הוא פיתח אספקטים אחרים
    ולא רק טכניקה בבאיירן, הכושר שלו עלה, הוא שחקן מפתח בנבחרת ובבאיירן. אני לא מבין
    איך שחקן כזה הוא מבוזבז. אל תצפו משחקן כמו באלאק להברקות, ואל תשכחו שאוטמאר היצפלד שם אותו
    בתפקיד אחר מאשר שהוא היה בבאיירן והוא עדין אחד מעושי המשחק הגדולים באירופה.

5. c_web Member

אתה צודק , הוא לא מבזובז , אבל כישרון כזה אולי עדיף שכבר עכשיו יעבור לקבוצה גדולה , כי הוא יכול להשתלב בה .
    לאו דווקא אם לקבוצה ממש גדולה , אלא לקבוצה יותר גדולה מאת. מדריד , בספרד כמו : ולנסיה , ברצלונה , לה קורוניה , בטיס אולי.

6. Forza BiancoNero Member

לאריק דג'מבה דג'מבה אין כשרון בגרוש, הוא סתם שחקן שנלחם וזהו, אפשר להגיד שהוא טיפש, הוא יוצא לקחת כדור ומשאיר מאחוריו חורים בלי לשים לב...

7. Diego Maradona Member

הוא צריך להתחיל מקטן לסחוב את אתלטיקו ללמעלה לבד אפילו,ואז עוד שלוש שנים לעבוד לקבוצה שיכולה לשדך אותו עם מועדון אירופי גדול,לא בהכרח מספרד.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטיס קבוצה גדולה יותר מאתלטיקו מדריד?!?!?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

9. MATERAZZI Member

גדולה לא, אבל בעלת פוטנצייל גדול בהרבה משל אתלטיקו מדריד וחבל שהם לא מנצלים את זה...

10. Barcik Member

הבזבוז שהכי כואב לי, באופן אישי, הוא זה של חבייר פדרו סביולה. שלושה עונות הוא משחק בבארסה, שלושה עונות שבהן הוא נאנס שוב ושוב על ידי הנהלת או הצוות המקצועי של הקבוצה. זה התחיל ברשאק עם מדיניות ה"התאקלמות על הספסל", המשיך בואן-חל ומדיניות ה"טכניקה? לא בבית ספרנו" ונמשך גם אצל רייקארד במדיניות "קלייברט חבר שלי". רק תחת ראדומיר אנטיץ' זכינו לראות את ה"ארנבון" האמיתי. וזה היה חתיכת מראה. מבחינת תנועה בלי כדור, זהו השחקן הכי מוכשר בעולם. סביולה הוא דינמי, זריז, חכם, מזהה שטחים מתים וקורא מהלכים. הוא יודע לשתף פעולה עם השחקנים מסביבו, ובנוסף לזה טכני מאוד. החסרון הבולט שלו הוא אי-ניצול מצבים מול השער, אך את זה ועוד איך אפשר לתקן. סביולה, למרות כל מאמיצהם של מאמני בארסה האחרונים, כבש 54 שערים בבארסה. תחשבו מה היה קורה עם הוא היה מקבל את הקרדיט הדרוש. אולי בעונה הבאה... לפני שיהיה מאוחד מדי.

גם אואן הוא ללא ספק כשרון מבוזבז, מסיבה אחת - ליברפול. ליברפול קטנה על אואן. זהו שחקן שהיה צריך להתמודד ברמות הגבוהות ביותר שנה אחרי שנה. ליברפול, ובייחוד לא תחת ג'רארד הוייה פשוט לא מסוגלת לזה.

טורס הוא שחקן שבנמצא בסכנה ממשית של להיות בזבוז, אבל על זה אני ארחיב בפרשת השבוע בפורום הספרדי.

11. Ultras-crazY Member

בדיוק...
    הסיוט הכי רע שאני יכול לחלום זה שטבז יעבור לריאל.... השחקן עוד כמה שנים יהיה הכי טוב בעולם...
    השחקן הכי טוב שיצא מארגנטינה מאז מראדונה...

12. liroi3 Member

קודם כל למי שאמר פה שטורס כשרון מבוזבז אלו שטויות כל שחקן גדול מתחיל מקבוצה בינונית אל תשכחו שהוא עדיין ילד והשנים הטובות עוד לפניו זה ברור שבסוף העונה הנוכחית או מקסימום הבאה הוא יעבור לקבוצה גדולה יותר.. אל דאגה הוא עוד יוכתר כחלוץ הטוב בעולם פשוט עדיין לא הגיע זמנו.. ואם מדברים על כשרונות מבוזבזים מה שכחתם את ה"יורש" של מראדונה אריאל אורטגה?? שעם בחירת קבוצות יותר טובה היה הופך לסופרסטאר כנל מרסלו גז'ארדו שהוא שחקן אדיר שמתבזבז יש עוד הרבה דוגמאות כאלה כמו מוטו שמתייבש בצ'לסי או פורטיו בריאל מדריד אפילו קלייברט הפנטסטי שלא משחק מסיבות מובנות(עד עכשיו פציעה לפני זה בגלל רונלדיניו וסביולה..)

13. Dennis Member

שימו לב !
    כמעט כל השחקנים שציינתם כמבוזבזים משחקים הליגה האיטלקית.
    בכל זאת אין זה אומר השליגה האיטלקית היא ליגה גרועה. היא הליגה האהובה עלי (ניתן לראות זאת על פי מספר התגובות שלי שם לעומת שער הפורומים).
    באיטליה נהוג שגנון משחק מסוים בשחקן צריך לחשוב מראש לפני שהוא עובר לשם האם הסגנון הטקטי אשר רבים מכנים אותו הגנתי, מתאים לשחקן.

14. raul madrid Member

קלברסון מבוזבז מיונייטד ,סביולה בברצלונה,ריקלמה בצוללת,מוטו בצלסי,פורטיו בריאל,חסולי בסלטה,אלונסו בסוסיאדד.

15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוטו מבוזבז בצ'לסי?

ראיתם משחקים של צ'לסי השנה?

מדובר בשחקן שלא רבים הכירו אותו בעולם הכדורגל (מחוץ לליגה האיטלקית), וכשראניירי רכש אותו ב-16 מיליון פאונד הרבה גבות הורמו.

מוטו לא היה כוכב לפני שהגיע לצ'לסי, ולא היה בשורה הראשונה של החלוצים, וגם לא בשניה.

מספיק להסתכל על הסטטיסטיקה :

Appearances Started YC RC Sub-On Sub-Off Goals

Chelsea 34 28 8 0 6 17 10
    Parma 35 35 7 1 0 10 20

מוטו משחק בצ'לסי אותה כמות משחקים ששיחק בפארמה, והעונה עוד לא נגמרה.
    בצ'לסי מוטו משחק ברמות הגבוהות ביותר מול השחקנים הטובים ביותר, ומקבל הרבה יותר חשיפה.

אני לא חושב שזה בזבוז.