הכנסת: מי שיבקר במדינת אויב, לא ייבחר

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏1/7/08.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3562266,00.html

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1527253/nrg-estherina_ot.Xxx
    לדעתי חשוב שכולם יקראו בעיון. לא בכל יום מתוקן בארץ חוק יסוד ועוד בכזה נושא טעון. לא משנה אם אתם מהצד הימני או השמאלי של הקשת הפוליטית, ודאי לא תצליחו לגבש דעה-חד-משמעית-אינסטנט במקרה הזה. ובכל זאת הייתי מעוניין לשמוע מה דעתכם.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20022007/1087202/KLD005_wh.Xxx

2. T0XiN Member

יש למישהו רשימה של מדינות האוייב של ישראל?

3. spurs Member

כן
    סוריה, לבנון, איראן, תימן, ערב הסעודית, לוב
    עיראק הוקפאה
    ועם שאר המדינות הערביות אין לנו קשר דיפלומטי (למעט מצרים ירדן ומאורטניה)

בנושא החוק:
    אני תומך בצורה מוחלטת לי אישית נמאס לראות את החכים הערביים בביקורי הזדהות בסוריה ולבנון שלא לדבר על הכמויות העצומות של מודיעין אנושי שסוריה מפיקה בעזרתם
    הגיע הזמן שהם יפסיקו להתנהג כמו גיס חמישי מדינת אויב מכאן שהם אויב של כולנו

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/08
  4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מאיפה הבאת את זה. איראן, למרבה הפלא, לא הוגדרה, למיטב ידיעתי לפחות עד לא מזמן, כמדינת אויב.

5. לא מצאתי כינוי Member

איראן עדיין לא מוגדרת מדינת אויב. זו הסיבה שלכל היהודים יוצאי איראן שנוסעים לביקור דרך קפריסין וירדן לא עושים כלום, בגלל אותה סיבה שציינתי רוצים לעשות תיקון בכנסת ולהפוך אותה למדינת אויב.

לחוק עצמו, חוק מטומטם מהסיבה שאף אחד לא יאכוף אותו. יושבים לך בכנסת חבורה של מחבלים, בוגדים, טרוריסטים לא פחות שפלים מקונטאר וחבריו שימשיכו לבקר במדינות האויב, ושוב, לא יעשו להם כלום. יזכרו בהם רק אחרי שהם יברחו מהמדינה והם את הנזק שלהם כבר עשו(אמממ, בשארה, אמממ בשארה)

ולא, אני לא מדבר על כל ערביי ישראל שרבים מהם הם אנשים נהדרים(ההוכחה היא כאן בפורום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ), אלא על הטינופות שמייצגים אותם שהם בעצם טרוריסטים בתחפושת.

6. Riki Member

טוב לדעת שליברמן וחבורתו לא רק מתעצבנים לחינם אלא גם פועלים על מנת לקדם זאת.

בן אדם שרוצה לקדם משהו כנגד או בעד צריך לעשות את זה מנגד ולא מתוך. החכים הערבים בישראל ברובם שונאי ישראל וכל מה שהיא מייצגת, הצביעות הבלתי נסבלת הזאת גרמה לי ממזמן לרצות להקיא אותם אחד ואחד מתוכנו, הם הבושה הכי גדולה והעוול הכי גדול לערביי ישראל באשר הם.

אנשים שפועלים מתוך מסגרת ממשלתית כלשהיא כנגד המדינה אותה הם מייצגים כביכול לא היה עובר על סדר היום באף מדינה מתוקנת נורמאלית. העובדה שהדרך שלהם להביא את האג'נדה שלהם לסדר היום בצורה חתרנית ונלוזה היא הבזיון האישי של כל אחד ואחד מהם.
    מציג אותם באור היחיד, צביעות. תאמינו לי שבמידה והיו בוחרים לייצג ולפעול למען מטרה מסוימת מכנגד ולא בצורה ברוטאלית של להסתנן אל ''האויב'' ולפעול משורתיה כמו ילד בוגדני קטן וטיפש, היה לי באיזה שהוא מקום טיפה יותר הערכה אליהם.

הגיע הזמן שיתחילו להרחיב את הנושא ויתחילו לפעול ולשמור על המדינה שלנו מפני סוכנים צבועים של האויבים שלנו. יותר מידי התחשבות יש בנו כלפיהם ואני לא מבינה מאיפה הפריבילגיה לכך, שוויץ אנחנו עדיין לא ועד שאין לנו שקט יחסי שכזה אין לנו להקל בזה ראש או לשבת איתם בכנסת על כוס מרטיני בעוד שהם בחדרי חדרים פועלים כנגדנו.
    הדבר הכי טחון בהיסטוריה האנושית היא נפילה של מעצמות מדינות מלכויות וכו' על ייד אנשים שפעלו מתוך אותה הנהגה.
    עיוורים כולם.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה, אני חושב שאם בא לי לנצח את האזרחות הקנדית שלי (פיקטיבית, עוד אין ולא בטוח שתהיה) ולעשות סיבוב במדינות בהן אני לא יכול להיות כישראלי, למה שזה יפגע בי בעתיד? כאילו שאותם ח"כים ערבים שטסים למדינות אויב במטרות לפגוע כך או אחרת בישראל לא יכולים להיפגש עם אותם האנשים במצרים, טורקיה או ירדן, בתור התחלה.

8. Riki Member

מיכה התגובה שלך היא כל כך לשחק אותה ראש קטן שאני מתפלאת עליך... באמת.

9. FelaKaT Member

הם כן, אבל הרבה יותר קשה. איפה יותר קל לעקוב (יותר נכון לשבת על הזנב של בן אדם) אחרי בן אדם, באיראן או בירדן?

10. spurs229 Member

את האמת? באיראן.
    מנגון הריגול הישראלי באיראן כנראה הרבה יותר טוב יעיל ופעיל מאשר בירדן.

בכל מקרה, חוק מטומטם. אם ראש הממשלה ייסע לסוריה כדי לדון עם השליט שם לפני שיש הסכם איתם? הם עדיין יהיו מדינת אויב ואסור יהיה לו להיבחר שוב לכנסת...

11. FelaKaT Member

וואלה, אין לך מושג. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

לגבי הפסקה האחרונה שלך, לא סתם ביקשו לקרוא בעיון. אם היית קורא, היית מבין שמה שאמרת שטותי ולא החוק.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון. אבל השאלה עד כמה למנוע פיזית מהחכ"ים לנסוע למדינות האלה באמת הולך לפגוע בכל הסיפור. אם החוק אכן יקשה עליהם בצורה משמעותית אני בעד, אבל אני בספק שזה אכן ככה.

13. FelaKaT Member

זה יקשה, ברגע שטיבי לא יוכל לסוע ללבנון בשביל "טיול" ויפגוש את נצראללה אישית וימסור לו מידע, הוא יצטרך לסוע לירדן, ששם הנגישות הישראלית רחבה בהרבה, וחזבאללה תצטרך לשלוח מישהו גם כן ולקוות שאף אחד לא יעלה עליה. בקיצור, סיפור.

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. FelaKaT Member

עצוב.