הכדורגל הישראלי בעליה?יש עתיד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י איגור .פ., ‏11/11/06.

1. Beitar Member

למרות שחלקכם תגידו שזה לא קשור, אבל גם העלייה של הנבחרת הצעירה לאליפות אירופה לצעירות תוכל לקדם את הכדורגל הישראלי. השאלה מה יעשו עם זה. דיברו על זה הרבה אבל אם הצעירים לא ישחקו מספיק בקבוצות שלהם ההישג הזה לא ישנה כלום.
    דיברתם כאן על המשכיות, זאת בדיוק הנקודה לדעתי. "פוטנציאל קיים ובגדול. השאלה מה יעשו איתו. " - בדיוק ככה.

2. Spanish Weapon Member

הכל שאלה של המשכיות , גם כשחיפה עלתה לצ'מפיונס/הפועל ת"א הגיעה לרבע גמר גביע אופ"א אמרו שהכדורגל הישראלי בעלייה אבל מה שקרה זה שלא הייתה המשכיות.
    ברמת הקבוצות ישראל עדיין נחותה מאוד משאר אימפריות הכדורגלת וגם מדינות שפעם יכלנו לדבר עליהן באותה נשימה איתנו (יוון,רוסייה וכו')
    ברמת הנבחרות ישראל נמצאת בשיפור ללא ספק,אם גם בקמפיין הנוכחי של הנבחרת הבוגרת היא תצליח לסיים בין 2 הראשונות בבית המוקדם אז ניתן יהיה להגיד שתקענו יתד מבחינת המסגרת הבינלאומית.

3. dani12 Member

כולכם פה מדברים על מה הקבוצות עשו בזירות האירופיות,על מה שהנבחרת עשתה או תעשה,אבל אף אחד פה לא התייחס לדבר הכי חשוב,הליגה.
    אם תשימו קלטת של משחק עם קבוצות אמצע טבלה מאנגליה,גרמניה או כל ליגה אירופאית אחרת,וליד זה תראו משחק מהליגה הישראלית,פה תראו את ההבדל.
    כל המשחקים בארץ חוץ מהמשחקים של בית"ר משוחקים בקצב של קבוצת נוער אירופאית ממוצעת.
    כל אחד נוגע כמה שהוא רוצה בכדור,השחקנים רצים עם הכדור אבל זה צריך להיות ההפך!
    שלא נדבר על הקהל פשוט קטסטרופה,ושוב כל אחד צריך להגיד תודה לבית"ר ירושלים,בלעדיה אף אחד לא היה מסתכל על הליגה בכלל,היחידה שכל משחק מספקת משחקים טובים קצב אש,קהל,תפאורה ועוד.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/06
  4. Beitar Member

מתי נבחרת ישראל הצליחה לסיים בין 2 הראשונות בבית המוקדם ?

5. dani12 Member

הוא התכוון אם בקמפיין הזה היא תסיים בין 2 הראשונות.

6. Spanish Weapon Member

מוקדמות יורו 2000 , למרות שאני יותר התכוונתי לעניין של השגיות.
    שנה שעברה סיימנו מקום שלישי עם מס' נק' זהה למקום השני(שווייץ) , השנה צריך לסיים ב-2 הראשונות כדי באמת להיכנס לזירת הגדולות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/11/06
  7. מיכל3 Member

מסכימה איתך בכל מילה. הבעיה היא שאין המשכיות, פעם בכמה שנים איזו קבוצה עושה הישג באירופה ונגמר, אין המשכיות. בקשר לרמת הליגה, לטעמי הרמה רק דועכת בשנים האחרונות ולא להיפך כמו שציינו פה..עד העונה האחרונה הקבוצה היחידה שרק התחזקה משנה לשנה בליגה זאת מכבי חיפה מן הסתם, שלקחה את האליפויות בהליכה מפני שלא הייתה לה אף מתחרה ראוייה, לעומת שנים קודמות שהייתה לנו ליגה מסקרנת והיו עוד קבוצות שראויות להתחרות על האליפות כגון התל אביביות, בית"ר והפועל חיפה בשנים היפות שלה (איפה לעזאזל היא היום?). השנה אומנם בית"ר הצטרפה אליה וכמו שציינתי באשכול אחר, בית"ר עוד עלולה ליצור מונופול על ליגת העל לאחר כניסתו של גאידמק לכדורגל הישראלי ובפרט לקבוצה, כך שאני לא רואה פה שיפור..נהפוך הוא-זה רק יהרוס את הליגה לדעתי.

8. Riki Member

קודם כל, מה שהכי הורס לנו זאת הפאקינג מנטליות שלנו. זה לא משהו שאפשר להסתיר, שבאירופה אנחנו לא פרמטר, אבל שנה אחרי שנה יש לנו חומר גלם של שחקנים שהם בעלי פוטנציאל להתקדם לרמות הגבוהות. עכשיו מה הבעיה ? הרבה מהם הולכים לאיבוד, הפירסום עולה להם לראש יותר מידי מהר, אבל בתכלס... זאת פשוט הרמה בארץ שנשארת בינונית.
    הדרך לקדם את המדינה שלנו, זה קודם כל גישה, אחרי זה משקיעים שיפתחו את מתקני האימונים או ירכשו זרים איכותיים שיעלו את הרמה אליה ישאפו החבר'ה הצעירים להגיע.
    כרגע יש תהליך מסוים, הליגה נעשתה קצת יותר מעניינת, מגיעים יותר ויותר זרים איכותיים... אך עדיין זה רק ההתחלה.
    סובלנות והשקעה. כסף זה שם המשחק.

ומיכל אני לא מסכימה איתך בכלל. גאידמק יוצר תחרות בריאה, עכשיו כל האחרות יצטרכו להשתפר בהתאם.

חוק ראשון בכלכלה, כדי להעלות את מדד המשק עליך לפתח חברה מובילה אחת בשביל ששאר החברות יגדילו את המכירות שלהם.

9. מיכל3 Member

איך יגדילו ריקי? ללוני הרציקוביץ', משה תאומים, אלי טביב ואפילו יעקב שחר..יש את האפשרות הכלכלית
    לתמוך באותם סכומים אסטרונומים שגאידמק משקיע בבית"ר? ממש לא, בשביל שתהיה תחרות שווה צריך
    שיכנסו עוד אוליגרכים, אבל כמו שאת רואה בנתיים זה קורה רק שם ובנתניה אם אפשר להגדיר את יאמר
    כאוליגרך...

10. Riki Member

אז את סתם תמימה. כי במידה ואת לא הבנת עד עכשיו שכסף זה מה שקובע, אז אני יעשה לך על זה שיחה ארוכה במסנג'ר.
    אין מה לעשות, למי שיש יותר הרבה כדי להשקיע ולפתח, קבוצתו תראה בהתאם.
    יש דוגמאות לפה ולשם, על אי הצלחה או על הצלחה מסחררת לחילופין. אבל הדבר נותר בעינו, כסף אכן קובע.
    והטענה שלי שרק תוך כדי הזרמת כספים ופיתוח המשאבים שיש לנו בארץ נוכל לראות תוצאות. עד שלא נפסיק להתנהל כשכונה, נמשיך להיראות ככה.

11. מיכל3 Member

ריקי, לא נראה לי שהבנו אחת את השנייה.
    ברור לי שכל דבר קשור היום לכסף, במיוחד בכדורגל..שחקנים מסתכלים רק על הסכומים שהם מקבלים ולא
    על שום דבר אחר..זה ברור לי. לכן הם יעדיפו את בית"ר ירושלים מהפועל ת"א או כל קבוצה אחרת.
    התכוונתי שאין לבעלי הקבוצות את האפשרות להוציא סכומים שגאידמק מוציא, לא כולם מיליארדרים או
    אוליגרכים למינהם. בקשר לניהול השכונתי אני מסכימה איתך, רוב הקבוצות שלנו מתנהלות ככה וזה אחת
    מהסיבות שהכדורגל שלנו נראה כמו שהוא נראה.

12. Riki Member

זה בסדר מיכלוש, יש לי בגוף כרגע כל כך הרבה תרופות שאני לא מבינה את עצמי אפילו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

13. ghost89 Member

אולי זה יראה קצת לא קשור אבל אני ראיתי את התוכנית אחד על אחד עם לואיס פרננדז,עכשיו לואיס מדבר שם
    בחלק מסוים על הצעירים של בית"ר והוא אומר שאין להם חשיבה מקצועית וזה ממש אבל ממש חשוב,תמיד
    היה לנו שחקנים מוכשרים אבל הבעיה אצלנו זה באופי הישראלי במנטליות.שחקנים מתאמנים לא טוב ואוכלים לא נכון ולא מתאמנים מספיק אימונים בשבוע (לדעתי צריך להיום כול יום אימון) נכון שיש שיפור
    בשנים האחרונות אבל עדין אני בן אדם שלא יכול אישית לשמוח על תיקו וחושב שגם את קרואטיה חייבים
    לנצח בבית כי תיקו אולי מכובד ויפה לרזומה אבל טכנית לא עושה בשבילנו את העבודה.ברגע שנראה
    שהמפלצות לא כאלה גדולות וניתן להפתיע אותן עם קצת רצון ושיפור בדרך החשיבה שלנו ובמנטליות כי באמת יש לנו כאן כישרון.