הכדורגל האוקראיני - שחטאר זוכה בדאבל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י SeRgInHo, ‏17/2/06.

1. duck kc samara Member

גם בליגה הרוסית זה כך = ( :aa1:

2. שחטאר דונייצק Member

אני רואה שהדיון הזה עוד משנה שעברה ... וכול בסיכמים של הקבוצות( חסר מאוד הרבה ) ברובם הישתנה והסגל ועוד .
    אולי פשוט צריך ליפטוח דיון חדש ...
    עוד תוצאת של המחזור :

מטלורג ( ד ) - זורה 2-3
    בורקסוה - מטלורג ( ז ) 1-2
    טבריה - צ'רנומורץ 1-1
    סטאל - קרפטי 1-0
    איליצ'ביץ קריבאס 1-0
    ארסנל - מטליסט 0-0

הטבלה המעודכנת אחרי המחזור :

Premier League - 2006/2007
    Pos. Team Pld W D L GF GA Pts
    1 Shakhtar 10 8 2 0 26 3 26
    2 Dynamo Kyiv 10 8 2 0 23 6 26
    3 Karpaty 10 4 3 3 7 8 15
    4 Arsenal 10 3 6 1 11 9 15
    5 Dnipro 10 3 6 1 7 5 15
    6 Metalist 10 3 5 2 10 10 14
    7 Chornomorets 10 3 5 2 12 13 14
    8 Kryvbas 10 3 5 2 12 13 14
    9 Metalurh 10 3 5 2 8 9 14
    10 Tavriya 10 3 3 4 7 10 12
    11 Vorskla 10 3 2 5 8 11 11
    12 Kharkiv 10 2 3 5 10 17 9
    13 Illychivets 10 2 2 6 8 12 8
    14 Zaporizhya 10 1 5 4 5 12 8
    15 Stal 10 1 2 7 7 14 5
    16 Zorya 10 0 4 6 9 18 4

3. DeN Member

סבבה אנסה להשקיע בפורום הזה,פשוט אני עובד כל יום וזה קצת קשה,אין כל כך הרבה זמן.
    שחטאר דונייצק יצאה למשחק נגד ולנסיה בספרד ודינמו קייב מאחרת בבית את ליון(ליגת אלופות), שני משחקים מאוד קשים ולא נראה שאחת הקבוצות תצליח להוציא לפחות נקודה. מקווה מאוד שאני טועה וסוף סוף הכדורגל האוקראיני יראה ניצחון ראשון העונה באירופה. :aaarse:

4. Robinho... Member

כן באמת חבל שהפורום יבש , כפי שאני רואה שיש פה קהילה לא קטנה של אוהדי קבוצות מאוקראינה , חבל .

5. SeRgInHo Member

טוב חלאס כבר עם התגובות המטומטמות האלה. או שתכתבו לעניין או שאל תכתבו בכלל.

דינמו קייב שמושפלת כל שבוע מחדש בליגת האלופות, לפחות עושה את שלה בליגה, הפעם עם ניצחון 3-1 על סטאל של טון קאנן.
    דינמו קייב החתימה איזשהו ילד הונגרי בן 18, יוז'ף סאבו מתחיל לזיין ת'שכל שהוא יהיה יותר טוב ממסי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

6. Robinho... Member

ארסנל קייב מחוללת את הפתעת המחזור עד כו . שמנצחת את שחטיור בקייב .
    ביתה מ 24 מטר של קנקוב ולפינה הפתוחה וגול בדקה ה 64 . שחטיור מעבדת אכשוי את המקום הראשון ודינמו מובילה אותו בהפרש של 3 נקודות משחטיור .

7. Milevskiy Member

בתור אוהד דינאמו בא לי לשרוף כל דבר שזז שם, כל הזרים האלה שקונים אותם במיליונים והם לא מספקים ת'סחורה, בקושי מתאימים לליגה לאומית שלנו, פשוט גועל נפש..באמת חבל מה שהולך שם

ושחטיור בכלל להקיא מהם, עם כל הג'דסונים, והמטואזלמים שלהם.. באוקראינה יש צעירים סופר מוכשרים ובמקום שישחקו הם מתייבשים בגלל חבורה שרק הורסת במקום לעזור

הכדורגל האוקראיני בשפל, עבר מפואר ועתיד.. לא נראה לי בכלל שיש עתיד לכדורגל האוקראיני

8. SeRgInHo Member

תאמין לי, גם לי בא לשרוף שם כל דבר שזז. כואב לי הלב לראות מועדון כ"כ מפואר מגיע לכזה שפל מדרגה. אני מקווה שמישהו שם כבר ידע להתנקש באיגור סורקיס, שהשאיר שם נזק כ"כ גדול שספק אם דינמו קייב תתאושש ממנו בשנים הקרובות.

הזרים זאת בהחלט בעיה. כאשר שמונה שחקנים מתוך 11 בהרכב של קייב הם זרים, זה לא מצב בריא. יש כמה זרים טובים, אני לא אומר שלא(גברנצ'יץ', רינקון, יוסוף, קוריאה, בתחילת דרכו לפחות), אבל רוב הזרים הם בדיחה עצובה. למה לעזאזל הביאו את שני הקולומביאנים הנכים האלה?! למה לזעזאזל מביאים לי בלמים ברזילאים(רודריגו, רודולפו)?! למה לעזאזל צריכים את המרקוביץ' הזה כשיש את גוסב(אני יודע שהם משחקים ביחד בהרכב, אבל לדעתי גוסב טוב יותר כמגן ימני!)?! איך שצקיך הנכה הזה, שספק אם היה מתאים לליגה הארצית שלנו שרד במועדון כבר שש שנים?!
    למה, כאשר יש לך חבר'ה אוקראינים כ"כ מוכשרים שרק מחכים להזדמנות כדי לשחק ולהוכיח לכולם ולהתאמץ עבור הסמל, אתה צריך את הזרים המזדיינים האלה?!
    דינמו כרגע בליגת האלופות עם 0 נק' מתוך 9 ועם 12 כדורים ברשת. משום מה, אני בטוח שאם דינמו קייב הייתה עולה עם ההרכב U-18 שלהם, התוצאה הייתה הרבה יותר טובה...

רק שמילבסקי יברח משם, בבקשה, רק שיברח...

אה, עריכה....

שוב פעם אני אציין את הבדיחה היומית. קייב החתימה את בלאש פארקאש ההונגרי, סבו המנהל הטכני אומר ש"הוא יהיה יותר טוב ממסי".

לא יודע מה איתכם, אצלי זה העלה גיחוך קל. אבל לא נוראף התרגלנו שכל שני וחמישי מיגיעים כל מיני" מסים" לקייב. יאללה חלאס עם מסים, רוצים את מראדונות!

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/06
  9. Milevskiy Member

רינקון לדעתי גם לא משהו מיוחד, לדעתי הקשר שלו לברזיל זה רק בתעודת זהות.
    שני הבלמים הברזילאים בדיחה, למה להשקיע כל כך הרבה כסף אם אפשר להביא בלם כמו רוסול מדנייפרו בהרבה פחות(בזמן האחרון לא ממש מתעניין אז אם יש לי כמה טעויות מצטער מראש)
    כשגוסב לא עולה בהרכב לדעתי זה פשע הוא שחקן נהדר בצד ימין ולא משנה מי מה מו, יש לו כושר גופני מטורף כאילו דחפו לו שתי בטריות לתחת , ושצקיח הנכה הזה.. שלדעתי אפילו הכינוי "בורטינה" שהביאו לו מחמיא לו יותר מדי, זה בכלל עצוב שיש שחקן כמוהו במועדון כמו דינאמו.
    מילבסקי זה האור בקצה המנהרה, אבל עוד מעט האור הזה יעלם כי סורקיס לא ימכור אותו בפחות מ 7 או 10 מיליון דולר..

בקיייייצור, דינאמו קייב הפכה לקבוצה בדיחה, באירופה חוגגים עלייה חופשי.

נ.ב. - פעם שמעתי על בחור כשרוני יוצא מחלקת נוער של דינאמו בשם אלכסנדר אלייב משהו כזה.. איפה הוא היום ואיך הולך לו?

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/06
  10. Robinho... Member

דינמו ושחטיור צריכות לקחת דוגמא מ דנייפרו , שיש לנו איזה 2 או 3 זרים בסך הכול בקובצה ואנחנו ניראים בסדר לקבוצה אם סגל שכזה .
    דרך הגב השחקן הזה מאיפה דינמו קנטה אותו שוק העברות סגור ?

11. SeRgInHo Member

דינמו קייב ושחטיור דונצק אישרו את השתתפותם בטורניר הערוץ הראשון שיערך בישראל. קבוצה נוספת שתשתתף שם זאת הפועל ת"א. מתכננים להביא עוד שלוש קבוצות, ככל הנראה את מכבי חיפה/בית"ר, ושתי הרוסיות שיסיימו במקומות הראשונים באליפות רוסיה.
    בעונה שעברה שחטיור דונצק זכתה בטורניר שנערך בבלומפילד. דינמו קייב סיימה שניה, ושתי הרסויות, ספרטק וצסק"א סיימו במקומות 3-4.

12. Robinho... Member

התאריכים ידועים כבר ?

13. SeRgInHo Member

כן, מ-24.1 עד ה-1.2.

14. Robinho... Member

הכי מצחיק היה שהקבוצות של אוקראינה ורוסיה ישפילו את הישראליות .

כן הוא משחק במטלורג זאפרוזיה , שנה שעברה הגיה אם הקבוצה עד הגמר הגביע האוקראיני . השנה לא כול כך עולך לו בליגה .

15. Milevskiy Member

הטורניר של הערוץ הראשון זה אחד הדברים הטובים, הלכתי שנה שעברה הייתה אחלה אווירה ואחלה כדורגל שבעולם.

והנה כתבה על בעיית הזרים בכדורגל האוקראיני:
    http://www.uefa.com/footballeurope/news/Ki...sId=471865.html
    אם מישהו יכול אז שיתרגם בבקשה כי לא הבנתי ממש הכל.