הישראלים בחו"ל.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏10/8/03.

1. ליהי Member

אין לי צל של ספק שאייל ברקוביץ' עתיד להישאר באנגליה ואם לא ישאר במנצ'סטר סיטי אז לפחות ישחק במקום חלופי באי הבריטי אבל בשום פנים ואופן לא יעבור לפנר. אבי נמני ועמרי אפק נשמעות לי אופציות הרבה יותר ריאליות, במיוחד אפק שכמו שהוזכר פה הוא צעיר, לא לדבר כבר על העניין שמאוד מאוד בוער לו ללכת לשחק בחו"ל משום מה ואם ההתעניינות של פנר באפק אכן רצינית אז יש מצב מאוד גדול שזה יקרה.
    אבי נמני נשמע פחות הגיוני גם בגלל שאפשר להגיד היום שאבי הוא אפילו בשלהי הקריירה שלו וגם בגלל שאני לא בטוחה שהוא יסכים לארוז את האשה והילדים בשביל עונה אחת טובה אולי בטורקיה,בשביל,כמו שהוזכר- כלום כסף.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה של ברקו את נראית לי צודקת..
    אבל במקרה של נימני.לא בטוח..
    סך הכל פנר לא ידועה בקמצנותה אלא בדיוק להיפך הקבוצה הזאת שופכת כסף על כלום[אורטגה וושוינגטון] אם נימני ירשים את דאום הוא יקבל הרבה ג'ובות..ונימני יכול להרשים הוא תותח על והוא יכול לשחק ברמות של הליגה הטורקית לפחות עוד 3 שנים..

גם אל תשכחי שמה שנחשב בישראל להרבה כסף..בטורקיה זה כסף לשחקן ספסל ואולי פחות.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ברקוביץ' לא ישחק בטורקיה. אם אתם זוכרים בכמה ראיונות הוא אמר שבניגוד לרביבו הוא לא חולם שילדיו יחיו שם...וגם בראיונות אחרים שאין לו מה לחפש שם..אז כנראה שאם יעזוב את הסיטי זה יהיה רק לאנגליה.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני תתכונן זה במיוחד בשבילך..אני מקווה שלא תחטוף התקף לב מהידיעה..
    סנטאנדר לא סוכמת על דודו אוואט ורוצה להביא עוד שוער.. :shock: :shock: :shock:

מתוך ערוץ הספורט:
    "ראסינג סנטאנדר, קבוצתם של יוסי בניון, דודו אוואט ואילן בכר, ממשיכה בנסיונותיה להתחזק, והיום פורסם בספרד כי הקבוצה מחפשת בשבדיה ונורבגיה שוער נוסף לקבוצה, בנוסף לאוואט ובורחה. השניים נאבקים על אפודת השוער הראשון ערב פתיחת העונה בספרד, ולפי תקציב הקבוצה לא נראה כי תחתים שוער טוב משני שועריה הנוכחיים. אוואט כזכור היה המצטיין במשחק בו הפסידה הקבוצה לסמפדוריה האיטלקית 1:2 לפני מספר ימים."
    http://www.sport5.co.il/_Uploads/6124awat.Xxx
    סומכים עליו בעינים עצומות.

5. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

בידיעות פרסמו לא מזמן ש60% שנימני יחתום בפנרבחצ'ה. אתם חושבים שנימני יכול להצליח שם? מצד אחד יש לו את הכשרון להיות שחקן גדול, אבל מצד שני בכל השנים האלו היה לנימני מאוד נוח במכבי כשהוא ידע שהוא בהרכב תמיד בגלל שהוא אבי נימני, וגם בגלל שברגע שסיפסלו אותו האוהדים קפצו ודרשו להחזיר אותו- בחו"ל זה יהיה שונה לגמרה, ידרשו ממנו הרבה יותר באימונים ובמשחקים.

6. ליהי Member

בסופו של דבר דווקא לא נראה לי שנמני יסיים בפנר. אבל זה סתם תחושה, אין לי שום סיבה לזה, פשוט לא חושבת ככה. אני חושבת שנמני יעדיף להישאר בארץ וכמו שלילך אמרה לא להתחיל לחפש מקומות בהרכב וכאלה בקבוצה זרה בחו"ל.

ובקשר לאוואט- אני עדיין בשוק, תגובה תבוא אחורי זה.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאם פנר תרצה את נימני ותציע לו תנאים סבירים והוא לא ירצה אותה בגלל הסיבות של הרכב ומעמד זה יראה שהוא לוזר..
    נימני שחקן מצויין שבקלות יכול להיות כוכב בליגה הטורקית.
    יש לו כישרון ענקי.
    פנר תעשה בחוכמה אם תחתים גם את נימני וגם את אפק..סך הכל הם שחקנים לא יקרים יותר מדי והם שחקנים מצויינים.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

העיתונות הספרדית מפרסמת היום כי ראסינג סנטאנדר סיכמה עם מנצ'סטר יונייטד על השאלתו של שוערה ריקארדו, שנדחק למעמקי ספסל האלופה האנגלית. לפני הפרסומים הגיע ריקארדו כבר היום לסנטאנדר וצפוי להפוך לשוער הראשון של הקבוצה, כשמשמעות הדבר היא שדודו אווט שחתם בקבוצה ישמש ככל הנראה כשוער השני בקבוצה. ריקארדו, שוער נבחרת ספרד בעבר ומחליפו של פביאן בארטז בעונה האחרונה, הפך הקיץ לשוער הרביעי ביונייטד לאור החתמתו של טים הווארד האמריקאי, ולפני יומיים הביע את רצונו לעזוב את הקבוצה ולחזור ולשחק בספרד.

מחר תשחק סנטאנדר לראשונה מול אוהדיה במגרשה הביתי ה"סרדינרו". הקבוצה תקיים משחק ידידות מול אל אהלי, אלופת ליגת איחוד האמירויות, ובו תציג את שחקניה לעונה הבאה, בהם אוואט כמובן.

9. AFC Member

אוי ואבוי, ריקארדו ואוואט האפסים האלה באותה קבוצה... בניון לא יצליח להציל אותה העונה מירידה, אני מציע לו לברוח כמה שיותר מהר מהקבוצה הזאת... לא רק שהם ירדו ליגה בודאות, אלא גם שצריך להיות ממש ממש מטומטם כדי להביא את השחקנים הכי גרועים בעולם לקבוצה שלך. השלב הבא של סנטאנדר - אלעד יעקובי, האיש והאגדה.

10. Julian Joachim Member

חחח

הצעד הבא בשביל להשלים סגל מדהים של שוערים בעלי יכולת מרשימה... (MB!!!) אני יודע את מי יביאו!!!

השוער הממש ממש זקן ששיחק בארסנל (אפילו בצ'מפיונס) לפני שתי עונות... הוא גם היה פעם בלידס... ג'ון לוקיץ'??

אני הוא!!! אם יביאו אותו ללמד את ריקארדו ואוואט איך לספוג גולים... אחח זה יהיה כיף לראות את סנטנדר השנה, רק בגלל כמות השערים הגדולה שתיפול במשחקים שלה...

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו רק חסרים האחים גריף בני חדד וסוני לוי וראסינג יכולה לרדת בראש שקט.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

תאמת אני מאמין שריקארדו דווקא שוער לא רע..מאוד קשה לשוער לשחק 30 דקות פעם ב-4 משחקים ולתת יכולת טובה..ככה שאי אפשר לשפוט אותו לפי היכולת ביונייטד.

12. ליהי Member

אולי ריינמן, אבל אתה יודע איזה טיפש אתה אמור להיות בשביל להיקבר בקבוצה שלעולם לא תהיה השוער הראשון שלה אפילו מתוך עיקרון מטומטם של המנג'ר שלך?

שלא לדבר על העובדה שאתה עושה עבירה על חלוץ של הקבוצה היריבה שלך ב3 דקות הראשונות שמכניסים אותך כבר כמחליף,מביא לקבוצה הזאת פנדל, לוקח את הפנדל ועוד מעז להגיד שבלעדיך התוצאה לא היתה נגמרת כמו שהיא.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם מזרחי ועובד הם לא שיא החוכמה..
    ובמשחק ההוא הוא התכוון על הצלות אחרות כי באמת אחרי זה הוא נתן תצוגה..
    ודרך אגב..אני לא אומר שהוא שוער טוב..אבל בכל זאת הוא שיחק בנבחרת איזה 3 פעמים..הוא חייב להיות משהו..

אלא אם הוא כמו חברו לשער בקבוצה..פעם שוער טוב..והיום..חור מצויין.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתברר שפנר ממשיכה בכחול לבן..ידיעות בטורקיה טוענות שהקבוצה מעוניינת בחלוצה השעיר של איסמבולספור פיני בלילי.
    בלילי בתגובה:זה יהיה כמו לעבור מקבוצה בליגה הלאומית למכבי תל אביב,אני אשמח מאוד[פיני ממשיך את שושלת אלון מזרחי]

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד קבוצה שרואה רק כחול לבן[וטוב שכך!!] ראסינג סאנטאנדר..
    הקבוצה רוצה את עומרי אפק במקומו של פדרו מוניטיס..מה שבטוח שאם זה יקרה למאמן שלהם יש ביצים של שור טיבטי!

בכל מקרה יהיה נחמד אם אפשר יהיה לראות משחק עונה הבאה שבו דודו אוואט מגביה כדור שנוחת על הראש של אפק שמבשל ליוסי בניון שער...תודו..

http://www.ynet.co.il/PicServer2/03072003/288716/yy_a.Xxx
    אפק...רוצה למושבה..