הישראליות באירופה 10/11- 2:2 להפועל ת"א בליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/6/10.

1. alexshw Member

אגב גם אחרי הגומלין מול סנטה קולומה, כולם אמרו איזה מלך שיבחון והנה הוא פורץ.
    זה לא מבחן בשביל שבחון.
    במשחק הזה גם עומרי רון נותן רביעייה ושני בישולים.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/10
  2. קרלס פויול5 Member

איזה גרועים הבוסנים האלה, מפחיד באמת. לדעתי הם עדיין יותר טובים מגלנטורן שניצחנו 6:0 בהרכב שני, אבל אם זו הקבוצה הכי טובה מהלא מדורגות בסיבוב השני של האלופות, המצב שם הוא בכי רע(ועוד יותר בכי רע זה כאלה שבאמת האמינו שהבוסנים יעשו צרות להפועל).

3. spurs Member

אלופת בוסניה קבוצת דייגים?
    אולי פשוט לפרגן להפועל תל אביב. קבוצה שפירקה התקפית את הליגה שנה שעברה ונתנה את אחת העונו תהאדירות שקבוצה ישראלית יכולה לתת?

4. קרלס פויול5 Member

אתה רואה את המשחק או שאתה סתם מקשקש?

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע קבוצה שהיא בסימן שאלה ואתה לא מכיר ולא יודע, אי אפשר ישר להסיק שהיא בדיחה נכון? אבל מספיק היה לראות את העשר דקות הראשונות בשביל להבין שאין פה כלום ושום דבר, משחק אימון לעיני 10 אלף איש כמו שאמרו פה, הרי לא אני ולא אתה מעולם לא שמענו את השם ז'לזנייצאר, אבל מצד שני בשנה שעברה אף אחד כמעט לא שמע על השם דברצן.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

למה מקשקש?

הפועל נתנו מחצית ראשונה מעולה ומהלכי כדורגל יפים מאוד. גם אני לא חושב שהבוסנים כאלה גרועים, הפועל פשוט קרעו את הדשא ולראייה שעכשיו במחצית השנייה הפועל עלו רגועים כי הלחץ השתחרר - הבוסנים תוקפים פה ושם.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה אתם מדברים? חוץ משחקן אחד בקישור והשחקן שבהתקפה, לשחקנים הבוסנים אם זה הקישור האחורי וההגנה יש בעיות של א' ב' בלהשתלט על כדור וטכניקה עם הכדור ואני לא מדבר על יכולות סגירה שזה בכלל אין להם וברגע ששחקן מתחיל לרוץ מולם הם מוותרים.

אנחנו אמרנו שהפועל לא קבוצה טובה? איך אפשר להגיד דבר כזה אחרי העונה האחרונה שלהם? אבל היריבה הזאת היא לא יריבת מבחן אפילו לצ'מפיונס.

8. קרלס פויול5 Member

הם קרעו את המגרש כי הבוסנים שיחקו כמו בשנות ה40, בלי סדר, עם הגנה בינונית ובלי לחץ. הליגה הבוסנית כנראה ממש בשפל אם זו האלופה שלה.

9. alexshw Member

כל שחקן שווה משהו ישר בורח לאירופה.
    יש מלא שחקנים בוסנים ברחבי אירופה.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוב השחקנים הבוסנים בכלל לא גדלו בבוסניה, רובם ברחו עם המשפחה שלהם כשהם היו קטנים מהמלחמה וגדלו בארצות אחרות כמו הולנד, שוודיה, צרפת וכו' וכו' וכו'...

כאלה שגדלו בבוסניה, הם באמת יחידי סגולה וגם הם תוך שניה עפו תמורת 5,000 יורו.

11. cazzo Il Capocuoco

בהרבה מקרים אסור להשוות את איכות הנבחרת והשחקנים המובילים שלה לאיכות הליגה המקומית.

12. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

משחק אימון מעולה עבור האדומים.

13. alexshw Member

עומר, זה שוער נבחרת בוסניה???

אם כך, חבל שהנדנוביץ' בחר לייצג את סלובניה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה כתוב שהוא זומן לנבחרת בוסניה, שוב אני לא מכיר אותם אני ניזון מאותו מקום שאתה ניזון.

כולי תקווה שבסיבוב הבא הפועל תקבל את לך פוזנאן, אומוניה או איק שטוקהולם (בלי קשר לזה שאני רוצה שהפועל תפסיד כי אני מכביסט) כדי שבאמת נוכח לאמוד את היכולת שלה, כי אלה סגנון היריבות שלה. חוץ מזה גם עבור הפועל עצמה, לשחק מול קבוצות כאלה כל הזמן ואז לקבל בבום את השינוי בבתים (כך או כך השינוי בבתים יהיה יותר גדול אבל אם ישחקו רק נגד עגלות זה יהיה שינוי אמדו חד) זה יכול להיות קטלני.

15. alexshw Member

בשיטה הנוכחית של פלטיני השינוי ברמה בין מוקדמות לבתים הוא תהומי בכל מקרה, גם אם אתה עדיין יכול לקבל יריב קשה במוקדמות.
    אם יקבלו את א.י.ק שטוקהולם תהיה לך מוטיבציה כפולה לעודד אותם, כי משחק שם דולי ג'ונסון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx