הישראליות באירופה :: הפועל בחוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏29/6/07.

1. SeRgInHo Member

אני לא מבין את האנשים שאומרים שקופנהאגן קבוצה מצוינת, רק בגלל שהם היו בליגת האלופות אשתקד. גם ת'ון בזמנה הייתה בליגת האלופות.
    ניצחו את היונייטד? גם שום ניצח אותם, אז מה?
    קבוצה בינונית למדי, אם היא לא הייתה באלופות אשתקד, הייתם אומרים שזאת הגרלה מצוינת.
    אני אישית סומך על שום.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה קשור?אתה ראית איך הם שיחקו מול יונייטד?שיחקו מצויין ומה זה קשור ששום ניצח את היונייטד?הוא
    שיחק?פה רוב הסגל שניצח את היונייטד כן נשאר.

בקופנהאגן משחקים שחקנים כמו אולבק,גרונקיאר ולינדרוט,שחקנים שעשו משהו בכדורגל,אז נכון
    שהם לא איזה בארסה אבל לזלזל בהם כמו שאתה עושה זה הגזמה.

3. SeRgInHo Member

הם ניצחו את היונייטד שכבר חשבו שהבטיחו את העליה, ורגיל פרגי התחיל לשלוח למשחקים את ההרכב העשירי שלו... גם הפועל לוד הייתה נותנת פייט ליונייטד במצב הזה.
    אני לא מזלזל חלילה, אבל אני שומע פה אנשים אומרים שהסיכוי לעבור הוא 15%. גם כן פרופסורים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    הסיכויים הם 50/50, לא פחות ולא יותר. בית"ר לא צריכה לבוא ברגשי נחיתות.
    גרונקיאר? זה לא ההוא שהיה בזמנו בצ'לסי וחטף מהפועל בראש? אלבאק עדיין לא בפנסיה?
    אני הייתי מפחד יותר מריינג'רס, בשיקטאש, שחטיור וסטיאווה. קופנהאגן הגרלה די נוחה יחסית למה שיכל היה להיות. אין להקל ראש, אבל גם אין שום סיבה לבוא לצמד המשחקים עם רגשי נחיתות.

4. Ofek7 Member

אכן קופנהאגן ששיחקה בליגת האלופות בשנה שעברה ורק בגלל הפרש שערים (או שזה היה הפרש פנימי) בינה לבין בנפיקה, היא סיימה רביעית ולא נשרה לגביע אופ"א. ב-9 במאי היא ניצחה 0:1 את ברונדבי וזכתה בפעם החמישית בתוך 7 שנים באליפות דנמרק ובסך הכל זאת האליפות השישית שלה.

קופנהאגן העיפה את אייאקס בדרך לליגת האלופות 3:2 בסיכום הכללי כשבמשחק הראשון היא מנוצחת 2:1 בביתה אך באמסטרדם ארינה היא מדהימה את אייאקס עם 0:2 שמעלה אותה לראשונה בתולדותיה לליגת האלופות.
    המאזן של קופנהאגן: 2 ניצחונות, תיקו אחד ושלושה הפסדים (מאזן זהה לזה של מכבי חיפה, שסיימה שלישית בבית לעומתה של קופנהאגן)
    זה התחיל עם 0:0 ביתי מול בנפיקה, לאחר מכן הפסד 0:1 לסלטיק בחוץ ולאחר מכן הפסד 0:3 למנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד. במחזור הרביעי ניצחה קופנהאגן את מנצ'סטר יונייטד בביתה 0:1 משער של מרכוס אלבאק, חלוץ הנבחרת הדנית. במחזור החמישי הפסידה בליסבון 1:3 לבנפיקה ובמחזור האחרון קינחה בניצחון גדול 1:3 על סלטיק.
    http://images.one.co.il/images/d/gg757814.Xxx

אני צופה שני מפגשים קשים מאוד לבית"ר ירושלים, מה שבטוח: המשחק השני ייערך בארץ וזה נותן לדעתי יתרון ולא רק שהוא ייערך בארץ הוא ייערך בטדי. בית"ר צריכה לגנוב שער חוץ בדנמרק וכך זה יסייע לה לבוא הביתה ולסגור את הסיפור. אני מאמין שעם צמד כזה כמו שום שכבר היה בליגת האלופות ושפיגל שהוא גאון כדורגל, בית"ר יכולה לעבור את קופנהאגן. מקווה שבית"ר תעבור, אחר כך יהיה אפשר לדבר על עלייה לליגת האלופות.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל הוא ששנה אחרי שת'ון היתה בליגת האלופות כל השחקנים שלה שהיו שם כמעט עזבו אותה...כך שהקבוצה מן הסתם הידרדרה...

קופנהאגן זו קבוצה שכבר כמה שנם משחקת עם אותו שלד, ושנה שעברה הגיעה לשיא חדש מבחינתה. אם היא תבוא עם הכנה נכונה אני לא חושב שהזרים של בית"ר יהיו גורם במפגש...

6. Don Joan Roman Member

כדי לשמור סיכוי לעבור בית"ר חייבת להתחזק במגן ימני וחלוץ זרים ברמה גבוהה, בדניאל דה רידר ועידן טל וכמובן לשמר את שאר הסגל הקיים.

7. *הפועל-רעננה* Member

ללא ספק המשחק הכי מעניין שיהיה בסיבוב השני הוא בין בית"ר ירושלים לקופנהגן (לא רק לישראלים ולדנים)!
    גם באופ"א יודעים את זה.
    בית"ר גם קבוצה טובה עם שחקנים ברמה שמספיקה לעבור את קופנהגן.
    יהיה קשה לפצח את ההגנה של בית"ר וגם בהתקפה יש מספיק כלים טובים כרגע, ואני עוד בטוח שיהיו חיזוקים.
    הקבוצה יודעת טוב מאוד למה מצפים מהם ואני מאמין שהם יעשו את העבודה, בסיבוב השלישי זה כבר יכול להיות סיפור אחר, אבל את הסיבוב הזה יש בהחלט סיכויים טובים לעבור.
    העיקר שלא קיבלנו קבוצות בדמותן של ריינג'רס ובשיקטאש.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הגרלה לא קלה כלל לבית''ר ירושלים,קופנהאגן קבוצה שאסור להקל בה ראש ראינו אותה שנה שעברה עושה
    חיים קשים למנצ'סטר יוניטד ולאייאקס אמסטרדם כמובן,נקווה להצלחה ביתרית.

9. לב ישראלי Member

הגרלת אופ"א
    אמרו 13:30 אכשיו כבר יותר מ14!!

10. aviran780 Member

אני חושב שהם התכוונו ל1 וחצי בשעון שוויץ

11. Diamond Cutter Member

היא ניצחה את איאקס בעזרת שער עצמי...
    נגד מנצ'סטר יש כמובן את הפנדל המוחמץ וכמובן הרבה מזל אז היא לא יריבה ממש חזקה להוסיף לזה את יתרון הביתיות שיהיה לבית"ר אני לא רואה שהסיכויים נמוכים.

12. *הפועל-רעננה* Member

זה יתחיל ב-14:30

13. Ofek7 Member

ההגרלה ב-14:30 שעון ישראל, עוד דקה מתחיל...

14. לב ישראלי Member

אה ואיך זה ליגת האלופות אמרו 13:00 זה היה ב13:00 שעון ישראל

15. Arsenali Member

מצטער בית"ר , אין לכם סיכוי , עוד לא הבאתם חיזוק משמעותי , בינתיים הם עולים עליכם , גם אם תביאו חיזוק לדעתי הם עולים עליכם בכמה דרגות .
    יהיה לכם קשה מאוד , אבל בהצלחה .
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_think.Xxx