הישראליות באירופה: המבט ל15/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏29/6/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. G.B7 ירוק עולה

מסכים איתך מאוד
    טאלב טוואטחה צריך להיות זהיר יותר, הרבה חורים באו מהאגף שלו שאפילו משומר נאלץ לרוץ לצעד השני בשביל לסגור את החורים.
    מילה על בוקולי ענק ענק ענק! בגיל 35 עושה עבודה מחלץ הרבה מאוד כדורים ובאמת כיף גדול לראות אותו משחק.
    ראיוס משחק ראשון רשמי טוב אבל זה עוד מוקדם לקבוע איך הוא יהיה עשה רושם טוב כדורגל הוא יודע.
    וקטן למרות מה alexshw כתב נתן משחק לא רע בכלל ובוקולי היה נהדר בכל ה-90 דקות האלה היום!.

2. BvB Member

אגב לידיעת אוהדי חיפה,מולנגה החלוץ שרוצים אותו כבש במדי אוטרכט מול דיפרדנג' מלוקסמבורג אבל קבוצתו מפגרת 2-1.

3. oranfu Member

בוקולי מצויין ואני לא יודע איך אפשר לבוא אליו בטענות, אבל מה בדיוק היה טוב בקטן היום?
    הבנאדם עומד על המגרש! אי אפשר ככה. זה לא שהוא לא עושה הגנה, הוא לא זז גם בהתקפה.
    היה רגע במחצית ראשונה, דקה 40 בערך, שעזרא חטף כדור בחצי המגרש ופרץ קדימה. קטן עמד לידו, אפילו לא ניסה לעלות להתקפה. והוא עוד שיחק את הקשר ההתקפי.

אני אוהב את קטן, אבל הוא לא יכול להמשיך בהרכב. שייכנס 20 דקות אחרונות כשהיריבה עייפה והוא רענן.

ושוב אני אגיד, חלוץ! למה משהו שהיה ברור לכל מי שראה אותנו עונה שעברה לא ברור למועדון? לפני כל רכש, היינו צריכים להביא חלוץ ברמה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/13
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוקולי היה בסדר גמור היום. למרות שקטן נראה קצת יותר רזה אני מצפה ממנו לעשות את ההבדל בחלק ההתקפי. מה זה אומר? לאיים על השער, לכבוש ולמסור כמו שצריך. הדבר האחרון הוא עדיין עושה, אבל כבר שנים שהוא ממעט לכבוש. כל קבוצה מצליחה צריכה גם קישור פורה ולצערי אין את זה כבר שנים בקבוצה שלנו. אם ההתקפה שלנו כובשת אז איכשהו עוד ננצח, אבל ברגע שגם תורג'מן ואבוחצירה לא יבקיעו כמו שצריך העונה הזאת תלך לאיבוד.

5. G.B7 ירוק עולה

לא אמרתי שקטן היה מצוין היום אבל בכל זאת אני אוהב את הנוכחות שלו במגרש והוא נותן כדורי עומק מסוכנים פה ושם.
    וגם עם כל זה אהבתי גם את החילוף שקטן יצא הוא תרם ובסוף כבר עשה שטויות מעיפות היה לו משחק לא מדהים אבל לא רע.

6. oranfu Member

איזה נוכחות יש לו במגרש? אתה לא רואה כמה הוא מאט את קצב המשחק שלנו? ואני לא מדבר על מהירות ריצה אלא על מהירות בביצוע פעולות. הוא בקושי זז על המגרש.
    כדורים מסוכנים הוא מסוגל לתת, אבל הוא לא עושה את זה בתדירות ששווה את הצבתו בהרכב. הוא גם בכלל לא מאיים על השער. אני באמת לא רואה מה הוא תורם לנו כשהוא פותח. הוא נראה כמעט כמו כוכב עבר במשחק צדקה.

7. alexshw Member

דווקא למשחק כמו היום גבאי מתאים הרבה יותר ממשומר חסר הכישרון והמושב בהתקפה.
    לצערי מכבי חיפה עדיין זה מועדון חברים.

8. G.B7 ירוק עולה

כמה פעמים שמעת בעונות האחרונות כמה קטן חשוב לשחקנים שאיתו ולקבוצה? אני שמעתי יותר מפעם אחת.
    נכון שקטן מאט את הקצב ונכון שהוא לא מגיע כמעט לכדורים לשטח ששולחים לו.
    אבל קטן זה שחקן שנותן הרבה מאוד למועדון כבר לא מעט שנים וצריך לתת לו את הכבוד הראוי.
    ושוב אגיד שהוא לא נתן היום הופעה גדולה אבל נתן משחק לא רע.

9. alexshw Member

זו בדיוק הבעיה אלו שחקנים חדלי אישיות, חלקם סמרטוטים. ככה הם גם במגרש נחמדים מדי.
    קטן זה אבי נימני המודרני רק בלי הגולים. הנזק למועדון הוא עצום כי קטן הוא פרימדונה ולא מנהיג אמיתי.
    אוי לאירגון שזה המנהיג שלה ואתה גם יכול לראות עד כמה ירדה ההישגיות של הקבוצה אחרי שקטן קיבל את המנהיגות ב - 2006.

10. oranfu Member

נו באמת, קטן הוא ההקפטן והכדורגל הישראלי הוא שכונה. לא מעניין אותי מה שחקנים אומרים בתקשורת. אני לא מצפה שהם יגידו ההיפך גם אם הוא טינופת בחדר הלבשה.

אבל הוא פשוט פוגע לנו במשחק. צריך לתת לו כבוד (מי לא נותן לו?), אבל הוא צריך לרדת לספסל.

גבאי היה מתאים יותר למשחק היום? טעויות בהגנה היו עלולות לעלות ביוקר היום, ומשומר הרבה יותר בטוח מבחינה הגנתית.

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יופי, יומיים שעברו בשלום. עצם זה שהקבוצה היא מישראל תמיד נותן סיכוי למוקשים כאלה ואחרים, אבל את המשחקים הראשונים צלחנו בשלום וכנראה שגם את הסיבוב הראשון. לצערי לא יצא לי לראות אף משחק, אבל התוצאה היא החשובה.

מאוד מודאג לגבי ההגרלה של מכבי מחר.. יש לי תחושה גדולה לסלטיק או באזל. גם הגרלת הליגה האירופאית מחר?

12. Telkiyski Member

אגב, עם כל הזלזול בליגה הישראלית כמו שהרבה אנשים אוהבים.
    שתי נציגות של ישראל נצחו משחקי חוץ קשים גם בבולגריה וגם בהונגריה.
    זה לא מובן מאליו.

13. alexshw Member

זה לא הפתעה. מדובר בנציגות מליגות חלשות. גם הליגה הבולגרית ירדה מאוד ברמתה בשנים האחרונות וליגה הונגרית כבר מזמן.
    לעבור קבוצות כאלה זה בגדר MUST.

14. Sarek Member

חיובי, הפועל ת"א ומכבי חיפה מדורגות והפועל ר"ג לא מדורגת.

15. Telkiyski Member

מאסט? על מה ולמה? אתה ליגה צרפתית או משהו?
    ממתי הונגריה ובולגריה כאלה פחות טובות מאיתנו?
    לפני 10-15 שנה קבוצות ישראליות היו נזרקות בקלות מול קבוצות מהסוג הזה.

זה ממש ממש לא מובן מאליו שקבוצה ישראלית מנצחת משחקי חוץ בבולגריה והונגריה.

מצב נושא:
הנושא נעול.