הישראליות באירופה: המבט ל15/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏29/6/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

כולנו ראינו את זה. לקטן אסור לשחק. הוא פשוט עומד על המגרש. עומד. לא הגנה, לא התקפה.

בנוסף לזה, אם אנחנו בהרכב הזה, גם תורג'מן לא צריך לשחק. שלושת קשרי האמצע לא דינאמיים, לכן צריך ששחקני ההתקפה יוכלו לרוץ עם כדור. לתורגמן אין דריבל וזה תוקע אותנו גם.

וראיוס נראה כבינגו רציני. חושב שהוא עלה כל כך הרבה. אבל נראה כמו פליימייקר חכם ושקט. ימין, שמאל, ארוך, קצר, בעיטות...
    רק שימשיך ככה.

משומר הכי טוב בליגה, ואף אחד לא שותק. האוהדים לא מפסיקים להתלונן עליו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/13
  2. VAR Member

זה בערך כמו להגיד שלוט היה האדם הכי טוב בסדום.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, העניין הזה כבר שנים בעיה אצלנו. מתי לאחרונה ראינו קישור שמסוגל לכבוש? כן כשגולסה עוד היה הגולסה הישן והטוב מלפני פרשת לאציו. אני נשמע כמו תקליט ישן, אבל פשוט נמאס לי להגיד את זה שוב. מכבי חיפה צריכה קשר התקפי כובש, אבל מה לעשות שהאדון קטן ישחק בקבוצה עד שהוא יחליט לפרוש?

כנראה נצטרך לסבול לפחות עוד עונה...

4. cazzo Il Capocuoco

משעשע לראות בטלוויזיה האזרית את הפרסומות של חראלטון, במיוחד את גיא לוזון. עד הדקה החמישית שמעו את רמי וויץ ביחד עם השדרן האזרי.

אגב סתם לפרוטוקול: חזאר לנצ'וראן (לפי השדרן האזרי).

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה חסר הרבה שהייתי לוקח מטוס ובא לארץ כדי להחטיף לטוואטחה...אגב, רמי וייץ כבר התחיל עם השטויות: 'רובן'...

6. BvB Member

כל הכבוד עד עכשיו,עבודה מצוינת של הנציגות שלנו רק שימשיכו.
    מכבי והפועל עם רגל וחצי בשלב הבא.
    מכבי חיפה צריכה לתת עוד גול שתיים ולסגור עניין.
    נחכה לראות את ההגרלות של הסיבוב הבא,בתקווה שכל הנציגות יעברו שלב.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

2-0 תורג'מן. אם לא היה כובש אני בטוח שקטן היה יורד עליו קשות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    עכשיו לא לעשות שטויות ולשמור על רשת נקייה!

8. f-side Member

חיפה חייבים להתרכז ולהקיע עוד גול לראש שקט בגומלין!

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

האזרים הם פשוט קבוצה הזויה.
    יש שם אוליגרך ששופך כסף כמו כלום ותמיד נכשל. בזמנו כשמכבי חלפו על פניהם חצי סגל הוחלף והמאמן פוטר. מאז נראה שהם רק נחלשו וגם סיימו במקום השמיני, ואם זה לא מספיק גם השנה היה שם מהפך גדול בסגל.

באשר לישראליות - הפועל נוראה ואיומה שפוגשת קבוצה אפילו גרועה יותר מנוראה ואיומה ואיכשהו מבקיעה רביעייה. וחיפה ממשיכה בקו של שנה שעברה והוא הסתמכות על כישרון לא קטן של שחקנים, יכולת אישית, אין ממש שיטת משחק מוגדרת והרבה מדי התקפות הן דרך האמצע. מה שכן ראיו עושה רושם של גונזאלו גרסיה משודרג ולא אדיש, שזה מצוין.

10. BvB Member

ראיו הזה ממה שהספקתי לראות,החתמה מעולה יש לו שליטה מצוינת בכדור וראיית משחק טובה.
    הוא עוד ידבר חזק בחיפה השנה,תזכרו אותי.

11. alexshw Member

מכבי חיפה קבוצה חסרת שיניים, נחמדה וחסרת תכלית. עם חוליית התקפה אפורה ובינונית.
    קטן פותח והורס את המשחק, בוקולי משחק 90 דקות. אתם תגידו אבל הגיע ראיוס?
    נכון, והוא נראה מרשים כרגע, רק חבל שמבזבזים אותה בעמדה ממנה הוא פחות יעיל.

אריק התנהל פה היום כמו מאמן ישראלי פחדן ומקובע.

ההרכב שעלה היום לא מספיק לאליפות ולא מספיק לאירופה!
    אתם יכולים להביא טענות מוצדקות למה אנחנו נשתפר בהמשך, אבל כרגע אני לא רואה לא חלוץ חדש, לא את קטן בספסל.
    מה שהיה בעונה שעברה זה מה שיש עכשיו.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסתכלתי קצת בויקיפדיה מה קורה עם לנקראן ודי הדהמתי לראות שלאזרים יש 13 זרים בסגל שלהם. עם מאמן כמו ג'ון טושאק (בשיאו היה מאמן ריאל) אתה גם מצפה ליריבה קצת יותר רצינית. למרות זאת יש עדיין גומלין. 2-0 ביתי זה בהחלט טוב, אבל לא תוצאה שסוגר את הדו קרב הזה.

נקודות חיוביות:
    * ראיו
    * צ'וצאליץ' (פציעתו בסוף העונה שעברה גמרה אןתנו סופית)
    * לחץ על החצי של היריבה.

נקודות שליליות:
    * ניצול הזדמנויות
    * טוואטחה שפשוט לא מבין שהוא קודם כל מגן
    * דרוש כובש שערים שלא צריך 5 הזדמנויות בכדי לכבוש

אלכס, הזמן יגיד לנו אם אתה צודק. ללא ספק שמכבי ת"א שוב הפייבוריטית הגדולה לזכייה באליפות, אבל
    בסה"כ זה היה המשחק הרשמי הראשון שלנו העונה. אתה מכיר אותי, יש לי טענות לנשיא שלנו, אבל אני לא נביא...הסכינים תמיד אצלי במגירה, אבל לפחות היום אני משאיר אותם שם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. oranfu Member

אם לא יגיע חלוץ, נסיים מקסימום מקום שני העונה, ולאירופה אני בספק אם נעלה.
    אם בנוסף קטן גם ימשיך להיות באנקר בהרכב, חבל לנו בכלל לפתוח את העונה.

ראיוס נראה טוב מאוד.

14. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1113302.Xxx

ניצחנו את בוראט. לבולגרים יש קהל טוב אבל זו קבוצה פח, שתי מסירות הם לא מחברים, והפועל אוהבת את הקצב הזה. מצד שני - אחרי הביזיון באירופה בעונה שעברה, כל ניצחון הוא ברכה ושום דבר לא מובן מאליו. הכדורגל היה קצת פחות טוב מהמצופה אבל התוצאה בסדר, 4:1 ובשבוע הבא שיטיילו ויילכו עם שרף לאוכל, יש טוסט טוב באבולעפיה כמו שהייתי תוקע בימים של השביתה הגדולה בבית-ספר. כמובן שספגנו וההגנה קצת מזייפת, אבל יהיה בסדר. השאלה המרכזית מבחינתי היא מה יהיה כשורמוט יהיה כשיר. כנראה זגורי יירד לספסל ורב"ש מתכוון להמשיך עם השלישיית קשרים באמצע. גורדנה טוב אבל זה לא אומר כלום וסאשה עם שער ובישול - יופי. ועם כל הכבוד לצמד של דמארי - שכטר חזר לתת גולים בהפועל, למרות שזה בנבדל. והוא עם סרט הקפטן - בכלל מרגש. די לפגרה, התגעגעתי הפועל.

ככה על קצה המזלג בנוגע למכבי אתמול ולחיפה היום - מכבי עם אותו בסיס מעולה מהעונה שעברה והתוצאה לא מפתיעה. אם בהפועל שיחקו היום 8 שחקנים חדשים - במכבי שיחקו 8 מהעונה שעברה אם אני לא טועה. הכושר הגופני עשה את ההבדל יחד עם יצחקי ודור מיכה. מכבי כבשה שערים חשובים ברבע השעה האחרונה זה נראה טוב. מבחינתם;

יניב קטן לא האמין שיש היום שחקן שמסוגל להעמיד אותו במצב של כיבוש. זה לא קרה הרבה זמן. ראיוס הזה נראה שחקן-שחקן מכמה נגיעות שראיתי בכדור. מסירה בעין עקומה, מהירות ברגליים, משחק בחוכמה. יש עוד זמן עד שנגיד שחיפה פגעה איתו בול, והיריבה היא חבורת נגרים בסה"כ - אבל נראה שהוא שחקן טוב.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גם למשומר הביאו שחקן בדיוק לעמדה שלו ויש גם יגידו ששחקן הרבה יותר טוב ממנו- אלעד גבאי.
    אני משער שגם אחת הסיבות שבנאדו נותן למשומר את הקרדיט כרגע זה בגלל שגבאי צריך לרצות בתחילת העונה עונש הרחקה מהעונה שעברה במדי קרית שמונה, כך שגם ככה במחזור הראשון נצטרך לשחק עם משומר.

בנוגע למשחק, תורג'מן כבר אמר לא פעם שהוא מרגיש הרבה יותר יעיל בתור חלוץ במרכז הרחבה ולא באגף כמו שבנאדו ואלישע היו נותנים לו לשחק. גם במדי הנבחרת הוא שיחק באמצע והיה הרבה יותר מסוכן. גם הפעם במחצית השנייה ממתי שהוא עבר לאמצע הוא איים יותר על השער וגם כמעט כבש עוד שניים. זה עדיין די ברור שחסר לנו חלוץ עם מהירות באגף, שוב עולה השאלה איך לא חשבו להביא את מנגה שהעלות שלו מאוד זולה והוא בדיוק בתפקיד שבנאדו מחפש.

בכל מקרה, אם לא יגיע שחקן התקפה נוסף, אני מאוד לא אופטימי לגבי המשך העונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.