הישראליות באירופה: גם הפועל מודחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏30/6/08.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיקור מצוין !! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

להפועל תל אביב אין ברירה פשוט לאל לנצח בהפרש של יותר מ3 שערים כי מול קבוצה כזאת פשוט אסור.
    לגבי עירוני ק"ש הם קיבלו קבוצה שאמנם חלשה מהם אבל ללא ספק היא משוכה קשה לכחולים , שהתחלשו משמעותית בעמדת המאמן ולא הביאו רכש רציני.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הערב: הפועל ת"א בספורט 5+, קרית שמונה בספורט 5. 2 המשחקים מתחילים בשבע.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נחמד לראות, שלפחות בינתיים, המשחקים של הישראליות באירופה משודרות בערוצים הפתוחים.

בשעה 22:00, באתר ספורט 5, ובלייב פלוס פלוס פלוס (למי שיש), שיבוץ לוח משחקי ליגת העל.
    ביום שבת, החל מ 19:45, שידור בספורט 5 ובאתר, משחקה של בני סכנין מול לה קורוניה במסגרת משחקי האינטרטוטו.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עומר פרץ בתחנה נוספת בקריירה, החל מהיום יש לו מבחן נוסף, לרוב הוא היה לא בולט ומאוד חלש, מעניין יהיה לראות איך הנוכחות שלו תשפיע היום על יובל אבידור שהיה מצויין בעונה שעברה, ובהמשך העונה כמובן.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

רק אלי בונקר גוטמן יכול לפתוח עם 3 בלמים מול קבוצת נגרים. אפשר לחשוב מה היה קורה אילו היה מוותר על אחד משחקני ההגנה ונותן ליבואה לשחק בחוד. במילא היריבה לא עוברת את החצי, ושכבר היא עושה זאת, היא לא ממש עושה את זה כדי לכבוש, סתם כדי להעביר את הזמן. יבואה במקום אחד הבלמים היה מפרק את היריבה.

ובזמן שאני שולח את ההודעה, הפועל עולה לייתרון.
    אגב, איכות הדשא, אין מילים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/7/08
  6. FelaKaT Member

תגידו אוהדי הפועל לא בכו על זה שאין מספיק כרטיסים או משהו כזה?

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל תל אביב ניצחה די בקלילות 3-0. כמות הכניסות של האדומים לרחבה הייתה לא שגרתית. אני מקווה שהיא תשכיל לנצח גם בגומלין, משום שזה חשוב לניקוד של הכדורגל הישראלי.
    את המשחק של עירוני קריית שמונה לא ראיתי, אבל איכשהו יצא לי להעביר דווקא בשערים. חבל על שער השוויון, אבל ני לא חושב שהוא צריך להוציא לקבוצה הכחולה את האויר מהמפרשים. כמו שזו הופעה הראשונה עבורם, ככה זו הופעה ראשונה עבור היריבה שלהם. בחוץ הכל פתוח, בדיוק כמו שהיה במשחק הזה.

8. D Raul Member

3 בלמים? מה אתה חירש? הדגישו שדה סילבה פותח כקשר אחורי (אני הייתי בטוח שהוא חלוץ, שוטט ברחבה כל הזמן).
    איכות הדשא באמת ברמה של ליגה א' (גם שם ריתי יותר טוב).

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסתיימו 2 המשחקים:

הפועל תל-אביב מביסה 0-3 את יובנס מסן מרינו הכובשים: סרור(2) ואנטבי .

עירוני קריית שמונה מסיימת בתיקו מאכזב 1-1 מול מוגרן ממונטנגרו עומר פרץ הקביע לקריית שמונה

יניב לביא הורחק בדקה ה-25.

---------------------------------------------------

תוצאה טובה להפועל ת"א שיכלה לנצח גם 0-8 מול הדוורים של סן מרינו אלמלא יבואה וזהבי לא היו מחמיצים ללא הפסקה.
    קריית שמונה , אחרי ההרחקה ק"ש פשוט נראתה בדיחה ואם זה מה שהיא תציג בליגה היא מועמדת ודאית לירידה , מה חשב לעצמו איזי שרצקי שהחתים את מישל דיין שאני מאמן יותר טוב ממנו.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

קצת לחשוב לפני שקופצים.
    יופי שהדגישו שהוא משחק כקשר אחורי, הוא בלם. גם קשטן משחק עם בנאדו כקשר אחורי..
    מהר מאוד גוטמן הבין שלשחק עם כזה מערך מול קבוצה כזאת של דייגים זאת טפשות, והוא נתן הוראה לדה סילבה לשחק כקשר התקפי. לא נראה לך קצת מיותר? אם חלוץ נוסף היה פותח בהרכב במקומו, היה עוד שחקן שיודע לאיים בצורה טובה יותר על השער ברחבה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/7/08
  11. beitar4ever Member

טוב בקשר להפועל ת"א אין לי יותר מידי מה להגיב כי לא ראיתי את המשחק הזה ואני גם לא אראה את המשחק הבא, מבחינתי הם עלו שלב.
    בקשר לק"ש. ראיתי מחצית וחצי ודווקא התרשמתי מהשחקנים של דיין. הם שיחקו מעולה עד ההרחקה של לביא ומההרחקה ראינו אותם נסוגים קצת לאחור אבל בסה"כ הם עשו עבודה לא רעה ואני בהחלט חושב שיש להם סיכוי טוב לעלות שלב אם יציגו יכולת כמו במשחק הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/08
  12. קובי ברייאנט Member

תוצאה מאכזבת מבחינת קריית שמונה לא לנצח קבוצה חלשה ממונטנגרו פשוט חבל,לקרית שמונה יהיה קשה בגומלין כי היא תצטרך להבקיע אחרת היא תודח מאוד קשה יהיה לה בגומלין אבל אמן תעבור.

13. Raulito Madridista

שי,
    נכון, גם בנאדו שהוא בלם הוצב כקשר אחורי, אבל ההבדל שדה סילבה הרבה יותר התקפי, ראית כמה פעמים הוא נכנס לרחבה? אין טעם להשוות בין שני המקרים כי זה ממש לא אותו דבר. אפשר לומר על גוטמן שהוא בונקריסט, אבל במשחק הזה לא ראו סימנים לכך, להיפך, גם אחרי שהובלנו בשלושה שערים הוא עבר לשחק עם שני חלוצים והכניס את יבואה ולוז(ברור שזה היה על מנת שהם יורידו חלודה, אבל זה עדיין התקפי לעבור למערך עם שני חלוצים). אני רוצה לציין שאני בכלל נגד הניסיון הזה ולא ברור לי מדוע גוטמן מסבך הכל: באדיר צריך לשחק כקשר אחורי ודה סילבה צריך לחזור לעמדה המקורית שלו - בלם.

המשחק היום לא משקף כמעט כלום.
    מה שכן, אהבתי מאוד את החדות של סרור שהמשיך את הכושר הטוב שלו ממחנה האימונים. אני לא אוהב את העובדה שהוא משחק באגף, הוא לא מספיק טכני בשביל זה(במצב הקיים לוז עדיף עליו למרות שהעמדה הטובה ביותר שלו היא באמצע), אבל אני שמח שבינתיים הכל עובד כמו שצריך ושהוא מקבל ביטחון. מה שכן, במידת הצורך אשמח לראות אותו משתלב במרכז השדה, אם אבוטבול לא יוכל לשחק נניח.
    ערן זהבי לא הפסיק לנסות והיה קרוב מאוד לכבוש הרבה פעמים. את היכולת שלו נבחן נגד יריבות יותר רציניות, אבל הוא נראה כשחקן בעל פוטנציאל, וגם הוא היה מהשמות הבולטים במחנה האימון. מה שכן, כחלוץ בודד קשה לו מאוד.
    טלקיסקי היה רדום מאוד ולא מספיק מדוייק, המשחק היה מיותר עבורו, ראו כמה שהוא זילזל. לא נורא. גם נאתכו היה לא מדוייק, יותר מדיי עקבים. לוז עדיין כבד מאוד, אני חושב שהוא השמין. בכל-אופן, החדות תבוא עם הזמן, אותו דבר בקשר ליבואה, אם הוא היה מוצא היום את הרשת זה היה מושלם.
    עוד דבר שיש לציין - אנטבי כבש! ועוד בנגיחה!. בכך הוא שבר בצורת ארוכה - הוא לא נתן גול בשום מסגרת כבר ארבע עונות.

14. D Raul Member

לגבי יבואה וללה, פשוט לא היו כשירים, לא היה מי לשים אז הוא שם את זהבי לבד.
    ללה כאמור נותח לפני המשחק, כמובן שלא יוכל לשחק משחק שלם.
    יבואה לא היה אפילו במחנה אימונים, ממש לא יכול לסחוב 90 (אפילו מחצית) דקות.
    אין בררה אלא לשים את זהבי כחלוץ לבד, דה סילבה היה בסדר גמור כקשר, במקורו תיפקד כקשר אחורי (לעומת בנאדו) עכשיו גוטמן מנסה אותו כקשר אחורי עוד הפעם (כולה סן מרינו).
    בכל מקרה, צריך לקחת את המשחק הזה בפרופרציות, אני לא ראיתי פגיעה במשחק כשהיו "שלושה בלמים" ראיתי פגיעה כששחקנים התחילו ללכת במחצית השנייה (שהייתה יכולה להיגמר בהרבה יותר).

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבל לי על קרית שמונה, אם לא ההרחקה המשחק הזה היה ממשיך בצורה שלו וקרית שמונה הייתה מנצחת את זה ביותר מ-1-0, ההרחקה שיבשה את המשחק של קרית שמונה וחבל על השוויון. קשה להתרשם מקרית שמונה אחרי משחק ראשון, בטח שאי אפשר להסיק מסקנות, אבל הצפוניים בהחלט יכולים לעשות את זה, יש קבוצה טובה והמונטנגרים לא עדיפים.

הפועל ת"א עשתה של שלה, הגיעו למצבים, החטיאו לא מעט, אבל 3-0 בהחלט מספיק, המשחק השני לפרוטוקול בלבד.