הישראליות באירופה: גם הפועל מודחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏30/6/08.

1. וסרמיליה Member

בייתר תעבור..יהיה קשה מאוד לשחק אצלהם בבית יש להם קהל מפחיד ..

2. D Raul Member

הפועל ת"א קיבלו את אלופת סן מרינו (נשמע מפחיד חח..) יובנס.
    קבוצה של שחקנים מקומיים, בסן מרינו יש כולה 30 אלף איש! אז הקבוצה כנראה ממש קטנה.

3. כחול מהצפון Member

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מידע מהאתר הרשמי על יריבתנו.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל ת"א קיבלה קבוצה חלשה מאוד, הפועל תל אביב צריכה לדלג בלי יותר מדי בעיות.
    קרית שמונה קבוצה חדשה באירופה, לכן במצב שלה קשה להגיד ולא נכון להגיד- פייבוריטית ברורה... ועדיין קרית שמונה נמצאת על הנייר בעמדה טובה, קבוצה מקום 3 במונטנגרו זאת משוכה שקרית שמונה צריכה להתמודד איתה בכבוד.

בקשר לבית"ר ירושלים, צריכים לעבור נקודה. הדחה שוב בסיבוב השני של המוקדמות יהיה כישלון גדול מאוד. בית"ר פוגשת קבוצה שהיא לא חלשה, אבל בית"ר בנתה קבוצה במטרה להגיע לשלב הבתים, אז ויסלה קראקוב צריכה להיות קבוצה שבית"ר עוברת. בסיבוב השלישי זה יהיה סיפור שונה לחלוטין אבל שם אם בית"ר תעוף זה יהיה יותר מובן כי הקבוצות שם ברמה אחרת, וגם אז בית"ר תנשור לגביע אופ"א שזה לא נורא. אבל כרגע, בית"ר חייבת לעבור את הפולנים.

6. Spanish Weapon Member

לא הגרלה קלה לבית"ר,אבל את קראקוב היא חייבת לעבור בדרך לסיבוב השלישי.
    אם שנה שעברה בית"ר באמת קיבלה יריבה שגדולה עליה בכמה רמות,השנה בית"ר מקבלת
    יריבה שוות כוחות כשבאווירה רותחת בטדי ושילוב טוב של הזרים החדשים (שנשמעים מבטיחים)
    יכולה לנצח את קראקוב ולעבור לסיבוב השלישי (ושאלוהים ישמור איזה קבוצות יחכו לה שמה)

הפועל ת"א וקרית שמונה כך או כך היו מקבלות הגרלות קלות,אז הן קיבלו את ההכי קל שאפשר היה
    לבקש , למרות שאסור לזלזל בקבוצות ממונטנגרו כי זו מדינה די חדשה וכל קבוצה שם מקבלת תמיכה
    כללית של כל המדינה ונחשבת כנציגת האומה כולה,אז אני מניח שבחוץ לא יהיה קל לגוטמן והשחקנים.

7. beitar4ever Member

תיראו הגרלה קלה זה לא אך מבין כל שאר הקבוצות זו בהחלט אחת ההגרלות הנוחות שבית"ר יכלה לקבל . בכלל אני חושב שבית"ר בנתה קבוצה אירופאית לכל דבר אם זה מאמן ,שחקנים, הנהלה, בנוסף לכך האיצטדיון המפואר והקהל האדיר שהוא מכיל , אני כמו לירן חושב שבמידה ואנו לא נעבור זה יהיה כישלון טוטאלי, כי הפעם לא יהיו תירוצים שרומלו חתם בזמן קריטי ואנו לא מוכנים, אנו באים הפעם מוכנים למשחק ומקווה מאוד שנעבור את המשוכה הזו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/08
  8. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אצל קריית שמונה זה פיפטי פיפטי.
    מונטנגרו חדשה באירופה, וכל הקבוצות שם באות לכל משחק עם מטוביציה.
    קריית שמונה הולכת להיחלש העונה בעמדת המאמן, וגם מבחינת שחקנים המצב לא מי יודע מה.
    והכי גרוע בשבילהם - המשחק הראשון הוא בבית, כך שבגומלין במונטנגרו הכל יכול לקרות.
    בקשר להפועל ת"א אין מה לדבר - סנטה קולומה היו מסוגלים לנצח את הקבוצה הזאת 0-5, אז הפועל ת"א מסוגלת להגדיל את זה עוד יותר.

ובקשר לבית"ר, אני חושב שאין על מה לדבר - ויסלה קראקוב הפסידה רק פעם אחת העונה בפולין, ולקחה 77 מתוך 90 נק' אפשריות - זה המון! לדעתי, בעיקר בגלל שהמשחק הראשון הוא בטדי, אנחנו לא נעבור.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי הקבוצות ברמה שווה ואי אפשר לקבוע כבר עכשיו מי תעלה , אבל בשביל להעפיל לליגת האלופות צריך להתעלות , השחקנים קיבלו הכל וזה הזמן שלהם להוכיח את המשכורת הגבוהה שהם מקבלים.

10. SeRgInHo Member

אם בית"ר לא עוברת עכשיו אז היא בחיים כבר לא תעבור את הסיבוב השני. פרט לארטמדיה, על הנייר ויסלה קראקוב היא ההגרלה הכי נוחה. בית"ר לא קיבלה לא את הסקנדינביות ולא את פנר/פאו ושאר הקבוצות המאיימות.
    מאז שאני צופה בכדורגל אני לא זוכר איזושהי קבוצה פולנית מחברת ביחד שני ניצחונות באירופה.
    לבית"ר יש זרים מצוינים, חצי מהסגל של נבחרת ישראל, ומאמן שכבר עשה משהו בזירה האירופית.
    חייבים, חייבים, חייבים לעבור. זה או עכשיו או בכלל לא. ואתם יודעים מה? בית"ר צריכה לגמור את זה במשחק הראשון.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחזק ומסכים עם כל מילה של סרגיי. בית"ר לא יכולה לבנות שוב קבוצה חזקה על הנייר ולבוא להנמיך ציפיות מול קבוצה מפולין, יש גבול. כל דבר פרט לעלייה יחשב כאכזבה וכישלון הרבה יותר מגדול. בית"ר מציבה לעצמה הצלחה באירופה.. אז את מי הם ציפו לפגוש? את בני לוד? ויסלה קראקוב זה נהדר.

12. idos87 Member

לא נראה שלבית"ר תהיה בעיה לעבור את אלופת פולין. לבית"ר יש סגל מצויין שכן מסוגל לעבור את קראקוב עם כל הנתונים המרשימים שלהם מהעונה שעברה.
    הבעיה של בית"ר תתחיל בסיבוב השני.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1.אל תזלזל בקבוצה כזו, בתור אוהד בית"ר אני אישית לא הייתי יותר מדי אופטימי.
    2.בית"ר עכשיו בסיבוב השני, התכוונת שהבעיה שלה תתחיל בסיבוב השלישי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/08
  14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהתחלה חשבתי שבית"ר ירושלים הגרילה קבוצה נוחה, אך אחרי שראיתי את תגובותיהם של מרבית השחקנים, הבנתי שבכדורגל הישראלי דווקא הקל הוא הקשה ביותר. אולי היה עדיף לבית"ר ירושלים להגריל קבוצה טובה יותר, אך אחת כזו שהיא תיקח במלוא הרצינות.

15. idos87 Member

צודק, טעות שלי.