הישראליות באופ"א:סוף הדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏30/7/04.

1. Apu Member

ואי ואי ואי איך נהניתי במשחק הזה.
    במחצית התאכזבתי, כאילו זה מעצבן להפסיד ככה בלי להשאיר איזה חותם או משהו כזה,
    כל כך שמחתי במחצית השנייה שסכנין התחילו לשחק כמו בבית והתחילו לפרק ולהכנס לרגליים,
    כל כך שמחתי שהקהל התעצבן מכל עבירה של סכנין, וקפצתי משמחה שהיה את התקרית הזאת שאחריה נשארו 20 שחקנים. כאילו, ראיתי את זה שסכנין איבדו תיקווה אבל אחרי האדום כאילו חזר להם האש לעיניים. היה צריך להיגמר 2-1 או 2-2 אבל פשוט השחקנים פחדו מול השער ולא העיזו לגעת הכדור.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה צריך להיגמר 2-1 או 2-2?? ראינו את אותו המשחק? כנראה הקשבת למלר שהזה יותר מדיי. התוצאה הייתה קרובה הרבה יותר ל5-0 מאשר 2-1, הבעייה היא רק שהשחקנים העקומים של ניוקאסל החטיאו פעם אחר פעם לבד מול שוער. כאלו החמצות, המשחק היה צריך להיגמר כבר אחרי 20 דקות. אבל מה אכפת לי, עכשיו אני יודע שכל הכוכבים יגיעו ארצה... :aaa021:

3. אורן04 Member

משחק פשוט מביש של ניוקאסל, אבל כנראה הם הסתפקו ב 2-0. הגיע לסכנין איזה גול קטנצ'יק...

4. Apu Member

תראה אתה צודק לגבי המחצית הראשונה, אבל במחצית השנייה אחרי האדום סכנין תקפה הרבה יותר וכמעט הבקיע. היה איזה מצב ששחקן סכנין היה מול גיבן אבל פחד (או לא רצה) לנגוח. היה עוד מהלך של קסום (קסום קסאם בשדרות או משהו בסיגנון) עבר שחקן אחד יותר מדי. בקיצור לשתי הקבוצות היה את הזמן שלהם שבו הם תקפו, אף קבוצה לא ניצלה את המקסימום.

5. burning soil Member

סכנין שילמה על חוסר הנסיון בכך שספגה כבר לאחר 3 דקות,
    אני חושב שהגומלין בעוד שבועיים פתוח,עם קצת מזל במשחק היום הסיכוי שסכנין
    תעבור את ניוקאסל היה גדול יותר.

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה אתה מדבר? על זה שסכנין עברה את החצי או הצליחה להגביה כדורים לתוך הרחבה? תעשה לי טובה, להיכנס לתוך הרחבה של ניוקאסל, כששחקני ההגנה שמה הם אנדי אובריין ורובי אליוט (פאקינג רובי אליוט!!!!), זו באמת לא חכמה. לעומתה לניוקאסל היו יותר מצבים, כדורים שרקו ליד הקורות ומצבים רבים הוחטאו בשלומיאליות. אם שירר היה משחק אין לי ספק שזה היה יותר מפי 2. קלייברט כבש 2 אבל בכיף היה יכול לרשום 5. במחצית השנייה מילנר שוב ושוב פרת מימין וכל פעם העביר כדור שאם שחקן היה מושיט רגל סנטימטר יותר קדימה זה היה נכנס. אני לא מתבכיין או משהו, ניוקאסל שיחקה חרא, אבל להגיד שלסכנין הגיע 2-1 זה פשוט טמטום שנובע מפטריוטיות ישראלית.

7. Apu Member

אתה מתבלבל, אני לא מדבר על ההזדמנויות של ניוקאסל, אלא של סכנין, והיה איזה 4-5 כאלה, 3 היו מסוכנות וכמעט אפילו נכנס, ניוקאסל הייתה טובה מאוד (בכלל לא בכושר שלה אבל יחסית לסכנין), ונכון היא החמיצה מלא אבל הוויכוח הוא לא על זה.
    ואם נוריד את כל העבירות של סכנין וההתנהגות המכוערת של סואן שכל כך נהניתי לראות. סכנין עמדה בכבוד מול ניוקאסל הגדולה.
    וכמו שאמרתי קודם:

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה 4-5 על מה אתה מדבר? הייתה בעיטה אחת של סואן במחצית הראשונה לאמצע השער שגיבן התעקש להראות כאילו הוא מתאמץ והדף אותה משום מה לקרן, ובמחצית השנייה היה כדור חופשי שאיזה ערבי שמה לא הצליח להגיע אליו או משהו כזה (למרות שבכלל היה נבדל של 2 שחקנים אבל זה ממש לא משנה). לכדרר טיפה מול רובי אליוט ולהיכנס לרחבה (ולאבד את הכדור אחרי שנייה) לא נחשב להזדמנות.

9. Apu Member

בטח שכן, הזדמנות זה רק לא בעיטה לשער, זה גם מצב שמסכן את השער ויכול להתפתח למצב מאוד מסוכן.
    ואת זה היה לסכנין 4-5 פעמים ו3 מסוכנים.

10. JA Reyes Member

מסכנים סכנין ניוקאסל מתעללים בהם
    וסואן עוד יותר מסכן קיבל חניקה מניקי באט
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

11. The Gunners Member

המשחק הזה היה שכונה, בהתחלה היה נראה כאילו בני סכנין הולכת להדרס ואבל מהר מאוד ניוקאסל הדרדרה למשחק של סכנין וגם שיחקה איטי מאוד וגם עשתה הרבה עבירות.

זה היה משחק ישראלי טיפוסי רק עם הרבה קהל (שתוי).
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב שמעו הגענו לזמנים טובים.
    אתמול מכבי ת"א בליגת האלופות מפסידה רק 1-0 לאימפריה כמו באיירן מינכן, היום מכבי חיפה פייבוריטית בשלב הראשון של גביע אופ"א מנצחת אומנם רק 1-0 אבל עם סיכוי טוב לעלות לשלב הבא, בני סכנין מגיעה למולדת הכדורגל ועומדת לא רע בכלל ומפסידה רק 2-0 בסנט.ג'יימס פארק עם סיכוים קיימים לעשות משהו חיובי בגומלין ושבוע הבא מכבי פ"ת משחקת נגד הירנביין.

בגדול, 2 קבוצות ישראליות שיחקו נגד קבוצות גדולות בצמרת הכדורגל האירופי ועמדו בצורה מכובדת ולא לשכוח שמכבי חיפה הייתה רגל וחצי בליגת האלופות ועכשיו נמצאת בדרך לשלב הבתים של גבי אופ"א ויש את הלוזונים שלא הייתי מספיד אותם מול ההולנדים. אולי הליגה שלו לא משהו אבל הישראליוות באירופה ממשיכות מגמת שיפור ועלייה שהפועל ת"א ומכבי חיפה החלו. אנחנו לא נופלים מקבוצות גדולות ולא סופגים תבוסות נגד קבוצות עדיפות בהרבה, בבית אנחנו מסוגלים לנצח כל קבוצה מכבי הראתה את זה והנבחרת מראה את זה כבר כמה שנים עם משחקים טובים נגד ספרד למשל (פרט למשחק נגד דנמרק). הקבוצה האחרונה שחטפה בראש באירופה היא הפועל באר שבע ופרט אלייה אני לא זוכר קבוצה שבאמת הובסה.

אני אומר שאנחנו יכולים להיות גאים בקבוצות שלנו ולמצב שאליו הגענו.

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן גם בית"ר חטפה בראש מאז באר שבע וכמובן שגם חיפה לפני שנתיים הושפלה קשות מול אא"ק. הנבחרת אולי לא מובסת, אבל גם לה לא חסרות תוצאות מבישות (כמובן שאני לא גורע מן ההישג מול צרפת, אבל אני רק רוצה להציג שלא הכל ורוד), 2-2 מול מלטה מבחינתי זה תבוסה, וגם הצורה שבה היא עפה הייתה השפלה.

אבל בגדול אני דיי מסכים, נראה שהכדורגל הישראלי צובר נסיון באירופה. לפני 6-7 שנים זה היה נשמע כמו חלום שנגיע למצב שבו 2 קבוצות ישראליות כבר היו בליגת האלופות.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא.

ב-95' מכבי הפסידה את העלייה בגלל כדור לקורה, ושנה אחר כך בגלל טעות נדירה של שורה אובארוב.

ככה שמה שהשתנה זה בעיקר המזל.

15. burning soil Member

לשם השוואה,לפני כמה שנים קבוצות ישראליות לא היו מעזות לחשוב על אפשרות
    שלעבור שלב בגביע אופ"א,היום כשקבוצה ישראלית מגיעה לשחק מול קבוצה ברמה
    גבוהה ממנה(ניוקאסל,הירנביין,באיירן) יש דיבורים על צמצומי פערים,אפשרות להפתיע וכו..
    בעבר הקבוצות הישראליות היו כושלות הרבה יותר במפעלים האירופים,ישנה מגמת שיפור.