הישראליות באופ"א:סוף הדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏30/7/04.

1. Julian Joachim Member

ידעתי שהשם של מסודי מוכר לי מאיפשהו.

אין לי מושג מה הוא עשה מאז המשחק ההוא מול חיפה, אבל אז הוא נראה כמו אחד השחקנים המוכשרים ביותר בקבוצות הקטנות. באמת מדהים שהוא הגיע לסכנין...

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק הראשון הוא קיצר לי ולאיתי ובטוח לעוד כמה אוהדים את החיים באיזה שנתיים עם טיל שהוא דפק לקורה ועוד כמה מהלכים מלחיצים.

3. Yaak#Berko Member

חמוד הזה. הוא נתן שם שלוש מסירות ברקוביצ'יות טהורות. אחת למסודי, ששרקו אופסייד ולא היה, אחת לסואן שהשוער לקח, ועוד אחת לרודריגז. יש. יש פוטנציאל.

4. burning soil Member

סכנין יוצאת עם מקדמה נוחה מאד לקראת הגומלין והיא אמורה להמשיך לסיבוב ה-1,
    אם סכנין היתה מנצחת 1-0 היו אומרים שהתוצאה לא מספיקה,וסכנין אמורה לנצח בתוצאה
    גבוהה יותר,3-0 זה מכובד מאד לבכורה אירופית,במיוחד כשהנציגה השניה באירופה
    מפשלת(שתמשיך כך גם במחזור הראשון בליגה).

5. יוגב אסולין Guest

סכנין ככל הניראה עולה שלב. וזה טוב מאוד גם במחינת הדירוג שלנו באירופה. וגם מבחינת זה שיש לנו כרגע עוד נציגה. חשוב מאוד שהם ידעו לנצח גם בגומלין כדי לשמור על מומנטום טוב להמשך באירופה והמשך בליגה.

בעוד מכבי פ"ת שהפסידה 3-0 אומרים שהם עוד מאמינם בסיכוי שלהם להעבור שלב. האמת. אני לא בטוח שיש למכבי פ"ת כזה סגל טוב אבל פ"ת ידועה מצד שני כקבוצה שנלחמת ועושה הפתעות (לפחות פה בארץ) עם השחקנים יתנו הכל 3-0 בבית זה תוצאה שקשה אמוד להשיג אבל בהחלט אפשרי. בכל מיקרה שוב ניצחון שווה נקודות בדירוג דבר שתמיד טוב.

מה דעתכם? סכנין עולה בטוח? פ"ת יש סיכוי או שנגמר?
    ואיך זה ישפיע על ההמשך בליגה?

6. יוגב אסולין Guest

עוד דבר שקראתי באינטרנט כרגע וזה לגבי כמות האוהדים שמכבי פ"ת הביאו למשחק מדובר בכ-300.. אני לא ראיתי תמשחק ואין לי מושג. במידה וזה אכן נכון. לפחות מהבחינה הזאת בהחלט זה נחשב להישג ענק עברו הקבוצה.

7. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שלפ"ת יש 300 אוהדים...
    סכנין נראה לי עוברת שלב, לא נראה לי מצב שבוא היא תתפרק בגומלין ותפסיד 3-0+, מה גם שיש לה את הכושי הטוב ההוא שכובד ומבשל.
    פ"ת(נגיד בבית עם דחיפת "הקהל"), הסיכויים שלה לכבוש 3+ שערים ממש נמוכה, והתקווה היחידה שלה לעלות הוא לגלות שהקבוצה שנגדה היא שיחקה שיתפה שחקן לא חוקי, ואז יהיה לה 3-0...

8. -94- Member

המשחקים האלה חשובים מאוד לדירוג של ישראל. אנחנו עומדים לאבד את העונה הגדולה של הפועל ת"א באירופה מבחינת דירוג מה שיגרום לנו לרדת הרבה מקומות במכה. לכן כל משחק חשוב וכל ניצחון נורא נורא יכול לעזור.

בעיקרון מכבי פ"ת העניין שהיא לא עולה ניראה די סגור. השחקנים של פ"ת נתנו משחק עייף ולא מוצלח קיבלו 2 גולים ממצבים נייחים וחבל.

סכנין לעומת זאת מצליחה להפתיע וכניראה תעבור שלב.. ובשלב הבא תנסה לחלץ תוצאה נורמלית מה שיהיה נורא קשה

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין איך פתח תקווה התפקרו ככה..אבל מצד שני...ביום טוב הם קבוצה שיכולה להביא 3 והקבוצה היריבה היא תכלס לא משהו..ככה שזה אולי לא כזה קל אבל אם המון מזל ויכולת גם זה יכול לקרות..

10. burning soil Member

עדכון תוצאות משחקי גביע אופ"א הסיבוב המוקדם השני-

בני סכנין מוליכה על פרטיזני טיראנה האלבנית 2-0 מצמד שערים של אולמיידה
    הניגרי,סכנין הבטיחה את עלייתה.

מכבי פ"ת ביתרון 4-0 על א.א.ק לרנקה הקפריסאית משערים של גולן,צמח,וצמד של משיח,
    נכון לעכשיו היא העולה לסיבוב הראשון בגביע אופ"א.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/04
  11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

סכנין כבר ביתרון של 3 - 1 וכאמור העלייה שלה באמת בטוחה (האלבנים צריכים לכבוש 6 גולים ברבע שעה) ופ"ת ביתרון 4 - 0 (מהפך כמו שלוזון הזכיר) תוך מחצית אחת, אבל שער של הקפריסאים מספיק להם לעליה בזכות שערי חוץ, כך שכדי להיות בטוחים, פ"ת צריכה למצוא את ה- 5. בינתיים נראה שהיא בדרך הנכונה לבצע מהפך מכובד. זה מצוין לדירוג של הישראליות באירופה.

12. בית"רי מלידה Member

לוזון וגאנאים עושים בית ספר לשחר עם המליונים........ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx

כמו שאמרתי:

כסף יכול לקנות שחקנים - הוא לא יכול לקנות נשמה!

13. יוגב אסולין Guest

פשוט מדהים!!!השנה הזאת הולכת ניראה לי להיות שנה מדהימה של הכדורגל הישראלי באירופה. הקבוצות הקטנות שחצי ליגה שלנו לא יודעת עליהם יותר מידי עושות בנתיים דברים נהדרים באירופה.. ודווקא חיפה נפלה כמה חבל.

בעיקרון אני לא רוצה לפתוח פה למה 4-1 פ"ת לא עולה... אז בנתיים ניהיה בשקט ונאחל בהצלחה

14. בית"רי מלידה Member

יש להרבה יושבי ראש מה ללמוד מהלוזונים - הקבוצה היחידה דומני ללא חובות, ועם איזון תפעולי.

חבל רק שאין להם הרבה אוהדים.

תארו לכם את מכבי פ"ת עם קהל כמו של בית"ר.........

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ננסח את זה אחרת בית"רי- תאר לך את בית"ר עם הנהלה יציבה ותומכת כמו של מכבי פ"ת.