היפים וה-.....אמיצים?!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏6/7/07.

1. AC Milan lover Member

עכשיו הדברים הם G'iallo Totti זות היא דעתי אני לדעתי זדברג וטל הם הכי יפים בכדורגל שלנו, אם אתה ובא שהשחק הזה הוא שחקן מאוד גרוע אני לא אומר לך אתה טועה, כי זות המחשבה שלך וזות היא המחשבה שלי .

עכשיו נבוא ל אבו אלעבד, ביתר מכוערת מבחינת ההתנהגות שלה ,אתה הכי זוכר מה עשינו בהם עם ה 4-0 ב 30 דקות, מה אוהדי ביתר עשו הם סגרו את הפורום של ביתר לא פה יש להם פורום רק לביתר הם סגרו אותו 3 ימים, כל זה למה בגלל הקבוצה הערבית שניצחה אותם בני סכנין אני לא חושב שהיא לא הכי מכוערת , אפילו אין בה שחקן ערבי אחד, אני שונא אותה רק כי אוהדיה שונאים את הערבים הרוב אם לא הכל .

2. itzik zohar #20 Member

קודם כל קשקשים לא אומר שהוא מכוער, ממש ממש ממש לא ואם אתה לא מבין את זה זו בעיה שלך
    שנית זה לא קשקשים זה העיתון שישן

3. itzik zohar #20 Member

דיברו פה על היופי והכיעור החיצוני לא הפנימי

4. ACBenb Member

אחי אמרתי את זה בצחוק, פעם הוא עשה פרסומת לשמפו נגד קשקשים והרבה הסתלבטו עליו.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. itzik zohar #20 Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx תמיד אני נופל בציניות הזו, היא עוד תהרוג אותי

6. ACBenb Member

הייתי צריך להוסיף את הסמיילי הזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ואז היית מבין, פעם הבאה אני ישתדל לשים אותו שיבינו אותי.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיון הזה לא מתעסק בההתנהגות.

8. Chievo Member

כאילו אוהדי סכנין לא מתנהגים בצורה מכוערת?! אני חלק מהם כשאני ביציע מעודד את הקבוצה שלי, אני נתקל בכמה מכוערים של ממש.
    גם שיש פה כמה אוהדי ביתר, אתה צריך ךתת להם את הכבוד הראוי, הרי לא כולם גזענים.
    אז תרגע

9. Sergio Ramos Member

סלח לי,אבל מה שאמרת פשוט בושה.
    במקום שתדבר יפה,ולא תצא בהצהרות בפורום כמו"שונא ביתר"וכל מיני.תכבד את הזולת בא אתה חי.
    אני אישת אוהד ביתר,ונותן כבוד לערבים שבפורום,ולא מגדיר כלפיהם שום שנאה,להפך זה לא משנה לי מי ערבי ומי לא.אני מכבד ואוהב את כולם כחברים לפורום.אז להבא תלמד לתת כבוד,כי כו שאמרו פה,לא כולם גזענים יש גם טובים.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תתייחס לכל מה שאמר

11. AC Milan lover Member

דבר ראשון אני לא ידעתי על מה אתם מדברים אני הבנתי שזה על כל דבר ולא רק היופי החיצוני , אבל אני לא יודע למה עשיתם מזה דבר כל אחד בה אומר מי הקבוצה המכוערת בארץ יש כמה מהם אמר סכנין ואני לדעתי הוא טועה אבל זות דעתו כל אחד כותב את דעתו , ואני לדעתי ביתר היא הקבוצה המכוערת בארץ כי אני לא שונא אותם כי יש חלק מהאנשים כועסים עלי למה אמרתי את זה אז אני מאוד מצטער אם עשיתי בעיה אבל אני כך לא אוהב את ביתר אם זה לא יעשה למשהוא כאן בעיה .

כל מה שדיברתי זה שאני לא אוהב ביתר , ו G'iallo Totti אמר למה למה אני אלי אוחנה מכוערת תראה את הפנים שלו הוא מאוד מכוער , אני לא יודע מה אתה כתבת אבל לא רוצה לאמור לכך שלמה זה ולא זה , אזש אל תעשו שאני זה שטעיתי .

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

נחזור לנושא?
    http://gallery.atleticomadrid.de/data/media/326/Diego2.Xxx
    דייגו קושטה, בן 18. במשחק מזכיר את קאקא, אבל בלוק טיפה שונה.

13. ACBenb Member

חשבתי בהתחלה שזה רייקארד בפוטושופ

14. Sergio Ramos Member

קאקא?
    זה שתי טיפות מיים רייקארד.