היסטוריה ברמת גן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י G.B7, ‏19/4/10.

1. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

לכרמיאל לא הייתה יכולת קיבלו את צפת לצפת לא היה כסף קיבלו את כרמיאל. ולמרות שבזמן האחרון הקבוצה מקרטעת מקום 7 בליגה ושלב ח' לקבוצה שהייתה נודדת בין ליגה ב' לג' והכי חשוב אוהדים הם הצלחה אז הרעיון לא כל כך רע בכל מקרה שיהיה בהצלחה להפועל ר"ג, הכח ר"ג או לעירוני ר"ג :aaa021: .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/4/10
  2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שלא מכיר את הכדורגל יכול לחשוב שמדובר בדבר טוב אבל בתכלס כמו שאמרו פה זה משהו שהוא לא טוב,זה יגרום להכח ולהפועל רמת גן לאבד אוהדים וכמו שאמרו בדרך כלל לא יוצא שום דבר טוב מאיחודים וגם אם יוצא משהו זה עניין של שנים.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

להפועל רמת גן יש בכיף כמה אלפי אוהדים, אם יעשו איחוד, זה הסוף של הכדורגל ברמת גן לעולמים. לא מכל 2 קבוצות בעיר צריך לעשות איחוד, להפועל רמת גן יש מספיק אוהדים ואם ההנהלה היתה עושה הכל בשביל לבוא אליהם ולא לוקחת 80 שקל למשחק, אז גם הייתם רואים 1500 אוהדים כל משחק, גם אם זה היה בוינטר...להכח אין אוהדים, אז למה הפועל רמת גן צריכה להיפגע מזה? עדיף ללכת לפירוק ולא לעשות איחוד בין הקבוצות, מה שכן אם זה יקרה, האוהדים יקימו מחדש את הפועל רמת גן סטייל קטמון וייקחו את התארים שיש למועדון ואת המסורת.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/10
  4. נועם אסולין Member

שמסתכלים על זה מהצד, הלוואי.. שתי קבוצות קטנות עם לא הרבה קהל יוכלו לבנות קבוצה טובה עם תקציב גבוהה יחסית עם קהל סביר, לא?

אבל את אוהדי הפועל רמת גן אפשר להבין.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין איך מישהו שאוהב ספורט או כדורגל יכול לתמוך במהלך כזה. אסון לרוח הספורט. תראו מה קרה באשדוד אחרי האיחוד, גם היום אחרי הרבה שנים, אחרי שהקבוצה החדשה עומדת בכבוד בליגת העל, היא לא מביאה אפילו חצי מהקהל שהיה מגיע לדרבי העירוני.

זה רצח ספורטיבי, קבוצות קיימות בשביל אוהדים, אחרת אין להן זכות קיום.

6. הפועל_23 Member

מה גם שרמת גן זה שונה מאשדוד.
    אם עוד באשדוד יש קצת גאוות עיר ושזה מקום די מרוחק מהמרכז, אז רמת גן צמודה לת"א,
    אתם פשוט תראו את אוהדי ופוטנציאל אוהדי הקבוצות הרמת גניות בבלומפילד מדי שבת.

עירוני ר"ג לא תביא קהל מחוסר זהות מוחלט. תראו את הכדורסל.

תנו להפועל ר"ג בית משלה , מושבים אדומים, חולצות אדומות, הנהלה ומאמן שהם גם בני אדם ולא מופרעים, מחירים שפויים, כמה שחקנים להזדהות איתם, ואפילו בלי הצלחה אתם תראו קהל רב ותוסס.

7. קטלוני Member

מי יבוא?אתה תבוא למשחקים של קבוצה ללא זהות?לא נראה לי.

8. הכדור לא עגול Member

שתי הקבוצות כבר לא קיימות ממילא.
    הכח חדלו להתקיים, מבחינתי, כשהשתלטו עליה גורמים מעמידר. גם על הפועל ר"ג השתלטו גורמים שלהם ולאורדונים יש קשר כמו לגל סוקולובסקי ולה פמילייה הירושלמית.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל מכבי הכח עמידר רמת גן גבעתיים.
    קליט.

10. קרלס פויול5 Member

חחח, אני מניח שהם יעשו משהו כמו מ.ס. אשדוד או בני סכנין, איזה שם משולב.

11. yakov_y YNWA

עירוני רמת גן, בדיוק כמו קבוצת הכדורסל.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשאר רק לקוות שזה באמת עוד שטות שפלטה אופירע.

13. The best of The best Member

אני באמת עצוב בשביל אוהדי הפועל רמת גן, עצוב מאד ומבין לליבם.
    עצוב לי שהכדורגל הפך להיות כמו המדינה, או שזושמא המדינה שהפכה להיות כמו הכדורגל ?
    ישראל 2010 חוגגת 62 שנים ובישראל 2010 שולטים בעלי הממון ההון והעולם התחתון, פני הכדורגל כפני האומה כל יום נעצר מישהו בחשד לכך וכך דברים...
    זה לא סוד שרמת גן היא עיר קלוקלת כבר שנים, "הכנופיה" מרמת עמידר עושה שמות בכל מקום את הכח העלימו את הפועל רמת גן לקחו תחת חסותם כמועדון עצמאי עם מינוי בובה שנקראת בפי התקשורת "בעלים" מר ירון קוריס, ומאמן שהוא מינימום פרגוסון, ישות עצמאית שאי אפשר לגעת בה או חלילה לערער על מעמדה.
    כואב לי כי המועדון הזה הוא מועדון חביב עם אוהדים מסורים ונאמנים עם אנשים טובים (בכללי) ומועדון שלא רואה לא את הכח לא את עמידר ולא את שנייהם גם יחד.
    עצוב שלקחו את הקבוצה הזו בליגה השלישית במינוס 9 נקודות ועשו איתה דבר גדול והצילו אותה מירידה וממחיקה טוטאלית והביאו אותה לתקומה, מי הביא אותה? החבר'ה מעמידר בכללם ירון קוריס.
    הבעיה היא ברגע שהחליטו שרוצים לעלות לליגת על, ירון קוריס שיש לו 2 שקל בכיס לוקח הלוואות מעמידר ומחצי עולם תחתון מסבך את הקבוצה ומביא אותה לחובות של מליונים ולברוך כלכלי, וברגע שבאים אנשים אמידים שרוצים את הקבוצה ורוצים בטובתה הוא פתאום מספר סיפורי מעשיות למה אי אפשר...
    חארם זו המילה, חארם.
    החבר'ה רק מחפשים איך לעשות קופה ועל הדרך מוחקים 2 קבוצות עם מסורת גדולה בכדורגל הישראלי, וגם את הדרבי הרמת גני.
    אני פשוט לא מאמין לאן הגענו, באמת. "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" - זה אשכרה ככה.
    אני זוכר שנס ציונה התפרקה, אומנם לא בגלל עבריינים אלה בגלל חילוקי דעות ושנאת חינם של עיריית נס ציונה דאז, אבל הנה היום הקבוצה קמה מחדש לתקומה נהדרת לחזון אחרית הימים עם מתקן מפואר ושאר ירקות...
    אוהדי הפועל רמת גן לא משנה מה יהיה אל תאבדו את הזהות שלכם, גם אם יעלה לכם בדם יזע ודמעות אתם תקימו את הקבוצה מחדש כמו קיבליו לדוגמא וכמו נס ציונה, הקבוצה מעל כולם.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/10
  14. The best of The best Member

אגב, אופירע רק מחפשת עבריינים תהילה וכסף, הייתי אומר לכם מה אני חושב עליה אבל זה לא מכובד...
    אני יודע שהיא מעריצה של החברה מעמידר ככה שלצערכם היא יודעת יותר מכולנו ויודעת טוב מדי, אמינות יש לה על זה אין עוררין.

15. הפועל_23 Member