הימורים עונת 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏11/8/10.

1. Marrone Member

1. מכבי ת"א - כל הכלים מוכנים. הגיע הזמן לא?
    2. הפועל ת"א - אחרי קרב צמוד מאוד עם היריבה העירונית היא תסיים מתחתיה.
    3. מכבי חיפה - שיענקלה יצעק ויתלונן כמה שהוא רוצה, חיפה לא יכולה לרדת מהטופ 3.
    4. בית"ר ירושלים - סוף סוף בית"ר אמיתית, כנגד כל הציפיות ואחרי עונה קשה היא תסיים במקום מאוד מבורך בשבילה.
    5. הפועל באר שבע - אם יתנו לקלינגר את השקט והמרחב שהוא צריך אין שום סיבה שזה לא יקרה.
    6. מכבי פתח תקווה - הרגשה חזקה לעונה הפכפכה ולא צפויה, תסיים בפלייאוף העליון.

7. הפועל אשקלון - הפתעת העונה, תעשה המון בעיות לקבוצות הצמרת.
    8. אשדוד - בעיות כאלה וכאלה בין גרגורי להנהלה, הקבוצה תחזור לעצמה אבל זה יהיה מאוחר מדי.
    9. בני יהודה - כמה שהם בנו על פיני בלילי, הוא עדיין משתזף בטורקיה, ככה תיראה העונה שלהם.
    10. מכבי נתניה - קבוצה צעירה וחסרת ניסיון, תילחם לא מעט בתחילת העונה בתחתית אך תינצל.

11. הפועל רמת גן - הפייטרית של הליגה, תפתח את העונה באופן בינוני,ידרדרו לקו האדום ויתנו הצגה בפלייאוף.
    12. הפועל חיפה - לא מבין מה הולך במועדון הזה, כמו 09/10 יפתחו את העונה מצויין וידרדרו לאט לאט.
    13. קריית שמונה - אולי לא אותה קריית שמונה מ2007 אבל תצליח לתקוע יתד בליגה בסופו של דבר.
    14. הפועל פתח תקווה - לא חושב שבעזרת אוהד קדוסי ואלי ביטון הם יצליחו לשרוד.
    15. הפועל עכו - הצליחה להינצל בעונה שעברה מירידה, העונה זה אבוד בשבילה.
    16. בני סכנין - אם כמות המאמנים שהם מחליפים וכמות הבעיות שלהם לא יהיה מפתיע אם כבר באמצע השנה היא תהיה הראשונה שתרד.

גביע טוטו: בית"ר ירושלים
    גביע מדינה: מכבי ת"א
    מלך שערים: איתי שכטר / ברק יצחקי

2. Number 8 Member

1. מכבי ת"א/הפועל ת"א - אין לי מושג מי תזכה, אני רק יודע שזו תהיה אחת משתי התל-אביביות ושהקרב יהיה צמוד מאוד ועד הסוף.
    2. מכבי ת"א/הפועל ת"א - ראה ערך מספר 1.
    3. בית"ר ירושלים - יש לי הרגשה טובה שהיא תצליח העונה יותר ממה שחושבים, יש לה סגל צעיר ומוכשר שמחוזק בשחקנים עם ניסיון, אומנם די בינוניים אבל עדיין, ואני רואה אותה כמכבי ת"א של העונה שעברה. אורי מלמיליאן יאכיל את כולם בכובע שלו.
    4. מכבי חיפה - אחרי שמלך השערים של הליגה ושני הבלמים הבכירים עזבו כאשר אחד מהם הוא הבלם הטוב בליגה במקומו שמים את שי מיימון ולא הגיע חיזוק מתאים, אני לא רואה אותה מצליחה, ודווקא רואה עונה די אפורה ובינונית עם הרבה שריקות בוז וקללות מהקהל.
    5. מועדון ספורט אשדוד - לאט לאט ההשקעה של ג'קי בן זקן תשתלם, שנה שעברה זה היה מקום שישי והעונה הם יעשו עוד צעד בדרך לצמרת.
    6. בני יהודה - אין שום דבר חדש תחת השמש... גם דרור קשטן לא יעזור.
    7. הפועל אשקלון - אזוגי בנה סגל מצויין והיא תהיה ההפתעה הנעימה של העונה.
    8. הפועל פתח תקווה - סגל טוב יספיק לה למקום באמצע הטבלה.
    9. הפועל באר שבע - גם ניר קלינגר לא יעזור. עוד עונה סתמית באמצע הטבלה.
    10. מכבי פ"ת - תיאבק עם היריבה העירונית על השליטה בעיר, לא יותר מזה.
    11. מכבי נתניה - צעירים מוכשרים אבל רק עם זה אי אפשר להגיע להצלחות.
    12. בני סכנין - יש לה סגל יחסית טוב אבל הבעיות בתוך המערכת חוגגות...
    13. עירוני קריית שמונה - רן בן שמעון יצעיד את הקבוצה לעונה סבירה.
    14. הפועל חיפה - כבר לא נשאר כלום מלבד השם...
    15. הפועל רמת גן - אמנם טלקיסקי וטופוזאקוב הגיעו אבל הם לא אותם שחקנים שהיו בהפועל. זהו.
    16. הפועל עכו - אני לא רואה סיכוי שהיא תישאר בליגה, סגל שלה לא מספיק טוב להישארות נוספת, חד וחלק.

הזוכה בגביע הטוטו: מועדון ספורט אשדוד.
    זוכה בגביע המדינה: הפועל תל אביב.
    העולות מהלאומית: כפר סבא ומכבי הרצליה.
    מלך השערים: ברק יצחקי.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/10
  3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא מספיק בקיא כדי לנחש טבלה מלאה, אז בנקודות:
    *מכבי תיקח אליפות. כל ההשוואה לגלאקטיקוס על עונת 2005/6 היא שגויה-אז הם הביאו שלושה שחקני עבר מלאי אגו לשחק על אותה עמדה וחשבו שזה יעבוד, הפעם יש להם קבוצה צעירה, רעבה, איכותית, מאוזנת בהדרכת המאמן האנדרייטד ביותר בליגה (לא נמני).
    *הפועל תסיים שנייה מפאת חוסר מועמדות טובות יותר. אני מקווה לטעות, אבל בינתיים הקבוצה נראית כמו הד קלוש של הקבוצה משנה שעברה, שצריך לזכור שגם היא לא דרסה את הליגה אלא גירדה אליפות ברגע האחרון.
    *אני רואה שרבים מכם משאירים את הפועל רמת גן בליגה, כרגע נראה לי שהקבוצה הזאת היא היורדת הבטוחה. טלקיסקי הוא מהשחקנים האוברייטדים ביותר שראיתי בהפועל, מעבר לשני שערים גדולים מול מכבי ובית"ר הוא בעיקר נח על המגרש, לא הייתי ממליץ להם לסמוך עליו.
    *אני חושב שההחלטה של הפועל פ"ת לשחק באצטדיון רמת גן עלולה לחסל לה את העונה. כמה קהל יש להם, 2000 במקרה הטוב? באצטדיון שבו גם כשהוא מלא בקושי יש אווירה ביתית?
    *בני יהודה תהיה אכזבת העונה. הסגל נחלש וקשטן פרש מאימון אחרי המסע של הפועל לרבע גמר אופ"א, רק שכחו להודיע לו.

4. Fanatic Member

1. מכבי ת"א
    2. הפועל ת"א
    3. מכבי חיפה
    4. בית"ר ירושלים
    5. בני יהודה

מחזיקת הגביע- מכבי ת"א (התגעגענו לדאבל)
    גביע הטוטו- בית"ר ירושלים

מלך השערים - רוברטו קולאוטי

יורדות - הפועל עכו והפועל רעננה, כי עם כל הכבוד, הן לא קבוצות מתאימות לליגת העל (אשקלון כן).
    קריית שמונה במבחנים- כי לא ראיתי חיזוק משמעותי.

העולות- הפועל כפר סבא ומכבי הרצליה, כי לדעתי הן הקבוצות הכי חזקות.

5. WellNeverDie Member

רעיון יפה, אבל אני גם אכתוב נקודות ולא אדבר על פליאוף אמצעי מכיוון שזה ממש לא מעניין מישהו:
    * מכבי חיפה תהיה האלופה. בתור אוהד (ואדם ווינר מטבעו) קשה לי לא לשאוף להכי גבוה. זה לדעתי אפשרי כי גם באליפות הקודמת אף אחד לא באמת ספר אותנו. אלישע צריך ללמוד מהטעויות ולעשות רק יותר רוטציה, וכמובן להעיף את קולמה לעזאזל. בהגנה יש את מימון שיראה שהוא לא בלוף למרות הכל ועותמאן שרק יתקדם. בקישור אני תופס עוד מסילבה שיראה שהוא כוכב, וכל הצעירים כרגיל. בהתקפה אנחנו בבעיה, אבל נסתדר עם דבאשווילי.
    * מכבי ת"א תסיים במקום השני, וזה יהיה צמוד עם מכבי חיפה. אחריה, במקום השלישי, הפועל ת"א - לא ראיתי ממנה גם יותר מידי, וגם אם היא תגיע לבתים אני לא אתלהב, אלא אקווה שיונייטד תגיע לארץ.
    * גביע - אני בונה על בני יהודה - הם ישאפו להרבה בליגה, קשטן יודע גם לקחת תארים.
    * רמת גן ועכו ירדו, הפועל חיפה במבחנים אך תשאר.
    * אני כמעט בטוח שכפר סבא תעלה, בנוגע לשניה אין לי ממש מושג מה המצב שם.
    * מלך השערים: יצחקי או דבאשווילי. גם במצב שחיפה מגיע למקום השלישי, דבאשווילי הוא החלוץ הכמעט יחידי שלה. הוא סקורר מעולה, ואם הוא היה יציב בעונה שעברה הוא היה מגיע לכמות של שכטר (צריך לזכור שהוא גם תרם בבישולים). בגלל שהוא לבד, הכל יכוון אליו והוא יהיה המטרה בהתקפות. במכבי ת"א יש יותר שחקנים מוכשרים ויותר סקוררים, אבל הם גם יכבשו כנראה יותר, ולכן יצחקי. מי מבינהם? לדעתי יצחקי, אבל זה לא יעזור לת"א.

6. kfiros Member

1. הפועל תל אביב- השארת הסגל מהעונה הקודמת הוכיחה את עצמה והקבוצה תמשיך להתנוסס בראש הטבלה. המאבק על האליפות יהיה צמוד ויוכרע רק בשלבים האחרונים של העונה בגלל יכולת לא משכנעת ואיבוד נקודות בליגה בתקופה המקבילה לקמפיין באירופה שיגזול מהקבוצה יותר מדי..
    2. מכבי תל אביב- הרכש המאסיבי מוכיח את עצמו יפה והקבוצה משיגה תוצאות מעולות בליגה. מנגד הרבה רעש תקשורתי, ריבים על ההרכב וחוסר שלווה יפריעו מאוד במהלך העונה ובמיוחד לקראת שלבי ההכרעה ובסופו של דבר היכולת על המגרש לא תהיה מיטבית והיא תאבד את המקום הראשון ליריבה העירונית.
    3. מ.ס אשדוד- תפתיע את כולם ובענק. השחקנים הצעירים והמוכשרים שגדלו במועדון, קליעה נהדרת מבחינת השחקנים הזרים, מתקני אימונים חדישים שנחשבים לאיכותיים ביותר בליגה, מאמן נהדר והמון דחיפה של האוהדים תביא את הקבוצה מעיר הנמל לעמדה מעולה לקראת סוף העונה ותוכיח שאפשר לבנות אימפריות לטווח ארוך בשקט בלי לשפוך ים של כסף.
    4. מכבי חיפה- העזיבה ההמונית של שחקני המפתח תפגע מאוד בקבוצה. השחקנים שהובאו (או הוחזרו) בקיץ לא יצליחו להכנס לנעלי העוזבים. להרכב שנבנה מחדש בהרבה מהעמדות יקח הרבה זמן עד לחיבור, האוהדים לא יגדשו את היציעים ומכבי חיפה תסתפק בסופו של דבר במקום הרביעי בתקווה להשיג כרטיס לאירופה.
    5. בית"ר ירושלים- תתחיל את העונה גרוע. עם הזמן ההרכב המתגבש יתחבר והשחקנים הצעירים שיקודמו השנה ויתחילו את העונה "בשוק" לאט לאט יתאקלמו לליגה. קור הרוח של מלמיליאן והפוטנציאל שטמון בסגל יביאו את בית"ר ממעמקי הליגה בתחילת העונה למקום בצמרת בסופה.
    6. הפועל באר שבע- סגל שחקנים רחב. "הסתגלות" לליגה אחרי שנה של התאקלמות, מאמן מנוסה עם קבלות, הרבה משאבים ובעלים שחושבת על הכל. הפועל באר שבע מסוגלת להשתלב בפלייאוף העליון ואולי אולי להתברג גם בחמישייה הראשונה.

7. בני יהודה- אחרי שהרגישה קצת קבוצת צמרת, תתרגל בני יהודה למציאות שמחוץ לפלייאוף העליון. ההתקפה החלשה תהיה נקודת התורפה של הקבוצה שתהיה "אלופת התיקו" של ליגת העל.
    8. מכבי נתניה- למרות הטראומה הקשה שעברה בקיץ תצליח נתניה לסיים את העונה בכבוד. ההכנות המוקדמות יביאו את הקבוצה לתיאום גבוה עוד בתחילת העונה, כמו גם הכושר שלא יבייש ונתניה תבלוט עוד על ההתחלה. שחקני הרכש יוכיחו את עצמם והאוהדים לא ינטשו למרות הסגל הלא אטרקטיבי. בסופו של דבר מקום גבוה מזה שבעונה הקודמת.
    9. הפועל פתח תקווה- סגל לא רע בכלל ואולי הטוב ביותר של הקבוצה בכמה שנים האחרונות. המלאבסים יצליחו להסתדר בליגה יפה השנה ולא יקלעו שוב לקרבות התחתית. העדר איצטדיון ביתי יעצבן קצת במהלך העונה אבל מייד עם המעבר לאיצטדיון החדש לקראת הסוף, האוהדים יבואו בהמוניהם ויתנו הרבה תנופה, גם בפלייאוף אמצעי.
    10. הפועל אשקלון- הרכש המאסיבי וחסר התקדים (יחסית לקבוצה שעולה ליגה) ישאיר את הקבוצה בליגת העל ולרגע לא תחשוש מירידת ליגה. השילוב בין השחקנים הצעירים לבין הכוכבים שהובאו (ערן לוי, מנטששווילי וכו') יוכיח את עצמו ויהווה בסיס יציב לשנים הבאות.

11. מכבי פתח תקווה- סגל שחקנים מאוד צר, חוסר בחיזוק והיחלשות לעומת לא מעט קבוצות אחרות בליגה עלולות לדרדר את הלוזונים לרצף ארוך של הפסדים וחילופי מאמנים שדינם פלייאוף תחתון.
    12. הפועל חיפה- תהיה מאוד הפכפכה השנה. יחסי העבודה הלא תואמים בין שירזי לבין יואב כץ גורמים לעמדת המאמן להיות מאוד שברירית.. דבר שישפיע גם על השחקנים במגרש. בנוסף החיסרון בשחקן דומיננטי אחרי העזיבה של ערן לוי יורגש וחוץ מכמה ימים טובים של בן בסט, החלק ההתקפי של הקבוצה יהיה מאוד רדום.
    13. עירוני קריית שמונה- תתקשה בחזרה לליגת העל. איוש לא מספק של העמדות ואי מוכנות של הסגל לליגת העל יובילו אותה לקרבות תחתית שבסופם תישאר בליגה בהצלחה.
    14. הפועל רמת גן- הרבה צרות כלכליות שמפריעות לקבוצה בהרבה היבטים שונים שיפגעו מאוד גם בהתנהלות הצוות המקצועי והשחקנים. עזיבה רצינית של שחקני מפתח שהיו עמודי טווח בהישארות של הקבוצה בליגה בשנה שעברה ,חור בעמדת השוער והתחלה מאוחרת של ההכנות לליגה לא יתרמו. מצד שני מאמן עם המון מוטיבציה והגעה של מספר שחקנים משמעותיים כדוגמת הבולגרים, שיצליחו בסופו של דבר לעזור להשאיר את האורדונים בליגה, גם אם זה יהיה כרוך בלעבור את רמת השרון במבחנים לליגת העל.
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    15. בני סכנין- צרות כלכליות, ריבים פנימיים, מאמן "על הכוונת", שחקנים ללא מוטיבציה לאחר שהושארו "בכוח" ואוהדים לא נאמנים הם המתכון הבטוח לירידת ליגה.
    16. הפועל עכו- מאמן שעד כה תמיד כשל בליגת העל, שחקנים אלמוניים, "ביתיות" במרחק שעה ורבע נסיעה, משאבים מינימליים ואי הימצאות של רעננה ונרצת בליגה- עכו עם כל הכוונות הטובות לא מסוגלת להשאר בליגה.

עולות מהלאומית- עירוני ראשון לציון והפועל כפר סבא.
    מבחנים- מכבי הרצליה/עירוני רמה"ש.

מלך השערים- ברק יצחקי.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/10
  7. eran levy Member

1. הפועל ת"א
    2. מכבי חיפה
    3. מכבי ת"א
    4. עירוני אשדוד
    5. בית"ר י-ם
    6. הפועל ב"ש
    7. בני יהודה
    8. הפועל פ"ת
    9. מכבי פ"ת
    10. הפועל אשקלון
    11. הפועל ק"ש
    12. הפועל חיפה
    13. מכבי נתניה
    14. בני סכנין
    15. הפועל עכו
    16. הפועל ר"ג

מחזיקת הגביע - בית"ר י-ם.
    מלך השערים - איתי שכטר.
    העולות - הפועל כפ"ס ועירוני רמה"ש.
    גביע הטוטו - מה זה משנה...

8. Don Joan Roman Member

הרבה פה ראיתי שמו את בית"ר בתור זוכת גביע המדינה ואני אומר שזה יהיה דבר הכי מרגש שיכול להיות אפילו יותר מאליפות, אורי מלמליאן זוכה בתואר הראשון שלו עם בית"ר כמאמן באותו תואר בו זכה בעונתו האחרונה כשחקן הקבוצה, אבל לא נראה לי שזה יקרה כי בשביל גביע צריך ניסיון ולנו אין הרבה כאלה.

נ.ב עידן אנחנו לא מכבי ת"א של העונה שעברה, אנחנו בית"ר ירושלים, אתם מכבי שזה יישאר ככה.

9. Number 8 Member

מירו הבנת למה אני מתכוון... בלי חוכמות בבקשה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/10
  10. שער 7 Member

אני אתן פרטים יותר מורחבים לקראת פתיחת העונה, בינתיים ניחוש קצרצר (עלול להשתנות) :

01. מכבי תל אביב
    02. הפועל תל אביב
    03. מכבי חיפה
    04. בית"ר ירושלים
    05. מ.ס. אשדוד
    06. בני יהודה
    07. בני סכנין
    08. מכבי פתח תקווה
    09. הפועל באר שבע
    10. מכבי נתניה
    11. הפועל פתח תקווה
    12. הפועל אשקלון
    13. הפועל חיפה
    14. קריית שמונה
    15. הפועל רמת גן
    16. הפועל עכו

בכל פעם שנפתח האשכול הזה, הייתה לי ההזדמנות לומר את המילה, ועכשיו אני עומד בהבטחה :

נ א ח ס !

11. הפועל_כפר_סבא Member

1. מכבי ת"א
    2. הפועל ת"א
    3. מכבי חיפה
    4. בני יהודה
    5. בית"ר י-ם
    6. הפועל ב"ש
    7. מ.ס. אשדוד
    8. הפועל חיפה
    9. מכבי פ"ת
    10. קרית שמונה
    11. אשקלון
    12. הפועל פ"ת
    13. מכבי נתניה
    14. בני סכנין
    15. הפועל ר"ג
    16. הפועל עכו

מחזיקת הגביע - הפועל ת"א
    מלך השערים - ברק יצחקי
    העולות מהלאומית - הפועל כפר סבא וראשל"צ
    גביע הטוטו - מכבי חיפה

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

1. הפועל תל אביב
    2. מכבי תל אביב
    3. מ.ס אשדוד (OH YEAH)
    4. בית"ר ירושלים
    5. מכבי חיפה
    6. בני יהודה
    7. הפועל פתח תקווה
    8. הפועל באר שבע
    9. מכבי פתח תקווה
    10. הפועל חיפה
    11. הפועל אשקלון
    12. עירוני קריית שמונה
    13. מכבי נתניה
    14. הפועל ר"ג
    15. הפועל עכו
    16. בני סכנין
    עולות: כפ"ס וראשל"צ אוטומטי, רמה"ש תפסיד במבחנים לר"ג שתנצל שוב.

גביע המדינה: מכבי חיפה ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx )
    גביע הטוטו: WHO FUCKING CARE? אם כבר, אז הפועל פ"ת.

13. אלי מתחן Member

מי שכולם אומרים עליו שהוא אנדרייטד כנראה שהוא לא.
    לדעתי הוא ממש מוערך יתר על המידה, מאמן פחדן גם אם מכבי ת"א תיקח אליפות אני לא חושב שהוא יסיים שם את העונה.

14. Yotam Member

פלייאוף עליון :
    1. מכבי חיפה
    2. מכבי תל אביב
    3. הפועל תל אביב
    4. מ.ס אשדוד
    5. בית"ר ירושלים
    6. מכבי פתח תקווה
    פלייאוף אמצעי :
    7.בני יהודה
    8. הפועל ב"ש
    9. הפועל חיפה
    10. מכבי נתניה
    פלייאוף תחתון :
    11. אשקלון
    12. קרית שמונה
    13. הפועל פתח תקווה
    14.הפועל רמת גן
    15. בני סכנין
    16. הפועל עכו

הפועל רשל"צ תהיה בפלייאוף מול הפועל רמת גן והאחרונה בהתאמה תשאר ...

15. נחום סטלמך Member

1. הפועל ת"א
    2. מכבי חיפה
    3. מכבי ת"א
    4. אשדוד
    5. בית"ר ירושלים
    6. מכבי נתניה
    7. בני יהודה
    8. מכבי פ"ת
    9. הפועל באר שבע
    10. הפועל פ"ת
    11. הפועל חיפה