היחסים בין בית"ר ירושלים למכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏26/12/04.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בימים האחרונים שמענו מצד מאיר פניג'ל תלונות כנגד הנהלת מכבי ת"א במספר נושאים כמו גישושים עם ליאור אסולין שיש לו חוזה בירושלים, התערבות במשא ומתן עם ברדה, פניג'ל הצהיר גם שהוא היה רוצה לרכוש את אדו ממכבי ת"א אבל הוא לא ילך איתם למשא ומתן כלשהו, כשהסכסוך בין ההנהלות החל עוד סביב מעברו של אופיר עזו.
    פניג'ל:
    אז מה דעתכם לגבי הסכסוך הנוכחי? האם קבוצה חייבת משהו לקבוצה אחרת מבחינת ההנהלות? האם יש חוקים קבועים? או שכל קבוצה צריכה לפעול מתוך שיקול טהור להתקדם בטבלת הליגה ולא להתחשב ב"חברויות".
    האם אתם חושבים גם שדבריו של פניג'ל בנוגע ל"כל הקבוצות בליגה מסתדרות ביניהן" נכונים? כי אני באופן אישי מטיל ספק בעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/04
  2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אני רוצה להפנות אתכם לעיתון יום שישי שבו מאיר פניג'ל אומר "מכבי ת"א צריכים ללמוד תרבות ניהול ממני". לא חושב שצריך להסביר יותר מדי.

למרות הציטוט המגוחך לעיל (מספיק אחד כמוך, מאיר), יש אמת בדבריו. ההנהלה של מכבי ת"א, בראשות לוני ופרופסור דריקס, היא הנהלה של אנשים מלוכלכים ושקרנים, שיסחבו אותך שנים במו"מ רק כדי לדרוש עוד כסף לאחר שהושגה הסכמה. ככה היה עם עזו, ככה היה עם נמני, ככה היה עם עובד וכל שחקן שרצה לעזוב או להצטרף למכבי. למכבי היו איזה שנתיים שבהם הם יכלו להחתים את ברדה ורק אחרי שפניג'ל פנה אליו הם החליטו להתערב, תמיד מכבי הולכת על השחקנים שבית"ר מנסה להשיג - עזו, אסולין, ארבייטמן. ההנהלה הכי ביזיונית בליגה. את האמת? אני כבר מעדיף את פניג'ל. רק לא אלי דריקס.

3. John Barnes Member

מה, אם הם פנו לשחקן זה אומר שהוא שלהם?. הפניג'ל הזה לא מפסיק להיות מגוחך.

זה שוק חופשי, מותר גם לרכוש שחקנים שקבוצות אחרות במו"מ איתם. מותר להציע סכומים גבוהים יותר וכו'.

בכל העולם זה ככה, למה שפה זה יהיה שונה?.

4. van der meyde Member

לפי השמועות האחרונות מכבי תשחרר את רייס ואדו.....ומי רוצה לקלוט אותם.....ביתר.

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה אתה מנסה להגיד בזה? שללכת על שחקנים משוחררים זה לא בסדר?

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם שאני אבין - מה לא בסדר בעובדה שמכבי רוצה את אותם שחקנים שבית"ר רוצה?
    בכלליות, כל מילה רעה שתגידו על הנהלת מכבי תהיה נכונה, אבל בקשר לנושא הספציפי אין שום דבר רע בהתנהלות של דריקס.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בסדר גמור, אני פשוט תוהה למה כל פעם שבית"ר רוצה שחקן מיד אלי דריקס התולעת קופץ עליו.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קראתי איפשהוא, שעם עזו זה היה בכוונה כדי שבית"ר יוציאו הרבה כסף או משהו כזה.

סה"כ שתי הנהלות ליצניות, מתחרות איזה תיפול ראשונה.

9. אלי מתחן Member

פניג'ל מדבר על מישהו בקשר להתנהלות נכונה

:aaarofl:

10. BOSS Member

הניהול בארץ זה בושה וחרפה.

11. B8aRisT Member

ההנהלה של מכבי צריכה להתבייש... בית"ר "מגששת" אצל ברדה רוצים אותו הם מתחילים אצל אסולין שהוא אצלנו... בושה... ומזל שהם לא יכולים עם אדו אדו הוא אאאאפפפססס ...

12. בית"רי מלידה Member

הוא ידוע כבר באדיבותו ונועם הליכותיו - תשאלו בכל יציעי הכבוד, את הקיוסקאי לשעבר בבית וגן, את האפסנאי של הפועל ירושלים, ובמיוחד את גיסתו...גם את משטרת התנועה.

ומעבר לזה:

אין לו גרוש על התחת כדי לקנות איזשהו שחקן, ולכן הוא מאשים את כל העולם - קודם שישלם את החוזים עליהם הוא חתום ( "התבלבלתי בין שקלים לדולרים....בין ברוטו לנטו "....)

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/04
  13. ג'רי בית הלוי Member

לא שאני מחסידיו הגדולים של אלי "אבי נמני ישאר במכבי" דריקס, אבל מה בדיוק הוא עושה לא בסדר (מלבד יכולתו העלובה בסגירת חוזים, הפצת שקרים בכמויות, אינטרסנטיזם מהסוג המגעיל ביותר)?

כשמאיר פניג'ל מתחנן בפני יעקב שחר שישחרר לו את אליניב ברדה בחינם כי אין לו כסף למנת פלאפל, ובדרך עוד חצי ליגה מתעניינת, פתאום מכבי לא בסדר? הוא חתם על חוזה בלעדיות עם מישהו, מלבד עם המורה הפרטית שלו לכלכלה רמת כיתה י'? האם הוא שכח שבתחילת העונה מכבי כבר הייתה קרובה לסיכום עם ברדה (ואז שני הצדדים היו מודעים לכך, לא כמו הפעם שפניג'ל בדה עובדות ממוחו הזעיר), ואז בית"ר הייתה זו שהתערבה?
    כששחקן כמו אנדז'יי קוביקה בורח מבית"ר והולך לקבוצה היחידה שמסכימה לקלוט אותו, מכבי, פניג'ל נעלב ומנצל את זה שמולו עומד בן אדם עם כישורי ניהול של ילד שקנה זה עתה קופסה יפה של מונופול, ובתגובה לוקח למכבי מהידיים שני שחקנים- אופיר עזו וליאור אסולין. בדרכים לא דרכים הוא מצליח לשכנע אפילו את עצמו שמכבי היו ה"חוטאים" פה, ורומז לכל העולם שיש לו סיפורים מפה ועד הודעה חדשה על מכבי, אבל אז הוא נזכר שבעצם הוא צריך מהם משהו, אז הוא עושה טובה לכבודו של לוני הרציקוביץ' שלבטח יפגע קשות ממעשיות אלף הלילה ולילה שיש לפינג'ל במחסן האטומי וסותם את הפה.

זה אמנם היה צמוד, אבל פניג'ל עולה על דריקס בטיפשות בכל הפרשה הארוכה הזאת.

14. אלי מתחן Member

בקיצור מדובר על עסק בין שני צדדים שאמינות והם זה שני דברים סותרים.
    פניג'ל חושב שאם הוא מוותר לכולם אז הם יהיו טובים אליו בחזרה, האמת היא שהם צוחקים עליו...

15. בית"רי מלידה Member

באמת שהייתה לי התלבטות מי הגאון הכי גדול בין יושבי הראש, אבל התחרות היא ממש לא קשה:

מאיר לוקח את כולם, בקלות, עם שתי הידיים קשורות מאחור.

לולא זה היה יו"ר הקבוצה שאני אוהד - זה היה יכול להיות נורא מצחיק, אבל זה בעצם נורא עצוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

את ברדה הוא לא יקבל - שחר לא פראייר, והוא ירצה לקבל כסף ביד , ולא ערימת צ'קים שמועד פרעונם מתחיל ב 2008.

שלא יהיו לאף אחד אשליות - בית"ר לא תתחזק באף שחקן, ואני אפילו לא אתפלא אם מאיר ישחרר עוד שחקן, כי הרי צריך כסף למשכורות ( בשבילו, בשביל מנהלת השיווק בחצי מישרה , ולאברם המיתולוגי )...השחקנים כבר יקבלו מתי שהוא בתשלומים....או שלא...מה שבטוח אולי.