היורוליג :: מכבי בפיינל פור

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י שגיא, ‏5/11/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לשופט בדרבי, מה זה קשור שהוא עובד בעלית?
    זה לא כאילו עלית היא קבוצת בת של מכבי, אולי כאילו מכבי ממנת את עלית, סך הכל עלית היא הספונסרית של מכבי ת"א.
    בקשר למשחק אתמול, לירן אתה מוריד מערכה של מכבי ומיכולתה של סיינה.
    אתה צריך לזכור שהקבוצה הזאת הגיעה שנה שעברה לפיינל פור, וגם אתמול היא לא הייתה רעה, היא הציגה תצוגת שלשות שהרבה זמן לא ראיתי.
    מכבי אתמול הייתה מעולה, אבל כפי שכבר אמרו לפני, יש לה בעיה עם הדריכה על הגאז, המשחק הזה היה חייב להיגמר ב+10, חוץ מהבעיה בללחוץ על הגז יש את הבעיה של הדקות האחרונות. לא פעם ראשונה שמכבי בדקות האחרונות הורסת לעצמה ומכניסה את עצמה למשחק מותח, ובאופן מיותר.
    בורשטיין היה בינובי, אבל ברגעי האמת הוא היה שם וקלע 6 נקודות חשובות, באסטון היה מעולה אתמול בהגנה, 3 חסימות נהדרות, 3 חטיפות, עבודה נהדרת במאבק על הריאבונד, אבל יום חלש בהתקפה, וכניראה זה מה שמעניין אנשים שצופים בכדורסל, ההתקפה, ולא ההגנה, כי מי שבאמת מבין בכדורסל, לא יכול לומר שבאסטון היה חלש אתמול, בינוני אולי, אבל חלש?
    בתצוגה הגנתית כזאת אי אפשר לומר על שחקן שהוא היה חלש.
    מכבי אתמול נתנה משחק מעולה מול קבוצת ביתית מובהקת, קבוצה שמזה שנתיים לא חטפה יותר מ70 נקודות בבית, וכשרואים שמכבי קלעו כמעט 90 נקודות אתמול, מתחילים להבין איזה קבוצה יש השנה למכבי, קבוצה שיכולה וצריכה ללכת עד הסוף השנה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניצן בקשר לשופט, עזוב זה שטויות וזה התבכיינות אבל אין לי איך להסביר לך את זה זה פשוט שטות והסתכלות על דברים קטנים שממש ממש לא חשובים.

ומשה בקשר לבאסטון אתה צודק. אני התייחסתי למשחק ההתקפה שלו ולכן טענתי שהוא היה על הפנים ופרח מראשי משחק ההגנה שלו.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אחרי פגרה של שבוע (או שבועיים לא זוכר...) חוזרת מכבי לבמה המרכזית ועוד מעט יתחיל המשחק בספרד נגד מלאגה.

מלאגה חטפה על הראש במחזור הראשון אבל עכשיו היא קבוצה יותר טובה מאז. עדיין מכבי חייבת לנצח ולהמשיך את המומנטום מלפני הפגרה.

4. burning soil Member

משחק מאד קשה,לא קל להעריך האם מכבי בכושר,והאם
    היא מוכנה למשחק יורוליג,הרבה תלוי בשאראס,שדי חלש
    בחוץ,מקווה שמכבי תנצח.

5. נדב Member

כן... כרגע המצב לא מאיר פנים... נקווה שמכבי תשתפר.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    דרך אגב, אני לא יודע אם שמתם לב (מי שצופה במשחק) אבל מכבי מאוד מתקשה בכ"ח (כדורים חוזרים, ריבאונדים...), פשוט לא מצליחה להוריד ריבאונדים וזה משגע!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/04
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה מחצית.... 49-49.

מלאגה מתבססת על שלשות ומכבי על נקודות מהצבע. אפשר לראות במשחק הזה למה המאזן של מלאגה עומד על 1-6. יש לה יום התקפי מצויין אבל קבוצה אחרת הייתה מסיימת את החצי הזה ביתרון משמעותי על היריבה. אבל מכבי כמו מכבי עושה את שלה בשקט בשקט ולאט לאט ומצליחה לא לרדת בפיגור.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מצליחה לא מצליחה אבל היא מצליחה לךצאת בשויון ממחצית שבה מלאגה נתנה משחק מעולה ומכבי היתה ממש צולעת (חוץ מציון תומאס שהיה ענק כהרגלו). המהלך האחרון של המחצית מסמן את המשחק כולו עד עכשיו.......... מלאגה האלה פשוט פראיירים.... איך וויצ'יץ' לקח להם את האופנסיב ריבאונד פחות משנייה לסיום המחצית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    בקיצור אין לי ספק בכלל מי תנצח כי אם מכבי במשחק די חרא מחזיקים מעמד (תודות לכמה איבודים והחטאות פשוט מדהימות של מלאגה, לואיס שלהם לא יודע לתת ליי-אפ קל), אז רחמים על מלאגה בדקות הטובות של מכבי, ועוד יהיו כאלה. בין 10 ל-15 הפרש לצהובים.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יותר מוקדם הערב צסק"א הפסידה בסיינה אבל מכבי לא מנצלת את זה ומפסידה הפסד מיותר לחלוטין למלאגה.

מכבי עשתה הכל נכון עד לאמצע הרבע האחרון ששם באה פתאום נפילה מאוד לא ברורה וקבלת החלטות גרועה בהתקפה מה שאיפשר למלאגה לרוץ ריצה מטורפת ולגמור עניין כבר 2 דקות לסיום.

הפסד מיותר לגמרי שמנע מקום ראשון.

שבוע הבא משחק אימון נגד נובו מסטו ביד אליהו.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש ממש בלתי מוסבר, מכבי פשוט התפרקה לגזרי גזרים ברבע האחרון, בלי שום הסבר הגיוני. אני פשוט הייתי בהלם, ואבא שלי אמר לי ש"השנאה הזאת לא מתאימה לי" אחרי ההפסד של מכבי.

שרק ימשיכו ככה.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום מכבי משחקת נגד נובו מסטו והיא חייבת חייבת לנצח בקלות אפילו. אבל מכבי אלופה בלהסתבך במשחקים סתם ואני לא אתפלא אם מכבי תנצח רק ב-10 הפרש ולא ב-30 כמו שהיא צריכה לעשות.

11. burning soil Member

אני מאמין שמכבי תעשה את העבודה ותנצח,
    כל הכבוד לתומאס שישחק,החלמה מהירה לבנו.

12. נדב Member

מתי מתחיל המשחק?

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עכשיו

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

40 הפרש זה אומנם לא 54 כמו שעשתה צסק"א אבל זה גם בסדר.

משחק שהתנהל כצפוי מכבי ניצחה כמו שהיא הייתה צריכה לעשות ושבוע הבא משחק קשה מאוד ביוון נגד פנא.

15. burning soil Member

מחצית באתונה,מכבי מובילה 46-38 על פנא,
    מכבי פתחה טוב את המשחק,אבל פנא הצליחה לצמק את הפער.