היורוליג :: מכבי בפיינל פור

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י שגיא, ‏5/11/03.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שאני טועה ואתה צודק...
    לאן נעלם הסמיילי האגדי של הצחוק המרושע כשצריך אותו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

2. burning soil Member

היום מכבי מתארחת בבולוניה נגד סקיפר המקומית,
    21:30 שעון ישראל.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בולוניה עושה טוב למכבי.
    איזה משחק גדול היה אתמול,מכבי היתה כב רבמינוס 9 הרבה דקות,אח"כ זה הצטמק ל5 וזה נמשך כל כך הרבה זמן שנראה שמכבי הולכת להפסיד.
    אבל אז,5 שניות לסיום המשחק במצב של 97-94 לסקיפר,טל בורשטיין מגיע לקקו לשתי זריקות,רמי וייץ ואלי סהר כבר מתחננים לקלוע ראשונה להחטיא שנייה ולקחת ריבאונד או לקלוע את שתיהם וסל מהיר,אבל אז טל בורשטיין מחטיא את הראשונה והמצב מסתבך,ועכשיו צריך להחטיא את השנייה ולקחת ריבאונד. וןזה מה שקורה,באסטון על הריבאונד של טל,מוציא החוצה לטל שזורק לשלוש ופוגע ושולח את מכבי לאהרכה.

ובאהרכה,מכבי כבר שיחקה פתוח משוחרר ולא לחוץ וניצחה 111-104 בתצוגת כדורסל מדהימה.

למי שהעז להחמיץ במקרה את המשחק הזה,שיעיף מבט שוב,00:30 בלילה שבין שישי לשבת בערוץ הראאשון שידור חוזר מלא של המשחק.

4. burning soil Member

משחק גדול של מכבי,פשוט משחק ברמה גבוהה,קהל,אולם,רמת
    כדורסל,מה עוד אפשר לבקש?
    בולוניה קבוצה חזקה ויש לה סיכוי להגיע לשלבים המאוחרים,אם כי לא
    בטוח שלפיינל פור.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק פשוט ענק של מכבי.
    היא הייתה יותר טובה מבולניה לאורך כל המשחק, רק שלשלות מטורפות(יותר מ11)שבולניה קלעה, והטבעות קלות מתחת לסל בעקבות שאננות השאירו אותה במשחק.
    מכבי עשתה ושיחקה בדיוק איך שצריך כדי לנצח את בולניה, וגם הרבה מזל מההוא למעלה(כפי שגרשון ציין בהתלהבות)עזר לה.
    מכבי משחקת מעולה ומשיגה ניצחון ענק במשחק מושלם,קדימה מכבי!

6. נדב Member

אני ואמא שלי !! , כמעט קיבלנו התקפת לב בשניות האחרונות !!! זה היה מדהים !

פשוט משגע , אין מה להגיד על מכבי . הם בהחלט הראו אופי והראו שהם יודעים לעשות את זה (ובגדול !!!)

אם דיברו על זה שמכבי הייתה עד עכשיו אוסף כוכבים לא מגובש . עכשיו אני בטוח , מכבי תל-אביב היא אוסף כוכבים , מגובש !! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. שגיא Guest

באמת משחק גדול...
    מי היה מאמין.

ראיתם את בורשטיין? בכל המשחק היה החוליה החלשה של מכבי, וכעמד ברגע המכריע על הקו הוא החטיא את הזריקה הראשונה, ובלית ברירה היה צריך גם להחטיא את השניה, המזל הוא שיש למכבי את באסטון מתחת לסלים, ואת טל בורשטיין, שכאמור היה חלש עד לרגע הזה, וקלע שלשה ששלחה את הקבוצות להארכה, שם מכבי הייתה יותר טובה, למרות ששיחקה בלי שארפ, ובלי שחקני הפנים שלה, וויצ'יץ' ובאסטון.

ניצחון גדול...

מכבי וצסק"א ממשיכות לרוץ בראש, עם מאזן מושלם.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוף כוס אמא של הבצא הזה לא ראיתי את המשחק הצבא הרס לי את החיים!!

ניצחון ענק של מכבי באמת ענק באסטון ממשיך לגרום לי להגיד : "האפמן? טוב שהיה אבל טוב יותר שנגמר" שחקן ענק. שאראס שחקן חשוב מאוד וטוב לראות שגם ביכולת מצחיקה שלו מכבי יכולה להסתדר כי לפי מה שהבנתי הוא היה חלש. אני בטוח שאם הוא היה נותן רבע אחד טוב מאוד אז מכבי היו מפרקים את סקיפר.

אז מכבי ממשיכים לרוץ אבל אי אפשר להתעלם מצסק"א שממשיכה גם בשלה וחוזרת עם ניצחון ביוון על פנא.

לפני צסק"א עוד שבועיים יש משחק קשה אפילו יותר מסקיפר נגד ז'לגריס שעומדת רק בסימן אחד- סימן סאבוניס.

שגם בגיל 39 עומד כשחקן הטוב ביורוליג. מבחן ענק נוסף למכבי.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן למה אני לא מוזכר בקרטידס...?

פעם הבא תמות ממתח עד לבוקר בלי לדעת!

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואו מצטער אחי.. הזכרתי אותך במשחק של הולנד אבל.... אז כולם לדעת דייר המלך יידע אותי על הניצחון של מכבי שבוע שעבר!!

אבל היום אני פה ולמכבי הולך להיות משחק "כבד" נגד הטנק סאבוניס.

אבל הסיפור הגדול היה אתמול, זוכרים את סקיפר שחטפה ממכבי? אז היא הגיעה אתמול למוסקבה והנחילה לצסק"א הפסד ראשון העונה באירופה. זריקת מרץ למכבי שחייבת לשמור על מאזן מושלם. יאלה מכבי

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי משחקת היום מול סאבוניס וז'לגריס, חיבים לעצור אותו בהגנה ולרוץ כמה שיותר, רק ככה אפשר לנצח.
    הוא די כבד בהגנה, חיבים לנצל את זה.
    מלבד סאבאס מככבים בז'לגיריס גם הסנטר האמריקני טאנוקה בירד (32, 2.05), שרושם ביורוליג ממוצעים של 11.7 נקודות ו-7.7 ריבאונדים למשחק, הרכז האמריקני אד קוטה שכזכור היה מועמד בקיץ למכבי ת"א ועומד על 9.5 נקודות, 4 ריבאונדים ו-5.7 אסיסטים למשחק באירופה, והפורוורד הליטאי מינדאוגאס טימינסקאס (29, 2.03).
    צריכים להיזהר גם מבירד המצוין, ניצחון היום ב20:50ומכבי עולה למקום הראשון בבית...

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אירוני. מכבי רצתה קצב מהיר, ז'ליגריס קצב איטי.

ברבע הראשון הייתה תוצאה נמוכה מאוד ומכבי הובילה, ברבע הראשון תוצאה גבוהה מאוד והליטאים מובילים.

עדיין לא משנה סאבוניס שמהסאבוניס אם מכבי תשחק כמו שהיא יודעת ותלחץ על הגז שום סאבוניס לא יעזור ומכבי מסוגלת לפרק את הליטאים. רק ריכוז ולא לעשות שטויות!

13. AFC AJAX Member

אני מאמין שמכבי תנצח בסוף.

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו איזה משחק ענק, מכבי שוב ניצחו אחרי פיגור דו סיפרתי, מייסאו באסטון שוב הכוכב הגדול בקליעות ובריבאונד. סאבוניס היה טוב בסוף.
    בניגוד לשנה שעברה שלא הייתי רואה משחקים השנה אני ממש מעורב וזה כיף לראות את מכבי משחקים, בעיקר כי המשחקים צמודים בסוף (נובו מסטו, בולוניה והיום בקובנה).

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עוד ניצחון ענק.

מכבי ת"א הוכיחה שוב שהיא קבוצה ענקית, יום בהחלט לא הכי טוב של מכבי הספיק כדי לנצח את ז'לגיריס בליטא. שוב סיום מותח העיקר שמכבי יוצאת עם חיוך.

שאראס שוב היה לא מורגש אבל שלשה שלו לקראת הסיום הייתה המפנה של המשחק. גדול. במשחקי חוץ יש לשאראס בעיה, הוא לא בא לידי ביטוי ורוב דקות המשחק הוא אפילו יושב בספסל. אבל טוב שגם בערב כזה הוא יודע לקום ולתת את השלשה הזאת על הראש של הליטאים. באסטון סיים את המחצית עם 0 נקודות, אבל עלה כמו גדול וסיים עם 17 ו-14 ריבאונדים. עוד דאבל דאבל עוד משחק ענק שלו.

שבוע הבא משחק ענק מצפה לנו על ראשות הבית כנראה נגד צסק"א, זה ברור שבבית מכבי חייבת חייבת לנצח.

אני כבר מחכה ליום חמישי הבא.