היום השלישי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏18/8/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה אולי תופתע לשמוע שבאירן יושב עם טוב, שכל הזמן סובל מהשלטון (בודדים שבאיסלם) המתחלף שלו. האירנים שאני הכרתי בחו"ל הם אנשים נהדרים ומשכילים שלא רוצים בכלל ת'חרא הזה (גם האירנים שעזבו את אירן, או אלו שבאו לראות מונדיאל היו מקסימים). אירן הייתה ונשארה מעצמה תרבותית לדורות, ואני מניח שגם המפגר שעומד בראשם יחלוף גם הוא עם הזמן. אירן האימפריה של אסיה אם מסתכלים דורות אחורה... ממש פריז בענק! אתה לא קולט איזו אימפריה זו... גם בישראל יום אחד יתחלף שלטון כמו זה שהיה בתקופת רבין שפותח זרועותיו למדינות ערב המפוארות.. פותח זרעותיו לשלום כמובן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/06
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם איראן תתקוף את ישראל בטיל קונבציונלי צריך לתקוף אותה בכמה כאלה חזרה. לא בשום פצצת נייטרון ברגע משו גרעיני ינחת איפשהו,הרי שהכל יתחיל לכבר באופן רשמי.
    שמעתי על מישהו שאמר שהצדדים כבר ברורים
    האיסלים+רוסיה+צפון קוריאה נגד ארה"ב+ישראל והעולם המערבי.
    היה גם אחד שאמר פעם שלישית גלידה,היו שתי מלחמות עולם ובשלישית האדם ישמיד את עצמו,או רובו לחיליפן,למרות שזה כבר שטויות.אבל תאוריות זורמות בונשא החל מה 11/9.

3. Spanish Weapon Member

רוסיה נגד העולם מערבי?

עד שהמדינה הזאת מתחילה לעמוד על הרגליים מבחינת כלכלית ומבחינת היחסים שלה עם העולם המערבי וארה"ב היא תילחם?

4. Engel Del Madrid Member

ישראל היא המעצמה הגרעינית ה4 בגודלה בעולם אחרי ארה"ב סין ויפן. למה שמישהו ייכנס איתנו למלחמה גרעינית? ברשותנו 11 פצצות מימן !!

חוץ מזה איינשטין אמר פעם..
    "אני לא יודע במה יילחמו במלחמת העולם השלישית, אבל אני בטוח שברביעית יילחמו במקלות ואבנים".

5. hot sos Member

זהו, למה נראה לך שהוא יתקוף בפצצה גריענית? הוא צריך לקחת בחשבון שגם אם הוא ישלח לפה פצצות מימן, תמיד יהיה פה מישהו שיכול להחזיר לו.

6. Waters Member

רק אל תגיד את זה בכל רם שהשב"כ לא יעלה עלייך... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

מקקים יודעים לשלוח פצצות אטום? :aaa021:

7. w2k1 Member

ממתי רוסיה בדיוק לצד האיסלאם....???

זה שהם מוכרים להם נשק זה לא אומר שיט... מיצידם הם היו מוכרים להם דילדוים העיקר לעשות כסף...
    תאמין האיסלאם זה הדבר האחרון שהם היו עומדים לצידו.. יש להם מספיק צרות בצ'צ'ניה..
    גם דר' קוריאה לא ממש נגדנו זה שהם נגד ארה"ב זה משהו אחר, ד"א ישראל הביאה נכונות לקשרי
    מסחר עם קוריאה אבל ארה"ב סיכלה את זה....

8. Waters Member

דרום קוריאה לא נגד אף אחד, אתה התכוונת בטח לצפון קוריאה.

וכן, רוסיה כרגע בצד של האסלם.
    תאמין לי, ארה"ב תעשה הרבה מאוד למען כסף ובכל זאת לא תמכור למדינות טרור נשק.
    רוסיה לא מדינה ענייה וכל השנים, מאז שיש כזה דבר בעצם - איסלאם קיצוני, ארגוני טרור איסלמיים הרוסים
    לא מפסיקים לחמש אותם.
    גם במלחמות ישראל, ב67, 73 וכו' זה היה נשק מערבי של ישראל נגד נשק רוסי של ברית המועצות.

9. hot sos Member

אמריקה + בריטניה + ישראל נגד שאר העולם..ואולי גם גרמניה. איזה 'כל העולם המערבי'?

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה יופי, כמה מומחים לענייני נשק יש לנו בפורום! התמזל מזלנו... יודעים במדויק כמה פצצות יש למי, מאיזה סוג ומה הן עושות, יודעים שחיל האוויר האיראני עלוב (אחת השליפות הלא קשורות), וגם תורות לחימה של כל מיני מדינות, למי יש גרעין ולמי אין.

כל מי שאמר משהו בנושאים האלה, זה הרי ניחוש ואתם יודעים את זה. אז למה אתם מנסים להציג את זה כעובדות ולהתבסס על זה?

11. בית"רי מלידה Member

מה גל, לא שמעת?

במשפחת שמועתי היתה אתמול המלטה - יש עוד 10 שמועתים...כל אחד שוקל חצי קילו מהדרגות רב אלוף שלו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

אבל הכי מצחיק זה לראות כאן "חוות דעת" של ילדים בני 15, זבי חוטם תרתי משמע, שמשחקים אותה ידענים גדולים בנושא צו"ב.

מדיון רציני, הוא הפך לדיון של החננה מרעננה.

12. Robin Member

אני מסכים איתך שכל אחד פה הפך למומחה (כמו גם... בתקשורת שכל שמוק כמו עמנואל רוזן הפך להיות גנרל בצבא כשאני מניח שהוא היה ג'ובניק) אבל, חיל האויר האירני אכן לא מהווה יריב שקול לחיל האויר הישראלי.

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל, קודם כל, אני הוא זה שאמר שחיל האוויר עלוב, ולא, לא שלפתי את זה סתם, אפילו רשמתי כאן הודעה שמפרטת בדיוק את הרכב חיל האוויר האיראני, אולי זה היה בדיון שהוסר - בשורה התחתונה המטוסים הכי חדשניים של איראן (שמהווים אחוז יחסית קטן מחיל האוויר שלהם) נכנסו לפעולה בשנות ה-60 המאוחרות, כמו הפאנטום F-4 ששומש במלחמת ויאטנאם (1965) והשימוש בו הופסק ע"י ארה"ב לפני כמעט 17 שנה, והוא אחד החדישים ביותר.

אבל כמובן שאתה, שפוסל את כל ההודעה שלי מבלי לבדוק כלום, יכול להסביר לי קצת על חיל האוויר של איראן ומדוע אני טועה. רשות הדיבור שלך.

14. GUTE Member

ויש כאן כאלה למכביר. אתה בא ומגיב בנושאים בטחוניים וצבאיים ואז פתאום בא איזה ילד בכיתה י' שלא נקרא אפילו מלש"ב עדיין ומתחיל לחלוק עליך עם כל מיני תיאוריות שהוא לבטח ראה בטלויזיה.

15. אלי מתחן Member

אני לא מאמין שרוסיה תיכנס למלחמה עם המערב. זה שהיא מוכרת לאירגוני הטרור נשק לא עושה אותה אוייבת של ארה"ב, המלחמה הקרה נגמרה.
    לדעתי ארה"ב חייבת לחסל את איראן וצפון קוריאה, אחרת יגיע היום ובו סין תגיע למצב דומה לזה של רוסיה במלחמה הקרה ואז יהיה הרבה יותר מסובך.