היום השלישי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏18/8/06.

1. Waters Member

אני חשבתי על זה קצת.
    היה לי רעיון ככה שלא חשבתי עליו יותר מדי אז זה סתם "סקיצה" אם אפשר לקרוא לזה כך.
    באיראן חיים היום אני מאמין מאוד אלפי או אפילו מיליונים שכן מתנגדים למשטר ואני מדבר בעיקר על הצעירים
    תחשבו שהחיים תחת משטר דתי שכזה מגבילים מאוד ואין חופש לעשות כלום כמעט.
    לכן, ואני לא יודע כרגע איך, אני רק מציע כאן כיוון מעניין, "לעזור" או "להכין" במידה כזו או אחרת
    את אותם צעירים להפיכה בתוך המדינה עצמה.
    אפילו לא להתערב כשההפיכה תתבצבע. וככה חוסכים הרבה סיכונים והרבה כוחות שלנו...

זה רק כיוון לרעיון, תחשבו על זה...

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי לראות איך איראן מאיימת על קיומה של ישראל כרגע, ללא נשק גרעיני. אומנם אין לנו מענה לשיהאב המתקדם שלהם (וזה בהחלט יכול להביא למאות ואולי יותר קורבנות), אבל סכנה על קיומה של ישראל? קודם כל, לאיראן יש חיל אוויר עלוב, שנית - אין להם שום גישה של חיל רגלים\שריון לישראל, האיום היחיד שלהם עלינו הוא בטילים. ובמצב כזה, ארה"ב נכנסת למשחק. הם לא יפספסו הזדמנות כזו לתקוף, לאחר שיקבלו לגיטימציה ע"י ירי הטילים (איראן גובלת עם טורקיה, פאקיסטן, אפגניסטן ועיראק, בכל המדינות האלה יש לארה"ב בסיסים צבאיים או תקפה מהן מדינות אחרות בעבר).

בקיצור אם כבר איום יותר גדול, הייתי מציע להעיף מבט צפונה לטנקים של אסד וכמובן על צמרת צה"ל והממשלה.

3. אלי מתחן Member

החץ לא יכול ליירט את השיהאב?

4. אלי מתחן Member

האיסלאם הקיצוני יצמיח עוד מנהיג יותר גרוע מאחמדניג'אד.
    ארה"ב לא למדה עדיין שדמוקרטיה לא עובדת עם מוסלמים. צריך להכניס גם לעיראק וגם לסוריה דיקטטור בסגנון של סדאם חוסיין.

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

החץ נכשל בניסוי נגד השיהאב החדש של איראן.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קראתי את הדיון הזה, ואני מוכן להסכים שישראל צריכה להתחמש כדי לגונן על עצמה, אבל לבוא ולומר שכל האיסלם וכו וכו זהו סילוף של האמת. אם כל האיסלם היה נלחם באמת בישראל, הייתם מרגישים "קצת" יותר הייתי אומר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx מדובר במיעוט נקודה (וטוב שכך).

לגבי מערב מזרח וכל זה שהאיסלם הוא רק כישלונות כלכלים ובלה בלה... פעם כשהאירופיים היו מנקים לפרות שלהם את התחת, בפרס היו כותבים נוסחאות בפיזיקה... לאנשים אין מושג בגרוש, אז עדיף לא לבוא חלק בדיון.

7. אלי מתחן Member

או שזה מה שרוצים שתחשוב. אני בטוח שצה"ל לא יפרסם כזה מידע.

אם אני לא טועה, המוסלמים הקיצונים הם רק שיעים, רוב האיסלאם הוא לא מהסוג הזה.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה פרוס על כתבה בשער ענק של העיתון לאחר ניסוי בחו"ל שבכלל לא היה של הצבא הישראלי אלא בפני רוכשים פוטנציאלים. צה"ל לא יכול להכתיב לעיתונות שהניסוי נכשל.

9. Waters Member

זה בכלל לא רלוונטי, אם החץ מיירט או לא מיירט.
    הנקודה כאן היא המלחמה הבלתי פוסקת. אז החץ יירט את הטיל. אז יבוא טיל יותר טוב.
    זאת בכלל לא הנקודה.
    צריך לשים סוף ללחימה על דתית הזאת. זה פשוט נמאס.

10. cazzo Il Capocuoco

לא קשור בכלל.חיזבאללה לא אשמה בכל,היא רק עוד מפלגה-אירגון מחומש שמייצג את המיעוט השיעי בלבנון.

11. אלי מתחן Member

לא דיברתי על חיזבאללה, אני לא בטוח בכלל במה שאני אומר, אבל האיסלאם הקיצוני שממנו צמחה גם אל קאעידה מורכב ברובו משיעים.

12. Robin Member

אל קאעידה דווקא סונים בגלל זה הם וחיזבאללה לא מתים אחד על השני.

13. Robin Member

מה זה "הייתם מרגישים קצת יותר"? למה מה קרה, אתה לא אנחנו - אתה נשמע גרוע כמעט כמו התקשורת: "הם לא השיגו מה שהם רצו במלחמה הזאת."

מה לעזאזל קורה פה? היינו מרגישים. לא השגנו את מה שרצינו במלחמה הזאת.

אחרי זה אתה עוד לא מבין למה אנשים לא מקשיבים לך. פשוט לא יאמן.

14. GUTE Member

האיסלאם השיעי והאיסלאם הסוני הם יחסית אוייבים גדולים. אין שום קשר בין אל-קעידה לבין החיזבאללה מלבד שהם שניהם ארגוני טרור. השיעים תמיד נחשבו כקיצוניים יותר מבחינה דתית בעקבות דחיקתם ע"י הרוב הסוני ורצונם להוכיח את קרבתם למוחמד.

15. Barcik Member

ולצערנו הרב, כיום כאשר האירופיים מנתחים דגימות מהמאדים בפרס עדיין לא יודעים יותר מלכתוב נוסחאות בפיזיקה. זוהי הסיבה מספר אחד למצב בעולם היום. הקידמה לא הגיעה למרבית העולם המוסלמי.