היום השלישי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏18/8/06.

1. Makaay#10 Member

איך אפשר לדבר עם מנהיג שרוצה להשמיד אותנו בוא תסביר לי את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/06
  2. GUTE Member

סלע, סתם הקבלה ולא חס וחלילה שאני משווה אותך למישהו.

זה הולך ככה:

תאר לך שבשנות השלושים בעלות הברית היו בוחרות בדרך של לדבר עם היטלר ולא לפעול צבאית נגד גרמניה. לא אני ולא אתה היינו פה היום. העם היהודי היה מושמד, הסלאבים היו נקצרים, ועמי אירופה , צפון אפריקה והמזה"ת היו תחת ריבונות נאצית.
    אחמדיניגא'ד הוא ההיטלר של שנות האלפיים, הוא כרגע בשלב ה"מיין קאמפ" , הוא רק מדבר ומשמיע את שינאתו לציונות, יבוא יום וכמו היטלר הוא יתחיל בשלב המעשים. אנחנו צריכים לעצור אותו כאן ועכשיו.

ואגב, בראיון של נסראללה היום הוא הודה שאם היה יודע שישראל תגיב בכזו עוצמה הוא לא היה חוטף חיילים. זו בדיוק ההגדרה של "כוח הרתעה" . ישראל שידרה יותר מדי איפוק וחיזבאללה סמכו על זה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/06
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני שמעתי היום את מה שנסראללה אמר.לעזאזל איתו זה פשוט גרם לי לחשוב שמתו כלכך הרבה וסתם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx .

לגבי שואה גרעינית,אתם שוכחים שישנה עוד מעצמה גרעינית מדינה שנשלטת בשלטון דיקטטורי והיום שבו היא תצא למלחמה נגד ארהב על להיות מעצמה יכול להיות לא רחוק - צפון קוריאה כמובן(דרום קוריאה כמובן היא בעלת ברית של ארהב ונמצאת תחת חסותה).חוץ מזה שבאמת,בשביל העולם הזה החלטת או"ם להתפרק מכל נשק גרעיני,כלומר להקים ועדה שתדאג לעבור בכל כור במדינות העולם ולפרק כל מדינה מנשקה ולדאוג שלא יהיו שאריות אפילו,וגם לא דרכים לפתח מחדש.החלטה כזאת תהיה הכי טוב.סלע,גרמת לי לפנטז יותר מדיי.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גרמתי לך לחשוב בדיוק כמו שאנחנו בני האדם צריכים לחשוב. חזון, זה בדיוק מה שאנחנו צריכים בעולם הזה.
    כל דבר תמיד התחיל על חזון שאף אחד לא האמין בו, אבל כולם ידעו שהוא הדבר הנכון ביותר. דווקא על זה כן דיברו, אך עדיין לא הוציאו לפועל. יש הרבה דברים לא חוקיים בעולם, ואין כל סיבה שגם למדינות המערב, ולכל מדינות העולם יהיה אסור בפיתוח נשק גרעיני.

זהו החלום שלי לעולם טוב יותר, ואף אחד שלא יעיז לומר לי להפסיק להאמין, כי אין אחרת! (אבוי אם יהיה אחרת. אם אירופה הגשימו את חלום עולם ללא הגבלות, אז תאמינו לי אפשר להגיע רחוק עד כדי איסור על יצור נשק לגמרי).

5. GUTE Member

צר לי אבל עם כמה שזה נשמע ורוד זה לא ריאלי לחלוטין.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כמו שצחקו על הרצל

7. GUTE Member

דיי נו סלע, חאלס, תחשוב שניה בהיגיון. הרצל רצה לעשות משהו מקומי. התכנית של הרצל הייתה מאוד פשוט, ליישב את ארץ ישראל ביהודים בתקוה שמתישהו תהיה לנו לגיטימציה לדרוש עצמאות.
    נכון שזה חזון גדול והוא יותר גדול שהוא התגשם אבל זה עדיין משהו מקומי.
    אתה מדבר על פירוק העולם מנשק אטומי. אנחנו מדברים על כמה מדינות ועל תהליך טכני ארוך ביותר.
    עזוב שניה את הצרכים הצבאיים, איפה תאפסן את כל הפסולת הרדיו אקטיבית מאותן פצצות קיימות או מאותם כורים.
    מבחינת צורך צבאי, כל עוד האטום נמצא אצל מדינות שפויות זה כאילו ואין אטום בעולם, כולם יודעים שאף מדינה מערבית לא תחלום בכלל להתשמש באטום ככה סתם.
    מופרעים תמיד יהיו לך בעולם, במערב יש את הדמוקרטיות שילחמו בהם אבל בעולם השלישי ובאיסלאם אין ממשלות חזקות שילחמו בתופעת הטרור ולכן להם אסור לאפשר גישה לנשק גרעיני ולדעתי אפשר לאורך זמן לאכוף את הדבר.

8. hot sos Member

9. לא מצאתי כינוי Member

אם אתה משווה את חולי הרוח שעומדים בראשה של איראן לעומת מדינות מוסלמיות אחרות שיש להן גרעין(פקיסטן לדוגמא), יש לך בעייה חמורה.

10. M_T_A Member

נו מה יהיה? כל פלוץ של הגמד יזכה לכותרות ראשיות בכל אתר בישראל?

11. GUTE Member

אני פשוט מרחם על האיראנים. פעם הייתה להם אחלה של מדינה. היו להם יחסים עם המערב, הם היו יכולים היום להיות הרבה יותר מפותחים ממה שהם היום. הם היו יכולים לבנות חברה מערבית דמוקרטית ושיוויונית.
    המערב צריך לסייע לעם האיראני לעקור את השורשים השיעים הקיצוניים.