הטעויות הגדולות ביותר שקבוצתכם עשתה !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Engel Del Madrid, ‏23/9/05.

1. Joel Gion Member

נזכרתי בעוד שתי טעויות מאוד גדולות של יובה. האחת היא מינויו של חובבן כמו אנצ'לוטי כמאמן, אחרי 4 שנים נהדרות עם ליפי.
    השנייה היא השימוש הלא נכון בתיירי הנרי, דבר שהוביל בסופו של דבר למכירתו (וגם על זה היה אחראי אותו חובבן מלמעלה).

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גלן הודל

3. Ampelmann Member

אוי כן... טעות כ"כ כואבת!! נשבר הלב ממש.
    האמת, שאפשר גם להאשים קצת את פאבל, מי עושה עברה כל-כך לא הכרחית (בעיגול האמצע) כשהוא יודע שהוא בספק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

ההקפאה של דווידס...גם כן מטופש. שניה אחת מאוחר יותר הוא הגיע בחינם לבארסה וכולם יודעים איך ואיפה זה נגמר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx לליפי נשפך השכל עם הזמן.

אובפמי:
    דווקא בארטז הגיע למנצ'סטר עם תעודות! ספג רק שני שערים עם צרפת בקמפיין מונדיאל שלם (צרפת היתה אז המארחת, לכן היא לא השתתפה במוקדמות), מספר הצלות אדירות שלו באותה עונה, אלה שהביאו אותו לנבחרת וכו'. מי היה אמור לדעת שהחל מאותו רגע יעלה לו השתן לראש...

ליובה אסור לשכוח גם את סאגת הנרי...חצי שנה ומכירה בגרושים משהו ליונייטד. הארכת החוזים של כל הבני 33+ שניה לפני שליפי עוזב. הדלה-אלפי הגרנדיוזי (כ"כ ענק שלא רואים את המגרש) וכו'...

ואו...טעות חביבה נוספת, לא קשורה לקבוצה שלי- הפועל כפ"ס מוכרת חמישה שחקנים לקבוצות יריבות לפני שלוש שנים- התוצאה: כל החמישה כובשים נגדה...חחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/05
  4. Engel Del Madrid Member

אי קניית חבייר מאסצ'רנו.
    אבל זה בעצם טעות שכל הקבוצות חוץ מאתלטיקו עשו. חה.

5. Spanish Weapon Member

זה קצת מבלבל אבל :

לדעתי אחת הטעויות הגדולות של בארסה בעשור האחרון הייתה שחרור חינמי של ריבאלדו למילאן.

אבל מצד שני , לכו תדעו אם בארסה הייתה נשארת על אותו קו כמו שהיא הייתה כל הזמן עם ריבאלדו , אולי זה בעצם היה לטובה.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

6. VaN Member

בטח שזה טוב השיחרור של ריבאלדו! הוא הרס לכם את הקבוצה. מהלך אמיץ וחכם מאוד של בארסה
    הטעויות של מנצ'סטר זה לדעתי הסתמכות על שוערים דרג ב' ומטה בשנה שהם רוצים לקחת בה ליג תאלופות ואי רכישת מחליפים ראויים לכל הזקנים...

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הויתור על אז'אלה באמת שערורייתי וגם הויתורים בכל שנה על בלם צעיר זה או אחר הם באמת גדולים אבל אי אפשר שלא להיזכר באותו מהלך מדהים.

נסטה היה כמעט חתום באינטר וקנאברו היה בדרך למילאן אבל איכשהוא מוראטי הצליח לפקשש גם את זה בלאציו סרבו להצעה של אינטר ומילאן הלכה בסוף על נסטה.

8. Julian Joachim Member

אצל מנצ'סטר הטעות הכי גדולה (ואני ממש לא אוהד אותם פשוט ראיתי שכתבת רשימה ולא ציינת את זה) הייתה המכירה של יאפ סתאם שהיה באותו הזמן חומה בהגנה.

9. RedWhiteArmy Member

מכירת סתאם ביגלל סיכסוך טיפשי אם פרגי כנ"ל בקאהם
    הבאת וורן\פורלאן\דגמבהX2\קלברסון\מילר\טאיבי\קארול\בוסניץ'\בארטז

אי הבאת קשר אחורי נורמלי הקיץ
    אי העלעת רוסי לבוגרים עדיין כנ"ל איגלס למרות שהוא בהשאלה פרגי היה יכול בעונה הקודמת לתת היזדמנויות לאיגלס אחרי שחזר מההשאלה בווטפורד..

אי הבאת קשר כנף נוסף הקיץ ויש לנו רק 3 נורמלים בקבוצה הבוגרת גיגס\פארק\רונלדו..

הטימטום בהיתקמצנות על 5 מיליון פאונד וההפסד של רובן לצ'סקי!!
    וזה רק מה שזכור לי מהשנים האחרונות

10. Legolas Member

ביונייטד נכון יש הרבה מאוד טעיות בשנים האחרונות,
    מכירת סתאם/בקאהם שניים מעמודי הטווח של הקבוצה, ובקאהם שהיה מנהיג גדול ומאז שהוא עזב אין מנהיג כזה עדין ביונייטד.
    ובשחקנים שהביאנו ועדין משחקים אצלנו יש מלא אבל כמה בדגומה פורצ'טאן/פלצ'ר/מילר ואלה שעדין נמצאים בסגל מזלנו שרק אחד משחק בהרכב.

ופיסופסים במכירות רובן וכמובן רולאידניו למרות שאני חושב שהליגה הספרדית יותר מתאימה לו כי היא פחות הגנות וזה מה ששחקן כמוהו צריך לעשות.

ובקשר לרוסי אני משוכנע שפרגוסון עוקב אחריו עם עיין של נץ אבל הוא עדין צנום מזכיר לי את ר'צדסון במשחק מול חיפה ושהוא חזר הוא התבגר ופיתח יותר גוף ויותר ניהיה פיזי וזה אחד המרכיבים החשובים שרוסי עדין לא בבוגרים.

11. Ampelmann Member

אני לא יודע עד כמה המכירה של בקהאם היתה בגדר טעות של מנצ'סטר...

אסור לשכוח שבימים שקדמו למכירה בקהאם היה מסוכסך עם פרגוסון (כל בן 6 יודע לספר על תקרית הסנדלר והנעל), פרגי ודוד ניהלו בינהם מלחמות אגו עצומות, דובר על מעבר לארסנל בגלל ויקטוריה והילד הצעיר כבר לא היה תמים ונמרץ, אלא התחיל להתנהג כמו כוכב ולא לזרוק יותר מדי זין...

אפשר לתת כדוגמא את העונות הבאות שלו בריאל- בקהאם חלש ובינוני, בעיקר מוכר חולצות. הוא פשוט התפרק מנטלית.
    הוא פשוט הביא את עצמו למצב שזה או הוא או פרגוסון, המנג'ר לא התקשה לבחור.

מצד שני...אלוהים יודע איך יכלה מנצ'סטר להראות עם בקהאם עוד כמה שנים...

12. Legolas Member

ידוע לי תקרית הנעל(תוסיף עוד 10 ל6 ותקבל את הגיל שלי) וגם על המלחמות אבל במקום ליישב את זה כמו שדוגמא הוא יישב עם קין במחנה האימונים, ככה הוא היה יכול עם בקאהם לעשות ולסגור תעניין הזה,אבל כמו שאמרת רק ה' היה יודע מה יקרה אם הכל היה מתנהל אחרת.

13. bayer04 Member

הטעות הכי גדולה שלברקוזן עשתה הייתה למכור את באלאק, זה רוברטו ולוסיו במחירים כ"כ נמוכים לבאיירן מינכן שנהנתה מההפקר.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטעויות של טוטנהאם הן כל תקופת אלן שוגר, שהייתה זוועתית. האם זו הייתה טעות? יכול להיות, אבל בלי אלן שוגר המועדון היה קורס מרוב חובות, כך שלא הכל שחור ולבן.
    הרבה מהטעויות שהובאו על ידיכם הן בלתי נמנעות. כשמאמן מחפש שחקן לעמדה מסויימת ונופל על רכש גרוע, זו טעות מעצבנת אבל מובנת. כשקבוצה נמכרת לצ'יירמן גרוע זה בד"כ קורה כי נאלצים למכור את המועדון בגלל חובות...

15. אלי מתחן Member

הטעות של ריאל הייתה מכירת מקללה והויתור על רונאלדיניו בשביל בקהאם.