הטורניר האולימפי בכדורסל

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏2/7/12.

1. shlomydavid מנהלים

2. Eric Cantona Member

הדברים של קובי הוצאו קצת מהקשרם. בסך הכל שאלו אותו אם יש סיכוי שהם יצליחו לגרד ניצחון מול הדרים טים והוא לא יכל להגיד שבכלל אין סיכוי, אז כמובן שהוא יענה כן ויחייך. אני לא אוהב אותו אבל הפעם סתם מגזימים ומחפשים כותרות.

מן הסתם שנבחרת הגבוהים החלשה ביותר שהעמידה USA, בלי סנטרים ופאוורפוורדים טובים (צ'אנדלר אחלה שחקן, אבל הוא פשרה ענקית. בכל מחזור אחר היו כאלו שעלו עליו בלא מעט) לא מסוגלת הייתה לנצח את הדרים טים ההיא. גריפין ואיגודלה? זה שואו יותר מאשר כדורסל...

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד, אנשים אוהבים לאחוז בנוסטלגיה. מצד שני, אנשים אוהבים להרגיש שהם עדים למשהו גדול שמתרחש מולם. האמת היא איפשהו באמצע. הקבוצה של 92 הגיעה לרמת חיבור שאני בספק אם הנבחרת הנוכחית מסוגלת להגיע אליה. פוטנציאלית, הנבחרת הנוכחית לא נופלת בשום דבר מאותה נבחרת מ-92, אולי אפילו מתעלה עליה. השאלה מה הם יצליחו להביא מכל זה למגרש וכמה טובים הם יהיו על מנת להצדיק השוואה שכזו.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/12
  4. Eric Cantona Member

פוטנציאלית היא נופלת מהנבחרת ההיא כמעט בכל עמדה אולי למעט לברון שלא פחות טוב מפיפן או בירד. עדיין אני לא מצפה מספורטאים שהתחרות בנשמה שלהם להגיד שהם לא מסוגלים לנצח ולא משנה את מי, אפילו אם הם משחקים בטורונטו. גם את פול שאלו וגם הוא ענה אותו הדבר בערך.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אבירם תסלח לי אבל זו אחת השטויות ששמעתי שפוטנציאלית היא לא נופלת ואולי מתעלה? על הדרים טים? אתה רציני? למעט לברון וקובי, לשאר השחקנים אין בכלל מאטצ'אפ להשוואה. איך סר צ'רלס אמר? 92 היו מנצחים בדו ספרתי.

מתוך וואלה:
    הנבחרת כמובן עדיין עומדת באור הזרקורים בעקבות הטענה מעוררת המחלוקת של קובי בריאנט, שהקבוצה הנוכחית יכולה הייתה לנצח את הנבחרת האגדית מ-1992, זו שכללה את מייקל ג'ורדן, לארי בירד ומג'יק ג'ונסון בין השאר. אחרי שגורדן ובארקלי כבר גיחכו על האמירה, גם מג'יק הצטרף לביקורת: "אחרי שיהיו להם 23 אליפויות ו-11 שחקני היכל התהילה, שידברו איתי". לארי בירד, מנגד, סיכם את את הסוגיה במדויק: "הם כנראה יוכלו לנצח אותנו. לא שיחקתי כבר 20 שנה, ואני זקן". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/12
  6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

התגובות המלגלגות לא מוסיפות כבוד לאף אחד מאותה נבחרת מ-92 והצטערתי לקרוא אותן, אם כי אני יכול להבין את הרצון שלהם להגן על שם וכבוד דורם. זה לא היה נגמר בדו ספרתי לאף צד וזה היה מאבק קשה, אם וכאשר שתי הקבוצות היו יכולות לשחק אחת נגד השנייה.

7. Sweetness Justin Fields

הדרים טים המקורית היא הקבוצה הכי טובה אי פעם בספורט. End of discussion

מה שמצחיק זה, שבדיוק לפני יומיים כתבתי פה בדיון אחר על המעריצים האובססיבים של יעקב, וכמה אנרגיות הם משקיעים בכדי לגונן עליו. והנה, אפילו לא עברו 24 שעות. והם מראים את זה שוב... (למתקשים, אני לא מדבר על הפורום פה, אלה באופן כללי)

ובקשר למוקיון, את הדרים טים אתה רוצה לנצח אה.? חחח.. :aaarofl:

למי ששכח, או עוד לא היה בתכנון. שיראה את הסרט על הדרים טים.

http://smokingsection.uproxx.com/TSS/2012/...eam-documentary

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

Rude Boy - אם אתה לא רוצה להתחיל ברגל שמאל באייסוקר (ואתה בדרך), אני מציע לך להתחיל להתייחס לגופה של הודעה ולא לנסות להבין ממנה דברים שאתה לא אמור. קובי בראיינט הוא בסך הכל שחקן אחד מסגל נבחרת מלא. צמד המילים 'קובי בראיינט' לא נאמרו באף אחד משתי הודעותיי הקודמות באשכול.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל לא מבין למה בכלל התחילו בארה"ב את הויכוח המטומטם הזה. אנחנו חיים ב-2012, לא ב-1992. אפשר להתווכח עד שכולנו נמות מאחורי המחשב, לעולם לא נוכל לדעת מה היה קורה אילולא שתי הקבוצות היו משחקות אחת מול השנייה.

חבל לי רק שמייקל ג'ורדן ומג'יק ג'ונסון פשוט נראים קצת מפאניקה מעצם הויכוח בארה"ב. לי נראה כאילו הם מאד מאד מפחדים מהסטטוס שלהם וחבל לי שהם פשוט לא לוקחים את העניין ביתר קלות. העובדה שאי אפשר בצורה מעשית להוכיח איזו נבחרת יותר טובה צריכה להיות הסיבה למה הדרים טים המקורי תמיד יהיה 'הכי גדול שהיה'. הדרים טים של ברצלונה 92' היה מסר לכל העולם, הדרים טים הנוכחי גם הורכב מפחד שהזהב לא יפול לידיים של ממציאי המשחק...ב-1992 ההבדלים בין הנ.ב.א לשאר העולם היו גדולים בצורה קיצונית. היום זה הרבה פחות אפילו אם ברור שלארה"ב עדיין יש את הנבחרת הכי טובה.

כיף לי לראות את הדרים טים הנוכחי, אבל הקבוצה הזאת לעולם לא תעשה את אותה הדים כמו הנבחרת עם ג'ורדן, מג'יק, פיפן, בארקלי וחבריהם.

http://www.interbasket.net/players/usa/1992_dream_team.Xxx

החבר'ה האלה עשו היסטוריה. החבר'ה של היום אולי מבחינה מקצועית לא פחות טובים כנבחרת, אבל קובי בראיינט הוא לא ג'ורדן, לברון ג'יימס הוא לא פיפן, וכרמלו אנטוני לא לארי בירד וכו'.

10. Sweetness Justin Fields

איך הגעת לזה שהפנתי את ההודעה אלייך.?

תאכלס', לא קראתי מה כתבת בכלל. הגבתי לנושא. (מה ששלומי פרסם)

11. Eric Cantona Member

לברון כבר היום עולה על פיפן בכל קטגוריה של המשחק, אבל הוא היחידי בכל הנבחרת הזאת שבאמת מנצח מצ'אפ. כל השאר ובעיקר הגבוהים של הנבחרת הנוכחית פשוט לא מתחרים בכלל.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור האדם היחידי בדיון שהעיז להגיד שיש כאן על מה לדבר ושזה לא דיון ידוע מראש, הרשתי לעצמי לנחש שאני אחד מאותם 'מעריצי יעקב'. הסקת מסקנות, ניחוש מושכל. אם זו לא הייתה הכוונה שלך, אז לא ברור לשם מה הגבת, כי יצא שלא אמרת בהודעה שלך כלום, כי מלבדי, לכאורה, אין עוד 'מעריצי יעקב'.

אני חושב גם שדרק רוז, אם כי הוא לא יקח חלק בטורניר הקרוב עקב פציעה.

13. Eric Cantona Member

ייתכן שגם רוז, אפשר לקבל את זה. את סטוקטון הוא בטוח הורג בלי רחמים, אבל אם נשווה את מג'יק אליו בסך הכל תרומה אז ג'ונסון זה גם הגנה, ריבאונד, ניהול משחק והמון אסיסטים. רוז עדיף רק ביכולת ללכת לסל. לא יודע אם זה מאזן את זה. רוז הוא לא מג'יק ג'ונסון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה זה הורג את סטוקטון? חבר'ה מדובר על אחד מהרכזים הטובים בהיסטוריה של המשחק. רכזים זה לאו דווקא לדפוק 20 נקודות לערב כי פה רוז באמת היה קלעי טוב יותר. בניהול משחק ובראיית משחק, ג'ון משאיר לו אבק. כמו שאמרתי, מלבד קובי, לברון ודוראנט, אף אחד לא מתקרב למצ'אפ שם.

15. Sweetness Justin Fields

אריק, סטוקטון שיחק עד גיל 40 והתמודד בהצלחה עם הצעירים האתלטים של תחילת שנות ה 2000 (הוא פרש ב 2003). הוא לא החמיץ משחק ב 5 השנים האחרונות שלו למרות גילו המופלג. היום כמעט אין שחקן מוביל בליגה שמשחק בכל המשחקים בעונה. סטוקטון שיחק מול הרכזים והגארדים הכי גדולים ואתלטיים בהיסטוריה ויכל להם - מג'יק, איזאייה תומאס, קווין ג'ונסון, דניס ג'ונסון, ג'ייסון קיד בשיאו, גארי פייטון בשיאו, אייברסון בשיאו, מקגריידי בשיאו, קובי בראיינט, וינס קארטר, פני הארדווי, סטיב נאש, סטפן מרבורי, סטיב פרנסיס, מייקל ג'ורדן, מייקל פינלי, סאם קאסל, קלייד דרקסלר, ג'ייסון טרי, טים הארדווי, גילברט ארינאס, בארון דייוויס, מייק ביבי בשיאו, ג'ייסון וויליאמס, צ'ונסי בילאפס ואחרים. גם כאן צריך לזכור שמול רובם סטוקטון התמודד בהצלחה כשהוא באיזור גיל 40 או אחרי גיל 40 והם צעירים בשיא הקריירה.

נראה לי שלא חשבת עד הסוף על מה שכתבת. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx