החמישייה הפותחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י -94-, ‏16/9/04.

1. robson Member

אני מאוד מקווה שהיא תצא הרבה לפני...לפחות בצ'מפיונס.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

חוץ מזה הרשימה שלי להיום....
    1:יובנטוס- אחרי הנצחונות בפתיחת העונה פלוס הניצחון על איאקס בארינה הגיע אתמול ניצחון ענק על סאמפ' בחוץ....
    קבוצה שעדיין בשלבי התחברות וכבר נראית מצויין.....
    2:בארסה- לפי מה שראיתי עד עכשיו הציגה את הכדורגל הכי מרהיב עד עכשיו חוץ מארסנל אבל בניגוד לצרפתים
    היא שומרת על יציבות לפחות בקטע של ההנאה לצופים.
    3: ארסנל- פתיחה רצחנית ומלהיבה של הפרמייר ליג שקצת התעמעמה עם הניצחון הדחוק בצ'מפיונס פלוס התיקו המדכדך
    מול בולטון.
    4: וולנסיה- האלופה הספרדית מוכיחה שלמרות לכתו של בניטז ממשיכה לשמור על רמה גבוהה, שלא לדבר על הניצחון
    המדהים שלה בריאזור על לה קורוניה {שהיא לפי דעתי האכזבה הכי גדולה באירופה עד עתה...} 5-0.
    5: לברקוזן- שנתנה הצגות מרהיבות בניצחונות על ריאל ובעיקר על באיירן, המאמן אאוגנתלר מוכיח שלמרות עזיבתם של הכוכבים
    הגדולים לא תמיד שמות עושים את ההבדל ולפעמים דינמיקה קבוצתית עדיפה על שמות גדולים{ריאל}.

2. I M M O R T A L Member

ברשימה שרשמתי לא רשמתי את ולנסיה כי שכחתי אותם,
    אבל אחרי הניצחון אתמול פשוט אי-אפשר להתעלם מהם, לדרוס את דפו בריאזור זה דבר שלא ראינו מאף קבוצה בשנים האחרונות, ואחרי הזכייה באופ"א ובסופר-קאפ והפתיחה בליגה, היא בהחלט אחת מ-3 הקבוצות בכושר הכי טוב באירופה כרגע.
    חמשת הגדולות(לא לפי סדר-אני לא חושב שאפשר לקבוע כזה דבר):
    ארסנל, צ'לסי, ולנסיה, בארסה ויובה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

3. יוגב אסולין Guest

אני רואה הפסקנו קצת לעדכן אני ינסה להחזיר את זה.. דווקא זה ניראה נחמד בהתחלה..

בכל מיקרה..

באייר מינכן - גם הניצחון על אייקס ביכולת מעולה. גם המשחק נגד ברמן היא נתנה שבוע מעולה וכרגע היא באמת בכושר טוב מאוד

מנצ'סטר יוניטד. אמנם בליגה לא הצליחה משהו אבל נגד פנר הציגה כדורגל יפה מאוד ובעיקר את הילד הפלא.

צ'לסי - היא הולכת השנה להגיע מאוד רחוק. חיבור מושלם בין שחקנים שמרוויחים הרבה כסף ויודעים לתת תמורה. יורדים לגליצ'ים נותנים מלחמה ויש תוצאות.

ברצלונה - נימצאת בכושר מטורף ורניאלדניו עושה שמה מה שבא לו ודקו השתלב לפי דעתי טוב מאוד. הקבוצה הזאת ניראת ממש חזקה. השאלה כמה זמן היא תחזיק ככה.

דינמו קייב - כמה נתנו שבחים ללברקוזן. הנה באה קייב ונתנה הצגה גדולה הכניסה רבעייה ובנתיים ניראת מעולה בליגת האלופות.
    -----------------------

הקבוצות שירדו לי מהדרוג פעם שעברה
    יובנטוס - איבד'ה את המיקום ב5 בגלל היכולת החלשה שלה השבוע נגד מכבי ת"א דווקא... לא הצליחה לעשות שום דבר מיוחד. והתקשתה מאוד גם נגד אודינזה. פשוט לא דרסה השבוע.

לברקוזן - איבדה את זה לקייב שניצחה אותה 4-2. פשוט לא התחברה טוב השבוע בליגת האלופות. גם הניצחון על המבורג החלשה 3-0 לא חיפר בטח לא בשביל אחת מ5 הכי טובות כרגע ביבשת.

ולנסיה - הפסד לברמן תיקו עם בטיס... לא צריך עוד נימוקים אה?

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

חילוקי דעות יש לי איתך יוגב. באירן מינכן על סמך שני משחקים לא יכולה להיכנס ל"5 הקבוצות בכושר הטוב ביותר", זה נמדד על פני יותר משבוע, כנ"ל לגבי מנצ'סטר ששיחקה נגד הגנה חלשה של פנרבחצ'ה כשכל כדור נכנס, ונגד מידלסבורו ראינו שאין פה פריצה סוחפת אלא יותר הגיוני שהבלחה רגעית נגד הטורקים.
    יובנטוס ממשיכה לנצח ולהוביל את הסרייה, ובמשחק חוץ קשה, והיא נשארת בשבילי בחמישיה. ברצלונה מובילה את החמישיה בקלות למרות שהשבוע היא לא הפציצה את נומנסיה. ארסנל ממשיכה לנצח ולכבוש בצרורות והיא בחמישיה בשבילי, צ'לסי ממשיכה לאגור נקודות עם ניצחונות דחוקים, אבל מכיוון שהם לא שואפים ליותר מכך, והם מצליחים במטרתם, הם בחמישיה בשבילי, מה גם שבאירופה (אמנם בית קל אבל) הם כובשים בשלישיות.
    בשבילי ולנסיה גם כן עוזבת את החמישיה מהסיבות שיוגב ציין, אבל היא עדיין אחת הקבוצות הטובות באירופה, אולי אפילו ב-5 הראשונות, פשוט לא בכושר של השבוע וחצי האחרון. לברקוזן מעולם לא הייתה בשבילי ב- 5 ולכן לא צריכה לעזוב את המעמד המכובד. קרעו את באירן וריאל אבל ראו טוב מאוד שהם לא יציבים וצריך יציבות חיובית כדי להיכנס למועדון המצומצם הזה.

5. יוגב אסולין Guest

לפי דעתי באייר כן נכנסת. היא פשוט שיחקה ממש יפה נגד אייקס... מכבי ת"א שבןוע לפני זה סגרו אותה חזק ולא נתנו לה לשחק. פה באה גברת אייקס.. שיחקה פתוח ובאייר עם רוי מקאי ויתר החברים.. פשוט פירקה אותם.. לא כל יום אייקס חוטפת רבעיות. ועם זה לא הספיק הגיע הניצחון החשוב של על ברמן... לכן לפי דעתי נכון ל10 יום האחורנים אפילו 14 יום אחרונים היא בן ה5 שמציגות את הכדורגל הכי טוב ביבשת.

בקשר למנצ'.. את המשחק נגד מילדסברו לא ראיתי.. אבל נגד פנר היא שיקחה מעולה... ווין רוני נתן הצגה מדהימה. אבל במחשבה שניה אולי באמת אין מקום להכנסי אותה..

6. Joel Gion Member

אתה אומר את זה בגלל שלא ראית את המשחק.יובה הייתה מצויינת,שלטה בקצב והגיעה להרבה הזדמנויות ועם קצת יותר ריכוז של זלטאן זה יכל להגמר גם ב3 או 4-0.מורגן דה סנטיס(שוער אודינזה) היה גדול והציל הרבה גולים.לא סתם הוא נבחר כשחקן השבוע באיטליה.

בכל מקרה,הנה החמישייה שלי:ברצלונה,ולנסיה(למרות התיקו עם בטיס),יובה,צ'לסי ובאיירן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/10/04
  7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין איך אפשר להכניס לחמישייה את צ'לסי החולמנית והמשמימה לפני ארסנל הדורסנית....

8. יוגב אסולין Guest

לפי דעתי היום לאנגליה יש את שתי הלהיטים הגדוים של העולם וברצלונה שלישית..

אלו קבוצות שמציקות כדורגל ברמה נדירה כבר די הרבה זמן. קשה לי להוציא אותם מהחמישה.

9. robson Member

החמישייה של היום לפי דעתי. {לפי הכושר הנוכחי...}.
    1: ארסנל {לצערי}.
    2: ברצלונה.
    3: מילאן.
    4:צ'לסי.
    5:באירן מינכן.

10. Burgul Member

נכון להיום:

1.יובנטוס
    2.ברצלונה
    3.מילאן
    4.צ'לסי
    5.ארסנל

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת מקפיץ את הדיון, מדובר על כושר עכשווי (שבועיים-שלושה האחרונים), אלה 5 הקבוצות שלי (לא מדורגות):
    1. ברצלונה- ממשיכה להוביל את הליגה הספרדית בביטחה, ריאל מדריד השניה, מרוחקת ממנה 6 נקודות אם אני זוכר נכון. היא הציגה כדורגל מצוין במיוחד מול מילאן, יריבה אפשרית על הכתר האירופאי, במשחק ביניהן לפני שבוע (2 - 1).
    2. צ'לסי- עלתה לשלב הבא בליגת האלופות עם 12 מ- 12, ההגנה שלה פשוט מדהימה עם 3 ספיגות ב- 12 מחזורי פרמיירליג (!!!!), וגם ההתקפה מתפקדת בסדר עם 17 שערים בליגה האנגלית. לא משהו מדהים אבל עדיין מספיק למקום ראשון באנגליה עם 9 ניצחונות, 2 תיקו והפסד, כשהיא מנצלת את הנפילה של ארסנל.
    3. יובנטוס- למרות הפסד הבכורה בסרייה א' השבוע לרג'ינה, וספיגת השערים מספר 3 ו-4 העונה בליגה, עדיין יובה היא אחת מ-5 החזקות בשלב זה. היא ניצחה במינכן את באירן ועלתה לשלב הבא, גם לה 12 מ-12 ללא ספיגה עדיין בליגת האלופות ולהוציא תקלה שבינתיים העונה היא חד פעמית, ההגנה שלה, הקישור שלה וההתקפה שלה מתפקדים טוב מאוד.
    4. פ.ס.וו (כן כן!)- לא מועדון פאר כמו האחרים ברשימה אבל בכושר טוב מאוד. ב- 7 משחקיה האחרונים בליגה ההולנדית היא ניצחה 6 (כולל איאקס), סיימה בתיקו אחד, ובמשחק שמיני שנערך באותה התקופה היא הובילה אבל המשחק נגד דן בוס הופסק מספר דקות לסיום בגלל קללות של אוהדי דן בוס כלפי השופט, ביתרון של PSV. כמובן שהקבוצה מוליכה את הליגה המקומית (אבל רק בנקודה מעל פיינורד), והבונוס המרענן הוא שהקבוצה עם 3 ניצחונות רצופים בליגת האלופות, והיא בעמדת מפתח מצוינת לעלות לשלב הבא, אפילו מהמקום הראשון, דבר שיחשב הפתעה בהתחשב בזה שארסנל הייתה הפייבוריטית לעשות זאת.
    5. שאלקה 04- גם הבחירה הזו בטח תפתיע אותכם אבל הקבוצה שפתחה רע בגרמניה עם 2 הפסדים ב-4 משחקים, ולכן פיטרה את מאמנה, מינתה אחר במקומו ומאז היא בהתקדמות, ויש לה 6 ניצחונות רצופים, כולל אחד באולימפישטאדיון שהצמידו אותה אחרי 12 משחקים לוולפסבורג בפסגה עם 24 נקודות. באופ"א שאלקה מדורגת בשלב הבתים עם 4 נקודות אחרי 2 משחקים, יחד עם פיינורד, כשלאחר תיקו ביתי מאכזב עם באזל, ניצחה לפני שבוע את הארטס הסקוטית בחוץ.

12. shmulikwe Member

ברצלונה- ללא ספק (לדעתי) הקבוצה הטובה בעולם, כמעט לא סופגת, כובשת בצרורות ומה שהכי חשוב: כמעט ולא מפסידה!
    יובה- למרות ההפסד ךרג'ינה היא פשוט יציבה בצורה מדהימה ואין ספק שהיא כרגע בטופ העולמי
    צ'לסי- פה ושם נפילות בליגה אבל מושלמת באלופות ומה שחשוב- לא סופגת!
    מילאן (עם שבה, בלעדיו בקושי סוגרים את העשרייה)- קבוצה עם שחקן מהטופ העולמי בכל עמדה ורק חולשה זמנית של קאקא גורמת להם לקרטע. שבה פשוט חלוץ מושלם, יש לו מהירות נגיחה ובכלל אין ספק שכרגע הוא החלוץ הטוב בעולם.
    ריאל מדריד- חוזרת לעצמה לאט לאט ובסוף היא תראה מדהים.
    ארסנל פשוט צריכה להתחיל לשחק, כי כשהיא תעשה את זה היא נכנסת לפה בקלות.

13. Barcik Member

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20041109a/60_archivo55_graphic_10_1_2_20041109_YBA01M1.Xxx.Xxx

14. Deutschland Member

החמישייה שלי:

1. ברצלונה
    2. מילאן
    3. ארסנל
    4. צ'לסי
    5. באייר לברקוזן

15. BOSS Member

החמישייה שלי:

1- צ'לסי - יגידו שאני משוחד אבל תגידו שאין לצ'לסי את ההגנה הטובה בעולם וקבוצה חזקה שנאבקת על כל התארים.
    2- יובנטוס - גם הגנה צפופה וכמעט בלתי חדירה, לקבוצות פשוט אין זמן להתמסר מסירה אחת ליד השער של יובה.
    3- ברצלונה - בינתיים מוכיחים את עצמם עם מקום ראשון בליגה, כדורגל נאה וקבוצה מחוברת.
    4- ארסנל - אסור להספיד. אין ספק בנוגע ליכולות האדירות של הקבוצה אם הסגל אולי החזק באירופה.
    5- מילאן - יש להם עוד הרבה מה להשתפר, אבל רואים ניצוצות.